475
Társas játékok és egyebek
  • Sephi
    #194
    Ez mehetne Banner-ba
  • Molnibalage
    #193
    Kérdeztem.
  • Molnibalage
    #192
    Öcsém, mik nincsenek. :)
  • gery1113
    #191
    Bocsi, én magyar játékszabályra gondoltam.
  • Molnibalage
    #190
    Vanna olyan kártyák ami arra utasítanak, hogy dobd el egy tárgyadat. Namármost a varázslatokat is lehet egymásnak átadni. Akkor ez vonatkozik a varázslatokra is? A tárgy az = közönséges vagy egyedi tárgy? Ilyenkor akkor mit dobjak el?

    A tárgy csereberéről annyi ír a szabálykönyv, hogy lehet harc előtt és harc után akkor, ha egy mezőn álltok vagy egy idegen világban vagytok. Mi történik akkor ha pl. az egyik nyomzó a tér és idő labirintusába kerül egy kapukártya miatt? Mielőtt oda kerül átpasszolhat tárgyat?


    Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
  • Sephi
    #189
    Kerdez :)
  • Molnibalage
    #188
    A Rettegés Arkham társasjátékkal kapcsolatban van pár kérdésem, ami sehol sincs megválaszolva. Tud valaki esetleg segíteni?
  • Sephi
    #187
    Hat az marha nehez lehet :D

    Ez e?
  • gery1113
    #186
    Sziasztok!
    Hátha tud valaki segíteni nekem. Szükségem lenne e The Game Of Life (Az élet játéka) társasjáték játékszabályára. Sehol sem találom a net-en. Előre is köszönöm.
  • Molnibalage
    #185
    Na, kipróbáltuk. Ez iszonyat jó!
  • TopGun
    #184
    Sziasztok! Van itt valaki aki tudna segiteni nekem most? Keresem a Lost Citites magyar nyelvu leirasat, de nem a kartya jateket, hanem a tablas jateket. A jatekban sajnos csak angol nyelvu leiras van.
  • Sephi
    #183
    Fury Of Dracula -t tudom ajanlani. Egyik legjobb COOP game es mindket felnek izgalmas.
  • QuippeR
    #182
    downtime amíg nem játszol, mert éppen más játszik. ha mondjuk van három harc egy körben, akkor simán lehet öt-hat perc, míg visszaér hozzád a kör.
  • Molnibalage
    #181
    A szabálykönyv alapján nekem úgy tűnik, hogy 4 játékos alatt szinte esélytelen leverni a vént vagy megakadályozni, hogy felébredjen.

    Mit értesz downtime alatt?
  • QuippeR
    #180
    Arkham Horror nagyon jó, csak kicsit sok benne a downtime, illetve a játékosok számával történő skálázódás nem tökéletes (sokan egyszerűbb a játék mint kevesen).
  • Lammer
    #179
    ezt mar en(mi) is be akartam(uk) szervalni!

    mivel kozepsuli masodik ota toljuk a p&p asztalival (16 eve :D) :)
  • Molnibalage
    #178
    Alig várom, hogy kipróbálhassam.
  • Sephi
    #177
    Igen az :)

    Mi nagyon szeretjuk. Viszont mi

    Ezg jobban szretjuk :D

    Az teny, hogy az Arkham-al nem jarsz rosszul. De vigyazz velem mert nekunk 4 jatekossal 5-6 ora :D
  • Molnibalage
    #176
    Ezt ismeritek? Még csak a szabálykönyvét olvastam el, de nagyon ütősnek tűnik.
  • gangura
    #175
    Ezüst tó kincse
  • Sephi
    #174


