128
Minden hétköznap 15:45-kor az RTL Klub-on
  • burkusdió
    #8
    nem akarom helyette eldönteni, ez csak egy javaslat volt... :P
  • Laky
    #7
    [ilyet néz]
  • Laky
    #6
    hát ja
    az ilyen sorozatok túlnyomó többsége igen butító jellegű
  • Rafaelo
    #5
    nemá télleg ezt nézed ???
    [neméti]
  • Aspyrin
    #4
    egyetértek
  • sapkafej
    #3
    Ne dönts má el helyette! :P

    Amúgy a tököm tele van ezekkel a sorozatokkal...
  • burkusdió
    #2
    nem szeretném,hogyha emiatt kapnék büntetőpontot, de most ékes nyelvünk nyomdafestéket nem tűrő szavai közül igen sokat fel tudnék sorolni, ami erre a sorozatra ráillik, s amilyen rzéseket kivált belőlem, ha a húgom elkezdi nézni...

    szerintem ott már bajok vannak, ha valaki mindennap megnézi, lés szereti nézni, esetleg hiányérzete van, ha nem nézheti...

    nézzél helyette natgeot, meg reality-t,meg discoveryt, meg hasonló ismeretterjesztő csatornákat, mert szerintem ha már valaki tv előtt tölti az idejét, akkor legalább csináljon valami hasznosat...
  • Laky
    #1
    engem ez a sorozat elsősorban a "Vad Angyal" című (elég régi :)) sorozatra emlékeztet :)
    ha tehetem, minden nap megnézem :))


    Miről álmodik egy szeleburdi lány? De a szőke herceg nem fehér lovon jön, hanem szintén árva, mégis népes a családja. Ahol tombolnak a hormonok, a kamaszok és az indulatok, no meg a gonosz és pénzéhes mostohák... Perpatvar, szerelem - minen hétköznap 15:45-kor. Vidám, színes sorozat!

    Eredeti cím: Flinderella - Floricienta
    Argentin filmsorozat

    Főszereplők:
    Florencia Bertotti - Floricienta, Flor
    Juan Manuel Gil Navarro - Federico
    Benjamín Rojas - Franco
    Isabel Macedo - Delfina

    Egy csapat Buenos Aires-i fiatal arról álmodik, hogy zenekaruk világhírű lesz, őket pedig sztárokként fogják ünnepelni.

    Az árván maradt szeleburdi Flor (Florencia Bertotti) – nevelőanyja unszolására – a banda énekesnője lesz, és egy jól sikerült partin megismerkedik a dúsgazdag Federicó-val (Juan Manuel Gil Navarro) és népes családjával. A szőke hercegre azonban egy fekete démon is kivetette hálóját, aki mindent elkövet, hogy Federico testvéreit és barátait is félreállítsa…


    Előzetes