425

SCAR - száguldozz Alfa Romeoval :)
  • Chaos25
    #185
    6800gt de ez most szerintem mindegy hogy 6600 vagy 6800 valószínű hogy 6xxx nvidiat nem szereti! Várjuk az esetleges javítást!
  • DonnieBrasco
    #184
    Az is bug, hogy simán le lehet vágni iszonyú nagy kanyarokat mindenféle bünti nélkül... csak a kocsi amortizálódik.
    Apropó, törés: tényleg nem egy vaszizdasz a külső megjelenítése, de legalább SÉRÜL a kocsi... és nekem nagyon tetszik a "blackout" amikor izomból nekicsapódsz valakinek, és "beszédül" a pilóta :)

    DB
  • Kovász
    #183
    Szerintem pont jó a fizikája, olyan "billentyűs-szimulátoros", szal csak annyira szimulátor, hogy ne kelljen hozzá kormány

    A törés meg csak 1-el jobb az NFSU-énál: össz-vissz 2 fokozat van: vagy nincs semmi baja a szélvédőknek/lámpáknak/lökhárítóknak (csak ezek amortizálódnak), vagy be vannak törve. Ennyi.

    Jah, és rögtön az elején felfedeztem 1 bugot (bár lehet, hogy ez csak a demo verzió hibája): instant módban kicsúsztam, és bevártam a többieket (akiknek így ugye 1-el több megtett körük volt) viszont a 3 körös verseny nem akkor fejeződött be, mikor ők lefutották a 3 kört, hanem csak akkor, mikor én is (ergo ők több kört mentek).
  • mucius
    #182
    nfs fanok meg le vannak szarva, mert annál gusztustalanabb játékot nem csináltak mostanában, a porsche unleashed még jó volt, nagyon is, de ami utána következett az . de mást nem is lehet várni tőlük, ahol már egy kicsi fizikája van a kocsinak és nem lehet 200-zal hajtűkanyarokat bevenni, az már nekik szar.
  • mucius
    #181
    semmi változás? netán nvidia videókártyád van neked is? (netán 6600gt?)
  • Rolesz
    #180
    Bocs ha volt már de: Hogyan nyerhetek autókat?
  • Chaos25
    #179
    Nekem ugyan ez a problémám sikerült valami megoldást taláni?
  • DonnieBrasco
    #178
    Szerintem teljesen rendben van a játék. A fizikája korrekt - na nem egy GTR, de teljesen hihetően mozog az autó. A textúrákkal sincs az égadta világon semmi baj - csak a visszajátszás közben mosódnak el nagyon :( bár tudnám, miért :)

    NFSU fan értékelés: SZAR!Nnem lehet matricázni rogyásog az autókat. ÚÚÚRisten!! Sőt, olyan trendi effektek sincsenek benne amitől úgy néz ki a 100*as tempó, mintha 300-zal mennék. És ami a legnagyobb "gáz": nem sérhetetlen a kocsi. Le is törlöm vaze.

    :-)

    DB
  • ChevyG #177
    hát ez mekkora xar!
    demoját probáltam -> shift+del
  • Duddits
    #176
    Csinálok is.
  • mucius
    #175
    az miért van, hogy hiába állítom a felbontást 1024x768-ra, rá sa szarik a játék és ilyen 640x480-ban fut?
    6600gt, legújabb nvdriver van fent.
    amit így az elsőre már nagyon elbasztak. sebességérzet egyáltalán nincs. megyek 130-cal és olyan érzésem van, mintha mennék 60-nal. :(
  • hykao #174
    Csinálhatsz jobbat! :)))
  • Duddits
    #173
    Eh
  • hykao #172
    Fent! :)
  • Alexease
    #171
    Tessek, itt egy "gyors" banneresebb:))))))
  • hykao #170
    Szerintem mondjuk elég igénytelenek az ilyen nagy négyzetbannerek...de mindegy...azért hátha más is csinál "banneresebbet"... :P
  • Duddits
    #169
    Majd esetleg később. Amúgy szerintem jó ez így "nagyba" is. Meg máshól is van nagy.
  • hykao #168
    Akkor ess neki a 2.-nak ! :)
  • Duddits
    #167
    Jah, bocsi. Amúgy 1. bannerem!
  • hykao #166
    Ej te is ilyen bazi magas bannereket gyártasz??? Na meg nem ártana a banner széléhez is kissé jobban pásszítani a képet, ergo inkább téglalap legyen már, ne négyzet alakú!
    Na azért berakom, de ha csinálsz téglalap szerűbbet, szívesen kicserélem majd! :))
  • Duddits
    #165
    Elsőre ezt sikerült összehozni. Ha kell még tudok egy törött Alfáról is rátenni képet.
  • Duddits
    #164
    Nah nem baj, mindjárt kész vagyok vele.
  • Alexease
    #163
    http://www.milestone.it/eng/SCAR/scar.html

