344
Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • 3P
    #144
    Volna néhány kérdésem. :)
    1. Körübelül hány város, illetve kerekedelmi központ van?
    2. Mennyire kidolgozott a kereskedelmi szál, dinamikussak-e az árak?
    3. Milyen a jármű fejleszthetősége, és kb mennyi jármű van?
    4. A fő szál végig vitele után van-e mód (és egyáltalán értelme) folytatni a játékot pl. kerekedni stb? Pl. a FreeLancer-ben ugyen a fő sztori után csak a teljes játék kis részét láttuk, közel sem voltak meg a legjobb cuccok, s ott akár lehettünk kerekedők, kalózok, vagy küldetéseket csinálhattunk, ez itt van-e?
    5. Vannek-e benne véletlenül generált küldik, mint pl. a már említett FreeLancer-ben, s ha vannak mennyire változatosak?

    Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de még nem láttam.
  • abonyitomz
    #143
    Hol lehet venni fegyvert , mert amikor megvettem a kamionra az első részét 1700ért akkor nem kaptam hozzá fegyvert. PLS help
  • Lacc
    #142
    Na kivégeztem

    Az biztos, hogy a történet nem az erőssége a játéknak, logikátlan, tele van nagy ugrásokkal, idétlen párbeszédekkel, menj-ide-menj-oda vonalon.
    Viszont a hangulat az nem volt rossz, a végére egészen megszoktam, és a kocsik designja is baromira bejött.

    És legutolsó járgányom:









