425

SCAR - száguldozz Alfa Romeoval :)
  • karikusz
    #385
    Csocsi mindnekinek...nekem bejött a game. Most a 14-esnél járok, de elég nehéznek ígérkezik ez a pálya. Alfa 155 2.5 V6 TI '96 -tal kell menni...húúú..nagyon kemény. Szerintem eddig ez a leg szopatósabb kocsi. Bár most billel nyomom, mert nincs kéznél a kormányom. Elég jó az irányítása szerintem. El lehet szórakozni vele..:)

    Valaki próbálta a multirészét?
  • moonster
    #384
    kinézetre nem veri, az biztos, de itt fejlődik akaraktered, mentális cérna is van, nekem jobban tetszik.
  • [HUN]FaTaL
    #383
    hát kötvehiszem hogy a Mercedes Benz World Racinget veri. messze nem...
  • hykao #382
    Hát a Ford-ét veri az tuti, de a Mercedes-ét kötve hiszem...sztem azt semmilyen tekintetben sem...amennyiben az MBWR-re gondoltál...
  • moonster
    #381
    Nekem is tetszika gém, pár hibától eltérve. Ami legjobban zavar, az a menük lassúsága, és melysége. Iszonyatosan sok idő, mire leérsz a versneyekhez. Valszeg ez konzol betegség. Ugyanez, amikor ki akarsz lépni, igazán tehettek volna egy "egyből kilépő" bill-t

    A fizika jó, vannak hiányosságai, de a mostani nfs arcadok után felüdülés, szóval jó. Az Ai iszonyatosan jó, rontanak, balhéznak, hibáznak, rádnyomulnak, fenomenális
    A grafikáról már esettt szó, szal az olyan, amilyen.

    Mindent összevetve, nagyon élvezetes alkotás. Messze veri a Ford, Mercedes, vagy hasonó autógyártók reklámjátékait.
  • JohnnySmith
    #380
    Ki nem? :DDD
    3.2 V6 Q4 (végre) :D
  • petee
    #379
    már olvastam én is,de vennék egy ilyet......
  • JohnnySmith
    #378
    Akit esetleg érdekel :)
    159 bemutató !
  • Morphin
    #377
    NAH VKI????
  • Alexease
    #376
    Nem ismerem az ATI-kat, de valszeg frissebb driver (ha van), elsimitasok, mipmaps, write combining, nem tudom mivel szokott a gaz lenni, de minden topic-ban ahol jarok az ATI-kal szivnak foleg, es ha jol olvastam akkor driverrekkel szoktak szarakodni. Valszeg jol muxik meg gyors, csak pocsolni kell vele...
  • Morphin
    #375
    Catalyst 5.6 van fenn a legfrissebb!!
  • Morphin
    #374
    Ati kártyám van de mégis mit állítsak rajta??
  • Alexease
    #373
    Konzol portos jatek, vagyis erosen videokartyadriver fuggo. Vagy "nativ" nVidia-val kell tolni vagy frissiteni, allitgatni kell az ATI drivert.
  • Morphin
    #372
    Hello mindenki!!! Nagyon idegesít hogy most rakom fel a gépre a gammát és ahogy indítanám egyből visszadob a windowsba azzal hogy hibát észlel ezért le kell állnia!!!! Most mivan???Vki tudna segíteni mert negyon érdekel a game?
  • mohus
    #371
    sztem a K-lite pack a legjobb

    ACE MEGA szigorúan tilos....
  • Alexease
    #370
    A szokasos video-codeck-pack problema:(
    Bar itt nem tepem a szamat megint, de aki barmilyen codeck packot tesz fel, megis erdemli... egyszeruen a lustaknak, hoza nem ertoknek keszulnek... (NyersWinows+DivX+G400+XviD+Fraunhofer+AC3 ennyi, noproblem)

    Persze, tisztelet a kivetelnek!
  • Clint EastWooD
    #369
    Halihó

    1280 × 1024 @ 110 Hz en nyomom a gém nagyon ott van!!!
    Nem csak olaszautó mániásoknak!

    A problémám a következő:

    A menüben nem tölt háttérvideót havem active Windowban egy előugróablakban látom a háttérképet. Szal állandó Alt+Tab hogy visszalépjek a játékba.

    thnx!
  • KeZso
    #368
    Akinek nem menne a game:

