173
ACDSee összes verziója
  • balcsi70
    #53
    Közben találtam egy oldalt ahol folyamatban van a 8.0 -nak a magyaritása.remélem nemsokára meg lessz.Azért kössz.
  • Evin
    #52
    Ezekhez van magyar nyelv: ACDSee 5-6-7
    A 8-as részt elvileg a magyar forgalmazó csinálja, de nem lehet tudni mikor lesz.
    Én nem hallottam 8.2-es verzióról, tudomásom szerint van egy 8.0.41(standard) és egy 8.0.67 (pro).
  • balcsi70
    #51
    Sziasztok.Találok valahol magyar változatot?nem tudjátok? Nekem a 8.2-es van de nem magyarul.jó lenne ha magyarul lenne.Kössz
  • obgab
    #50
    Sziasztok!

    Segítség kéne!

    Acdsee 3.1-em van. Nem szeretném, ha a "Path box"-ban megjelenne, milyen ktárakban jártam. Ugyanez a problémám, mikor 1 képet átrakok más ktárba. Felajánlja az addig használt ktárakat. Bevallom, nem szeretném, ha más is tudná, miket nézegetek, ezért akarom eltűntetni a nyomokat...

    Köszi a segítséget!
  • susubaba
    #49

    próba
  • ent
    #48
    Tényleg, megnézem uninstall után, hogy crack nélkül kapok e ilyen üzit!!!
  • Mentol
    #47
    Ez jó kérdés!
    Nekem is ezt csinálja, de - mivel én warezt használok - én a crackre gyanakszom.
  • ent
    #46
    Ha kilépek a 7.0 verzióból, akkor mindig kapok egy hiba üzenetet:


    Mi ez és mit kellene tennem hogy másképp lássam a világot adsee 7.0 kilépése után????
  • XRV
    #45
    up
  • XRV
    #44
    ACDsee 8.0 nem tudom mi van vele, de nagyon lassan indul el. Klikk a képfájra és vagy 10 sec múlva indul el a progi. A 7-essel semmi ilyesmi nem volt, ott klikk és már ott is volt.
    Esetleg van valami beállítás, patch vagy egyszerűen rossz lett?
    Konfig 3ghzp4, 1gb memo, ati9600xt. (Persze és új win, éppen, most tettem újra, -nem az acdsee miatt- másfél éves volt.)
  • Döglött Kacsa
    #43
    87600
  • fmisi
    #42
    Ki tudja hol található a ACDSee 7.0 build 102 változat
  • Mentol
    #41
    Van két kérdésem:
    - Az ACDSee korábbi verziói, illetve a többi progi tud olyan screencapture-t, mint mondjuk a 7.0-s ACDSee?
    - Azt hogyan lehet bekapcsolni a 7.0-s ACDSee-ben, hogy pl.az emailekbe csatolt képek közt lehessen tallózni (mintha egy winyón lévő mappában nézegetnék)?
  • FrezeR
    #40
    oksa. megpróbálom mégegyszer feltenni
  • lck
    #39
    Nem variáltam benne semmit. Minden default.
  • FrezeR
    #38
    érdekes. akkor nem tudom mi lehet a baja:( pedig tetszik. meg az hogy free
  • lck
    #37
    Kipróbáltam, nekem törlés után azonnal magától a következőt mutatja - semmi várakozás.
  • FrezeR
    #36
    nem rossz kis progi kipróbáltam. de egy dolog zavart (lehet csak nálam van igy) mégpedig az, hogy teljes képernyőnél ha törlök egy képet és lépek tovább a következőre akkor elég sokat tölt utána a progi. mitől lehet ez? ha ki lehetne kapcsolni valahogy az jó lenne:)
  • lck
    #35
    FastStone új verziója. ( Nagyon jó képnézegető )
  • _xT
    #34
    Az acdsee hez hasonlo felepitesu ingyenes es jol konfiguralhato kepnezegeto progit talahatok itt:
    FastStone Image Viewer
  • Neophyte
    #33
    Használjatok inkább MegaViewet sokkal jobb mint az ACDSee...

    MegaView 8.03
  • Zro
    #32
    Srácok, itt a nyolcas :)
  • a_n_d_r_e_w
    #31
    Én meg azt hittem, csak én vagyok nemnormális, hogy nem vagyok hajlandó újabb verziót használni, de most már látom, hogy azért nincs nagy bajom :))
    Nekem a többi nem igazán jött be, amire meg csinálták, arra tökéletesen alkalmas a 3.0-ás. Videóknál meg-megfagy, de őszintén ki nézne vele vidót :)
  • galocza
    #30
    nem sokáig használtam, a thumbplus 3.0 jobban bejött (a fene sem emlékszik már miért), a 4es verziótól meg mind2 bumszli lett én meg kerestem ingyeneset ld lejjebb...
  • a_n_d_r_e_w
    #29
    3.0 rulez ;)
  • Evin
    #28
    Most találtam egy Irfan szintű képnézegetőt(ForceVision), én most ezzel barátkozom.
  • Laky
    #27
    nekem az alap Windows kép -és faxmegjelenítő is elég
    ez legalább gyors
    régen fent volt a gépemen az éjszídíszí, de sajna egy kis idő amire betölt
  • Joker Hun
    #26
    Szia én is ezt használom fotok feljavitásához egyszerü átláthato.Ugyan az a kép infra wievben sokal rosszab.Nekem be jön.
  • dikki*yysw
    #25
    Én 4.0-t használok évek óta. Ez már nem az az undorító kinézet, de nem is lassult be mint az újabbak. Winampból 2.91, viszont Total Commanderből kell a legújabb mindig, annál nem látom értelmét a régi változatnak (nem lassul, nem csicsásodik, viszont feature meg egyre több és jobb van benne - pl. Sorbaállítás nélkülözhetetlen).
  • szacsi
    #24
  • joebacsi
    #23
    ott a pont ;)
  • davos80
    #22
    Winamp 2.91...
  • davos80
    #21
    2.41 az igazi!
  • burkusdió
    #20
    felraktam a 3-asat, hasít mint a vadállat! :DDDDD
  • _Vegeta_
    #19
    Acdsee-t elejetol hasznalom, es egyre szarabb lett sajnos. 3asnal fejlebb nem erdemes menni, egyebkent marha jo program es nemosztom cat velemenyet, az irfanviewet is kezdetektol hasznaltam, de tul keveset tud. Az acdsee filemanagerkent is hasznalhato, legalabbis a 2.xxes korszakban arra is hasznaltam. :)
  • Noodlee
    #18
    Nálam ACDSee 2.42
  • haxoror
    #17
    Az ACDSee 3.1, Winamp 2.90 és a TotalCommander 5.50 nálam állandóra fent van, nem rakok fel újabbat mert ezek is bőven tudnak mindent ami nekem kell, megbízatóak és már élni se tudnék nélkülük
  • mikike
    #16
    acdsee 3-ról beszélünk
  • mikike
    #15
    csak dög lassan indulnak el és rosszabb a kezelhetőségük
  • Cat #14
    irfanview, mindössze 400 kbyte és sokkal többet tud mint az acdsee :)