    Az Ural-okat szétszaggatta
  • kHares
    #141
    Az én kedvenceim a flag-ek meg a rainmetal-ok. Kicsit overpowered, de ezt még elnézem :). Most megyek az oracle-hez, kezd kicsit uncsi lenni mert nincs igazi ellenfél már meg oda vissza rohangálni nagyon ötlettelen.
  • Petko
    #140
    a cyclops a nagy méretű (octopus, hammer stb.) explosive ágyú
  • Gundark
    #139
    Sajna mégsem :) Megnéztem a trailert, az csak egy átalakitott belaz. Már nem is tetszik :)
  • Gundark
    #138
    Öö de mégis talán. Peacekeepernek hivják, és talán az egyik képen az van elöl két nagy beszállólétrával :) Persze lehet hogy az is egy belaz átalakitás. Akarom :)
  • Gundark
    #137
    A maxim lézereket kedvelem :) Főleg eladni :) Nekem is jobban bejönnek a gépágyúk. Bár a Hammer kegyetlen :) 1500 valamennyit sebez egy lövéssel. A küklopsz az mi? Ismerős de nem ugrik be. Ugyan akkora hely kell neki mint a többieknek? vagy ez egy oktopuszi méretű szerkezet? Nézegettem a honlapot de nem láttam olyat hogy mi lehet a belaz után :) Azt mindenképpen megveszem a megalomániám miatt :)))
  • Petko
    #136
    a játéknak egyébként egy nagy jellemző vonása hogy sokszor egyáltalán nem erősebb és jobb ami drágább
    ezt a lorrys korszakban tapasztaltam ki amikor a maxim lézerrel kínlódtam órákig, meg minden drága közepes ágyút kipróbáltam, és nehezen tudtam az uralokat leküzdeni... aztán felraktam egy flaget, és utánna máris fordult a kocka és hozzám se tudtak érni
  • Petko
    #135
    ja és +40% accuracy +40% firepower, +15% torque, +15% controlability
  • Petko
    #134
    1 elephant
    2 rainmetal (sztem ezek marha jók)
    1 cyclops
    meg persze van egy turbo is rajta
    nagyon effektív cucc.. probáltam octopust én is de valahogy ez a konfig eddig mindent vert
  • Gundark
    #133
    Lehet hogy akkor én is megválok a belaztól. :) Kiváncsi leszek mi van utána. Mert ez is már egy elég nagy barom :) Már csak olyan apróságok érdekelnének a járgányodról hogy mekkora csúzlik férnek rá. Az ott egy elefánt, és két fémeső nem? A negyedik az miaz? Nem látom jól:) De úgy megszerettem az octopusomat :) Nem hallani mást a környéken ha lőni kezd :)) Bár nekem a gatlingok is bejöttek. A belazból csak a szép raktere fog hiányozni :) Lacc te meg ne izgasd magad :) Ezt hivják úgy hogy telik a játékidő :))
  • Lacc
    #132
    De nekem most dobta le az agyam az ékszíjat. Az Oracle elküld a 2. discért, amit a csaj elvileg tud is, hogy merre van. Hát persze, hogy a halál f@szán, Midgard körül. Midgardból persze vissza kell vánszorogni az Oracle-hez, aki aztán MEGINT ELKÜLD MIDGARDBA.
  • Petko
    #131
    ja és sealban vettem
  • Petko
    #130
    az csak egy ural a knight karosszériával, cruiser platóval (nem a tiger mert az kissebb ennél)... meg persze szépen ki van festve:)
    volt nekem is belazom upgradelve, de visszavettem az uralomat mert sokkal jobb.
    szerintem még 1 valami van a belaz után, de az a maradék vahat vagy hel ben lesz (én ott még nem voltam)
  • Lacc
    #129
    Én úgy találtam meg, hogy az első gyártelepről felhajtottam a rámpán, ami átvezet a másik telepre, ahol a vasúti kocsik vannak, ott bementem az első hangárszerűségbe, fel az emeletre, ott ki az ajtón, a rámpán le, és azon a környéken, elég közel a rámpához néhány doboz mellett volt a 2. artifact.
  • MEDVESZ
    #128
    Please valaki írja le részletesen hogy merre találom a 2.airfactot mert ugy sem találom ahogy Tulipan Jimmy leírta.
  • Gundark
    #127
    ÖÖ :) Petko, hol vetted a szép kamionodat? És mennyiért :) Én a Belazt ha jól emlékszem 170k ért vettem. Persze a pénz nem gond van több mint 1 milkóm, a banditavadászat igen kifizetődő. :) Csak jó lenne már továbblépni a belaztól, mert egy nagy tunya állat :) Most ott vagyok aminek a töltőképernyője a megcsavarodott Eiffel tornyot ábrázolja. Ja és tőlem is 10k-t kért a csapos :) De én odaadtam neki :)) Az egyik szétlőtt Uralban találtam két hosszúcsövű Hammer-t azokat darabonként 130ért adtam el.
  • MEDVESZ
    #126
    THX Jimmy
  • Devids Pro
    #125
    Tessék a válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen kijukatsz oda a gyártelepre, ott elmész balra ameddig csak lehet és ott lesz egy ilyen ledöntött kémény, na azon áttmész. A vasúti kocsiknál találod magad, akkor a baloldali kocsitárolóba (vagy miaz) behajtasz ott lesz 2 lyuk a falon. Valamelyiken áttmész, aztán elmész jobbra, és ott lesz a konténereknél az első!
  • Tulipan Jimmy
    #124
    Az első artifact azon a terepen van ahol kijössz a csatornarendszerből. Van az egyik ház tövében egy ledőlt "csíkos" kémény, az artifact a kémény meg a ház között van. A másodikhoz át kell mennni a fal tetején egy ugyanilyen kéményen keresztül. Jobbra ott van két épület ahol a "vonatok alszanak". Az artifact mögöttük van a kettő közötti ládahalomban.
  • MEDVESZ
    #123
    Aki megtalálta a 2.artifactot egyből írja le a fórumba please. THX
  • theclub
    #122
    Én egyik artifactot se találom. Hol van az első? Viszont a vasúti kocsik melleti rámpán felhajtva az alagútrendszeren keresztül egy gyártelepre jutunk.
  • Devids Pro
    #121
    Ahogy mész visszafele a vasítúti átkelő után menj el balra, ott lesz egy kiasutó!

