560
Szal...
  • Marci D
    #520
    Basszus nem jön össze a dolog. Nincs szervízkábelem. Így nem tok számítógépről szoftvert frissíteni.
    El kell vinnem szervízbe. :(
  • Taylor
    #519
    Szívesen! Én is kiváncsi vagyok hogy jó lesz-e. :)
  • Marci D
    #518
    Uhh! Köszi! Ez tényleg frankó oldal értesítelek ha összejöttek a dolgok. :)
  • Taylor
    #517
    Szóval itt. :)
  • Taylor
    #516
    Rosszul emlékeztem, itt tudsz ilyenről olvasni.
    A firmware pontban van ami neked kell.
  • Taylor
    #515
    Ahogy nézem az a legújabb verzió belőle, tényleg nemtom mi baja lehet.
    Akkor viszont marad az, hogy elviszed egy gsm boltba ahol raknak rá újat. Bár azért asszem pénzt kérnek.

    Ja vagy marad még más lehetőség is. Ha jól tudom akkor le van írva seria.hu-n is. Vannak progik amivel fel lehet rakni a szoftvert külön is.
    Azért utána nézek én is mindjárt.
  • Marci D
    #514
    Vodafonos vagyok és független a telefonom. Használtan vettem. a SEUS-om verzója: 2.6.11.7
  • Marci D
    #513
    Vodafonos vagyok és független a telefonom.
  • Taylor
    #512
    Ismerem az oldalt, tényleg nagyon jó. :)
    Nekem a R1AA008 verzió van fenn, bár nekem D750i van ami T-mobileos. Ha neked is T-s akkor ahogy nézem neked is ez a legújabb amit felrakhatsz. Bár nem értem SEUS miért nem akarja a jót. :S A másik lehetőség a bolt/szervíz marad. Ha szolgáltatónál vetted, akkor hozzájuk vidd. Bár náluk meg úgy csinálják, hogy törlik a telefon teljes memóriáját.
  • Marci D
    #511
    Szia megtaláltam egy magyar oldalon részletesebben leírva dátummal. Most már tudom hogy nem a legfrisebb szoftver van rajta. :( De akkor hogyan frissítsem? Mikor azt írja ki SEUS hogy a legfrisebb van rajta. Különben ajánlom neked is ezt az oldalt és a hozzá tartozó fórumot. Nagyon jó itt mindent megtalálsz SE telefonokhoz.
  • Marci D
    #510
    Most néztem meg a szoftververziót és nekem a R1N035-ös szoftver van rajta. Viszont itt az oldalon nem tudom eldönteni mejik szoftververzió a frissebb. Neked melyik szoftververzió van fent?
    Hogyha a SEUS-sal nem tudom frissíteni akkor hogyan?
  • Taylor
    #509
    Kártyafüggetlen a telefonod?
    A szoftververziót meg tudod nézni a szervízmenüben: >*<<*<* ezt csak alaphelyzetben el kezded bepötyögni, és megkeresed a szoftverziót. Itt megtudod nézni melyik a legújabb szoft. Ha tényleg az van fenn, akkor nemtom mi lehet a baj, ha garis akkor vidd vissza.
  • Marci D
    #508
    Ma megpróbáltam frissíteni a szoftvert erre kiírta hogy már a legfrisebb szoftver van a telcsimen. Ilyenkor mit csináljak?
  • Taylor
    #507
    Egy kártyaolvasó megoldja. :)
    De végülis ez asszem szoftver probléma, egy egyszerű netes frissítéssel javítható. Nekem is ez volt a gondom régen. (D750i)
  • Marci D
    #506
    Sziasztok!

    Olyan gondom van hogy nem tudok a W800i telcsimre rendesen pakolni mp3-akat. Rádugom a számítógépre és felmásolom a 2Gbytos kártyámra (zsír új) a számokat. Frankón fel is mennek de mikor lehúzom a gépről a telefont (természetesen biztonságos eltávolítással) a számok nagy része letörlődik. Ha újra rákötöm a gépre olyan mintha nem is másoltam volna őket fel. :S Mondjuk felmásolok 2 mappát meg 5 mp3at csak úgy MSPD:\MP3\ könyvtárba akkor csak az első mappa marad meg.

