83
A Windows SP2 beépített tűzfala
  • FRenkie
    #83
    Melyik tűzfalat ajánljátok?
  • Cicero
    #82
    Tudom hogy nem ide tartozik, de nem akarok uppolni egy témát... Azt szeretném megkérdezni (lehet hogy hülyeségnek hangzik) de a Zone Alarm Pro-nak nem lehet valahogy változtatni a felületén?
  • Cicero
    #81
    Most tettem fel a Zone Alarm Pro 5.5-öt és eddig kifogástalanul működik.
  • Mars
    #80
    Enyémre ezt írta:
    IP whois kérdés eredménye:
    whois.arin.net - kapcsolódás...
    No match found for IPcím,vagyaszámítógéphost-neve.

    # ARIN WHOIS database, last updated 2005-03-23 19:10
    # Enter ? for additional hints on searching ARIN's WHOIS database.

    A ping eredménye:
    Ez a ping nem jött be. Úgy néz ki, hogy ez a számítógép nem aktív, vagy nem válaszol (pl. tűzfal miatt).

    A traceroute eredménye:
    Ez a traceroute nem jött össze. Úgy néz ki, hogy ez a számítógép nem aktív, vagy nem válaszol (pl. tűzfal miatt)..


    Szal ez egy nokedli.
  • Cicero
    #79
    A ZoneAlarm-ban melyik a legújabb verzió?
  • Cicero
    #78
    Most rólam van szó?
  • Frank99
    #77
    igazad van
  • tudatlanka
    #76
    Frank már megint belementél egy értetlmetlen vitába.....majd meg tanulja ha máshol nem akkor majd ha csengetnek nála....
  • Frank99
    #75
    nincs vele semmi bajom, csak ne szólaljon meg...
  • Cicero
    #74
    Hehe, az a gond hogy az a IP cím a rooteré... Szóval nemtudnak betörni a gépemre, és azért is nem használok erősebb Firewallt, mert van hardware tűzfalam, ami mindegyiket lepipálja.
  • Cicero
    #73
    Nem sokan szeretik az anyósokat...
  • Frank99
    #72
    anyósomat nem.
  • Frank99
    #71
    elég lesz..
  • Cicero
    #70
    Feleséged szereted?
  • Frank99
    #69
    naná hogy fiú!
  • Cicero
    #68
    Fiú vagy lány?
  • Frank99
    #67
    van, és nemsoká lesz 7 éves...
  • Cicero
    #66
    Gyerek is van?
  • Frank99
    #65
    az már rég megvan, kisokos.
  • Cicero
    #64
    Mivan? Mintha te jobb volnál, 40 évesen fórumozol és 13 éves kiscsávókkal veszekszel... Süllyedjél már magadba, ebben a korban már régen a családalapításon kéne járni a fejednek, nem McCaffe meg tűzfal vikázáson. A #48-as üzid végéből kiindulva nem jósolok sokat... Nagyon gyerekes vagy, olyan vagy mint én... Na de ne flame-eljünk.
  • Frank99
    #63
    látszik is a szövegeden, hogy nem nagyon jártál társaságba...
  • Cicero
    #62
    Mindenki magából indul ki... ...sohase homokoztam...
  • Frank99
    #61
    sygate is tudja, sőt az IP cím alapján a
    http://wigwam.sztaki.hu/varazslatok/kombinalt.shtml

    is egy csomó dolog megtudható a támadóról.....
  • Felfedező
    #60
    Azért tetszik nekem a McAfee tűzfala, mert számos érdekes és hasznos
    szolgáltatást tartalmaz: IP cim bannolás, hálózati információk, bejövő forgalom statisztikák... stb

    És a legérdekesebb az IP-cim "bemérése":

    [IMG]http://pix.dox.hu/pix4/6e51041f442049179f0b404fcb32d464-th.JPG [/IMG]
  • Frank99
    #59
    bár, ahogy a korodat nézem, akkor még a homokozóban nézted a lányok micsodáját, úgyhogy az ilyennek felesleges beszélni, az ILYEN korúak mindenkinél mindent jobban tudnak.
  • Frank99
    #58
    ebből látszik, hogy fingod sincs mit írtam 1990-es évekről, és a mcafee-ről.

    amúgy meg mindenki csinál, amit akar, használjatok fizetőst , lopottat, én és sokan mások pedig használják a Sygate-et....

    a Tucows letöltésében a legjobb tízben mindig benne van, attól hogy nem fizetős, még lehet jó...
  • mikike
    #57
    látszik, hogy értetek hozzá
  • mikike
    #56
    igen igazatok van
    bár szerintem XT-re felesleges tűzfalat rakni
  • Cicero
    #55
    Ezeken én is nagyot szoktam röhögni, hogy "mert nem tetszik a neve"... hát aztán ki nem szarja le? Az a lényeg hogy működjön és hogy jől szűrjön. Sokan vannak akik minden szar progival teleomlesztik a gépüket, meg azért töltik le a legfrisebb beta verziókat mert máshogy néznek ki, vagy esetleg más a nevük... Ostobaság... Teljes mértékben egyetértek Veled Felfedező
  • Cicero
    #54
    Ilyen híreket össze- vissza terjeztkednek egymás ellen az Anti-Vírus és a FireWall készítő cégek. Hogy ez szar, meg az szar, vedd meg az enyémet stb... Biztos nincs egy olyan szinten az a Sygate tűzfal mint egy McCafee mert akkor azt is pénzért adnák...
  • Felfedező
    #53
    "úgyhogy már csak a neve miatt SEM teszem fel."

    Ez az érv úgy nevetséges ahogy van, azt meg egy szóval sem mondtam hogy,
    "lopott" programot használok...
  • Cicero
    #52
    Jaja...szerencsére. Én a Windows XP alap verziójába se fedeztem fel hibákat...
  • mikike
    #51
    én nem hiszem
    úgy tökéletes ahogy van, nincsenek benne hibák
  • Cicero
    #50
    Szerintetek lesz a Windwos-hoz SP2?
  • Frank99
    #49
    látom a sárga felkiáltójeleket a túl sok személyeskedés miatt kaptad.
    Nem is csodálom....
  • Frank99
    #48
    Miről érveljek?
    Tökéletesen müxik nálam több mint fél éve, azokat a dolgokat, amit meg kell fognia, megfog.
    Akkor miért tegyem tele a gépemet lopott programmal, ha meg tudom oldani freeware-el is?
    Azé, ha gyün a hawer, mutogathassam mennyi értékű lopott programom van.
    Te még nem jártál ezért bíróságra vazzeg. 1997 óta netezek láttam én már sok programot, akkoriban többek között a Macafee programok egyes valtozataiba dugva terjsztettek vírusokat, úgyhogy már csak a neve miatt SEM teszem fel.
    Elég ennyi indok, te FELFEDEZŐ?
  • mikike
    #47
    és még én is be tudom állítani!
  • mikike
    #46
    te meg egy pancser vagy
    egyébként én a ZoneAlramra szavazok
    ingyenes és jó
  • Felfedező
    #45
    Már megint az okoskodás... ingyenes és jó.. A McAfee nem ingyenes de jobb mint a Sygate.. Egyébként te csak kötözködni tudsz.. érvelni azt nem!!
  • Pheel
    #44
    Optimális, ha nem fut nálad service. Ha fut, akkor koránt sem optimális... :-P