344
Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • Istencsászár
    #104
    1. SYSTEM REQUIREMENTS

    MINIMUM

    Windows(R) 98/ME/2000/XP
    DirectX 9.0c (included on disc)
    2 GHz Pentium IV or equivalent AMD Athlon XP processor
    512 MB RAM
    1.0 GB free hard drive space
    4x CD-ROM
    128 MB DirectX(R) 9.0c compatible AGP video card
    Keyboard, Mouse

    RECOMMENDED

    3 GHz Intel Pentium IV or equivalent
    1 GB RAM
    ATI Radeon 9600 pro or equivalent with 128 MB of Video RAM.


    Ha minden igaz a leírtakban akkor csak dx9 támogató karival megy, tehát a dx8as 4200assal nem fog menni.
  • hapi
    #103
    Srácok valaki megadná a minimum gépigényt?
    Mert a 6600GT--m szervizben és most csak 4200 Ti -m van!!
  • Gundark
    #102
    Bocsi :) Csak a 10k marad meg :) hirtelen asztem hogy a hidas 10k :)
  • Gundark
    #101
    Ja és jó verda a belaz :) Bár az első konfigban inkább egy 400 tonnás szippantóautóra hasonlit :)
  • Gundark
    #100
    menj el a másik városhoz ami a hídon van. Nekik nem tetszik a bandita buli :) Ezért fel akarják robbantatni a hidat. Kapsz küldetéseket (szerezd meg a robbanóanyagot stb) és a végén beengednek. Én ott akadtam el hogy az Oracle nek megszereztem az első arifactot, de a másodikat nem találom. Hol a második? :) Már feltúrtanm érte mindent. Help plíz :)
  • Devids Pro
    #99
    én összeszedtem neki a 10k-t
    lehet kereskedni ott a 2 szomszédos várossal
  • Lacc
    #98
    Miután kimentettem a csajt, az elirányít egy alagúthoz a hegyekben, viszont ott pedig nem tudok bemenni, mivel zárva van a kapu. Kulcsot pedig max. 10k-ért tudok szerezni a közeli városból a bárostól, de a manust azt is mondja, hogy lehet, hogy van egy másik út. Valaki tudja, ez merre van?
  • SötétBarom
    #97
    Fizika van? És ha igen mire hasonlít?
  • theclub
    #96
    Teljesen magával ragadott a játé, alig bírtam abbahagyni. :)
    Az eleje még inkább vánszorgás a rossz autóval, de ahogy lesz pénzünk és jobb járgányra tudunk váltani, pörgősebb lesz a játékmenet. Ennek a cuccnak van hangulata és egyáltalán nem unalmas.
  • Petko
    #95
    Nekem tetszik, plussz ha hozzáteszük azt hogy már évek óta nem nagyon sikerült single játékokat néhány percnél tovább játszanom (kiv. hl2 ep1)...
    Grafikailag szép, és maga a gameplay is szórakoztató. Hangulatos is, bár nekem nem igazán poszt-apokaliptikus impresszióm van, hanem valami kedves kis amerikai farm vidéken kell ide oda kocsikázni jellegű. (még a zene is country beütésű). Szóval nem az a tipikus fallout nyomasztó világ esik le számomra, de ettől még jó a maga nemében. Kifejezetten élvezetes a kocsi upgradelgetése is, és persze a lóvé gyüjtés questekkel, illetve kereskedéssel, lootolással.
  • Voltan
    #94
    Szerintem nem rossz. Bár én kissé elfogult vagyok, imádom a poszt-apokaliptikus dolgokat. A graf semmi extra, de pont jó, a hangulata elég jó, viszonylag nagy a terep is (és több pálya van), és teljesen nyílt. Lehet benne ELITE-szerűen kereskedni, járni városról városra, kifosztani a szétlőtt banditákat, fejlesztgetni a járművet. Van sztori-szál is, és sok mellékküldetés a városokban. Szóval nekem tetszik, valami ilyesmit vártam. Azt mondom, ha valaki szereti a poszt-apokaliptikus játékokat, az mindenképp vessen rá egy pillantást.
  • Istencsászár
    #93
    Passz, megmondom őszintén, valahogy az egész nem jöt át nekem már az első pillanattól... Hang semmi extra türhető, w-s-a-d a kocsi előre-h, jobb-b egérrel pedig a fegyvereket lehet vagyis a célkeresztet... 5 percet ha mentem vele, megöltem 2 buggyt ők szarrá lőttek... Sérülés az nemrossz, golyó nyomok látszanak, és elég nagy skálán amortizálódik a kocsi... kb ennyi, rpg részéről nemtudok mondani semmit, majd kicsit jobban nekimerülök, de titan quest mellett nincs sok esélye ^^
  • Bandi 18
    #92
    THX vélemény róla...? Irányítás hangok
  • Istencsászár
    #91

