2396
  • fery02
    #1755
    Szoftvert akarok frissíteni, és a 6.-odik lépésnél tartok, ahol azt mondja, hogy nyomjam meg, és tartsam lenyomva a C-t, és közbe kössem össze USB-n a telót a géppel. Ez is meg volna. A kérdés csak az, hogy meddig kell lenyomva tartani a C-t? Mert nekem nem történik semmi sem közben. Tovább gomb sem jelenik meg, változatlan a képernyő. Ha pedig elengedem a C-t, akkor kis idő után felcsukódik magától a telefon, és kéri a Pin kódot. De nem hiszem hogy ennek így kéne lennie, mert mindvégig úgy tudom nem is szabad a telefonnak bekapcsolt állapotba lennie.
  • Pheaper
    #1754
    a macromedia az 1 flash program ami a OSnyeriscon update service.. hez kell
  • fery02
    #1753
    Sziasztok, nekem rögtön akkor kezdődik a probléma, mikor rákattintok az Update Service ikonra. Ugyanis azt a hibaüzenetet kapom, hogy: "Incompatible Macromedia version. Requied verision available from http://www.macromedia.com. Application will terminate."
    Nos, én úgy érzem, hogy egy nagyon amatór problémát nem tudok megoldani, de én még azt se tom, hogy mi ez a macromedia. Természetesen ellátogattam a weboldalra, de azt se tom, hogy ott mit kellene leszednem. Nagyon fontos lenne pedig, hogy frissíthessem a telómat minél előbb :(
  • Pheaper
    #1752
    ha elromlik meglehet csináltatni max 5 ezerért
  • Senkkik
    #1751
    én meg azt mondom hogy nem ér meg egy garivesztést.... :/
  • Pheaper
    #1750
    pendriveként lehet majd használni,lesz benne bekapcoslásnál repülő mód... pontsoat nem tudok nincs ilyen telom de sokan mondják h megéri w800i szoft ot rakni rá
  • cicai
    #1749
    Pontosan mit tud az a walkman a zenelejátszáson kívül?
  • cicai
    #1748
    köszi szépen
  • fery02
    #1747
    Nagyon szépen köszi a választ. Egy apró kérésem még volna. Ha valaki le tudná írni részletesen, hogy hogyan tehetném meg azt a frissítési módot, hogy ne menjen el a gar, megtenné, hogy leírná? A kézikönyvben láttam, hogy a www.sonyericsson.com/supportoldalon kellene valamit tennem, de én még nagyon kezdő vagyok, és még úgy se segít, ha magyarul van írva :) Ha lehet választani több szoftver közül, vagy nem tudom hogy megy ez, akkor nekem lehetőleg olyan kellene, amivel hngosabban szól telefon.
  • Pheaper
    #1746
    Hmp 70 kitűnő választás,ritka ha elkúródik szoftverfrissitésnél de akkro is meglehet csinálni szerviz kábelel,lehet bele 2gigát rakni,lehet rá hangosabb Szoft ot is rakni
  • fery02
    #1745
    Ja, és a szoftverfrissítés jár valami kockázattal, a gar vesztésn kívül? Pl, hogy elkúrjuk vele a telefont.
    Meg még annyit, hogy fülesnek hmp 70-est ajánlotok?
  • fery02
    #1744
    Alapszoftverrel max mekkora kártyát érdemes bele rakni? Elbírja a 2 gigát, vagy érezhető lassabbodás?
    Meg van olyan mód, hogy Rock EQ-t állítunk be hangszínszabályzásnál manuálisan? Ha igen, akkor tudna valaki esetleg képet küdeni, hogy melyik csúszkát hogyan állítsam be? Csak mert volt egy mp3-as lejátszóm, amitől a k750-nek köszönhetően valszeg megválok, és azon volt ilyen EQ, és tetszett :)
  • Pheaper
    #1743
    elveszik igen
    ha pl w800ira frissited kapsz walkman lejátszót kicsivel szebb képet, pár egyéb dolgot még
  • cicai
    #1742
    attol h frissítem, nem tünnek el az eredeti szarok? Vagy egyáltalán ki lehet őket valahogy venni?
