475
Társas játékok és egyebek
  • dregnarr1 #435
    kdice.com :)
  • acidraining
    #434
    hellosztok én risk-el szokta játszani,egyedül,két dobókockával magam ellen
    jójó csak mindíg én nyerek :'''(((((
  • darkling
    #433
    Javaslom az LFG társasjátékos topikjait, ott megy az élet :)
  • Apa27
    #432
    Ennyire haldokolna ez a társasjátékokról szóló oldal?
    Senkinek nincs egy olyan társasa, amit írásban megosztana? Senki, aki valami új társasról ízelítőt adna?
    Vagy netán olyan, aki saját maga fejlesztett egy társasjátékot és beszámolna róla? Vagy netán tesztelőket keresne...
    Engem a Small World érdekelne. Félek megvenni (azért nem olcsó!)... valaki aki játszott vele elmondaná nagy vonalakban miről is szól? Pozitív - negatív kritika... Egyfajta ajánló!
  • zetortraktor
    #431
    Ez sok helyen 3500 alatt is kapható, vadonatújan, így nem túl csábító. De ha eladta már, akkor grat.
  • aztech
    #430
    Sziasztok,

    Eladó egy tökéletes állapotban lévő Tobago társasjáték, nagyon kedvező áron, egyszer használtuk csak, azóta itt van a polcomon, de olyan szép a doboza is hogy vigyáztam rá nagyon.

    Személyesen Miskolcon tudom oda adni, kérésre bárhova futárral küldöm.

    Az ára pedig csak: 3.500Ft

    Képek:
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_5_10_tfvt3zslet.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_5_10_n04103j3vj.jpg


    Érdeklődni csak is e-mailben : [email protected] ( Igen .HU és nem pedig .COM ) itteni üzeneteket nem nézem !
  • QuippeR
    #429
    ha valaki akar társasokat cserélni, a következő hét napban aktív ez a lehetőség: math trade
  • QuippeR
    #428
    én boardgamearena.com-on szoktam néha, azt is érdemes megnézni.
  • nyirog
    #427
    Sziasztok, egy kérdéssel/kéréssel fordulnék hozzátok: van egy magyar nyelvű monopoly standard editionom de elveszett belőle a játékszabály és a kézikönyv is és ezt keresném valamilyen digitális formátumban hogy ki tudjam nyomtatni hozzá - illetve örülnék ha szintén le lehetne tölteni hozzá egy készletlistát is h meg tudjam nézni minden játékelemből(piros-zöld házak száma, papír pénzek, stb) minden meg van e. Honnan tudnám ezeket letölteni? Előre is köszönöm a segítségeteket :)
  • Apa27
    #426
    Ajánlom mindenkinek az online társasjátékok oldalt!
    Csak regisztálsz és már játszhatsz id! :)
    B.U.É.K.!
  • Apa27
    #425
    Sziasztok! Valaki megy Székesfehérvárról Pestre a Társasjáték Fejlesztők Napjára?
  • QuippeR
    #424
    ha esetleg akar valaki karácsony alkalmából adományozni
  • kiskorúbézoltán #423
    Nem is néz ki rosszul, lehet, hogy a hajók jók lennének Trafalgarhoz is, ippen most készülünk életet lehelni belé a klubban.
  • Sephi
    #422
    Igeretes :)
  • Kata
    #421
    Látom vannak akik szintén kedvelik a hajós társasjátékokat. :) Most szeptember végén adja ki az Ares games a Sails of Glory társasjátékát, ami a Napóleon korabeli tengeri csatákba kalauzol el, szép, részletgazdag hajókkal és élethű csatákkal az asztalon. A játék hivatalos oldala itt található.

  • Apa27
    #420
    Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
  • QuippeR
    #419
    fisha nevű userre írjál rá boardgamegeek.com-on vagy lfg.hu-n. lektorálás alatt van, de talán odaadja, ha szépen kéred.
  • lammaer
    #418
    angolul itten e

    Érdemes a boardgame-geek oldalon olvasni a topikokat. Ott volt a játék topikjai közt, vki már kereste a szabálykönyvet.

