2396
  • runner 125
    #1875
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok h mekkora kártyát képes még olvasni ez teló?(2-4gb?)
    Köszi!
  • Flamer
    #1874
    holfizetős?.o
  • Pheaper
    #1873
    va nhozzá progi csak fizetős :)
    #1872 akkor még nem lesz független :)
  • AntiHero
    #1872
    ja lehet. Asszem annyit kell csinálni hogy W800 szoftvert raksz rá. (k750i-nél)
  • Flamer
    #1871
    sony ericsson telefonokot lehet függetteleníteni? van hozzá progi?:o
  • spy803
    #1870
    Tökéletes, de a nagy sebességet nem fogod érezni, max. kártyaolvasóban!
  • AntiHero
    #1869
    A "1GB sony memory stick pro duo high speed" ugye jó a telefonba?

    Én úgy tom igen, de azért megerősítést várok:)
  • cicai
    #1868
    azért csörög rövid ideig, mert nem csörgetnek sokáig. Lehet hogy aki hív az hamar kinyomja
  • Dino16
    #1867
    Kössz all.
    Már később rájöttem erre a másolgatós dologra :D
    Csak még lenne 1 kérdésem :
    - Hogy lehet a kicsöngestési időt meghosszabítani? (Ha hivnak tövább csörögjön, mert hamar abbahagyja.)
  • Gott
    #1866
    Ha rádugod akkor egyből a külsőre tudsz pakolni(60MB).És ott is csak akkor látod a dolgokat a telefonon ha a megfelelő mappába pakolod őket és már lecsatlakoztattad a kábelt.Ha a belsőre akarsz pakolni akkor vagy a telefonnal áthelyezed a cuccokat, vagy használsz külső programot hozzá.(pl:MyPhoneExplorer)
  • fery02
    #1865
    De neked akkor rakja a 38-asra, mikor a sajátgépben megjelenik egy ikon, és abba pakolgatsz? Az a elyzet sajnos, hogy már nem emléxem, hogy külön a kártyára annak idején, hogy pakolásztam, de nekem a kártyaolvasó kivállóan teljesítni ezt a folyamatot. Szal nekem jelenleg nincsen telepítve semmi, aminek bármiféle köze lenne a Sony Ericsson-hoz, mert minek. :D Én úgyis csak a kártyára másolok, a kártyaolvasóhoz meg nem kell külön program.
    U.i.: Tudom, eltakarodhatnák már oda ezzel a kártyaolvasós marhaságommal pont oda, de tényleg megéri befektetni egy ilyenbe, kényelmesebb kezeni vele a kártyát sokkal, nem kell program, és még olcsó is.
  • Dino16
    #1864
    Kösszi a választ, az Infosms-s dolog el van intézve (le van mondva).
    Az adott CD-t már felraktam régebben, tudok is rá pakolni, de ha teszek rá vmit aszem a 38mb-osra rakja. Hogy kell a 60mb-osra rakni dolgokat, és hol kell lejátszani, megnézni a feltett dolgokat (a mobilon belül)?
  • fery02
    #1863
    Én ilyen szolgáltatásokban nem vagyok jártas, szal a legutolsó üzenetedhez semmi ötletem sincsen. Amúgy semmi baj, gyorsan belejössz a dolgokba, elsőnek természetes, hogy senki nem tud szinte semmit :)
    A külső memóriára én úgy mentek mondjuk, hogy 3000-ért vettem egy kártyaolvasót, és abba dugom a kártyát, és így USB-n keresztül dolgozok a kártyával, de míg még nem volt kártyaolvasóm, akkor muszály voltam feltelepíteni a gyári CD-n lévő PC Suite nevű programot, amivel a gép látja a telefont, ha a dobozhoz járó kábellel összekötö ma géppel, és nekem a sajátgépben megjelent egy új ikon, és az volt a külső kártya.
  • Dino16
    #1862
    A készülék domino csomagba lett véve és kaptunk 1 olyan sms-t a Go InfoSMS-től hogy regisztráltunk rajta és ők automatikusan levonták a díjat (400Ft), holott még nem is telefonáltubk vele! (Go InfoSMS=informáciokat küldő szolgálat pl.(tv műsorok kezdése, többet nem tudok mondani mert még csak ez az első sms)
    És a legrosszabb hogy már eleve levonta a pénzt és mi nem is akartuk ezt a szolgáltatást!
    Vkivel történt már ilyen?
  • Dino16
    #1861
    Köszi szépen fery02, cask most kaptam a telót és még nem vok benne túl jártas
    Még egy kérdés: Akkor a külsőre hogyan tudok menteni???
  • fery02
    #1860
    1. Mikor nyomod a gombot, és látod, hogy beálesíti, akkor nyomd le erősebben a gombot, és akkor menti le. (Közben ne engedd el a gombot, szal megnyomod félig, majd benyomod teljesen)
    2. A telefon a "Szabad memória" alatt a telefon belső memóriáját érti, nem pedig, a külső kártyát. A te esetedben akkor úgy néz ki, hogy a telefon belső memóriájára pakoltál eddig mindent, a külsőre meg még semmit.
  • Dino16
    #1859
    Vki tudna erre mit mondani?
    1. Amikor fotót akarok csinálni akkor megnyomom a gombot az oldalán és akkor élesit a képen, de látom h nem meni le. Kell még vmi mást is nyomni?
    2. Adtak a boltba hozzá egy 60MB-s memoriát és amikor megnézem a telefonálapotot abba azt irja hogy Memory stick:59MB, Szabad memória:10MB (jo feltettem 5 témát és 5 zenét aminek összesen vagy 20MB-t foglalnak le). Hol van a többi hely?
  • red bull
    #1858
    Akkor segítesz Pheaper?
  • Pheaper
    #1857
    mérföldekkel jobb :-)
  • Gabor1990
    #1856
    Nagyobb kijelző, penge design, walkman--->jobb tartozékok, nincs joy
  • cicai
    #1855
    A w880 mivel jobb mint a k750? mert szeritem semmivel, max az hogy 3generácios.
  • Pheaper
    #1854
    olyan mint egy sima téma csak teljesen átalakitja a menüt :-)jobban nézz ki :P
  • red bull
    #1853
    Lesz@rom hogy elvesziti csak segits pliz.
  • Direkt0x
    #1852

