173
ACDSee összes verziója
  • Charmed
    #93
    Éertem, köszi. Én is erre jutottam. Egyébként remek a fordítás.
  • Evin
    #92
    Szerintem nincs. A fordítás alatt is az tűnt ki nekem, hogy a 10-es lényegében a Pro2, csak néhány dolog kimaradt belőle.
  • Charmed
    #91
    Nézegettem már őket. Nekem a 10-es egy butított pro 2-nek tűnik. Azt meg tudod mondani, hogy van-e olyan funkció a 10-ben, ami nincs a pro-ban?
  • Evin
    #90
    A Pro2 inkább fotósoknak készült. Kicsivel több funkciót tartalmaz, és sokkal jobban van benne támogatva a profi fényképezők által használt RAW formátum. Egy otthoni felhasználónak elég a 10.
    De ha mindkettőt kipróbálod, meglátod.
  • Charmed
    #89
    Valaki meg tudná mondani, hogy mik a különbségek az ACD See 10 és a Pro 2 között?
  • Evin
    #88
    Igazából nem tudom miért nem jön be, valószínűleg karbantartanak vagy ilyesmi, de kicsit kezd zavarni.
    Közvetlen link: http://evin.uw.hu/aces/acd10.ace
    (DE ez csak a magyarítás nem a teljes ACDSee!)
  • facsi
    #87
    Szia Evin! Nem működik az oldalad, csak a felső reklámcsík jön be. Van más elérhetőség vagy közvetlen linket tudzs megadni az ACDSee 10-hez?
  • Evin
    #86
    ACDSee 10 magyarítás feltöltve, a Pro2 pedig frissítve(verziószám nem módosult, senki se tévesszen ez meg).
  • Evin
    #85
    Nézz el majd az oldalamra. Kész a Pro2, a 10-eset meg ma akartam felrakni, erre otthon hagytam, szóval az 13-án fog felkerülni.
  • MaSzKa
    #84
    köszi fasza
    10-es hez is lesz hu?
  • kolto
    #83
    Hello Evin!

    Éppen akkor töröltem le a 9-est a masinámról- csak angolul beszélt..-, amikor megtaláltam a Fórumon a Magyarításod. A 6-os viszont fenn volt magyarítva, de most már letöröltem, mert minden használat után a gépemen levő fotókat azzal nyitotta meg, holott én az IrfanViewet szeretem,és mindig újra kellett ezt a képnézőt telepítenem az ACDSee használat után, de a 9-es már nem rosszalkodik!
    Köszönöm és üdvözöllek!
  • latnok
    #82
    nos most kaptam meg az ACDsee 9 pro-t remélem jó a progi, eddig nem azt használtam hanem a Pana lemezen lévő ARcSoft-os progit. MOst megpróbálom feltenni a magyarítást, remélem jó lesz.
  • Evin
    #81
    Elkészült az ACDSee9 (build 108) magyarítása. Elérhető az aláírásomban szereplő linkről.
  • TCelica
    #80
    Köszi, nem láttam. :))
  • Evin
    #79
    Az aláírásomban van a link.
  • TCelica
    #78
    Magyarosítás?
    El tudnád juttatni nekem?
  • Mikilaci
    #77
    üdv!

    miért van az hogy a frissen telepített acdsee 9 gyorsnézőke működik csak és onnan nem tudok átváltani a manger részre és iconnal se indul el a manager.. régebben még elindult párszor mikor újra raktam de már nem..
    plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • Evin
    #76
    Nem tudom, én ilyennel nem találkoztam. Ha jó a verziószám, jól kell működnie.
    Legfeljebb rakd újra az ACDSee-t.
  • Mikilaci
    #75
    Felraktam a magyarításodat mindent úgy ahogy írtad és magyar az egész csak nem mutatja a képeket... kép helyett fehérség és a böngészőben se.

    miért van ez?
  • Evin
    #74
    Xnview, meg ACDSee9, mivel fordítom.
  • Mikilaci
    #73
    Szerinted melyik a jó képnézegető? Te mit használsz?
  • Mikilaci
    #72
    Bocs!

    Felraktam a magyarításodat mindent úgy ahogy írtad és magyar az egész csak nem mutatja a képeket... kép helyett fehérség és a böngészőben se.

