560
Szal...
  • gabeszg
    #560
    Helló egy kérés.Hogyha a "musical medley" címü mp3 at át tudná küldeni azt nagyon megköszönném(gyári csengőhang)
  • ecneb
    #559
    kérdés...nem műkszik a kamerám, se a fény hozzáá ez még a sítábor után keletkezett csak eddig nem nagyon érdekelt, de csak jólenne már fényképezgetni... szóval mi lehet a baj? Anno volt ilyen problémám, de akkor 7 rongyé cserélték ki... annyit meg nem ér... sztem olyan túlsokbajanemlehet, mer akkor má rég végelenneneki.
  • Pheaper
    #558
    nem
  • 93ákos07
    #557
    nem tudja vki. véletlenül hogy kb. mennyibe van egy új w800i ház előlapok nélkül?
    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • Marci D
    #556
    Vaterán nézz szét! HPM-70-et vegyél! nekem ez bevált. Szerintem a bluetoothos nem lehet olyan jó mert hamar lemeríti a telcsit. bár még nem használtam olyat. A sony jól kitalálta ezt a fülest. nem esik ki a füledből nem halják a busz elejében h mit halgatsz mégha kokszon nyomatod akkor se. És nagyon jó minőséget produkál. Még a mély hangok isz szépen jönnek rajta.
  • Tibor
    #555
    Csak bluetooth-osba vagy hasonlóba, mint a HPM-70 az a kérdés?
    Te mit ajánlasz, annyi van, hogy nem tudok választani?
    De van egy Thomson csévélős fülesem azzal jó, de hiányzik az a fülbe dugható rész, amitől nagyon király hangzása van és nincs külső zaj.
  • Marci D
    #554
    Az elég rossz. :(

    Lehet be kéne fektetned egy új fülesbe.
  • Tibor
    #553
    nekem van és a jobb oldali füles kábelje el kezdett szakadozni és már eléggé kint van belőle és nem szól
  • Fox64
    #552
    Hello,a w800 gombsor világító ledjei narancssárgák?vagy csak a gombsor szines?
  • Pheaper
    #551
    enyimén aszsem nicns ott
  • joshua
    #550
    Nem a legvégére gondolok. Hanem ahol kettéválik a bal-jobb füles, ott van egy megvastagított rész. Csakhogy ez minegyik hpm-70-esen ott van?
  • Pheaper
    #549
    nekme van kaptam hozzá 3 at
  • joshua
    #548
    Valakinek van ilyen bizbasz a fülhallgatóján? Arra a megvastagított részre gondolok.
  • Pheaper
    #547
    ahham:))
  • joshua
    #546
    Tehát ha az elő-hátlapot kicserélem (mivel sokkal jobb ez a narancsos) és rárakom a w800-as szoftverét, akkor magyarul kapok egy w800ast?:D
  • Pheaper
    #545
    ugyanaz a két teló csak a tmobil kiadta a d750i-t magyarán a D750i a w800i lebutitott változata
  • joshua
    #544
    Szevasztok!

    Ez a telefon hardverileg mennyire különbözik a d750i-től? Gondolok itt pl a processzorra és ilyesmikre.(van benne vmi proci nem?:))

    Előre is köszi!
  • Pheaper
    #543
    :DD
  • Landor
    #542
    Egy próbát megér, s ha nem akkor legalább kizárható egy hibaforrás.
    Azért megjegyezném hogy találkoztam már sim-telefon összefeérhetetlenséggel, szóval ha teheted cseréltesd ki a simkártyádat.

    nekem is egy éves a 810esem :) Pheaper!! #536 ! :DF
    (jéé te vagy a második 5 percen belül, akinek az aláírásában trance dolgot olvasok )
  • 505thZajcev[PT]
    #541
    Nem tudom nem probaltam. Gondolod sim kartya? Mondjuk nem egy mai darab, meg az 5510-esem idejeben, ami akkor szinte uj telo volt ,akkor kaptam es hasznalom azota. Habar a problemak a W800 idejeben jottek, de surun csak ebben az evben fordultak elo ezek a problemak ( kb pont egy eve van meg az SE).
  • Landor
    #540
    már simkártyával is csinalja ezt?
  • Pheaper
    #539
    176*144 sztem
  • Matthew94
    #538
    Sziasztok! Mekkora a legnagyobb felbontás a videózásnál??
  • 505thZajcev[PT]
    #537
    Nem, zsir fullon van, de sokszor elofordul, hogy telefonalas kozben nagyon gyenge lesz a vonal, nem szakad meg, olyan mintha packet lossos lenne. Persze terero meg mindig fullon van ekkor.
  • Landor
    #536
  • Landor
    #535
    nem veszed észre esetleg hogy a térerő ugrálna?
  • 505thZajcev[PT]
    #534
    Sziasztok
    Egy kerdesem lenne hozzatok W800 tulajok. Nektek nem fordult elo olyasmi, hogy be volt kapcsolva a telo , mukodott meg minden, de vannak olyanok akik nem ernek el egyaltalan. Vagy foglaltat jelez nekik, vagy eldobja a hivast. Ezeket vagy eszreveszem vagy nem. Neha az is elofordult mar, hogy ulok a telo mellett, es jon egy sms hogy volt egy nem fogadott hivasom! Persze hivas egy szal se volt.
    Probalok mar vegre rajonni, hogy ez a telefon hibaja, avagy a T-Mobile balfaszsaga miatt van-e a dolog...
  • Pheaper
    #533
    jajj hagyad már őket :P
  • Landor
    #532
    warning! iq level is very low in the topic! :D:D:D
  • Marci D
    #531
    Nekem már nagyon szar a joyom alig akar reagálni rá
  • Kalori
    #530
    Kösz a tippet, Joyyal lehet tekerni a videot, csak kár hoy egy év kellett hozzá hogy rátaláljak
  • megaman9412
    #529
    fasza nekem is ilyen van
  • Taylor
    #528
    Joyyal próbáljatok tekerni nálam azzal megy.
  • Marci D
    #527
    Hát én se tudom tekerni a videot. :( Pedig most próbáltam. Taylor sikerült megcsinálni a telcsim. Rárakattam a legujabb szoftvert és most már minden királyul meg rajta. :)
  • Kalori
    #526
    Egy előző hozzászólásban olvastam hogy a walkman progiból a 4-es és 6-os gombbal tekerni lehet a videót, ez nekem sehogy sem sikerül, tud-e segíteni valaki? Előre is köszi.
  • Taylor
    #525
    Az a gari is jó nem? Én úgytudom csak a akksira nincs tovább, amúgy készülékre kompletten 2 év jár. Na mindegy, végülis engem is idegesített mikor elszállt minden amit ráraktam, csak nekem sikerült frissíteni. :)
  • Marci D
    #524
    Hát majd még beugrok a vodafonhoz is. De ha ott nem tudják megcsinálni hamar akkor viszem inkább a szervizes csávóhoz. Amúgy már 1 éves a telcsi tehát csak a ericcsonos gari van rajta.
  • Taylor
    #523
    Hát nem tudom, hogy ér-e ennyit a gari, akkor először próbáld meg a szolgáltatónál hátha. Bármikor beüthet valami garanciális probléma. De ez csak az én véleményem.
  • Marci D
    #522
    Nem gond találtam 1 szervízt ahol 2000 buznyákért megcsinálják nekem csak az a baj hogy a garanciám ugrik. :(
  • Taylor
    #521
    Ez gáz, nem tudtam, hogy kell hozzá. :S