    PL:Ez

    Vagyez
  • totyak
    #1851
    Lehet hülye kérdés, de mi az hogy flash téma?
  • Pheaper
    #1850
    téma az a garanciád vagyis ha most vetted a telot sztem még nem kéne megcsinálnod :-)
  • webibebi
    #1849
    "a garid"=a garanciád
  • Direkt0x
    #1848
    HI
    Van egy ']['-mobilos k750i-m és a ']['-zones helyett hogy lehet mást betenni???
    Mind1, hogy mit csak ne ez legyen.
  • red bull
    #1847
    Nah voltam a mediaba és leloptam bluetooth al a témát hogy tudjam hogy télleg az a probléma. Átettem , beakartam állítani mit ir ki:
    A jelenlegi szoftver nem támogatja a témát. Szal télleg szoftver és ez mostmár tuti és az is hogy a Pannon akadályozza a flasht.
    Én értem amit mondasz Pheaper de engem k****ra nem érdekel hány órába telik hogy megcsináljam.

    Következő kérdéseim:
    1.Honnan szerezzem meg azt a szoftvert amivel menne a flash téma?
    2.Mi az a "garid"? :S

    Jah és felhívtuk az 1 ik telefonos barátunkat és szerinte sehogy se lehet megcsinálni szal te vagy az utolsó reményem. Szóval te segítesz és megoldódik vagy te nem segítesz és sose lesz flash es témám.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Pheaper
    #1846
    nem 1-2 re megy h megcsináld 2-3 óra kell neki !! és nem 1szerű ésa garid is elveszik!
  • red bull
    #1845
    Itt van erről beszélek nézze meg mindenki a menüt tudja a flasht és az enyém meg nem pedig ugyanaz a téma van bennt. Segítsen már valaki pliiiz.
  • red bull
    #1844
    De irtad hogy ha ráteszem a gyári szoftvert akkor működik is a téma voálá. igen és mien szoftver? És amit adott a gyerek linket az SFV formátumba van és azt meg a telefon internetes szolgátltatásnak észleli vagy nemtom akkor. hElp! plIz
  • Pheaper
    #1843
    de nekem nem K750i m van hanem W810i ami alapból támogatja a flash eket :-)
  • red bull
    #1842
    Oh thx a linket © Direkt0x csak az az 1 baj a linkel is hogy ráteszem a telómra és nemtrudom alkalmazni mert ez egy SFV formátum és a netet nyitja még és ugy teszi be ... Most ilyenkor mivan? Meg amugyis ott van olyan hogy 240*320 és az oldalt nem hozza be pedig az én telóm kijelzője 240*320 és mondom egy internetes weblapot hoz be ahol csak a flash menüt látom hogy mien, tehát csak ki lehet próbálni . help pliz mostmár nagyon kéne ez a flashes téma. És tudja a telefon mert mondom már láttam citybeatnak flash es témáját a mediába...Szal pliz very help
  • red bull
    #1841
    Hallod de mondtad hogy te találtál a sonydra flasht és megcsináltad ugy hogy jó lett és ment rajta a flash hogy valami sziftver vagy micsoda
  • Direkt0x
    #1840
    THX
  • Pheaper
    #1839
    "Ja és a flash menüket sehogy se lehet rárakni a k750i-re???"
    sehogy sem!
  • Pheaper
    #1838
    én a pappfer fórumán a találtam linkeket

    itt nyiss egy topikot hogy w880 i hez flash menük :-)vki biztos linkel majd
  • Direkt0x
    #1837
    1000THX
    Már teljesen pánikba voltam esve:D
  • Gott
    #1836
    Csak a felvételi módot kell átállítani jó minőségű videóra,mert amúgy képüzenet méretűt csinál.