3552
  • Pistike 007
    #3112
    kell hogy legyen.:)
  • szakacsgergo333
    #3111
    heló én tudok szervert csinálni...hehh szóval majd keressétek Silent Hunter Hungary jelszo: ok
  • Falcon87
    #3110
    Akkor majd leszedem a dh-t, mert most nincs meg.
  • Deer Hunter 05
    #3109
    Am mit szólnátok egy kis közös játékhoz így téliszünetben? mert sztem jó lenne. ha vki csinál én meeek csak olyan pályán legyen ami sokaknak megvan. én nem tok csinálni, megpróbáltam, de lefagyott. ha senki nem csinál, csinálok én, csak sok idő.
  • Falcon87
    #3108
    van-e?
  • Pistike 007
    #3107
    warez.
    :D
  • Falcon87
    #3106
    Na, az biztos. Tökéletes játék, gyönyörű grafika, élethű sebzés...
    Csak vadászos MMO létére egyelőre nincs benne MMO rész, a nagy sziget csak dísznek van (gondolom az majd akkor lesz elérhető, ha ,,aktiválódik" az MMO tartalom, tehát ez még nem akkora gond) és botrányosan drága. Egy évre ~10.000Ft, az örökké tartó licensz pedig ~46.000-be fáj.
  • Pistike 007
    #3105
    thehunter
  • szakacsgergo333
    #3104
    Nem tudjátok hogy milyen újítást tartalmaz az 1.3 as patch?
  • szakacsgergo333
    #3103
    Szerintetek mi a legjobb vadászos játék minden szempontból eltekintve a fórum témájától?
  • Pistike 007
    #3102
    hja..
  • Falcon87
    #3101
    Már mondtam, mit kellene tenned, az esetek 95%-ban ez a megoldás.
  • Deer Hunter 05
    #3100
    nem azzal van baj, hanem egy beállítáés nem stimmel, de nem próbálkozom egy ilyen (sokak szerint)szar játék miatt az átállítással, mert akkor 15 másik, jó játék nem fog futni. sztem nem éri meg a fáraccságot.
  • Pistike 007
    #3099
    Vagy maga a videókari:D
    Milyen karid van srác?
  • Falcon87
    #3098
    Videókártya driver csere.
  • Pistike 007
    #3097
    Ha meg akkor sem jó akkor irj az Atarinak
    :D
  • Deer Hunter 05
    #3096
    köszi, majd a kövi skillpointot arra nyomom és akk meg leszz a 100%
  • Pistike 007
    #3095
    Akkor írja ki hogy RB vagy WR ha eléggé nagy az a skilled, hogy megbecsülöd a trófea pontszámát meg a vad súlyát.
  • szakacsgergo333
    #3094
    szóval sztem szar a pontkiosztásod...
    másik a dh tournamentet ne is kezd el mert egy nagy rakás szar
  • Deer Hunter 05
    #3093
    Ja, am lenne még két kérdésem: az egyik az, hogy mért nem írja ki ha rácélzok egy állatra hogy RB-s vagy WR-s, úgy értem, ha az, ha nem, ugyanúgy nem ír semmit! A másik az lenne hogy felraktam a DH Tournamentet, de ha elíndítom akkor nincs kép. Mit tegyek? Sztetek uninstalálljam és rakjam fel újból?
  • Deer Hunter 05
    #3092
    oks, am már van mindből legalább egy RB-s, és még 2 fajtából kell WR-es. Kébzeljétek, milyen ideges lettem amikor a 213,000-as blacktail a mélyvízben döglött meg! Na akkor kiakattam!
  • Pistike 007
    #3091
    grat:)
    Lődd őket úgy, hogy minden fajból legyen egy-egy RB meg WR, és akkor kapsz skillpontokat.
  • Deer Hunter 05
    #3090
    köszi! am már meg van az első 15 record bookos állatom, meg az első 3 világrekordos is! (Slaugter islands and houses)
  • szakacsgergo333
    #3089
    pl: http://jonika.mlap.hu/
    De vki segítsen már hogy miért nem lehet szervert csinálni?
  • Deer Hunter 05
    #3088
    am hol lehet letölteni +pályát ingyen (regisztrálás nélkül)?
  • szakacsgergo333
    #3087
    jaja félagancsút lőttem vagy 10 et am tök viccesen néz ki
    ennél már csak a dagadt meg a script es néz ki viccesebben
  • Deer Hunter 05
    #3086
    Am lőttetek már félagancsút? Mert én igen! Mondom na ez agancsos: rácélzok- 000.00 . Na mondom rosszul láttam. 5 perc múlva újra rácélzok (addig egy nagyobbat stíröltem), látom hogy félagancsú! Rázummol, lelő felszed és kész! Egyszer Wildlife módban ugyanazon a pályán láttam egy másikat is. Szóljatok ha ti is tapasztaltatok hasonlót
  • szakacsgergo333
    #3085
    Üdv újra én nem tom miért és hogy ki vette még észre de nem tudok szervert csinálni neten ez nem tom miért van... szóval pls vki segítsen köszi előre is
  • Falcon87
    #3084
    Vedd meg, fórumon ilyet nem kérdezünk.
  • ricsi1260
    #3083
    hogyan lehet letölteni a játékott
  • Pistike 007
    #3082
    F5
  • Falcon87
    #3081
    fraps
  • Deer Hunter 05
    #3080
    és videjót h kell csinálni?
  • Pistike 007
    #3079
    olyasmi:)
  • Deer Hunter 05
    #3078
    kösz, de ugye úgy kell online vadászni h belépek a játékba-->online vadászás-->és ott majd kimutatja h van e épp aktuális szerver vagy mi?
  • Visitor
    #3077
    A játék mappájában van egy külön screenshots.
  • Deer Hunter 05
    #3076
    Am ha F10-zel csinálok képet, akk aszt hova teszi? (bocs, de nem nagyon értedk hozzá...)Jah, és ha lehet online vadászni meek én is, ha addig valaki elmondja, hogy kell
  • DeerMuse32
    #3075
    mért csak pénteken? csinálj mindennap este :D amúgy kéne már valamikor játszani rég játszottam most a Stalkert úgyis pihentetem :)
  • Falcon87
    #3074
    És szombat reggel kell szólni, ugye?
  • deer hunterezo
    #3073
    Minden péntek délután fogok csinálni Hungary nevű szervert oda ti is jöhettek.