    SCAR Squadra Corse Alfa Romeo UNLOCKER
  • Tomo15
    #367
    Hát nem tudom nekem eddig semmi ilyen problémám nem volt...
    és szerintem nagyon élvezetes a játék.Nagyon jó ffb-effektek vannak bene...
    és tényleg egyfolytába figyelni kell:).
  • Alexease
    #366
    Sajnos, neha szarul detektalja a force-ot, ki-be kell lepni, elvileg jo lesz. Okat nem deritettem ki, nalam 80%-ban mindig mukodott elso belepesre is;) Igy lehet, hogy mas konfigon csak 20%-ban mukodik vagy sehogy:))
    Keress kulfoldi forumokat, ott altalaban reszletesebben, tobb temaban is kitargyaljkak a jatekokat.
  • Clava
    #365
    szevaztok nem valami nagy szám ez a játék főleg azért mert most kegyetlenül felhúzott egy az mert alig van időm játcani és amikor lenne is az egész elmegy a beállítás szarakodásaival eredmény nélkül bállítás szarakodásai alatt azt értem hogy ti nem tapasztaltaok olyat hogy egyszer van force máskor nincs? mert nekem van olyan ohgy játcok vele és zsír a force aztán kilépek a gammából majd elindítom és nem jön vissza az istennek se a force se akkor ha on-on se ha off on van nem értem mi lehet valaki. pííízz help mee. idáig vagy 2* sikerült úgy játcanom hogy forccal együtt azóta meghalt. pedig minden más gammaba van.
  • rriicchhiiee
    #364
  • tasselhoff
    #363
    Hi all!
    Az érdekelne, hogy a progi megy interneten multiban?
  • DonnieBrasco
    #362
    yo,

    Tegnap lenyomtam a Semi-Pro versenyeket is. Tiger effect - baromság, sose használnám, még ha tudnám, hogy hogy kell, akkor se :)
    Azért a 2,5-ös TI alfák már igen brutálisak... 12 ezres fordulat meg ami belefér... épp elég az úton tartani :) A Pro versenysorozatban végre volt egy olyan verseny amit nem tudtam megnyerni max 3. nekifutásra. 14-es szintű vagyok amúgy. Leginkább az tetszik, hogy billentyűvel nagyon klasszul lehet irányítani! Teljesen hihető, reális fizika és az AI is teljesen rendben van. A sevillai pálya célegyenesében folyton elkezdett közelíteni hozzám minden körben a 2. helyezett. Egyszer gonoszul ráfékeztem és kicsit be is szitáltam neki - a tükörben hátranézve csak azt láttam ahogy kétségbeesetten korrigál ("gépészkedik" á'la Palik), majd zutty neki a palánknak, vissza a bal oldalra, ahol bele is rongyolt a harmadik :)))
    Jó kis szemétkedéseket lehet csinálni, de 10-es szint felett már a gép is rohadék :))

    DB
  • Takimate
    #361
    igaz, de a szétosztható XP pontoknál a szöveg biztos sokaknak jobban esne magyarul.
    nekem is :)
  • M@TriX
    #360
    nem tartom vszínűnek, de attól még lehet, bár nem sok magyarítani való van rajta azért, sztem... :)
  • Takimate
    #359
    Nem esett szó itt a fórumban magyarításról...
    Attól még van rá esély ?
  • Takimate
    #358
    való ez nekem csak még szokni kell... elején jól kell helyezkedni nagyon, aztán csak szépen nyugodtan vezetni.
    Az tetszik, hogy figyelni/koncentrálni kell végig !
    Ez a kivárok míg begajdul az előttem lévő zöld csíkja, jó poénnak hangzik.
    [kipróbálja]
  • MrTressy
    #357
    hozzáteszem egy 89es alfa 75ösön
  • MrTressy
    #356
    picába vmi mocsok megtörte a baloldali index lámpám
  • mohus
    #355
    gratula:)

    de tulképpen egyetértek:)
  • Alexease
    #354
    Lehet azt is, de mivel eleg jol sikerult a jatek iranyitasra (uszkve), jo az AI is (uszkve:D), vagyis mondhatjuk jo kis verseny jatek, kar lenne ilyen gagyi konzol trukkel es efektel szet cseszni az elmenyt:)) Persze, ez felhasznalastol fugg, aki azt szereti, annak tokeletes:) En egyszer sem hasznaltam amig - majdnem:D - vegig jatszottam.
  • M@TriX
    #353
    igaz-igaz, azért nem mondtam, mert tegnap találkoztam vele először :)
    amúgy meg hamar kifogy, de jó poén :)
  • Duddits
    #352
    Elég egy Tiger Effect-et nyomni...
  • M@TriX
    #351
    na kcisit túl sokat pofázok sorry, még annyi, hogy ha az elején nagyot bux, akkor érdemes pause és restart-ot nyomni... ha nagyon nem szereted a rizikót :)
  • M@TriX
    #350
    jah még annyit, hogy nem kell nyomni, mint süket a csöngőt, kivárni is érdemes, tudod, a tűrés csík, a zöld, ha az elfogy, akkor "bekattan" az előtted lévő, amikoris hibázhat.
    meg még az AI akkor is hibázhat ha nem vagy ott, egymással is harcolnak, volt már olyan hogy messze 3. voltam, de az első 2 összebalhézott egymással én meg szépen lhúztam mellettük :)
  • M@TriX
    #349
    hát akkor nem igen neked való a gém :)
    mert szerintem meg éppen jó, ha kicsusszanok is beérhetőek, ha nem is simán de egy kis izzadással, rizikóval , bevállalással az ellenfelek. nem kell ütközni, ebben a gémben vigyázni kell az autóra, plusz van ellenkormányzás, és ahogy a valóságban ha fékezel hiába tekered a korményt. az a teendeő, hogy ha hirtelen lasítanod kell egy kanyar előtt, hogy fék, majd gázzal együtt kanyarodás, akkor talán megúszod. ha durvább a helyzet, akkor fék, korménytekerés + gáz és kézifék.
  • Takimate
    #348
    Már megvolt egy ideje a játék , de csak most próbáltam ki.

