2396
  • tibi92
    #1795
    Szasztok! Egy hete vettem egy kártyafüggetlen K750i-t, és van, hogy minden előjel nélkül lefagy :( . Csak annyit tudok vele csinálni, hogy kiveszem az aksit és újraindítom :/ . Már körülbelül 5-ször történt meg. Volt amikor game-ben, volt amikor a menüben. Szerintetek ez hardware vagy szoftver hiba lehet? És mit lehet vele kezdeni? Nagyon idegesítő :( .
  • embeembe
    #1794
    Üdv,

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, illetve csak én hittem azt, hogy kicsi a problémám...

    Rossz telefonszámot írtam be a T-mobil hangpostafiók hívásához(tehát nem az én hangposta adataim, hanem a +36 30 9888444-et írtam be rosszul), gondoltam nem nagy ügy, módosítom gyorsan. Egy fenét módosítom. Se a T-mobile-nál, se a Sony Ericcsonnál nem tudták megmondani, hogy lehet módosítani a telefonszámot a K750-nél. A Sony Ericcsonnál odáig jutottak, hogy csináljak reset-et a gyári beállításokra. Megtörtént, télleg minden visszaállt a gyári beállításokra - de a hangpostahívószám nem nullázódott le, továbbra is a rossz maradt benne.

    Álmomban se gondoltam, hogy ilyen piti kis probléma ilyen nehezen oldható meg. Tud valaki segíteni?

    Köszönöm
    üdv
  • KILLER2
    #1793
    ha a képekre gondolsz, akkor megnyitod a témát winrarral és ott van minden.
  • Gabor1990
    #1792
    Nem, csak Memory Stick Micro M2-t kezeli, ami jóval drágább a micro sd-nél:(
  • vass17
    #1791
    Nem tudjátok hogy lehet a SE theme makerrel exportálni a témában lévő elemeket??? Nálam csak olyan menüpont van, hogy import/remove....

    Előre is kösz!
  • SrAta
    #1790
    1GB (micro) SD, Kingston, 3év
    Ezt a memokarit befogadhatja a K610i??
  • Flamer
    #1789
    irfanview is :D
  • sakktom
    #1788
    Olvastam egy másik oldalon, hogy be lehet lépni valahova a telefonba és ott ilyen kódokat lehet beírni pl.: hangosabban szóljon a zene mikor hangszóróval hallgatom. Szeretnék kérni erről pontos felvilágosítást, hogy ez pontosan, hogy is van és esetleg akár kódokat is, és hogy a gari nem ugrik-e emiatt?
  • Higany
    #1787
    ACDSee megoldja a gondodat!
  • SrAta
    #1786
    Szia köszi de nekem photoshoppal nem megy 176*220asra a kép
  • BarGab85
    #1785
    ha jól tudom lennie kell a telóhoz adott cd-n egy olyan progi amivel képeket tudsz átküldeni. Ha nagy felbontású a kép azzal le tudod kicsinyíteni és át is küldi a telefonba. Én így méreteztem át 1024*768 as képeket T630ra.

    Kivályasztod a telefon tipust és akkor egy piros négyzet jelöli a telefon kijelzőjének felbontását és egyszerűen ahhez hozzáigazítod.

    Bár a legjobb módszer a photoshop.
  • fery02
    #1784
    Szivacsot lehet hozzá venni akár a Teszkóban is occsóér :)
  • SrAta
    #1783
    Sziasztok
    Az lenne a problémám igaz K610i-m van de talán tudtok segíteni ahogy tudom a K610i és a K750i-nek ugyanakkora a kijelzője na szóval
    Témát akarok készíteni és van 1 csomó képem meg 1 sony ericcson themes creatorom és a képeim 2272 * 1704 és ebből kellene háttér mléretűt (176*220-ast) csinálni. Az lenne a kérdésem hogy megoldható-e (nem jelentős minőségromlással és hogy ne vesszen el semmi a képből, tehát az egész képet kicsinyíteni) és ha igen hogyan és milyen programmal pls lépésről lépésre és linket is ha lehet.
    Előre is kössz SrAta
  • BarGab85
    #1782
    nekem a gyárival is csak annyi a bajom hogy kiesika fülemből ha nem teszem rá a szivacsot. A szivacs pedig mindig leesik és attól félek hogy elhagyom egyszer
  • fery02
    #1781
    Ami az alap, végülis nekem azzal sincs semmi bajom sem, mélyet is ad rendesen, de Mega-bass-ra nem érdemes használni. Nekem van viszont ez a HPM 70, és olyan durva hangja van, hogy lekörözi szinte a Hi-fimet is. :D Mega-bass-ban ez a füles szinte rémálom. Én ilyen mélyhangot nem hallottam még sohasem egy fülesből.
  • BarGab85
    #1780
    bocs elcsesztem a linket itt a jó url
  • BarGab85
    #1779
    Hello!
    Az érdekelne hogy tud e valaki olyan progit amivel mp3-at lehet átalakítni mid-be?
    Előre is köszönöm

    A füles szerintem csak hpm 70-es van (csak arra adott találatot a gugli)
    itt van egy rövid leírás+ pár link ahnnan lehet rendelni. Hpm70

