14
  • GyaxyBoy
    #14
    Igen! Az volt az első FIFA nem licenszelt nevekkel.
  • Dudás Vajk
    #13
    Hát nem tetszik nekem nem azér mé véres csak nekem nem tetszik
  • gz8
    #12
    Attól függ, hogy angol vagy francia kiejtés szerint biggyeszted elé a névelőt. Nyilvánvaló, hogy ebben az esetben az angol verzió miatt van az a.
  • Cat #11
    nekem is fura "a Ubisoft", de ez sztm a kiejtés miatt van
  • Parappa
    #10
    Nem tud valaki PC-re box játékot?
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Helyesírást és értelmet ellenőrző programot kellett volna a cikkre engedni... Eléggé ordenáré módon összecsapott.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • alph4
    #8
    Szerintem a Sport játékokat bizzuk az EA-ra, Az Ubinak inkább a jobb játékokra kellene koncentrálni. Én speciel utánlom a Sport játékokat!
  • Nd
    #7
    volt fifa94-is ha jol emléxem
  • Zozo76
    #6
    "ugyan minden platformra fejlesztenek majd játékot, de a jövőben főleg a konzolokra szánt címekre koncentrálnak majd"

    Ugyan nem birom a sportjatekokat de ezt a hozzaalast mi PC-sek szinte mar minden "jatek-fajta" teruleten erezzuk... :(
  • sz4bolcs
    #5
    Az nem az első fifa volt? Én még emlékszem rá, olyan bughalmaz volt az a játék főleg teremfociban, hogy napokat el lehetett röhögni rajta. World cup 98 volt jó, meg azok a fifák, amik arra a motorra épültek (?). vagy hasonlítottak a wc98 motorjára. Meg annak voltak jó zenéi :P
  • Razgon
    #4
    Lesz baseball is! Cool!
  • cSuwwi
    #3
    nem, a fifa97 nekem is megvolt, és volt benne teremfoci :)
  • Scape
    #2
    Nem fifa98-at akartál írni? ha jól emlékszem abban is volt teremfoci.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    Utolsó jó sportjáték a fifa 97 volt , abba volt teremfoci ^.^ Persze az nem ma volt :) Akinek bejönnek ezek a virtuális sportok .. hát sok szerencsét :)