475
Társas játékok és egyebek
  • WiZZaRD
    #234
    Elkelt:)
  • WiZZaRD
    #233
    Eladó egy ajándékba kapott Odalent - Kalandok a mélyben társasjáték. Egyszer játszott, vagyis még az első küldetés sem teljesen végig. Kinyomókeretek is megvannak még. Csere is érdekelhet. Érdeklődni pü.
  • Sanyimanyi
    #232
    Kellemes karácsonyt mindenkinek!
    Íme a szabadon letölthető és kinyomtatható
    Gazdálkodj okosan! társasjáték.
    új lehetőségek: lottózás, licitálás, karrier....
  • Molnibalage
    #231
    Sok sok játék rövid ismeretése dobozbontással.
  • juditka1983
    #230
    Szia,

    engem érdekelne. Mennyiért adnád el?
  • brummogi
    #229
    Engem érdekelne ez a társasjáték. 5 ezret adnék érte ha tudnánk találkozni. pesten vagy?
  • fridvalszki10
    #228
    Az Arkhamot már ELADTAM.
  • Sephi
    #227
    Dominion erdekes volt egy darabig de egy ido utan mar nem erezted azt, hogy msok ellen jatszol es egy eszeveszett hajtas lett a vege.

    Thunderstone tulsagosan deck builder jatek. Nem tudom megmondani miert nem tetszett, egyszeruen nem fogott meg minket.
  • QuippeR
    #226
    a Thunderstone-t próbáltátok, vagy a Dominion jellegű játékokra írod általában, hogy nem jött be?

    ha a Dominion tetszett, de a Thunderstone nem, az sokkal érdekesebb számomra. ez esetben mi volt az utóbbival a probléma?
  • QuippeR
    #225
    (ez így teljesen rendben van, írsz valamit a játékról, hogy miért nem jött be, úgy érzem, hogy beszélgetésben veszek részt. amikor valaki apróhirdetést ad fel -játék neve + mailcím + hívogató csupanagybetűs "eladó" és "olcsó" címszavak mindenfelé beszélgetési szándék nélkül- az nem ide való.)
  • Sephi
    #224
    Na akkor ajanlom figyelmedbe a Le Havre es a At the Gates of Loyang cimu jatekait, ha mar az Agricola bejott.

    Small World -ot ket het utan meguntuk, nem volt benne tul sok fun. Thuderstone meg Dominion jellegu... nekunk nem jott be :(
  • BBird
    #223
    Üdv!

    Valakit nem érdekel egy Cuba társasjáték? Elég komoly, összetett stratégiai cucc.
    Egyszer sem volt használva, ugyanis a társaság 90%-a nagyjából még minimálisan sem érteni english + túl komolynak bizonyult ahhoz, hogy élvezze a banda. Így csak kibontottuk, összeraktuk, és néztük egy darabig. :-)
    A kártyák tehát angolul vannak, de nyomtattam ki hozzá magyar szabálykönyvet.

    (Most látom amúgy először, egy fórumot már arra is be kell szabályozni, hogy miről lehet ott beszélgetni. Társasjáték témakör, tehát akit érdekelnek a társasjátékok benéz ide, s lehet valaki pont keresne egyet. Ebben mi a rossz? Könyves topikokban is adnak-vesznek. Játékoknál is, zenénél... De itt majd pont felmegyek egy másik oldalra, regisztrálok és ott feldobom a lasztit, mert egy valakinek szúrta a szemét itt.)

    Amúgy meg Kragmortha rulz, meg a többi 20-30 társas, aminek külön szekrénye van. :-D
  • QuippeR
    #222
    (segítség: http://boardgamegeek.com/boardgameartist/10/uwe-rosenberg)

    a Bohnanza és Agricola szerethető, jó játékok, a többi játéka sajnos nem ismerős.


    más: Small World illetve Thunderstone tapasztalatok érdekelnének.
  • Sephi
    #221
    Ha mar ennyire zavar akkor torodjel is a forummal .Dobjal fel temat, legyen mirol beszelgetni.

    Pl: Jatszik itt valaki Uwe Rosenberg jatekokat?
  • QuippeR
    #220
    sőt, harmadszor meg tizedszer is le fogom írni, még akkor is, ha nektek nem tetszik.

    aki eladni vagy venni akar, az menjen szépen az rpg.hu-ra (http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=3695), ez a fórum nem erre való.
  • winnie
    #219
    jó. leírtad kétszer is. várjuk a további hirdetőket.
  • QuippeR
    #218
    az túlzás, hogy borzalmasan, de igen, zavar.
  • Sephi
    #217
    Koszonjuk az infot. Gondolom borzalmasan zavar, hogy egy ugyis kihalt topikban mi tortenik. Ki kene menni a levegore vagy valami, nem?
  • QuippeR
    #216
    ez nem az apróhirdetés rovat, hanem egy fórum.
  • fridvalszki10
    #215
    Maffia társasjáték ELADÓ (olcsón nagyon jó állapotban)
    Érdeklődőknek email:[email protected]
  • fridvalszki10
    #214

    Maffia
  • fridvalszki10
    #213
    Sziasztok!
    Ha valakinek kellene társasjáték olcsón nálam van 2db eladó

    Rettegés Arkhamban
    http://www.sg.hu/forumkepek/2010_08/images.jpeg
    Maffia
    Érdeklődőknek email:[email protected]
  • tutiboy
    #212
    Sziasztok!

