2396
  • Direkt0x
    #1835
    http://ismoe.freehostia.com/
    http://ismoe.freehostia.com/Flash Menük
    Itt is regizni kell. Ezt teláltam.
    A K750i vel mit lehet csinálni, mert csak 30 mp-es videót vesz fel és nekem az nem elég.
    Ja és a flash menüket sehogy se lehet rárakni a k750i-re???
  • red bull
    #1834
    Hallod nekemis az a gond mint neked volt, hogy pannonos és nem letiltja a flasht. Hogyan lehet ezt feloldani akkor ?
  • red bull
    #1833
    Pannonos de lehet akkor nálam is ez a szitu, de mondjuk mi multhéten csináltunk rajta szoftverfrissítést. Hallod de az 1 ik link amit adtál az fizetős a másikon pedig nemtaláltam (zedge). Esetleg arra gondoltam hogy a tiedre mien flash témák vannak és honnan szedted őket? Mert lehet jó az enyémre is amugy az enyém 240*320 Qvga kijelzővel. (Ha adsz linket pontosabban add)
  • Pheaper
    #1832
    Tmobilos a telod?
    ha igen akkor az letiltja a flash témákat neekm is igy volt a telomnál tmobilba vettem és rajta voltak a flash témák de nem jáccota le őket és rákellett rakni gyári szoft és voálá már jó is a flash téma :-)
  • red bull
    #1831
    Amugy az én telómba benne van 2 alapértelmezett flash es téma (citybeat,walkman) csak nem tudom hogy kell alkalmazni.
  • Pheaper
    #1830
    tiedhez nem tudok flash témákat csak az enéymhez (w810i (176*220)) ha kisseb felbontású témákat felakarsz rá tenni keress meg van 50-60 db om

    itt olvasgass

    és itt olvasgass
  • red bull
    #1829
    Ha visszaolvasnál rájönnél:

    "Nekem egy w880i tipusú telóm van. Azért ide irok mert 1 részt ennek a telónak nincs külön téma vagyis levan zárva"

    És a w880i támogatja mert már láttam a media marktba ilyet a w880i-n
  • Pheaper
    #1828
    k750i nem támogatja a flash témákat!!
  • red bull
    #1827
    De hallod itt nincsennek flash es témák. Itt csak sima témák vannak . Nekem olyan kéne amibe változik a menü. Nekem ilyen témák kellenének
  • red bull
    #1826
    Ha nekem irtad akkor köszi a linket! :)
  • Direkt0x
    #1825
    Bocsi az elözöt elkurtam.
    http://www.zedge.net
    http://www.zedge.net
    Ha regizel napi 30 cuccot tölthecc le a kiválasztott telóra!
    De ha a 30 után ki és bejelentkezel akkor többet is!
  • Direkt0x
    #1824
  • Daniel Brandon
    #1823
    Szevasztok nekem 2GB-os kártya van benne és kitünően viszi!
    Mielőtt megvettem azt hallotam max 2GB-ig bővíthető sztem a 4 gigásat nem viszi! És gyorsabb is ezzel a kártyával mint a szar gyári 64MB-os sandisk-kek! Sony Memory Stck PRO Duo! 2GB MagicGate MSX-M2GN High Speed 80Mb/s Ja és én is láttam már 6500HUF-ért újonnan!
  • red bull
    #1822
    Szasztok!

    Nekem egy w880i tipusú telóm van. Azért ide irok mert 1 részt ennek a telónak nincs külön téma vagyis levan zárva márészt meg van egy másik csak ott meg alig irnak itt meg láttam hogy azért irtok gyakrabban. Az lenne a problémám hogy van alapba ebbe a telóba egy olyan téma hogy citybeat, ennek a citybeat-nek van egy flash-es fajtája, ahol mások a menü ikonjai, állítólag alapból benne van a telóban, csak nem tudom hogy hogy kell alkalmazni. Ez lenne a problémám. És még annyi hogy
    ajánlottak már nekem egy oldalt ami tele van ilyenekkel csak az fizetőssé vált. Ha tudnátok egy olyan oldalt ajánlani ahonnan ingyen le lehet tőlteni az ilyen témákat. Előre is köszönöm.
    ajánlottak már nekem egy oldalt ami tele van ilyenekkel csak az fizetőssé vált. Ha tudnátok egy olyan oldalt ajánlani ahonnan ingyen le lehet tőlteni az ilyen témákat.
  • fery02
    #1821
    Bocsi, elk*rtam :$
    Mért nincs itt szerkesztés funkció? :P Most új hozzászólásba kell írnom :)
    http://forum.pappfer.hu/viewtopic.php?t=3741
  • fery02
    #1820
    http://forum.pappfer.hu/viewtopic.php?t=3741
  • fery02
    #1819
    Ha frissíted a legújabb szoftra, akkor elveszik a Megabass, + halkabban szól állítólag az mp3, viszont gyorsabb lesz a telód (java, meg pl a menü), meg a kamera is viszonylag gyorsabb lesz (gyorsabb Auto focus, gyorsabb képmentés). Engem ettől a frissítéstől az mentett meg, hogy a telóm zsír új, T-mobilos, így nem frissíthetem, mert akkor mikor frissíteni akartam, még nem tudtam, hogy a frissítés ezekkel jár, ugyanis nekem fontos az mp3 lejátszás.
  • Direkt0x
    #1818
    Hi
    Frissitette már valaki a telót???
    Érdemes frissiteni???
    Mi változik + a telón???