    Ha kepeket es logot akarsz lebanyaszni a bannerhez, akkor az nincs, mar neztem:)))
  • Duddits
    #162
    Mi a hivatalos oldal?
  • Alexease
    #161
    A texturak minosege a konzol "jelleg" miatt olyan-amilyen, de nem olyan veszes - persze egy mostani PC-s jatekhoz kepest, amiben 2028x2048-as texturakkal dobaloznak, ahoz kepest tenyleg rosszabb:) De 460Mbyte az egesz ISO, felinstallava is alig tobb 600 meganal, es azert van benne rendesen palyak, autok es hangok.:)) Konzol cucc, oda eleg ennyi textura es poligon, ott foleg a megjelenites dob sokat a dolgon, ami szerintem sokkal tobbet szamit. Pl. GT4, minimal poligonok, 320x200-as texturak, es megis "filmszeru":)) Az arnyekokkal, fenyekkel nincs gond, jol megoldottak PC-n is, de elelmosas tenyleg nincs.

    A kulsonezetek tenyleg hasznalhatatlanok, de ez szerencsere engem nem erint es nem is erdekel;)))))
  • Duddits
    #160
    Majd mindjárt megpróbálom.
  • robotnyk
    #159
    nem top grafika, de sztem egyátalán nem gáz
    nekem mással van gondom. nem hallom a saját motorhangom...
  • hykao #158
    Bannert nem csinál valamelyik fan?
  • hykao #157
    Hát ahogy elnézem a játék nem is támogatja az élsimítást...legalábbis nekem sehogy sem sikerült ráerőltetnem.

    "Amugy szerintem jo a graf, ott van a toppon" - hmm, nem értem, nálam szar valami? nálam kifejezetten szarnak tűnik! textúrák minősége alacsonyabb már nem is lehetne, egyedül az autómodellek tűnnek jónak...de ahogy a tájat mozgatja, illetve a sebességérzet az valahogy nagyon rossznak tűnik nekem...igaz csak 1280x1024-ben próbáltam. A bumper és hood nézeteken kívül a két üldöző nézet az valami iszonyat sztem sajna...a fizika az nem rossz valóban, de eléggé rontja az élményt a sebességérzet...pontosabban a hiánya...illetve a két üldözőnézet fura perspektívája...na meg az élsimítás nélküli cakkos megjelenítés...

    Azért 2005-ben szerintem ez kevés...
  • filamester
    #156
    Ez a kis Alfás játék elég jól sikerült!
    Tegnap játszottam vele és nagyon jó!!
    Na megyek is játszani!
  • hykao #155
    Élőről beszélek én is, nem a képekről...
  • Alexease
    #154
    - Nem hasznalok elsimitast. Sajnos a jatek a konzolport miatt foleg csak 800x600-ra van optimalizalva, de afolott sem rossz. Ami fontos, hogy ha TFT-n van futtatva, akkor mindenkepp nativ felbontasban menjen, mert skalazaskor "szeteseik". Amugy szerintem jo a graf, ott van a toppon. Benne van minden ami kell: jok az ernyekok, reszletesek az autok, palyak, szepek a fenyek (a nap nagyon jo), korrektek az auto tukrozodesek es jok a "csillanasok" az autokon es az aszfalton. vagyis, grafikailag nincs vele gond.