    Ugyan írtad hogy magyarul, de sztem manapság a google translate világában ez nem lehet gond :D
  • Apa27
    #417
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni a Merchants & Marauders nevű társasjáték magyar játékszabályát honnan tudnám megszerezni? Honnan lehet letölteni? Vagy valaki átküldené pdf-ben ha megvan...
    Előre is köszi!
  • Apa27
    #416
    Sziasztok! M.O.-on, hol tudnék a társasomhoz ehhez hasonló müanyag hajó figurákat vásárolni?
  • thomyerk
    #415
    ja igen a legfontosabb: vagy BGG-n vagy [email protected] -on tudtok érdeklődni!
  • thomyerk
    #414
    sziasztok, nagyobb mennyiségben szeretnék eladni társasjátékokat:

    Gauntlet of Fools: 5000 ft dungeon crawling szerű kártyás-dobókockás játék, nagyon szép grafikával, csak a doboz lett kibontva, de benne semmi, se a kártyák stb, Donald X Vaccarino játéka


    Monsterpocalypse
    : 8000 ft
    a Monsterpocalypse nevű játékhoz van egy eladó seregem, az adatlapján utána lehet nézni, óriási szörnyekkel kell egymást ütni és a környező épületeket rombolni, minden nagyon szépen ki van dolgozva

    Cthugrosh + Ultra Cthugrosh

    Spitter Elite x2
    Squix x3
    Squix Elite x2
    Spitter x3
    Task Master Elite x1
    Meat Slave x2

    ilyesmik: KÉP

    adok hozzá épületeket, kockákat, health trackert, térképet is! plusz tudok másik sereget is csinálni valószínűleg, van még egy rakat itthon


    Heroquest: 14.000 ft figurák tökéletes állapotban (egy goblinnak a kardja letört, de megvan), és TELJES játék, angol nyelven, ebayen posta nélkül ennyi, használt de én nem játszottam vele


    Vineta 3000 ft - istenként egy szigetet kell elsüllyeszteni, és közben a saját házaidat jó helyre rakni, hogy ne vesszenek a tengerbe 2x játszott


    Zombie Fluxx 2000 ft 3x játszott - könnyed zombis kártyajáték


    Edo 9000 ft - 1x játszott - a feudális japánban történő nyersanyaggyűjtés-adokveszek-szamurájok stb


    20th Century 3000 ft (Czech Games) - bontatlan


    ha valaki többet visz, adok egy kis engedményt
    budapesten személyesen adom át, postázom is ha kell (kivéve talán a heroquestet)
    cserében talán benne vagyok az értékesebb játékok esetén, főleg a want to play listámról, vagy kérdezz rá
  • DarkHorSe
    #413
    van valakinek elado sc2 risk tarsas jateka?
  • Dynamic
    #412
    jó hogy van ilyen, reméljük nem fog néhány szám után megszűnni, mint a Tabula magazin.
  • Desiderata #411
    JEM – A Játékos Emberek Magazinja 03. 2013/június
  • Shiwo
    #410
    esetleg valaki meg tudja mondani, hogy az újfajta, műanyagos Catan Tengeri Utazó kiegészítő miben nem kompatibilis az eredeti fafigurás Catannal?

    az új mezők mérete más?

    mert a Lovagok és városok az új verzió van meg, ott végül is a kártyák hátlapja más (így becsukott szemmel húzunk egymástól) meg végül is a nagyvárost jelző tornyokat csak rátesszük a városra, de amúgy játszható vele, viszont abban nincsenek új területmezők, így gőzöm nincs, hogy azok mérete passzol-e a régihez...
  • Lateralus
    #409
    Műanyag talpnak hívják magyarul a szabálykönyvekben.