    #1811 THX
  • Flamer
    #1817
    régi.
    énis ottvettem. :D 2giga hasít. nem tudom ki mondja hogy max 1gigát bir el :C

    #1816: üzletbe az 1 giga 12k :|
  • Direkt0x
    #1816
    THX
    még annyit, hogy 1GB vagy 512MB- est kb mennyiért pocsékolnak???
  • fery02
    #1815
    Nekem 2 gigás van benne, és kitűnően megy, nem érzek lassulást. Sőt, korábban asszem írt valaki olyat is, hogy még 4 gigással sincsen gondja, de ott már végülis lehet hogy szoftverfrissítés miatt nincsen gondja.
  • Match
    #1814
    Közbe rájöttem, hogy nem halk, mert hangosodik....pedig ki van kapcsolva hogy hangosodjon...
    Jobb lenne, ha rögtön üvöltene, szeretek rémülten kelni :)
  • Direkt0x
    #1813
    Nekem az mp3 is hangosan szól az ébresztőbe.
  • Direkt0x
    #1812
    Max 1 gb-ig bővithető sztem.
    A haveromnak a 2gb-ostól állandóan fagyott.
    De lehet hogy csak a telója volt szar.
    De akinek megy 2 gb-ossal az jelezze.PLS
    1GB-ost bírja egyáltalán????
  • zoliii
    #1811
    Sziasztok!

    Én 2 Gb-os kartyát láttam, 6500ft-ért.
    www.pappfer.hu -> fórum -> adok-veszek topic
    Van memory stick pro duo (high speed).
    Nekem csak egy 512 mb-os karim van tele játékokkal.
    Így is 300mb-om van még :)
    Meg van nekem a spiderman 3 teljes képernyős változatban mobilra. (K750i)
    10 perc alatt végig vittem :) Hogy lehet java játékokat, alkalmazásokat írni? Nagyon érdekelne.
  • Match
    #1810
    Sziasztok!

    Nemrég vettem egy ilyen telefont. Tetszik meg minden, viszont az ébresztőnél nagyon halkan játsza le az mp3-at. Semmi beállítást nem találtam rá (amúgy minden hangerő maxon van).
    Ha simán lejátszom az mp3-at, akkor sokkal hangosabb, mint amikor az ébresztőnél.
    Valakinek van tippje hogy hogy lehetne megnövelni a hangerejét?
  • embeembe
    #1809
    Üdv,

    Köszi a tippet, sajna ez nálam nem működik, a Beállítások-nál nincs ilyen opció. Az Üzenetek-nél van egy Beállítások almenü, de abban sincs lehetőség a telefonszám módosítására.
  • Taylor
    #1808
    Ezeket sajnos nem lehet K750-re rárakni. :(
  • chicco
    #1807
    akkor inkább 3500 az 1 gigásért
  • Gabor1990
    #1806
    hol van 2790,-ért 512es?
  • Direkt0x
    #1805
    Én még tegnap vettem, de nekem vagyon bejön.
    Java gyors és én tettem már rá 1 csomó hülyeséget.
    (Javákat)Térképet is.
    Nekem nagyon bejön.
    Olcsó jó mi kell még???
    Max annyi a vétsége, hogy csak 64MB-s karit adnak hozzá, de a karik is lementek pl:512MB 2790Ft




  • norbisz
    #1804
    Sziasztok!

    Meg tudná mondani valaki, hogy a Sony-Ericcson K750i-t hogyan lehet szolgáltató függetlenné tenni? Csak szervízkábellel? Milyenek ezek a telók? Megbízhatóak, jók? Tudom, már nem most adták ki, de nincs az ismerőseim körében senkinek... Nekem a JAVA tudása miatt lenne jó (térképek, ilyesmik...) és gondolom 25ezer újonan nem olyan sok érte. Előre is köszi a válaszokat.

  • Direkt0x
    #1803
    Az ilyen menüket, hogy lehet a telóra rárakni???
  • Direkt0x
    #1802
    Pászka mindenki.

    Találtam egy fasza oldalt:
    Nekem bejön!!!

    Regizni kell és akkor napi 30 cuccot tölthecc le a telódra!!!
    (TÉMÁK, VIDEÓK, HÁTTEREK, CAENGŐHAND + MINDEN MÁS)

    k750I 4EVER
  • spy803
    #1801
    Sehogy...
  • SrAta
    #1800
    figyeljetek hogyan lehet K610i re java videó és zenelejátszót szerezni
    Kösz Üdv SrAta
  • spy803
    #1799
    Más pillanatnyilag nem jut eszembe. ha szervízbe viszed akkor ők is ráteszik az új szoftvert, de előtte csutkára letörölnek mindent a telefonról. Aztán lehet, hogy valami hardveres hiba miatt hal meg a szoft. rajta. Mivel még egy hetes a teló, lehet, hogy kérheted a készülék kicserélését.
  • tibi92
    #1798
    Nos, frissítettem a szoftvert, minden sikerült, de ma is fagyott :( . Szóval itt valami más lehet...
  • tibi92
    #1797
    Szóval csak ennyi lenne az egész?

    Köszi!
  • spy803
    #1796
    embeembe: menj be az üzenetekbe--> beállítások-->Hangposta száma (pannonfüggőnél legalábbis így van)

    tibi92: Frissitsd a szoftvert, bővebb információ a Sony Ericsson honlapján