369
Mit, honnan, mire jó?
  • Garfield
    #209
    Akkor nálad lesz valami gikszer, mert az a legutolsó változat és rendben működik mindenki másnál.
  • gergod
    #208
    Sziasztok az 1.06 hoz nem jó az adblock ami a firefox honlapján van. Van lehetőség máshonnan működő adblockot leszedni?
  • shrek82
    #207
    Most jó volt.. És műxik is, ugyhogy hála megint Neked..:DD
  • Sil78
    #206
    Hmm... feltöltöttem még egyszer, most is?
  • shrek82
    #205
    azt írja ki, hogy nem lehet telepíteni, mert érvénytelen telepítőcsomag..
  • Sil78
    #204
    Hmm... Szerintem próbáld meg a 3.1.0-t, bár ez még hivatalosan nem jelent meg.
  • shrek82
    #203
    3.0.1, innen tettem fel
  • Sil78
    #202
    Hányas verzió?
  • shrek82
    #201
    sajnos nem segített.. más ötlet?
  • Sil78
    #200
    Eltávolítani és újratelepíteni a kiterjesztést.
  • shrek82
    #199
    Mi a teendő, ha local install beállításaira kattintva ez ugrik fel?
  • Sil78
    #198
    Ja, hogy Mozilla, bocs... Abban tényleg nincs benne az új Kiterjesztéskezelő, és elég nehézkesen lehetne csak uninstallálni a kiterjesztéseket.
  • Devids Pro
    #197
    És hol van az az eszközök menü? (ez nem firefox)
  • Sil78
    #196
    Elég lett volna csak az adott kiterjesztést reinstallálni, nem kellett volna az egész böngészőt... Eszközök / Kiterjesztések, jobb egérgomb a kiterjesztésen, eltávolítás, böngészőt újraindítani és már rakhatod is fel újra.
  • Devids Pro
    #195
    na megoldottam, mozilla reinstallal
  • Devids Pro
    #194
    és hogy szedjem le?
  • ivjoe
    #193
    Le kell szedni a colorzillát, vagy frissítsd!
  • Devids Pro
    #192
    Ilyenkor mi a teendő:
    KÉP
    Feltelepítettem ezt a Colorzilla kiterjesztést a Mozilla 1.7.7 böngészőmre. Újraindítottam a böngészőt. Ezután megjelent ez a vacak ott alul. Újraindítottam a gépet is az se használt..
    Hogy tudom ezt eltünteni? Vagy az egész plugint letörölni?
    Segítsetek!
  • gyűjtő
    #191
    Szervusztok!

    Korábban vagy ebben a témakörben vagy a Mozilla Firefox témák között olvastam arról, hogy vagy kiterjesztés, vagy valami segédprogram átmásolja a Könyvjelzőket az Explorer Kedvencek közé és a két anyagot szinkronizálja.
    Ha valaki esetleg emlékszik rá, segítsen megtalálni.
    Köszönöm.
  • Erron
    #190
    olyan plugint szeretnék ami szövegfelismeréssel ruházza fel a böngészót (pl.:opera8).