  • Balazs15
    #1741
    mienk akarod frissiteni felesleges..w800 szoftver meg végkép felesleges attol nem lesz w800 telod és nem lesz pl 3 megapixeles a kamerád
  • cicai
    #1740
    és ha ezt megcsinálom, akkor elveszik a garancia?
  • Pheaper
    #1739
    akkor le kell Szedni róla a Tmobilos szoft ot és rátenni gyárit
  • pedestrian
    #1738
    azért ennyire nem egyszerű. nekem t-mobil-os van, és azt írja hogy nincs elérhető frissítés.
  • Pheaper
    #1737
    ha csak a szoft ot akarod frissiteni vagy w800i t akarsz rárakni?

    seus-sonyericsson update servise lezseded elinditott örülsz:)
  • cicai
    #1736
    Sziasztok
    Ha lenne rám időtök, akkor nekem vki el tudná magyarázni, h-hogyan is kell a szoftvert frissíteni? Kérlek benneteket.
    Köszi
  • Pheaper
    #1735
    tudna olyat h hangosabb lenne de azt nem sima szoft frisittéssel csinálhatod
  • Pheaper
    #1734
    jól tudod de akkro kell rá raknod w800i szoft ot
  • fery02
    #1733
    Úgy hallottam, hogy ha szoftvert frissítek, akkor tudni fog olyat a telefon, hogy egy olyan gépre is ráköthetem adatkábellel, ahol nincsen telepítve ez a PC Suite. Jól tudom? Mert akkor sürgősen frissítenem kéne. Meg még a másik. Használnám mp3 lejátszóként, de az a bajom, hogy alapból nem nagyon hangosan tud szólni. Ezen is tudna esetleg segíteni a szoftverfrissítés, vagy inkább ne az alapfülesessel hallgassam? Vagy nincs mód, hogy hangosabban tudjon szólni?
  • Pheaper
    #1732
    mert nincs neked fennt a Usb driver patch
  • marcokeceli
    #1731
    helosztok nekem nem sikerul a frissites.mewgnyitmo az exét(w800.exe)megcsinalom hogy ugy dugom ra hogy kozbe nyomom a c-t és akkor is bekapcsol a telom ennek hatására meg hibat ir ki.és van vmi koze hogy amikor radugom a windows csatlakozot egy driver egyxet prüttyeni szookott nekem kettot mintha megszakadna a ketto kozott és ujra racsatlakozna?
  • Pheaper
    #1730
    ki
    téma szerkesztővel -.- info : sonyericsson.com
  • marcokeceli
    #1729
    Sony Ericsson Update Tool na erről mit tudtok?Szoftverfrissítés:és nekem mert irhatja ki hogy telepítsem a flashot ha mar telepítve van?
  • marcokeceli
    #1728
    Még a 4 gigás karit is kezeli azt irták egy masik forumbe(tesztelte a csávó). www.telefonguru.hu
  • Flamer
    #1727
    hey. van egy témám a telefonra, és amugy ocsmány szar, de a háttérkép nagyon teccik.
    kilehet valahogy haxolni belőle?

    előreishtx a választ.-
  • Flamer
    #1726
    nekem 2-es van és az faszás. a 4GB-oshoz szoftver kell. asszem. ha yól tudom.
    nebáncsatok ha ná :DDd
  • Gabor1990
    #1725
    4 gigásat elvileg simán
  • kriszquad
    #1724
    hello a mobil hányas kártyát bír el
  • gergő992
    #1723
    ki nem szarja le ezt???
  • KILLER2
    #1722
    Nosza egyél egy kis BANánt.
  • Flamer
    #1721
    mészapicsába.. :C
  • rosta1994
    #1720
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • webibebi
    #1719
    nagyon küszi:D
  • Gabor1990
    #1718
    http://k750.atw.hu/
    http://segames.cjb.hu/
  • webibebi
    #1717
    legyetek szívesek 1 linket küldeni ahonnan lehet a telóhóz játékokat tölteni!!előre is köszi
  • chicco
    #1716
    Valaki tudja,hogy a mini excel nevű progi hova menti a munkalapot.???