425

SCAR - száguldozz Alfa Romeoval :)
  • AlieN911
    #305
    nekem jol megy.. nemtok segiteni..:(ssrryyy
  • MrTressy
    #304
    nálam is jól fut mind win98 mind xp alatt is
  • petee
    #303
    Sziasztok!
    Valaki segítsen!:)Egyszerűen nem bírom elmenteni a kimentett állásomat,hiába kattintok a "save profile"-ra ,nem menti el. Próbáltam már mindent,új vindóz,stb. több ötletem már nincsen.Nem igaz, hogy csak nálam szar:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #302
    mondtam már hogy nincs PS2-őm?
  • MikX
    #301
    Jah, nekem is ez kb a véleményem, irányítással nekem semmi gondom, bár nem próbáltam bill-el, csak kormánnyal, tetszik ez az XP-rendszer, de a Tiger effect sztem csa kazért van benne, hogy legyen vmi plus a gaméban, vmi egyedi...
  • M@TriX
    #300
    na megnéztem a gémet, Xpre másik particióra és nem száll el egy picit sem, szóval nálatok van a hiba.
    az autó irányítását szokni kell, de szerintem nagyon jó, az AI is, ha rálegyezek egy méterről elkezd elhúzódni, ami végül kicsúszáshoz is vezethet, van ellenkormányzás, sérülés igaz kicsi, de szépen fokozatosan szétnyomható a verda. nekem tetszi, igaz még csak 1 órácskát játszottam vele. Szét lehet szivatni az AI-t, azt nagyon élvezem :)
  • Alexease
    #299
    Basszus, ez mar szanalmas ami itt folyik...:(
  • bakkk
    #298
    XP van fenn.DE csak arrol indul el,igaz utanna exe hibaval leall.Az erdekes az hogy volt mar fenn,akkor is 98-al indult de nem allt le,csak idegesitett a mentes es levettem.
  • bakkk
    #297
    XP van fenn.DE csak arrol indul el,igaz utanna exe hibaval leall.Az erdekes az hogy volt mar fenn,akkor is 98-al indult de nem allt le,csak idegesitett a mentes es levettem.
  • Tockos
    #296
    Légyszi valaki feltenne valamilyen savet mert az alexes nem letoltheto koszi.
  • MrTressy
    #295
    starter.exe ott lehet a felbontást állitani...
  • mohus
    #294
    ja és kinek van meg eredetiben?
  • mohus
    #293
    n
  • mohus
    #292
    ebbe azért már benne van a varia PC család is:)
  • DonManó
    #291
    nekem is ilyen volt
    aztán felraktam újra, ahova ő szeretné (program files...), és így megy már rendesen
  • bakkk
    #290
    Nekem ugyan ezt csinalja,probald a Scar98ME inditani.Neha sikerul.Utanna meg jon a tobbi gond
  • Rossi1
    #289
    Csaó!

    Segítséget szeretnék kérni. Elindítom a játékot és az intro után kifagy az egész. Valakinek volt már ilyen?
  • mucius
    #288
    nekem se lépett ki egyszer sem. csak szaros gef6-ommal nem akar csak 640x480-ban menni. :( nomeg sorra olvasni az olyan kommenteket, hogy kormánynál a pedálokat nem igazán akarja felismerni. ennél már csak az a nagyobb cink, hogy a hivatalos oldalon semmiféle feedbackre nincs lehetőség se fórum, se contactímél, semmi. amúgy sztem fasza kis játék.
  • Ramore
    #287
    nekem nem lép ki sehonnan sem, hibátlanul megy, a menű símán átlátható, tény, hogy készült már jobb is, de összességében elviselhető
  • bakkk
    #286
    Egy kalap szar ez a jatek.Allandoan kilepked,menu atlathatatlan.Kinlodjon vele az aki csinalta.
  • AlieN911
    #285
    tettél fel uj vk drivert?
  • Danman
    #284
    P4 Nvidia Geforce FX 5500 2.4Ghz Windows Xp 512 Mb RAM
  • mucius
    #283
    profile managementen belül savelj.
  • bakkk
    #282
    Sziasztok,lehet menteni a jatekba, vagy inkabb tudtok?
  • mucius
    #281
    de ha már itt vagy te a számítástechnika császára, akkor programozd már át a gammát, hogy gef6-ot meg a pedálokat kezelje normálisan.
  • mucius
    #280
    nemtán rám céloztál? majdnem 14, és majdnem szánalmas. szerintem az a szánalmas, hogy monitorfüggő kockák, akik bizonyos hsz-számot elértek istenségnek képzelik magukat. :O
  • JohnnySmith
    #279
    Ezt de jó olvasni! De még mindig nem sikerült kipróbálnom :)
  • Carlos
    #278
  • Ramore
    #277
    Nem olyan rossz game ez, mint ahogyan azt egyesek beharangozták. Engem picit emlékeztet a Gran Tourismo (PS2) játékhoz az irányíthatósága.
  • AlieN911
    #276
  • MrTressy
    #275
  • MrTressy
    #274
    én meg a sport car gtben
  • Carlos
    #273
    Hát ja...
    Ne is kezdjünk bele.
    Az élet megy tovább...
  • Alexease
    #272
    Most erre eleg hosszu szociologiai ertekezest lehetne irni...:)
  • Carlos
    #271
    Lehetséges...
    De akkor miért nem kérdeznek normálisan?
    Szerintem ez a tag is 14- -os és nagyfijúnak akar láccani a káromkodással, meg a fakkolós szmájlikkal. Pedig csak szánalmas. Szerintem.
  • Alexease
    #270
    Mert a nyubiknak a szamitogep=jatekgep, szamtechismeret=zero.
  • Carlos
    #269
    Miért van az, hogy minden nyúbi csak fakkolni tud?
  • mucius
    #268
    bazeg. nem elég, hogy gef6ot nem ismeri fel, még a kormányt sem. autós játéknál minek is ilyenekre figyelni nem?
  • Tufa
    #267
    megint bexart a válasz gombom, ugyhogy a #259-sre:

    Köszi :)
  • Alexease
    #266
    Amugy itt egy 147 GTA-s video is, hasonloan szar minosegben (meg egy masik topic-ba keszult poennak);) 147 GTA (AVI, DivX, 3Mbyte)