425

SCAR - száguldozz Alfa Romeoval :)
  • Danman
    #105
    Mikor jelenik meg pontosan?
  • ProSatanos
    #104
    Hi.
    Én is kipróbáltam a demót és nagyon tetszett(mondjuk alfa rajongó vagyok lehet ez is beszámít az értékelésbe)

    Volt bene egy csomó "apróság" amitől az egésznek "feelingje" van.

    Kimondottan tetszett pl. hogy törnek az autók, akkor is ha csak a pályáról mentem le, meg az ellenfelek "szorongatása" :)

    Graf lehet nem a legjobb/legszebb de fizika az ott van :)
  • Istencsászár
    #103
    pár racét lenyomtam
    az tuti hogy toca reacer drivernél jobb, irányitás meglepően jól eltalálták , autok viselkedése is elégjolett, nem a legszebb autos gém de a nagy tocánál jobb
  • bricsi01
    #102
    na kipróbáltam a demót. töröltem is. ez se lesz a kedvenc járgányos gémem, az tuti.
  • JohnnySmith
    #101
    GT4-el :DDDD
    1et értek veled.
  • petee
    #100
    van.
    Sztem elég jó lett,ha vki jobban megnézte van benne ilyen szerepjátékszerű fejlődési lehetőség a verseny közben,tehát egykét jó kanyarbevétel vagy ellenfél kiütése stb. esetén fejlődsz.Ígéretesnek tünik.A grafika igaz, nem a legszebb,de nem is csunya azért.Én azt mondom ne a grafika legyen a jó,hanem a játszhatóság! Akinek a grafika a lényeg az játszon az NFSU2-vel! Uff:)
  • Szabyka
    #99
    Autótörés van benne ?
  • hykao #98
    Hát az irányítás nem annyira rossz ja, de az azért kevés...

    Azt hiszem az ALFA-k szerelmesei is jobban fognak járni a World Racing 2-vel, noha nem ALFA specifikus játéknak készül, mégis ahogy elnézem, meglehet többféle ALFA lesz benne, mint ebben, a már meglévő, s majdan készülő ALFA addonokról már nem is beszélve...(és persze a képi megvalósítás sokkalta jobb lesz, hisz már az első rész is übereli ezt sajna...)
  • raga
    #97
    Hi!

    Itt tartok időben.

    Ha v.ki nem látott volna még ALFA traktort!

    OFF
    Alfarajongokat várom itt:AlfaAmore
    ON
  • JohnnySmith
    #96
    Ez azért fura mert most néztem kicsit vissza a konzolos képeket és azok sokkal szebbek meg élesebbek.
    De az irányítás tényleg nem rossz.
  • hykao #95
    Húú ez sajnos szörnyű! Az előzetes videók alapján még reménykedtem, de sajnos mindhiába...
    Már a menübe lépéskor rossz előérzetem támadt, meglátva a 320x200-as 16 szín hatású felületet...
    A különböző nézetek perspektívái is valahogy olyan furák...(főleg a két üldöző nézeté...)
    A grafikai megvalósítás szvsz a kb. 10 évvel ezelőtt divatos játéktermi autós játékok hangulatát idézi... :(
    Érzésem szerint ez 2005-ben nagyon-nagyon kevés...még konzolokon is...
  • JohnnySmith
    #94
    Hát most kipróbáltam nálam nem akarja figyelembe venni a pedálokat :((( (Logitech Driving Force PRO) Egyébként nem lenne vészes azért kipróbáltam hogy gombokra raktam a gázt és a féket :D

    Kell kicsit gépészkedni de hát ez a Cuore Sportivo érzés többek között
  • JuanG
    #93
    legalább motorháztető nézet van :)...és kormánnyal milyen? ...nekem csak este vagy holnap lesz időm megnézni...
  • JohnnySmith
    #92
    Nézetek:



  • JohnnySmith
    #91
    Nincs sajnos:(((( Tipikus nfsu nézetek vannak :(
  • JuanG
    #90
    nem túl meggyőző :(...és nincs belsőnézet???
  • JohnnySmith
    #89