    Castle

    Caylus
  • Cat 02 #173
    Ez nem ismert Cylus néven is ?
    (várat kell építeni, közben mást is kell, abból jöhet be nyersanyag, van kisbíró és nagybíró)
  • Sephi
    #172
    Erdekes! Amolyan Stone Age-hez hasonlit. Egy varat kell felepiteni.
  • Lyan Kyj
    #171
    Ismeri ezt valaki? Vélemények?
  • Sephi
    #170
  • Dynamic
    #169
  • valentinus
    #168
    Megjelent az ingyenes Tabula magazin 5. száma. Letölthető a www.tabulamagazin.hu oldalról.
  • malystryx
    #167
    Az Ezüst Tó Kincséről beszélek...
  • malystryx
    #166
    Akit érdekel nekem megvan beszkennelve, keressen meg, az e-mail címem ua mint a nevem, csak freemail-el....
  • Lammer
    #165
    regen szoktam volt, manapsag mar csak "szokoevbeM" :C
  • Sephi
    #164
    Te szoktál tarsasozni lamie?
  • Lammer
    #163
    ok, igy visszaporgetve mar latom enis (csak nem hasznalt "valasz erre" gombot, igy elsore nem volt ertelme)

    evvel csak egy gond van... nekem eredetiben KELLENE(tudom, nehez nagyon)! :]
  • QuippeR
    #162
    szerintem eggyel a te hozzászólásod előtt, malystryx erről a játékról írt.
  • Lammer
    #161
    en meg mindig elkeseredetten keresem gyerekkori kedvenc jatekomat:
    EZUST TO KINCSE!!4!4

    nincs valakinek esetleg meg? (ismi, haver, munkatars stb :D)
  • malystryx
    #160
    Sziasztok!

    Házilag megcsináltam otthon a játékot, megvan hozzá minden a netről, kártyák, lapok, pénzek, stb. A játék lapját meg beszkenneltük gyönyörűen, mert a játék gazdája nem adja el :-(((
    Lelamináltam mindent, így nem fog tönkremenni...
    De így is játszható, sőt! :-)
    Akit érdekel, és ki tudja magának nyomtatni) el tudom küldeni e-mail-ben.. ([email protected])
  • CosinusCenturio
    #159
    Sziasztok!

    Nem tudom él-e ez a fórum, de lenne egy kérdésem, remélem tudtok segíteni.

    Családi örökség gyanánt van egy játékom és érdekelne, hogy mi a neve. 4-es lehet játszani, minden játékosnak van négy azonos színű, kb. a nemrég kivont 2 forintos méretű korongja, és egy kb 50 forintos, azonos színű korongja. A játék célja, hogy a nagyobbik koronggal rápattintsd a kisebb korongodat az ellenfél valamely korongjára, hogy azt megöld, illetve foglyul ejtsd. A játék elején minden játékos maga előtt egy sorba felállítja a saját korongjait, majd körönként mindenki pattinthat egyet. A cél, hogy neked maradjon egyedül "élő" játékosod a pályán, amit általában egy szőnyeg jelent, vagy terítő, mert azon ugranak jól a kis korongok. A játéknak van egy kávéscsésze méretű doboza, abban körben négy rekesz, és középen egy nagyobb, kör alakú a pöccintőknek. Minden rekesz alján van egy szám, 1-től 5-ig, az 5-ös a középső. Gyanítom lehet pontra is játszani, hogy bepattintjuk a kis korongokat a tálkába, de az nem izgalmas.

    Maga a játék baromi egyszerű, ám annál nagyobb szórakozást tud nyújtani.

    Mi Bolhának hívjuk, de gyanítom van valami rendes neve is. És ha beledöglöttem sem találtam semmit róla a neten.

    Ha valaki már látott ilyet egyáltalán, vagy tudja a "hivatalos" nevét, nagyon megköszönném, ha megosztaná velem.
  • Sephi
    #158
    Igen, ezek az alap játékok.
  • Golyo69
    #157
    Mi a baráti társaságban ezeket nyomjuk :
    -Monopoly...A világ csodái..... vagy vmi ilyesmi a címe
    -Game of Life :D
    -Scrabble
    -Hotel
    -Activity...18+ -os verzió :D és néha a sima is :D

    egyenlöre ezek jutottak eszembe :D
  • Dynamic
    #156
    Na igen, de pár hónapja vagyok csak budapesti
  • Sephi
    #155
    En mar nem egyszer voltam Tarsas tálakózón, és nagyon jók voltak.