369
Mit, honnan, mire jó?
  • Mardel
    #169
    hali!
    nekem ez gmail_notifier_0.4.2_hu nem működik jól, beíroma ligint és apsst, de azt írja hogy "Sikertelen Bejelentkezés. Kérlek, ellenőrizd a felhazsnálói nevet és a jelszót."

    A gmail oldaláról be tudok lépni, de innen :-/
  • Sil78
    #168
    Majd lehet, hogy beküldöm őket, de jó lenne kicsit bővebb visszajelzés is előtte (pl nincs-e valami, amit máshogy kéne)...
    Összedobtam két újabb fordítást:
    FoxyTunes 1.1.1
    FlashGot 0.5.9.6
    (Illetve a FlashGot csak némi javítgatás meg frissítés, hogy teljes legyen, mert ugye van neki egy elég régi hivatalos fordítása...)
  • lck
    #167
    Köszi Sil !

    Arra nem gondoltál hogy ezeket a hivatalos verziókba is beletetedhetnéd ?
    Nem lenne rossz.
  • Sil78
    #166
    Egy kis frissítés, magyar verziók:

    Forecastfox 0.8
    IEView 1.2.4
    OperaView 0.2.2
  • paynes
    #165
    htx!
  • ivjoe
    #164
    De, Disalbe Targets for Downloads
  • paynes
    #163
    sziasztok!

    az lenne a problémám hogy amikor töltök vmit egy üres ablakot nyit meg azt nem lehet valahogy letiltani?
  • akyyy
    #162
    off:
    már nem érdekel, sory : \
  • shrek82
    #161
    tudom tudom, de nem tudok küldeni, mert hiába kattintok a privát üzenet küldésére, nem történik semmi.. És bocsánat mégegyszer!
  • Garfield
    #160
    Privát üzenet?
  • shrek82
    #159
    NAGYON OFF!!! sry
    Akkky, ha érdekel a monitor keress meg, nem tudok neked privátot küldeni!!

    Bocsi arácok a nagyon offért!!
  • Sil78
    #158
    Van jobb ötleted a Timeout Error-ra, ami ki is fér oda?
  • akyyy
    #157

    nah itt átlépjuk az időt, byee:D
  • shrek82
    #156
    ez k**va jó...
  • Big Daddy
    #155
    Hála és köszönet!
  • Aquir
    #154
    akkor már a bookmarks-okkal meg a többivel együtt szedem be ami kell :)
  • Sil78
    #153
    Sokan vannak, akik le szokták menteni telepítés előtt az .xpi fájlokat (általában egy külön mappában gyűjtögetik őket, pl hogy vészhelyzet esetén, ha elszáll valamiért a profiljuk, ne elölről kelljen újra összevadászgatni őket), és így könnyebb telepíteni, mint ha még külön egy fájlkezelőt (pl Intézőt) is meg kellene ehhez nyitni.
  • Aquir
    #152
    tök jó, egy kiterjesztés ami kezeli a kiterjesztéseket (is) :) de ahogy olvasom nem fogom telepíteni, bizos hasznos csak én nem használok annyi kiterjesztést (csak hetet), meg nem is tárolok nagyon ilyen fájlokat, az meg számomra mindegy hogy kettőt kattintok egy billkombináció helyett

    (csak egy megjegyzés volt nem ocsárlás =) )
  • Sil78
    #151
    Ha lehetne, már átírtam volna. ;-) Magukat az adatokat nem lehet (nem is szabad nekik) lefordítani, azokat úgy kapják a szolgáltatótól.
  • Sil78
    #150
    Említettem a Local Install nevű kiterjesztést, de mit is tud?
    - hozzáad egy-egy gombot a Kiterjesztések és a Témák ablakához, aminek a segítségével a számítógépre letöltött .xpi ill. .jar fájlokat lehet telepíteni.
    - a gépre letöltött fájlok telepítése lehetséges kiterjesztések esetén az Alt+X, témáknál az Alt+M billentyűkombinációval is, így rögtön lehet válogatni a fájlok közt (nem kell hozzá belemászni a Kiterjesztések ill. Témák ablakba). Ez egyszerűbb az egérrel való húzogatásos módszernél is.
    - a Fájl menübe is tesz menüpontokat a kiterjesztések ill. témák offline telepítéséhez, ha akarod.
    - lehet egyszerre több fájlt is telepíteni.
    - meg tudja jegyezni az utoljára használt mappát, méghozzá külön a kiterjesztésekhez és külön a témákhoz, ez különösen akkor hasznos, ha a gépeden csináltál egy-egy külön mappát, ahova a .xpi és .jar fájlokat menteni szoktad.
    - az Alt+B billentyűkombinációval megnyitható közvetlenül az Eszközök / Beállítások menüpont, a Ctrl+Shift+X -szel a Kiterjesztések ablak, Ctrl+Shift+M -mel pedig a Témák ablak.
    - ABC-sorrendbe lehet vele rendeztetni a kiterjesztéseket, témákat (és az eredeti sorrendet is vissza lehet állítani).
    - bele lett olvasztva a Slim Extensions List kiterjesztés, azaz lehet a kiterjesztések listáját "karcsúsítani", hogy kevesebb helyet foglaljanak a leírások.
    - kikapcsolható a várakozás a kiterjesztések telepítésénél (nem fog 2-ig számolni, mielőtt meg lehet nyomni a gombot). (Ez a várakozás tulképp eredetileg egyike a spyware-ellenes funkcióknak a Firefoxban, az automatikus telepítéseket hivatott akadályozni (meg hogy biztosan elolvasd, mit is telepítesz), de ha csak megbízható oldalakról engedélyezed a telepítést, vagy pl csak a gépre letöltött fájlokat telepíted, akkor elég fölösleges óvintézkedés, szóval kikapcsolható.)
  • akyyy
    #149
    jaja, köszi, ebben már bene van.... :)