    Nincs meg valakinek az a régi T.I.R. nevezetu kamionos társasjáték. Régi gyerekkori álmom, hogy megszerezzem. Annak is nagyon örülnék ha valik, akinek megvan beszkennelné.

    Két neten talált képet tudok mutatni róla:
    http://www.robertgida.atw.hu/672_1_big.jpg
    http://www.robertgida.atw.hu/672_3_big.jpg

    Elore is köszi.
  • tcs007
    #211
    Sziasztok.gondolom a hotel nevű társasjátékot senkinek nem kell bemutatnom.a gondom/kérdésem az lenne,hogy nekem egyszer megvolt ez a társas pcre,csak nem ien névvel...aztán windows reinstall vafy már nem is tom minek következményében eltünt,és nemtudom mi volt a neve,azóta sehogy se találom meg. ha valaki tudna segiteni h mi volt a neve vagy hol lehet letölteni annak nagyon örülnék. előre is köszi :)
  • valentinus
    #210
    Megjelent az ingyenes Tabula magazin 7. száma. Letölthető a www.tabulamagazin.hu oldalról.
  • prince717
    #209
    AKIT ÉRDEKEL !!!!!!
    ELADÓ egy ezüst tó kinye cimű társasjáték eredeti nagyon jó állapotba (szeméyl szerint sehol nem láttam még iylen jó állapotba)
    a szépséghibája annyi hogy 1 dobokocka van a 2 helyet (ez köynedés potolható) 8 aranyrög helet csak 4 van ez is potolható és bábu helyet csak 2ö sztem ez is potolható és még az egyik 50es félbbe van szakadva amiylen ritka eg társas és kevés van belőle ez nem nagy hiányoság mert láttam már olyat is amiből az összes pénz és aranyrög hiányzot és 13 ezerért adták el az ár megegyezés alapján de csak információként az utángyártot darabokat 8 eezer körül adták amiböl hiányzot a pénz és az aranyrög azt 10-15 ezerért
  • MetálTőzsde
    #208
    Lolka123!
    Ha nem vagy hajlandó megválni a játéktól nagy segítség lenne ha lemásolhatnám a táblát a kártyákat stb..
    Várom a válaszod..
  • Orsheep
    #207
    sziasztok!
    nincs véletlenül valakinek egy régi Metál tőzsdéje, amitől hajlandó lenne megválni?
    előre is köszi
  • lolka123
    #206
    Sziasztok!

    Előkerült a régi metál tőzsde társasjátékom. Nincs esetleg valakinek meg a játékszabálya, mert már nem emlékszem mindenre és a neten semmit nem találtam róla. Ha esetleg valakinek megvan, írjon, mert nagyon jó lenne a játékszabály. Köszi.
  • mborso
    #205
    Sziasztok!
    Karácsonyra kaptunk egy Gazdálkodj Okosant Euros változattal, amihez nem csatoltak játékszabályt. Ha valakinek lenne légyszi küldjön egyet. Köszi előre is.
  • Nolycsy
    #204
    Ha másvalakinek is kéne, találtam magyarul is a Diplomáciához szabálykönyvet:

    http://www.rpg.hu/download/diplomacy/diplomacy.pdf
  • szdori
    #203
    sziasztok!

    nem tudom, olvassa-e vki mostanában a fórumot, de gondoltam megpróbálkozom itt is egy naagy kérdéssel.
    keresek egy játékot, de az a gond, h halvány emlékeim vannak csak róla gyerekkoromból, se név, se pontos játékszabály nincs meg.
    Amire emlékszem, az annyi lenne, hogy a társas táblája rajzokkal volt tele indiánokról, nádasról, hegyekről (talán fekete-fehér rajzok), a mezőkön haladva pedig fel voltak festve különböző rajzok néha (kucsma, prém, puska, indián, bölény, stb). a társas tábla szegélye bordó volt, a mezők meg tört fehérek....
    tudom, ez édeskevés, de hátha beugrik vkinek vmi, ha erre jár és olvassa....
    előre is nagyonköszi!
  • Dynamic
    #202
    Angolul esetleg.
  • Punker
    #201
    uhh az qrvajó game lenne.
  • Nolycsy
    #200
    Helló!
    Tudtok valami olyan oldalt, ahonnan le lehet tölteni játékszabályokat? Van egy Diplomácia társasjátékom, de csak németül van hozzá szabályleírás.
    Köszi!
  • pipeppers
    #199
    Ez olyan, mint a Gazdálkodj okosan és a Capitaly.
    Nekem a Catan a kedvencem, lehetőleg négy játékossal.
  • Sephi
    #198
    Eljen!!!
  • Dynamic
    #197
    köszi ismét
  • valentinus
    #196
    Megjelent az ingyenes Tabula magazin 6. száma. Letölthető a www.tabulamagazin.hu oldalról.
  • valentinus
    #195
    Megjelent a Tabula magazin 6. száma.