    ????
  • Evin
    #71
    Rég volt már, mikor a 7-et használtam, de ha jól emlékszem:
    ACDSee7+"nem emlékszem a nevére"(naptár stb. készítő)+canvas(képszerkesztő)

    És nem Evit->Evin.
  • Mikilaci
    #70
    Köszi Evit, Nagy vagy !

    Powerpack csomag az miből áll? mire jó?
  • Evin
    #69
    Attól függ, mit akarsz csinálni. Néhány eszköz(pl vágás) alapból használ kijelölő részt.
    Az Edit/Szerkesztés menüben biztos van vmilyen kijelölési mód, amikből választhatsz. Vagy elvileg kell lennie kis ikonoknak is, amikkel megadhatod a kijelölés módját(varázspálca, négyzetes, ellipszis kijelölés...)
    A honlapomon van magyar nyelv a 7hez, ha azzal könnyebben boldogulnál.(link az aláírásomban)
  • Mikilaci
    #68
    sziasztok !

    7.0 verzióban az edit módban a szerkeztésnél hogy tudok egy területet kijelölni hogy ne az egész képet használjam?

  • Rage47
    #67
    áhh köszi
    még ki kellett vennem vmi media plugint is:)
  • Evin
    #66
    Beállítások->Fájl társítások
    Van egy Audio nevű fül, ott kiszeded a pipákat az audió fájlok közül.
  • Rage47
    #65
    hi!
    hol lehet beállítani, hogy csak képfájlokat nyisson meg? pl. mp3-akat ne.
  • DaemoonHunter
    #64
    Ok. Kössz
  • Dj Faustus #63
    1. Ez nem warez fórum.
    2. Keress google/astalavista.box.sk segítségével (vigyázz, használj frissített adatbázisú vírusirtót, spywarekergetőt bekapcsolt rezidens memóriavédelem mellett, tűzfallal, és alternatív böngészővel - Firefox, Opera - böngészve, az ilyen cracket tartalmazó oldalakon rengeteg vírus is van).
    3. Vagy használj ingyenes alternatívákat (Irfanview, XnView).
  • DaemoonHunter
    #62
    Hy! Tudna vki mondani egy license kódot az ACDSee8-hoz? Nagyon megköszönném!
  • stukov
    #61
    Ja, bocs, lejjebb már volt...
  • stukov
    #60
    Ez is jó, és ingyenes!
  • arsene
    #59
    ha gyors és kis helyet foglaló képnézőre van szükséged, ami alapból magyar nyelven is működik és modern is, akkor javaslom az XnVieW 1.8-as verzióját. ingyenes, pont olyan felületre be lehet állítani, mint az ACDSee-t. úgy 200 képformátumot felismer, beépített AdobePhotosop plug-in segítségével szerkeszteni is tudsz.
    ha nem a "márka" a fontos, hanem a működés, akkor ez nagyszerű lesz, meglátod.
  • zeli
    #58
    szasztok!
    nem tudjátok, honnan tudom letölteni trialban az ACDSee 5, vagy a 6-os verzióját???
    mert nekem az volt, de valaki felrakta a 8-ast, és az szerintem szar...
  • balcsi70
    #57
    Kösszi.Akkor addig maradok az englis gyakorlásnál(végül is az alapot amit kell az tudom de nem lenne rossz ha hungárisül is tudna)
  • Evin
    #56
    Egyenlőre nem csinálok 8-as magyart, mert a magyar kiadó csinálja, de majd talán nyár vége fele megcsinálom a pro-t(addigra talán kijöb egy végleges frissítés). Még majd meglátom...
    A 8-as jobban támogatja a digitális fényképezőgépeket és azok formátumait, és némileg gyorsabb a 7-esnél. Meg gondolom sok foldozgatást is tartalmaz.
  • balcsi70
    #55
    Neved alapján itélve nállad láttam.Akkor még várok rá.miért?nem lessz belöle semmi?a 7-es vagy a 6-os mennyivel( gyengébb)tud kevesebbet mint a 8-as?
  • Evin
    #54
    Ha ezt nálam láttad, arra várhatsz.