    - Napszakok vannak, de palyankent fix, es csak a nappali tartomanyra (reggel-ejszaka nincs) - legalabbis eddig;) Idojaras, foleg eso nem hiszem hogy lenne.

    - MOD-olni tuti nem lehet. Teljesen konzol-style;( Minden fixen lecsomagolva. Esetleg, ha valaki szerez-csinal hozza expandert, editort stb. akkor majd lehet - talan. De hivatalosan is megerositettek, hogy a jatek stilusa, koncepcioja miatt abszolut nem tamogatjak. (A BHMS-en van egy riport, abbol sok minden kiderul.)

    - Az autokezeles-vezetes szerintem teljesen jo. Nem egy szim de nem is a buta arkad tipusu. Azert komplett segitsegek nelkul, manualis valtoval, motorhaztetorol eleg "kemeny" tud lenni egy hosszabb verseny (volt mar 15 perc kornyeki futam is, rendes versenypalyan). Es ennel meg csak kemenyebbek, hosszabbak lesznek a versenyek! En is csak az elejen vagyok. Szerintem, az arkadosabb vagy funrace-esebb jatekosoknak ez a resze mar nem biztos hogy tetszeni fog, azert nem egyszeru (persze nem probaltam segitsegekkel, ugy lehet hogy csak tologatni kell, lokdosodni aztan jol van:D).

    Nem mondom hogy tokeletes, mert azert vannak benne bosszanto dolgok (konzol-style, menu, kormany kezeles, a cockpit hianya - bar ezek sem konkret hibak, inkabb csak a konzolos mivoltanak koszonheto szokasos dolgok), de azert osszessegeben egy eleg jo autos jatek lett - eddig.
  • DonnieBrasco
    #153
    Egyáltalán nem vészes élőben.

    DB
  • hykao #152
    Hát nem tom, mondom engem valahogy a képi megjelenítés a HUD-dal, menüvel egyetemben valahogy a 8-10 évvel ezelőtti játéktermes hasonszőrű autós játékokra emlékeztet...
  • Duddits
    #151
    Nem tudjátok, hogy mennyire moddolható a játék? Nem mintha moddolni akarnám, csak kérdem.
  • DonnieBrasco
    #150
    Szerintem vannak, bár még nagyon az elején vagyok. A grafikája egyébként... különleges. Nem fog bejönni mindenkinek, de szerintem érdekes. A fotóhűségre mentek rá, de elég fura megoldásokkal.. na mindegy nem tudom elmagyarázni, majd meglátjátok.

    DB
  • hykao #149
    Időjárás-napszakok amúgy vannak a játékban?
  • hykao #148
    ÉLSIMÍTÁS!!! Ezzel próbálkozz. ...bár a menü és a HUD (mely majd beteríti az egész képernyőt sajnos) 320x200-as hatását ez sem fogja megoldani sajnos...erre igazán fordíthattak volna egy kis figyelmet a PC-re portoláskor!
    Valamint a graf olyan, mintha csak DirecX7-es effektek lennének, valahogy a textúrák is olyan sötétek...
  • DonnieBrasco
    #147
    Na, két rookie versenyt lenyomtam, megnyertem. Szerintem egyáltalán nem rossz, elsőre fura, de abszolute nem arcade, jóval reálisabb mint a konzolos szarok :P.
    Nyilván nem egy GTR, de a lehetőségekhez képest korrekt - és nagyon jó ez az XP dolog :)) legalábbis nekem bejön! Kicsit az NFS - Porsche jut eszembe róla... (sóhaj)

    DB
  • Tufa
    #146
    Te hogy érted el hogy ne legyen kockás az autó? Nekem valamiért borzasztó csúnya kockákból áll, még 1024*768ban is