425

SCAR - száguldozz Alfa Romeoval :)
  • petee
    #145
    bekapcsoltam,de így se megy a mentés nálam. próbáltam a másolást is de az se akar müködni.hmm,másnak nincs ilyen problémája?
  • Alexease
    #144
  • Alexease
    #143
    Amugy tetszik a "dolog", foleg ahogy adja a jobb autokat, egyre jobban lehet veluk menni:) Nem egy szim, de azert nem olyan rossz.:) A belsonezet hianyzik es allithatatlan a kormanyzas is (tulsagosan erzeken). A jatek/AI nehezsegi szint emelkedesekor az AI sebessege es a brutalitasa no:)))
  • Alexease
    #142
    Akkor legyen egy-ket kep a mar megnyert autokbol is;))

  • Alexease
    #141
    Index Service = Indexelő Szolgáltatás: igen magyar winbe valami olyasmi lehet:))

    De azonkivul meg - bar nem biztos hogy osszefugg, kulon nem probaltam - a SAVE/"barmelyik_szamsor" konyvtarbol a SAVEDATA.DAT-ot kimasoltam a SAVE konyvtarba.
  • petee
    #140
    felemás,ilyen is olyan is.
    Alex: nálam se megy a profilmentés, pontosan mit is csináltál? Az index Service = indexelő szolgáltatás?
  • MikX
    #139
    Hali!
    Mik a véleményíek a game-ről?
    Eléggé sziulátoros, vagy inkább arcade?
  • Alexease
    #138
    A profil elmentes megoldodott:) Be kellett kapcsolni az Index Service-t XP alatt a konyvtarara (ez alap XP funkcio, alapbol muxik, de en minden ilyen es hasonlo "lassito" Win baromsagot kiirtok:DDD):/
  • Alexease
    #137
    Igen, az csak versenypalyas. De nekem, epp a MBWR-bol is a versenypalyas resz tetszett jobban, legalabbis azt hasznaltam tobbet:)) De az orszaguti resz is kiraly volt, tenyleg reg volt mar hasonlo normalis megoldassal (sajnos az NFS sorozat teljesen arkad lett, a Porsche volt az utolso ami meg autosnak nevezheto).
  • Alexease
    #136
    Na megneztem.
    Nem valtozott sokat, talan a kormanykezeles egy kicsit... A menu ugyanolyan lassu, problemas, hasznalhatatlan mint volt;/ 15 fele autotipus, 25 valtozatban. 10 palya 20 nyomvonallal. Alapbol 1 autot ad (147 fapad) es egy palyat (Laguna). A tobbihez karier mod, de gyorsan szorja az uj dolgokat. Ami meg maradt - legalabbis nalam - nem menti el a beallitasokat, kariert, drivert, profilt stb.!!!!:/ A demoban sem mentette nalam, valami gaz lehet. Bar mashol nem olvastam errol, lehet hogy nalam van valami gixer...

    De kikapcsolva minden segitseget, kormannyal, FFB-vel (bar kicsit gyenge mindenszempontbol), motorhaztetorol hasznalhatoan neheznek tunik, bar ez foleg az AI sebessegeben, viselkedeseben nyilvanul meg, nem az autokezelesben (mondjuk, azert az sem egyszeru;D).

    A hangok jok, a grafikai is jo lenne. Legalabbis a textura minosegek, a palya poligonszamok es a kidolgozottsagok, efektek (HDI, tukrozodes, fust, por, csillanas stb.) jonak tunnek, de valahogy vagy a felbontassal vannak gondok vagy az elelmosas/mipmaps kezelessel...
  • hykao #135
    Ja aha...hát az ha jól tudom csak ilyen versenypályákat tartalmaz nem? Én jobban szeretem az olyan régebbi NFS fílinges pályákat (tájjal, várossal, stb.), mint amilyenek pl. a WR1-ben is voltak.
  • grebber
    #134
    Toca Race Driver 2
  • hykao #133
    TRD2 az miaz? :)
  • Alexease
    #132
    Amugy most felinstallom ezt a SCAR-t (hogy a jatekrol is legyen szo:D), aztan kiderul hogy mit valtozott a demo ota (valszeg semmit meg hat belso sincs benne;/)...
  • Alexease
    #131
    Akkor ugy nez ki ismet fel kell hogy tegyem:))))) Bar amikor leszedtem, ugyvoltam vele, hogy a TRD2 "levaltotta" - extra idezojelek!!! - a nagyon hasonlo "autokezelhetoseg es jatekstilus" miatt. Bar a TRD2-ben irtozatosan gagyik a belsonezetek - ami nekem nagyon fontos egy autosjateknal.
  • JohnnySmith
    #130
    1et értek :)
    Majd jövőhéten én is megvizslatom a SCAR-t:)
    Addig is mindenkinek PEACE!
  • hykao #129
    Kár, hogy nem követted! Nagyon profi addonok is készültek-készülnek, amelyek felülmúlják az eredeti autókat, mind modellezés, mind motorhang, mind realitás tekintetében! S nem csak "árkádosabb-divatosabb" beállításokkal!
    Mellesleg a beállításokat te magad is belőheted kedved szerint Krom CarEdit progijával, amivel módosítható-beállítható a kerékmérettől kezdve a váltó fokozatain, futóművön, motorgörbén át nagyon-nagyon sok dolog részletesen!