    tudtok ilyet?
  • Garfield
    #189
    Persze olyan flash animációknál probléma lehet, mely menet közben dinamikusan tölti a tartalmat.
  • Erron
    #188
    köszi
  • Garfield
    #187
    Jobb klikk az oldalon, View page info -> "Media" fül -> flash-t kikeres, majd "Save as"
  • Erron
    #186
    sziasztok! egy olyan pluginra lenne szükségem amely lementi az oldal flash moziait. tudtok ilyet?
  • Garfield
    #185
    Már megtettem, csak szólok, hátha mást is váratlanul ért a reklámok újbóli felbukkanása.
    Próbáltam a filterset-et, de érezhetően lelassította az oldalak betöltését, szóval inkább maradtam a handmade filternél.
  • Sil78
    #184
    És azt a scriptet miért nem tiltod le? Most gyorsan megnéztem (ideiglenesen letiltottam az AdBlock-ot - lásd Ctrl+Shift+B - és újratöltöttem az oldalt), nekem ezt simán blokkolta (Filterset G rulez, de szerintem egy sima /ad/ szűrőszabály is elég lenne neki).
  • buyakasha
    #183
    Kosz a segitseget.
  • Garfield
    #182
    Az Index trükközik: ma szembesültem vele, hogy a flash animos hirdetés belinkelése nem az oldal az oldal HTML-kódjában van, hanem egy JavaScript fájlban, melyre az oldal hivatkozik, így nálam az AdBlock nem blokkolta a hirdetést.
  • Sil78
    #181
    1. Ahhoz, hogy új lapon nyissa meg a keresések eredményét, nyilván valamilyen füles böngészéssel kapcsolatos kiterjesztés kell, pl a Tabbrowser Preferences vagy a Tab Mix (ez utóbbi mellett viszont ne használj semmi más hasonló, tabokkal kapcsolatos kiterjesztést és lehetőleg a SessionSaver-t se).
    2. Az urlbar Firefoxban is használható kereséshez, bár kicsit másképp, pl ún. kulcsszavas kereséssel (lásd pl Firefox topic, #587-es hozzászólás). Az épp kijelölt keresőben a jobb egérgombos menüből tudsz keresni.
  • buyakasha
    #180
    Hello! Egy kis segitseget szeretnek kerni. Evekig Mozillat hasznaltam, de sok ijeszgetes hatasara, hogy nem fejlesztik tovabb, szeretnek minel hamarabb atterni az FX+TB kettsore. Az egyik fura dolog, hogy sehol sem tudom beallitani, hogy ha egy weboldalon kijelolok egy szoveget majd jobb es search web (guglival) akkor nem uj tabban, hanem uj ablakban nyiljon meg. Naponta kb, szazszor hasznalom es nem all kezre az uj tab beallitas. Az http://www.extensionsmirror.nl-t mar vegigneztem, es aminek a leirasa kicsit is suggalta, hogy segithet, azt kiprobaltam, de semmi...:( A masik, hogy a Mozillaban az URL bar is hasznalhato volt webkereseshez, az eppen kijelolt keresoben keresett ra... Ezt sem tudtam megoldani...
    Otlet, javasalat? Elore is koszi.
  • Mardel
    #179
    ooo thanks!
  • Sil78
    #178
    Íme:
    Gmail Notifier 0.4.3
    Gmail Notifier 0.4.16 (0.5 béta 7)
    (Mindkettő magyar. Ha olyat akarsz, ami nem 1000MB-osnak mutatja a tárhely méretét, a 0.4.16-ot rakd fel. A 0.4.15-höz képest egyébként változás, hogy ebben nem az ikon háttérszíne változtatható - sajna -, hanem csak az ikon színe lesz kék.)
  • Mardel
    #177
    a magyarosított gmail notifier 0.4.3at epekedve várom
  • cSuwwi
    #176
    Ooops, nem tudtam a lyány. (nem szoktam az infókat nézegetni)
    De örülök neki ;]
  • lck
    #175
    OFF
    A "Bálint" tudtommal nem lánynév.
  • Mardel
    #174
    thank you
  • cSuwwi
    #173
    a flashgot pluginban már legalább 4 verzió óta a magyar fordító "Bálint Farka"
    Ugye nem te vagy? :]
  • Sil78
    #172
    Van külön Thunderbird topic, ott is megkérdezhetted volna. Egyébként meg amikor először szükség lesz a jelszóra, akkor majd megkérdezi, és akkor meg is lehet vele majd jegyeztetni.
  • Sil78
    #171
    Igen, mert nemrég megváltoztatta a Gmail a linkjét. A Gmail Notifier 0.4.3 verziójával már működik újra a bejelentkezés, ha kell, ahhoz is csinálok magyarosítást. Ma este vagy holnap felrakom.
  • Mardel
    #170
    Nagyon OFF sry

    A thunderbirdben a jelszót hova kell beírnom, mert nem találtam olyat!