    Nekem tetszik nagyon, csak elég nehéz... Egy kis ütközés és már csúszom is kifelé...
    Mi az a 3 tulajdonság amire pontot lehet osztani az elején ?
    Ami nem tetszik, hogy a 3 kör alatt szinte lehetetlen felhozni magad egy kicsúszás után. Nagyon gáz, hogy ennyire lemaradsz. Max 4-5. lehetsz utána.
    Meg az elején nagyon jól kell helyezkedni, különben az első úgy elmegy a francba hogy csak pislogok.
    Ja, és Juniorba nyomom... Mi lesz még itt profiban..
  • Alexease
    #347
    En sosem voltam oda a felbontasert, akarmelyik jatekfejlesztessel is kerultem kapcsolatban, mindig a "filmes efekteket" eroltettem es nem a texturakat, poligonokat stb. A egyik fo cel a fix frame-rate lenne, es egy frame-en belul minnel tobb "mozgassorozat" megjelenitese (elvileg motion-blur). De sajnos ehez meg keves a "vas":( Talan mar a PS3/XBOX2 birnak, de abban sem vagyok biztos. De ha megis, ha jol lattam a bemutatokat, a koncepcio tovabbra is az arkadosabb kategoria marad. Egyszerubb, eledhatobb, kissebb tudast igenyel a fejlesztese, koltseghatekonyabb.

    Elofordulhat, hogy a "konzolokon is elfutatthato" jatekok atvandorolnak konzolra, es ott lesz jatekdomping, de nem is baj. Grafika, hang tuti, nem lesz gond driverekkel, kompatibilitassal, talan olcsobb, egyszerubb lesz a fejlesztes, jobb jatekokat tudnak piacra dobni, talan kevesebb lesz a warez, nagyobb a bevetel stb, ect, ...:)

    De ha mas nem is, de az autoszimulator, a MOD-oldato-, hardcore-, online autoverseny tuti hogy PC-n marad;) Lehet hogy csak "nehany" fejleszto, jatek, sim-engine marad, es lehet hogy igy sokkal dragab is lesz egy jatek, de a tabor megmarad:)
    Lehet, hogy a GTR "gagyi", de egy uj "tabort" szedett ossze. Es a SimBin folytatja az uj enginnel (GTL), az ISI kifejezetten PC-re gyartja, MOD-olasra a jatekat (rFactor), az LFS-t is hegesztgetik, ahogy megjelenik az S2 ismet "nepszerubb lesz", a 6-7 eves GPL meg mindig "fut", az F1C es modjai a mai napig nepszeruek, keszul a netKar Pro, az NR2003 es modjai eggyertelmuen "csucskategoriasak" az online versenyeken, es ha meg egy kicsit megtepazva is, a volt Papy-bol Krammer-ek barkacsoljak a First Racing-et:))))

    Lehet, hogy nem olyan latvanyosak mint amilyen egy konzolcsoda lehet majd, de egy online verseny ezek barmelyikevel, egy "szimulatorosnak" biztos hogy sokkal nagyobb elmeny, mint egy csillogo, latvanyos, autocsodat korbe-korbe tologatni:))

    Ez igy, negyed kettokor, szep kis szofosas volt;DDDDDDDDDD
  • mohus
    #346
    Reméltem is:) remélem leszokunk a felbontás = a grafikával című jelenetekről...

    a konzolok most már jelentősen visszahúzzák a PC-s játékipart..a PC-s játékipar önmagában meg már nem állna meg, nem tudná ellátni "fizetéssel" a játékgyártókat.

    Sok a konzol átirat és multiplatform fejlesztés...nincs nagy költségvetésű, egyéni célirányos PC autóka fejlesztés..így a gigahertzek kihasználatlanul (kivéve a programozói butaságokat - GTR láthatatlan gépzabáló boxutca) maradnak...talán a X2/PS3 stbvel ez változni fog...