    Itt lehet vásárolni: http://compaya.hu/jatekreszlet.php?jatekazonosito=13635
  • Apa27
    #408
    Oh! :D Atom vagy! Igen, ilyenre gondoltam:)
    Köszi szépen...
  • QuippeR
    #407
    illetve stands
  • QuippeR
    #406
    plastic bases
  • Apa27
    #405
    Igen tudom :) Csak, hogy nincs ilyen társasom amihez lenne ilyen kis talapzat... :D
    A "tervezendő" társasomhoz szeretnék efféle befogató aljzatot.
  • QuippeR
    #404
    a szabálykönyvekben szokott lenni komponenslista, ott szerintem megtalálod, hogy pontosan hogyan szokták hívni ezt a darabot.
  • Apa27
    #403
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hogy hívják a társasjátékbábuknak azt az alját amibe belerakják/illesztik? illusztráció
    Beilleszett képnél a fehér korongra lennék kíváncsi, hogy mi a pontos megnevezése és, hogy M-O.-on hol lehet ilyesféle talapzatot vásárolni?!

    Előre is köszi a válaszokat!
  • slycoop
    #402
    Üdv.
    Régről megmaradt dragon ball os kártyákat figurákat keresek, akinek van bármilyen ilyesmi az írjon privit.
  • Lateralus
    #401
    Gratula!
    Jó játékot vele!
  • dusanzita
    #400
    Sziasztok!
    Múlt héten nyertem egy Scrabble-t egy játékon. Gondolom ismeritek a Scrabble-t... annyira örülök! A kedvenc társasjátékom!
    Aki szeretne nyerni, akkor annak ajánlom ezt a játékot. Még azt hiszem lehet. :)
  • Maciej
    #399
    Kedves Orsheep
    Van egy huányos Metál Tőzsde játékom, hátha érdekel, a táblák tökéletes állapotban...
    Mátyás
  • Apa27
    #398
    Szia! Nekem az [URL=http://www.google.hu/imgres?q=rizik%C3%B3+vil%C3%A1gh%C3%B3dit%C3%B3k+j%C3%A1t%C3%A9ka&um=1&hl=hu&tbo=d&biw=1272&bih=867&tbm=isch&tbnid=Dw1sn1Z3_fLJFM:&imgrefurl=http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/RIZIKO_tarsasjatek-Vilaghoditok_jateka/429992&docid=HMu2f0DTTh6leM&imgurl=http://media.babaszoba.hu/csevego/4/1/9687014_Jatekok_018.jpg&w=1024&h=768&ei=Wqj5UIWjLoXItAbdmIGwBQ&zoom=1&iact=rc&dur=391&sig=116935886306848412837&page=1&tbnh=130&tbnw=163&start=0&ndsp=38&ved=1t:429,r:6,s:0,i:96&tx=76&ty=45]"eredeti"[/URL] van meg. Csak annak ismerem a játékszabályát. Azzal ami Nektek van meg nem játszottam, de szerintem erről beszélsz! Viszont találtam egy Blogot ahol ugyan ezzel a problémával foglalkozik az írója :) és nagyon leegyszerűsítve leírja, hogy Ő hogyan is látja a játékszabályt :D Nézzétek meg! Hátha tud/tudtam segíteni! :)

    Üdv.: Apa
  • Lateralus
    #397
    Olvasunk, de sajnos személy szerint nincs meg a játék.
    Mindenesetre a Hasbro legendás a szar szabályfüzeteiről.
  • Bucsek
    #396
    Sziasztok, remélem még nézi valaki a topicot... a helyzet, hogy már jóideje megvan a játék, név szerint: Rizikó - modern idők (a min. 3 személyes)... de egyszerűen vagy hülye vagyok hozzá, vagy nem tudom.

    Annyira bonyolult a játékszabály, hogy az hihetetlen. Lépésről lépésre megyünk, de még így is kínai. Átláthatatlan az a kis vacak füzet, dosszié vagy mi a fene.

    Valaki aki ismeri a játékot, és tudja játszani, elmondaná mit hogy mit merre? :)

    Előre is köszönöm :)