    (a többiektől bocs a kis OFF-ért...)
  • DonnieBrasco
    #128
    Délután mondom a benyomásokat a fullról...
    Azt előre tudni kell, hogy számomra két autós játék létezik az NFS: Porsche Unleashed óta: a Richard Burns Rally és a GTR :)... a többi csak szemetelés, az NFS például mára már minden, csak nem autózás :(((( gagyi "meccsbox"-festés ovisoknak.

    DB
  • Alexease
    #127
    Valoban nem kovetek a WR topic-ot, en csak a hivatalos sajtoanyagbol indultam ki. Igy mar jobban hangzik a dolog, de a belsonezet hianya szamomra irtozatos nagy hiba! Hiaba is lehet majd megoldani MOD-kent, az nem lesz olyan mint a gyari:( Azert a normalis belsonezethez pilota dinamika kell, szelvedo es G efektek...
    Az egyebb berakhato autokkal meg az a bajom, hogy a tapasztalatok azt mutatjak, hogy az ilyen vagy hasonlo jatekokhoz, inkabb az arkadosabb autok es azok beallitasai a divatosabbak:((
    Bar tenyleg nem sokaig kovettem a MBWR-t, de amig figyeltem, nem jott ki egy normalis auto sem:(
    de persze, a remeny hal meg utoljara, vagyis kivancsian varom:))))
  • hykao #126
    Ez így nem pontos információ! Látszik, hogy nem olvasod az infókat a WR2 topikban... :)
    Semmivel sem lesz "árkádosabb" a 2. rész, mint az első volt!!! Sőt arról van szó jelenleg, hogy a szim-árkád állítahósági határok kissé kitolódnak. Ha valaki full árkádra állítja a beállításokat, akkor valóban árkádosabb lesz, mint az első rész (lesz pl. nitró meg ilyenek), viszont ha minden segítséget kikapcsolunk, mindent full szim-re állítunk, akkor semmivel sem lesz kevésbé "szim"-es mint az első rész volt, sőt valamivel még "szim"-esebb lesz. A rágógumi szerű törésmodellt teljesen leváltja a valósághoz jobban hasonlító törésmodell (mint a képeken is látszik), ezenkívül sérülési zónák lesznek, azaz ha pl. frontálisan ütközünk, kilyukadhat a hűt, a hűtővíz fellforhat, ami azt eredményezheti, hogy a motor teljesen tönkremehet, ergo nem tudunk továbbmenni vánszorogva sem...a kerekek is ki tudnak lyukadni, a váltó is tönkremehet, esetleg kimarad egy-két fokozat, stb. stb. de ezeket már kiveséztük a WR2 topikban. KATT IDE

    A fényez is pl le tud karcolódni a kasztniról. Erről sajnos most így sebtiben csak egy xbox-os képet találtam:




    Ezenkívül a készítők ugyan hivatalosan nem terveznek belsőnézetet, de a folyamatos unszolásunknak engedve, meghagyják a lehetőséget. Tehát a modderek készíthetnek majd belsőnézetet az autókhoz (Martin Leps fel is ajánlotta, hogy készít majd), arról már nem is beszélve, hogy az összes WR1 autó (eredetiek és addonok is) minden további nélkül berakhatóak lesznek a 2. részbe (belsőnézetestül!!!), ez azt jelenti, hogy már a játék megjelenésekor (ha berakjuk az összes addon és WR1 autót) kb. 400 autóból lehet majd válogatni!!!

    Egyébként a fejlesztők meglepően kommunikatívak, minden kérdésre válaszolnak, s ha valaki feléjük jár, bármikor ellátogathat hozzájuk (illetve a kiadó TDK-hoz is), s kipróbálhatja a készülő játékot!!!
  • Alexease
    #125
    Ja ja az akkor a MBRW lesz:)))) Az elso resz tenyleg jo es igenyes lett!!! Nem szimulator, de nem is kell mindennek annak lennie, de nagyon jo autosjatek lett!