    most nekme felhőset mond, éjjelre meg villámos felhőt:D a napnevek nem magyarok? Nem kukackodásnka mondom, igy is naon jó, de ha azt is le lehet fordíatni, akkro átírom magamnak:)
  • Aquir
    #148
    hm, tetszik, az ikonok is másak :)
  • Aquir
    #147
    htx teszem is :)
  • Sil78
    #146
    Na, szóval Forecastfox 0.7.9.2 magyar verzió itt. Még mielőtt megkérdeznétek: a Radarkép és a Viharjelzés pontokkal nem kell foglalkozni, olyan csak amerikai városok esetén van, egyébként nem műxik.
  • akyyy
    #145
    valami eu hun kazincbarciak nevet láttom ;-al elválasztva
  • akyyy
    #144
    mégis ott nem miskoc volt kiírva hanem barcika:S
  • Garfield
    #143
    Hát ez érdekes, mert sem a weather.com-on, nem az accuweather.com-on nincs külön Kazincbarcika.
  • Sil78
    #142
    Lehet, ha nem a 0.7.1-et használod, hanem attól újabb verziót (ami már az AccuWeather-t használja). Mondtam, hogy az újabb verziókban már több magyar város van. Mindjárt felrakom a 0.7.9.2-t is magyarul, nyugi.
  • akyyy
    #141
    azt hogy lehet, hogy ne miskolcot nézze, hanem kazincbarcikát?:S a másik gépen ahol láttam a plugint ott ugy volt:S
  • Aquir
    #140
    magyarosítások

    időjárásos: forecastfox 0.7.1 verziója van magyarosítva :)
  • akyyy
    #139
    itt van az időjárásos plugin magyar verziója?
  • Sil78
    #138
    Nem, ilyet konkrétan nem tudok.
  • Shep
    #137
    létezik olyan plug in amivel a legördülő könyvjelzőket nem oszlopba hozza ki hanem mint pl az Avant Browser 2-3 ban?
  • Sil78
    #136
    A Firefoxnak szerintem semmi köze az IE hibáihoz, valami más lehet a gond. Nincs véletlenül valami adware a gépeden?
  • Aquir
    #135
    szerintem döntsd el, hogy csak a firefoxot használod
  • KeKKSZike
    #134
    Sziasztok!
    Hátha ti tutdok nekem segíteni! Felraktam a FireFox-ot is, mert kíváncsi voltam, hogy milyen! Tetszik is! De az a problémám, hogy amióta felraktam, azóta az IE-nek NEM működik a felugró ablak blokkolása! :( Firefox leblokkolja, de az IE nem, amióta fenn van a Firefix! Pedig be van kapcsolva, megnéztem a beállítást! Valaki tudna nekem segíteni abba, hogy IE-be is meg a FireFox-ba is működjön a felugró ablak blokkolása? :O Előre is köszönöm a segítséget!
  • TommyC
    #133
    Azt én is láttam h ott van a task manager-ben,de arra már megvolt az új profilom...mindenestre áthelyeztem az új profilt a C:\Documents and Settings\Felhasználói név\Application Data\Mozilla\Firefox mappából és, mikor újra elindítottam a fireFox-ot akkor ismát előjött ahonnan választani tudtam és kiválasztottam a default profilt!!!S minden olyan mint a régi.:)

    Kösz szépen a segítséget!(Sil78 & ivjoe)
  • Sil78
    #132
    Szerintem kézzel inkább ne törölj profilt (főleg az alapértelmezettet), csak a Profilkezelőből. Ha csak simán törlöd a mappáját, attól még benne maradnak a rá vonatkozó bejegyzések azokban a fájlokban, amik megmondják a Firefoxnak, hogy mit hol keressen...
  • Sil78
    #131
    Lásd Firefox topic #743-as hozzászólás (ill. az előzményei: #735, #736, #742).
  • ivjoe
    #130
    Az azért van, mert a winfos nem zárta be a FF-ot. Lehet, hogy a tálcán nem láttad, de a Ctrl + Alt +Del folyamatok fülén ott van. Ilyenkor feladat bezárása és FF újraindítása. És ha törlöd az utóbb létrehozott profilt? Akkor az előbbit tölti be.
    C:\Documents and Settings\Felhasználói név\Application Data\Mozilla\Firefox Asszem!