2396
  • spy803
    #1915
    A 2 gigás kártya nem lassítja a telefont, ahogyan a 4 sem! A 2 gigás az saját tapasztalat, sőt kedves barátomnak is k750ije van 2 gigás karival, és ő sem tapasztalt semmit. Csakhogy nem hasból beszélek: 200 MP3 és 50 Film van a telefonon. Ami nagyon belassítja a telefont az nem más, mint a nagy (500kbnál nagyobb) témák.
  • fery02
    #1914
    Azért nem válaszolok rá, mert sajna ilyen téren nem nagyon vágom, csak azt tom, hogy nálam a 2 giga ugyanolyan gyors, mintha 64 megás lenne benne. Amúgy tudjuk, hogy nem a legújabb hsz a legfontosabb, másképp értelme sem lenne a fórumnak. Csak nem mindenki tud azonnal válaszolni, és akkor is, csak azokra, amikre tud.
  • neoCT
    #1913
    Feltéve ha még itt vagy...
    Ha pedig nem te, akkor valaki más figyelembe vehetné a 2-3 kommenttel régebbieket, mert nem csak a legutolsó lehet friss... Tudtommal ez közösségi dolog, és nem azért van hogy szelektáljunk k inek segítünk és kinek nem.
  • neoCT
    #1912
    Uhh ez tök komoly?? Mert akor a Nokia a gagyi ezen a téren xD
    De légyszíves segíts nekem is a lentebbi kérdéseimben...
  • neoCT
    #1911
    Valamilyen szinten biztosan, haveromnak is, igaz más telója van, egy 512-es is eléggé belassítja, mikor teli van pakolva.
    Ezt a kérdést alappal tetted fel, de szerintem egyértelmű a válasz:) Ha csak a sima 64Mb-s kártyád is telipakolod, sok kisebb dologgal, azt is nehezebben veszi, és lassítja, tehát gondold el milyen hogyha egy 2Gb-set raksz teli nagyobb fájlokkal... Viszont ha kell úgyis megveszed a kártyát, mert én is így vagyok vele, csak még nem döntöttem el a garancia érdekeljen-e vagy a márka.
  • fery02
    #1910
    Nekem anyi van, szoft frissítés náélkül, és nem tapasztalttam lassulást. Néhányan még 4 gigásat is emlegetnek, hogy azt is bírja, bár ahhoz már frissítés sem árt asszem.
  • dolicomp
    #1909
    Hello!
    Szeretném megtudni hogy 2gb-os memoria bellasitaná-e a telefont!?
  • neoCT
    #1908
    Jah mégvalami, még régebben próbáltam frissíteni a mobilt, úgy nagyjából februárban, azóta nem próbáltam. Van azóta valami szoftverfrissítés az Update Service-ben?? És még az, hogy látom előttem is jártak kissé szerencsétlenül memkártyával, ha nem engedné frissíteni a mobil szoftverét, és nálam is fennáll a gond, akkor mit tehetek?
    Tavaly karácsonyra kaptam a telót, azt hiszem novemberben lett véve, ha lényeges ez az egy hónap eltérés egyáltalán.
  • neoCT
    #1907
    Hello mindenkinek,
    azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek megéri a drágább, és kevesebb idejű garanciával rendelkező SONY MSPD kártyát venni a mobilhoz, vagy elég egy SanDisc is, amire 5 év gari van, és nem is annyiba kerül, mint a SONY. Másik kérdésem, hogyha zenehallgatásra videónézésre és fényképezésre kellene a kártya, akkor jobban járnék egy 2Gb-os kártyával nemde?
  • macipuszi
    #1906
    hm...semmi, gond, sikerült....köszönöm:)
  • Sonajk @:o)
    #1905
    Köszönöm a gyors választ. A frissítéshez kaphatok kis segítséget (természetesen privátban)?
    THX!
  • spy803
    #1904
    Nekem már rögtön az elején hozta ezt a problémát. (Szintúgy kétéves telefon) A hiba a telefon szoftverében kereshető. A SonyEricsson oldaláról frissítsd a legfrissebre! A problémád megszűnik és a 4gigás kártyát is fogja kezelni a telefonod. :)
  • Sonajk @:o)
    #1903
    Sziasztok!
    Van egy k750i-m (lassan 2 éves). A gratisként kapott 64MB-s kártyával, tökéletesen működött. Most vetem hozzá egy Sony Pro Duo 256MB-os kártyát, de nem teljes az örömöm. Találkoztatok már a problémával, hogy "magától" eltünnek a memóriakártyáról a felrakott állományok? Az is előfordul, hogy a PC-ről adatkábelen áttöltve egy file látszólagosan másolásra került, de a telefonon mégsem lehet megtalálni. Próbáltam a mem karit formázni, de idáig az sem oldotta meg a problémát. Vanvalakinek van valami haználható ötlete? Esetleg volt már közületek olyan, aki szembesült hasonló jellegű hibával?
    Előre köszönök minden segítséget és probléma mentes telefonhasználatot kívánk nektek.
    Üdv all!
  • spy803
    #1902
    Uhh bocsi rosszul mondtam! 176*144 lehet a videó mérete. a 176*220 az a kijelző mérete. Még egyszer bocs!
  • macipuszi
    #1901
    hm..értem, megpróbálom! köszi szépen!
  • spy803
    #1900
    Mert maximum méret 176*220 lehet. Ha ennél nagyobb akkor csak a hangot hallod. Én is kurtam már el így.
  • macipuszi
    #1899
    én konvertáltam....de azon mit lehet elcseszni?
  • fery02
    #1898
    Nem tudom, te konvertáltad mp4-be a videót? Mert lehet hogy valamit elcsesztél. De több mp4-es videónál is ez a helyzet?
  • macipuszi
    #1897
    hm..megvan! még egy kérdésem lenne...azt olvastam valahol hogy lejátsza az mp4 formátumú videot. rá is tettem egyet de csak a hangot játsza le belőle. sztetek miért?
  • macipuszi
    #1896
    köszi! és ezt honnan tudom letölteni?
  • fery02
    #1895
    MyphoneExplorer
  • macipuszi
    #1894
    sziasztok! egy olyan kérdésem lenne h k750i-ről át lehet másolni az smseket vmilyen progival?
    köszi
  • runner 125
    #1893
    :)
    Egyébként a megrendelés végén van oylan alpont h "megjegyzés" vagy vmi hasonló..nah oda betod írni h XY-t megbízol azzal h átvegye helyetted a készüléket..és akkor a futár neki adja oda.. :)
    /de ha nem írod oda akkor nem fogja odaadni másnak ..csak Neked. ;-) /
    Üdv
  • orgik
    #1892
    köszi, Akkor te már egy boldog tulaj vagy, pár nap múlva én is az leszek, holnap megrendeljük, aztán majd csak hozzák. Még azt nem tom hogy vesszük át, mert én dolgozok strandon, na majd megoldom, Csak holnapig el ne fogyjon:D,
  • fery02
    #1891
    Ti tapasztaltatok már olyasmit, hogy nyúlnátok a telefonhoz, és azt tapasztaljátok, hogy nincs bekapcsolva, pedgig úgy emlékeztek, hogy bekapcsoltátok volna? Mert nekem mostanában van ilyesmi gondom, de nagyon ritkán csak. Mostanra eljutottam odáig, hogy magától kapcsolt az ki, és azt is tudom, hogy hogyan. Nem mind1, hogy milyen erővel tesszük le. Ha nagyobb erővel, (megjegyzem, az nem is olyan nagy erő, hogy ne bírná ki), akkor asszem elmozdul az aksi, vagy nemtudom, és ezé kapcsol ki. Gondolom nem normális a jelenség.
  • red bull
    #1890
    Megsugom neked hogy a T-mobile, Pannon s a Vodafon -nak külön szoftvert csinált a sony ericsson és mindhez ugyanaz a szoftver van. Nekem ugyanez a problémám, mert vettem egy w880i típusú készüléket és a szoftvere nem támogatja a flash menüt miközbe a telefon támogatja. De megszívták mert megcsináltatom pesten és rárakják az eredeti szoftvert és most jön a poén hogy aztmondta a srác akivel beszéltem hogy a gariját sem veszíti el mert megtudják oldani :)
  • Match
    #1889
    Jah, mondjuk komolyabb telefont max a pannonnál veszek. A k700-am is vodafonos volt, jó szar is volt a szoftvere...
    a Tmobil ugyan az....
    Ez legalább független...