    EZ NAGYON GÁZ! Nem tudom mit csináljak. Segítsetek légyszi.

    Már próbáltam a Disc2Phone programmal is és a Total Commanderrel is és mindkettőnél ez történik.


  • MR SUGAR
    #505
    eladó HPM-70, és HPM-82 es fülhallgatók! HPM-70: 3000+posta HPM-82: 8000+posta
    érdeklődj a [email protected]
  • freddyman
    #504
    aha. Köszi
  • kuci06
    #503
    pappfer.hu fórumában le van irva, hogy hogyan kell használni a far-t
  • kuci06
    #502
    far managerrel a szoftverben kell turkálni. Emi a gari elvesztésével jár együtt ... :/
  • freddyman
    #501
    hova rakjam be a képet?? \FS\tpa\system\multimedia\mp ez hol található?

    ha USB-n rakom rá a mobilt, akkor nemtalálok FS mappát
    és a system-en belül nincs multimédia...
  • freddyman
    #500
    jaja...
  • kuci06
    #499
    ha a walkman progiból nyitod meg a videót, ott lehet tekerni a 4-es éd 6-od gomb segíségével(tertani kell)
  • annonimus
    #498
    Helló mindenkinek!

    Olyan kérdésem lenne, hogy lttam vkinél, amint a telefonján lévő videóba beleteker..
    Nekem is w800i-m van, és nem találtam még olyan videót, amiben tudnék tekerni :(
    Nincs valakinek valami ötlete, hogy ez hogy is működik pontosan?
    Külön fájlformátum, vagy külön lejátszó progi kell hozzá,vagy mi?

    Köszi előre is a segítséget!! :)

    annonimus
  • kuci06
    #497
    kép
  • kuci06
    #496
  • freddyman
    #495
    húú ez rohadt jó, de a kép nem jelenik meg! próbáld meg lécci mégegyszer
    _!!!
  • kuci06
    #494
    átlátszó media player háttér


    ezt a képet nevezzétek át erre:
    fullscreen_back.gif
    és tegyétek ide :
    \FS\tpa\system\multimedia\mp
  • tevehúgy
    #493
    hehe
    jol néz ki, csak én inkább nem nyúkálok bele :D
  • kuci06
    #492
    ennek a menunek nem tudtam ellenalni
  • kuci06
    #491
    az mar regota ugrott, mert mar cserelgettem a menuket is, meg belepiszkaltam a szoftverbe is
    Amugy nekem sokkal jobban bejon a w800 szoftvere( foleg a lejatszo miatt)
  • tevehúgy
    #490
    akkor megérte belepiszkálni? ezekszerint ugrott a garanciád : )
  • kuci06
    #489
    eszreveszik...
  • tevehúgy
    #488
    Próbáltál már pc-re 8 Windowst feltenni??Hanem,érdemes kipróbálnod!!
  • tevehúgy
    #487
    Ha fel rakom a k750re a W800szoftvert és tegyükfel hogy elromlik a teló.Vissza telepítem az eredti szoftvert,azt a szervízben észre veszik hogy piszkálva let??
  • kuci06
    #486
    en is tegnap raktam a k750i-mre w800-as szoftot es a kovetkezok valtoztak meg:
    walkman lejatszo, flight mode(bekapcsnal megkerdezi hogy a telot akarod hasznalni, vagy csak a walkmant), szebb hangzas, nincs activity menu(helyette a walkman progi jon be)

    szerintem erdemes frissiteni!
  • Pheaper
    #485
    aban jobb hogy abba már walkman funkció is van meg sok mindne jóbb

    szal igen érdmes
  • tevehúgy
    #484
    hali.
    olyan kérdésem lenne, hogy miben jobb a w800 szoftvere a k750-nél?
    érdemes e k750re w800-as szoftvert rakni?
  • Pheaper
    #483
    nem
  • Beszy
    #482
    Egyszerre több szoftver is telepíthető?
  • Beszy
    #481
    Köszi!!