    Bár én még nem cseréltem le, a teló is csak 1 hetes és elősször rendes karit akarok venni.
  • totyak
    #1778
    Hát ezt nemtom,pedig ez is érdekelne,mert az én telómhoz valami ótvar fülest adtak. Megsem áll a fülemben, tiszta gagyinvan megoldva, szóval ha van jobb arra én is kíváncsi lennék.
  • fery02
    #1777
    Amúgy k750i-hez csak kétfajta headset létezik? Az alap, meg a hpm 70-es? Ja, és lehet, hogy hülye kérdés, de néhol emlegetnek hmp 70-et is. Csak tévedésből cserélték fel esetleg a "h"-t, meg az "m"-et, vagy tényleg létezik ilyen füles is?
  • fery02
    #1776
    Kártyafüggetlen telókon úgytom mindenképp működik frissítés. A frissítést házilag is el tudod végezni, a telóhoz adott kábel segítségével és a SEUS nevű programmal.
    Szoftververzió kiíratás pedig: > * < < * < *
    Ajánlom figyelmedbe tanulmányozásképpen az egyik, ha nem a legnagyobb SE-vel kapcsolatos oldalt: http://www.pappfer.hu/. Leginkább a fórum részét.
  • totyak
    #1775
    lehet hogy alap, meg tudni kéne, de hogy lehet megtudni hogy milyen szoftver van a telómon? Egyébként egy ilyen frissítést házilag is meg lehet oldani, vagy szakember kell? Ja és ez műxik kártyafüggetlen telefonon is?
  • Pheaper
    #1774
    mert a Tmobilos sz@rokat nem frissiti a progi csak akinek gyári szoft van rajta .... :)
  • fery02
    #1773

    Ez miért van? Alapból a (T-mobilos, 1 hónapnál nem régebbi) telómon a R1CA021 nevű szoftver van, és tudtommal van ennél újabb is.
  • Stann
    #1772
    Ha a BT-t a Bluesoleillel használod az alapból tudja, párosítás után klikk az egér ikonra!
  • Egerwin
    #1771
    Én is hasonlóképpen vettem, csak én neten rendeltem meg
  • BarGab85
    #1770
    kösz a linket
  • Balazs15
    #1769
    nokiára van oylan program hogy infrán keresztül használhatod a tv-t mint távirányitó....sony ericssonra nem tudtok iylen progit??????
  • spy803
    #1768
    Már egyszer belinkeltem:[URL=http://forum.pappfer.hu/viewtopic.php?t=3741]"Bolt"[/URL]
    Nem kamu, én is itt vettem a 2 gigásat, a csávó nagyon korrekt!
  • Gabor1990
    #1767
    6500ért van 2 gigás is, persze nem boltban:)
  • BarGab85
    #1766
    Az engem is érdekelne hol lehet kapni 4500Ft-ért???
  • totyak
    #1765
    hol találtál te 1 gigásat 4500-ért? Én fehérvári vagyok, de itt az 512-es kerül 5000-be. Persze annyira még nem néztem utána, hogy hol mennyi. Meg amúgyis csak Sony-t meg Sandisc-et látok mindenhol.
  • chicco
    #1764
    1 gigáért sok a 4500Huf??
  • totyak
    #1763
    Szerintem nagyon faxa kis teló ez. Nemrég vettem én is kártyafüggetlenül, de szerintem nagyon megérte. Csak kicsit drága bele a kari, de mondjuk az ráér kicsit később is. Egyébként csak ilyen fekete-ezüstben lehet kapni, mert én csak úgy láttam? Na nem mindhogyha nem tetszene. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.
  • BarGab85
    #1762
    Ja most vettem a k750i-t T-mobilnál dominósat.

    Az utrca túloldalán van a bolt ahol azt mondták nem lehet kapni.
    betelefonáltram a 1430-ra megrendeltem másnap hozták,

    2000Ft-al olcsóbb és ingyenes kiszállítás ha tefonon rendeled jó mi?
  • BarGab85
    #1761
    kösz a válaszokat! Marad a lenémítgatás
  • spy803
    #1760
    Ha Pannon függő akkor sehogyan! De erre van egy megoldás, felhívsz egy ingyenes számot és közben fotózól, akkor a kamera néme lesz. A többi megoldással viszont elveszted a garit, ezért nem ecsetelem.
  • Gabor1990
    #1759
    Lenémítod a telefont
  • BarGab85
    #1758
    Az lenne a kérdésem hogy a SE K750i nél hogy lehet kikapcsolni a zárhangot? Nagyon igdegesít ha fotózok vele. (ha egyáltalán ki lehet kapcsolni?)
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • fery02
    #1757
    Kb 2 perc folyamatos nyomvatartás után, egyszercsak felcsukódik magától a telefon, közben nem változik a képernyő semmit sem, jobb alsó sarokban meg megjelenik, hogy "Új hardver, stb..." nem-e olyasmit kéne csinálnom, hogy valami drivert feltelepítenem először a telóhoz? Ha igen, akkor légyszi írjátok le, hogy pontosna mit is telepítsek. Gondolom a gyári CD-n megtalálom. Köszi!
  • Pheaper
    #1756
    addig tartsd mig ki nem irjah 7.engedje fel a C - gombot