  • Bandi 18
    #90
    Képeket plz....
  • grebber
    #89
    Aztkéne megprobálni kiirni hátha mert nagyon jó game csak már belefáradtam anno a sok huzogatásba!
  • kHares
    #88
    Mert ez a primkó sf4 basic versio, nem jó semmire. Még a daemon is simán emulálja. Majd ha a pro-t feltörik akkor oké. Egyébként ha jól emlékszem az X3-at a mai napig nem törte fel senki, azon is lehet dolgozni.
  • Csuhai G
    #87
    Nyomjatok már be képeket pls!
  • ati2002
    #86
    Nálam megy az AA, semmi gond.
  • o0tomy0o
    #85
    Valaki segytsen!

    Ott tartok hogy már elmentem az Oracle-hez, Mondta hogy el kell mennem két Artifact-ért a Town of Dead (asszem), amikior odaérek visszafordít a gép és azt monnya a csávó hogy kisebb kocsit kell szereznie. Nos, honnan szedjek kisebb kocsit?
  • reger
    #84
    A Reloaded nfoban az van hogy ez starforce 4-es védelmű .Elég gyorsan feltörték
  • scheri
    #83
    CRACK:
    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2006&f=rld-hta!rar
  • Istencsászár
    #82
    én le tudnám, de csak az egész játékkal, ahhoz meg nincs kedvem, szal igen ezt kérdem énis valaki rakja fel az exét...
  • Devids Pro
    #81
    a visszatöltési problémát nem tapasztaltam, a másikat nem próbáltam
  • Lack
    #80
    Honnan lehet letölteni a reloaded-féle törést?
  • kHares
    #79
    Más találkozott már ezzel vagy lokális probléma?

    "Érdekes, ha az antialiasing-ot bekapcsolom elmegy a kép. Ha visszatöltök egy állást a billentyűkre nem reagál. Szar programozás? "
  • Istencsászár
    #78
    Igen fel...

    1. Unrar.
    2. Burn or mount with daemon-tools.
    3. Install the game.
    4. Copy the cracked content from \crack directory on the CD to your
    installation directory.
    5. Play the game.
  • Lack
    #77
    A RELOADED máris feltörte volna? nem hiszem, de ha mégis, akkor crack-et valaki linkeljen be legyen szíves. én még nem találtam
  • JohnnySmith
    #76
    1. Területek vannak amik között "rövid" töltési idő van.
    2. Nemtom :) De nem hiszem mert az ágyut az egérrel irányítod a kocsit meg billel.
  • Istencsászár
    #75
    ha valaki lenne olyan szíves és valahova felrakná a krekket...
  • Streetwarrior
    #74
    Hi everyone! Még nem volt lehetőségem kipróbálni a játékot.Ezért lenne 2 kérdésem. Pályák vannak vagy egyben bejárható terület? Kormányt támogat-e? Vagy valamilyen kontrollert?
  • Magnumrolcsi
    #73
    Hard.Truck.Apocalypse-RELOADED :)
  • zso23
    #72
    Hard Truck Apocalypse (C) CDV RELOADED
  • grebber
    #71
    Probáld ki te is a #69-et!!!És ird meg mit tapasztalsz!
  • hitch
    #70
    Na Srácok.Ezen a Gamen Van a Legszánalmasabb védelem.a DT4 Simán kijátsza a SF4-et:D:D
  • grebber
    #69
    Maxtreme: Neked is jelentkezik ez a antialiasing-es hiba meg a visszatöltéses?
    Légyszives nézzed meg,mert lehet nem mindenkinél csinálja!
  • kHares
    #68
    Érdekes, ha az antialiasing-ot bekapcsolom elmegy a kép. Ha visszatöltök egy állást a billentyűkre nem reagál. Szar programozás? Vagy csak várni kell a crackre hogy stabil és gyorsabb legyen :) ? Komolyan nem értem minek erőltetik a starforce-ot ha csak lassításra jó.
  • Maxtreme
    #67
    jah.
    Bár cd-sből is voltak olyanok amit elég nehézkesen törtek fel.
    Suffering 2
    Cold war

    Egyébként az Fo2 hivatalos honlapján is PC-cd van :-)
  • grebber
    #66
    Mert az DVD-s a kettő védeleme ég és föld.
  • Maxtreme
    #65
    igen. Gondolom nem fektettek a védelemre oylan hangsúlyt mint anno az ubi az sc3-nál :D
    (remélem a Fo2-nél sem fognak :p :D)