    Viszont nekem meg az a problémám hogy a 2. artifactot nem találom ugyanitt :)
    Első már megvan. A második is ugyanitt van az állomáson? És hol?
    Ha valaki tud akkor segítsen :)
  • Lacc
    #120
    Hm, az Oracle-nak kellene megszereznem az artifactokat, de nekem is az a gond, hogy nem fér be a kocsim a City of the Dead bejáratán. Már körülnéztem a környező városokban, de nem nagyon találtam eddig megoldást, tud valaki segíteni?
  • Promi #119
    Ja es ennek a gepnek mar szep nagy raktere van.:)
  • Promi #118
    Meg 1 upgrade, a 3 fegyverrel mar en is tudok baratkozni.
  • Gundark
    #117
    Jó verda ez csak kicsit lassan reagál :) Nekem elöl egy octopus van hátul meg egy gatling egy plazmaágyúval. Ezzel egyelőre remekül lehet barátkozni a népekkel :) Egyébként először a legdrágább kabint tettem rá (volt miből eladtam egy elephantot :) de azzal úgy nézett ki mint egy 400 tonnás krumplibogár :)
  • Promi #116
    Ez a kovetkezo verda, de ezt mar upgradeltem.
  • kHares
    #115
    Na elég jópofa ez a játék. Nemrég upgradeltem egy ural-ra, abszolút vagány.

    3P, az irányítás megfelel a célnak, ugyan vannak kisebb hiányosságok de engem a hangulat kárpótol.

    Észrevettem hogy nem érdemes kimaxolni dolgokat. Van a kocsiban egy +40% a reload-hoz, a 2 flag shotgunom mondjuk 5 másodpercenként lő vele. Beleraktam megint egy +40%-ost és ugyanúgy 5 sec maradt. Igaz valóban gyorsabban tölti és az adatoknál is mutatja, de úgy tűnik van valami "lehűlési" idő ami alatt nem lőnek. Szal inkább egy +40% damage kerülbe, one shot kill és elég csak nagyjából célozni :)

    Következő jármű elég drágus, gondolom kell egy félmilla a pimpeléshez. Remélem lesznek jól fizető questek, ideje pénzt fölhajtanom
  • 3P
    #114
    Hmm. El vagyunk kényeztetve at ilyen kerekedős, kalozkodó, fejlesztgető játékokkal.
    Most végre itt van ez, a minap jött ki a Dark Star One demo, s a full is a küszöbön van, csak győzzem idővel, főleg így a Heroes V mellett.

    Remélem mihamarabb meg tudom szerezni ezt is. Az irányítása milyen? Nem az érdekel, hogy milyen gombokkal kell iránytani a kocsit, s hogy az egérrel kell célozni, mert azt olvastam, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen az összkép az irányításról, kezelhető-e, jól követhető-e a célpont, stb...? Picit szkeptikus vagyok ezen a téren, de remélem tévedek.
  • bigfoot
    #113
    oké amint tudom megszerzem
  • Petko
    #112
    semmi köze a ht2-hez... nem teherautó szimulátor, hanem egy akció-rpg
    bezin is van meg minden.. nézd meg
  • bigfoot
    #111
    hasonlít a régi öreg hard truck 2 re?
    egyebként benzin van benne?lőszer?és mit lehet tuningolni?
    előre is köszi
  • Petko
    #110
    nem
  • bigfoot
    #109
    ki lehet szállni a járműből??
  • Petko
    #108


    Drágaságom



    Munka közben

    Egyébként Scythe kulcsos dolgánál a másik út mindössze annyi hogy van egy alternatív quest, amiben egy wp az alagut bejárata előtt, oda kell menni, kijön egy humvee és messziről követni kell valahova... aztán valami történik majd de én nem birtam kivárni és kinyirtam a humveet, a kulcsot meg megkaptam így is.
  • theclub
    #107
    Nagyon cool ez a gáma. Csak az a szívás, ha fejlesztem a fegyverzetet ill. a járművet, az ellenfél is sokkal brutálisabb lesz azonnal, új taktikát kell kidolgozni folyton.
  • theclub
    #106
    Próbáld meg, hátha elindul! GEF3 az alapkövetelmény amúgy nVidiából - elvileg azonban 128 megának kellene rajta lennie.
  • hapi
    #105
    köszi Azt hiszem várnom kell ezzel...