    De sajnos, a masodik resz a hivatalos informaciok szerint, erosen az arkad jatekosokat celozza meg, sokkal egyszerubb iranyitassal, csak kulsonezetekkel, hatalmas ugratasokkal, toresekkel stb. Sajnos...
    Pedig az elso resz (ha egyaltalan a MBWR-rol van szo:D) tenyleg jo lett. Igenyes belsonezetek, jo iranyitas, erezhetoen mas es mas autokezeles stb. Bar uzleti szempontbol valszeg tenyleg kifizetodobb az arkad-, funrace fele venni az iranyt, de en szemelyszerint azert sajnalom:(
  • hykao #124
    Tessék pár egyéb kép az árkádszagú dologból: kép1, kép2, kép3, kép4
  • hykao #123
    Az "arkad szagu dolog" első részével magad is játszottál, s ha jól emlékszem nem volt olyan rossz véleményed róla... :)))

    Sőt most látom csak, hogy te voltál a téma indítója...csak egy ideje cserbenhagytad a topikot, pedig az igazi móka a multi (ami gond nélkül megy warez verzióval is) és a számtalan addon autó megjelenésével kezdődött... :)))
  • hykao #122
    Már elnézést de miért a Ford Racing a viszonyítási alap? Persze igaz, hogy mindennél lehet szarabbat találni...
    Valóban ha mindenáron akarunk valami pozitívumot is találni a játékban, akkor a fizikát hozzuk elő...bár azért az egekbe nem magasztalnám azt se, max. a játék többi - igen kiábrándító részéhez képest - kiemelkedő...

    Örülök, hogy te a képek alapján megállapítottad, hogy "valami arcade szemét lesz"...ki kell ábrándítsalak: annak a játéknak, amiből a képeket linkeltem, már az első része sem volt rosszabb - fizika terén - mint ez a SCAR...sőt...a második rész pedig további finomításokat ígér pl. a törésmodell és a sérülési zónák terén...persze nem egy csak kormánnyal irányítható vérbeli szimulátor lesz...de hát azt hiszem ez a SCAR sem az...
  • fitutufi
    #121
    hát az :(
  • Alexease
    #120
    Igen, de az valami nagyon arkad szagu dolog lehet... Bar nem tudom pontosan mi az, de a SCAR-ban legalabb a jatekmenetet "ujragondoltak" es egyedinek tunik - es azert a vezethetoseg sem olyan rossz.
  • Istencsászár
    #119
    jót? scar nem a legszebb de nagyon élvezetes irányitani jól eltalálták ( az ilyen kaliberü ford racinghoz képest) amiről meg mutatod a képkeket ezse szebb de láccik rajata valami arcade szemét lesz
  • hykao #118
    Sajnos osztanom kell a véleményt...ha valaki jót akar Alfázni, akkor várja meg ezt: kép1, kép2, kép3, kép4, kép5, kép6
  • djcom
    #117
    Na inkább nem mondok semmit:((
    Ronda,gagyi......
  • fitutufi
    #116
    nem rossz game
    minnyá húzom
  • toMpEr
    #115
    SCAR Squadra Corse Alfa Romeo-RELOADED
  • Duddits
    #114
    És aztán meg ott osztottad a hülyeséged!! És ne a dátumot nézd vazze! Ha azt néznénk, akkor a Half-Life is kint lenne már 3 éve! Meg a Stalker!
  • Danman
    #113
    Ha elolvastad volna akkor az van kiírva hogy 27th may 2005!!!és egyébként nem én kérdeztem mindig a SC topikban hogy megvan-e,csak akkor kérdeztem amikor először léptem a topikba.!!!
  • Istencsászár
    #112
    megvan a demo:DDD lama
  • Duddits
    #111
    Istenem!! NE csináld már azt amit a Splinter Cell topikba! Még ki se adták!
  • Danman
    #110
    Valakinek megvan már????
  • Danman
    #109
    szentem jobb nekem jobban bejön az irányítás graf se olyan rossz meg ez a pontozás is jó.És szentem sokkal jobb hogy mondjuk inkább csak egy kocsifajtával foglalkoznak(alfa Romeo) minthogy többel de viszont kevesebb a különbség közöttük.
  • Alexease
    #108
    Jobbnak azert nem jobb, inkabb csak mas...
  • Danman
    #107
    Május 27 már naon várom a demot alig tudom békénhagyni és valami ami a lényeg szentem JOBB A TOKÁNÁL!!!
  • petee
    #106
    Elvileg májusban,ebben a hónapban!