  • JohnnySmith
    #88
    Nincs :(
    Teszek 1-2 képet.
  • hykao #87
    Belsőnézet nincs mi? :(
  • JohnnySmith
    #86
    A menű nagyon konzolos. Írányítás nem rosz (kormánnyal majd később tesztelem)
    Grafika....hááát nem kimondottan rosz de láttam azért szebbet is. Kocsik törnek. Hang nem tetszik. Nem Alfás :)
  • JohnnySmith
    #85
    A demo letőlthető !
    Hardwiredről.
  • Nem3sis At Work
    #84
    ha hazerek meglesem :-)
  • Zola NFK
    #83
    A demót próbálta már valaki?
    Ha igen, milyen lett?
  • DJ Bee18
    #82
    Meg egy alap 155-ös is jó lenne :)
  • DJ Bee18
    #81
    Ja, és vajon lesznek gyengébbik erőforrásokkal? (pl. 156 1.6 TS?)
  • petee
    #80
    Egy kérdés: Van már lista arról,hogy milyen alfák lesznek benne?
  • DJ Bee18
    #79
    Én nem is akartam összehasonlítani, csak egy apróbb megjegyzést tettem arra vonatkozóan, hogy a büdös életben nem vennék Fiatot :)))
    Egyébként RE-PEACE :DD
  • Al Age
    #78
    Úgy értem, egy Alfát egy Fiathoz hasonlítani nem igazán stílszerű, eltérő a célközönség, anyagi háttér tekintetében szinte mindig és sokszor ízlés tekintetében is. De igaza van Johan-nak ne vitázzunk egy ilyen (remélem) jó kis game topikjában erről.
    Peace
    Cuore Sportivo, Forza Italia!
  • DJ Bee18
    #77
    Tudom, kösz a figyelmeztetést :), itt egy kép, hogy alátámasszam, amit mondtál :)):
  • JohnnySmith
    #76
    Srácok hadjuk már a fiatokat és a német autókat elvégre ez egy Alfa game topikja ahová természetesen sok minden belefér....de ez már kicsit off.
    Félreértés ne essék örülök hogy nem pang a topik.

    De felőlem mehet a vita csak gondoltam megemlítem.
  • DJ Bee18
    #75
    OFF
    a Passat meg a Vectra neked felsőkategóriás? még csak nem is felsőközépkategóriás. A 7-es BMW meg a Mercedes S-osztály a felső kategóriás, utána jön a felsőközepes 5-ös, meg E-osztályos meg A6-os Audi. És lám elérkeztünk a középkategóriához (Passat, Mondeo, Laguna, A4, stb.)
    Úgyhogy egyezzünk már meg abban, hogy a Marea a korabeli kategóriatársaihoz képest kisebb autó. Nem fogod fel, hogy a dizájnt nem a német autókhoz képest írtam le, hanem az Alfákhoz képest.
    ON
  • Al Age
    #74
    "Egyébként a Marea középkategóriás volt, nem? (nem biztos) Mert ha igen, akkor a korabeli Passatokhoz és Vectrákhoz képest kicsi volt azért."

    Ez így igaz, de ezt írhatnánk így is: egy középkategóriás autó kisebb, mint egy felsőkategóriás.:)
    A Marea 1996-ban debütált. Nézz meg egy korabeli Volkswagen-t, vagy Opelt és döntsd el, hogy melyik dizájnosabb.

    Azért ne egy Audi A2-est hasonlítsunk egy Maserati Quattroporte-hoz:)
  • DJ Bee18
    #73
    Faterom olyan pozícióban volt. 2000-ben egy 1.6-os Passat Comfortline lett, na az királyság volt. Aztán jött egy alap 1.6 V40, na az szörnyű volt. Most legutóbb egy Laguna II Grandtour volt 1.8-assal, Dynamique felszereltséggel, az is királyság volt, végre nem 1.6-os :))
  • DonnieBrasco
    #72
    Miért, a Barchetta szerintem nem rossz :) ha már a Fiatról van szó!
    Passat, Audi, BMW (új), Volvo - én már csak ezeket a manáger-cégautó designokat csípem :) nyomulok is az előléptetésre, bár "csak" egy új Vectrát adnának :))) de az is jó lesz!

    DB
  • DJ Bee18
    #71
    Ezzel így vagyok én is, nekem csak a GT dizájnja tetszik, de mondjuk egy 147 vagy egy 156-é már nem annyira.
  • DJ Bee18
    #70
    Hát állandóan mentegetik a Fiatot. Egyébként mint írtam az Alfakhoz képest nincs semmi dizájnja. Egyébként a Marea középkategóriás volt, nem? (nem biztos) Mert ha igen, akkor a korabeli Passatokhoz és Vectrákhoz képest kicsi volt azért. Egyébként ha már német dizájn, a Passaté elég ütős szerintem.
  • DonnieBrasco
    #69
    Jó kocsik az Alfák, bár az egyetlen amit eddig vezettem, iszonyúan idegesítő fékkel rendelkezett, szinte vezethetetlen volt.
    Ja és egyáltalán nem tetszik a kasztnijuk, de ez ízlés kérdése, azt nem mondom rá hogy nem szép, csak nekem nem tetszik egy kicsit sem....

    DB
  • Al Age
    #68

    A Fiat nem áll a csőd szélén.
    Kicsi lenne egy Marea? Egy Boeing 747-eshez képest valóban az.
    Nekem egy egyes Puntom van és mai napig bárki belelül, meglepődik, hogy hátul mennyi hely van. Saját magam mögött elférnék (185 cm).
    Semmi dizájn? Akkor Te még biztos nem láttál német autót
    Vezetési élmény ok. Az Alfa az Alfa. De nekem kifejezetten tetszenek a Fiat-ok is:)
  • hykao #67
    Pláne, hogy a World Racing 2-ben alapból lesz jópár Alfa Romeo... :)
  • hykao #66
    Húúú ez a HUD nagyon konzolosnak tűnik...:(