    Jah, és a rohadt quickshare matrica kezd lejönni az aljáról :)
  • cicai
    #1888
    én is bazd:S
  • fery02
    #1887
    Jaja, énis, majdnem leültem, mikor megláttam a T-mobil legújabb akcióját :D, mondjuk én "csak" 10000-et buktam így.
  • Match
    #1886
    Megnyugtató, hogy csak 20009 ft-al vettem drágábban kb 2-3 hete :D
  • Flamer
    #1885
    nátudom mijen. :| hogyköll megnézni?:o

    amuty most meek nyaralás. majd ha bekk majd olvasom. :|

    byez. és htxvm.
  • runner 125
    #1884
    Köszi ;-)

    orgik!
    Én is ebbe az akció keretébe vettem a telót(megérte nagyon :-) )..neten rendeltem meg..másnap már a kezembe is volt..és csak 2 aláíráson kellett túlesnem..szállítási költség nem volt...(24990 össz.adtak stereo fülhallgatót+64mb-os karit..)
    Akció:Sztem amíg a készlet tart!Szal a helyedbe én sietnék.. ;-)
  • orgik
    #1883
    Helló, nem tudjátok meddig van akció a T-mobilnál? Mert mostanába veszek ilyen telót, Július 1.-én kezdődött, 2-3 hétig biztos, nem?
    /Mondjuk 2 hét már le is telt/
  • Pheaper
    #1882
    akkor ment a PM
  • AntiHero
    #1881
    nincsen mán gari:D Mivel W800I szoftver van rajta elvileg (használtan vettem)
  • Pheaper
    #1880
    hosszu és elveszted a garid is
  • AntiHero
    #1879
    Hogy lehet a telóra felrakni új media lejátszót?
    Mert töltöttem le újjat de nem tom hogy kell felrakni:(
  • Pheaper
    #1878
    újabbakat csak fizetős progival+szervízkábellel lehet csak kilőni

    milyen a telód CID49 vagy CID36?
    az újabbak 49-esek mind
    ha 2-3 éves akkor CID36:)
  • Pheaper
    #1877
    lol kicsit elirták a sonyericsson.com on :D


    Bővítse memóriáját
    A Memory Stick PRO Duo™ kártyákkal (akár 2 MB-ig) bővítheti a különböző készülékek memóriakapacitását. A Memory Stick PRO kártyákkal kompatibilis eszközökhöz adapter áll rendelkezésre.
    XD szal max 2 giga meg 4 gigáig bővíthető az újabb szoftokkal:)

    lol :D XD
  • Flamer
    #1876
    omg. :|