2396
  • peteragoston
    #1955
    Hellósztok! Odaadtam az öcsémnek a k750-esem... Most szeretnék venni másik telefont, valószínű ugyanilyet. De most láttam, hogy a k550 is hasonló adatokkal rendelkezik, meg árban is ugyanott van.
    Mindkét telefonnak 2MP kamerája van + autofocus.
    Meg nemtudom hogy a K550 mennyire masszív telefon, a képekről nem látszik.
    Szerintetek melyiket vegyem meg. K750? K550?

  • Norina1988
    #1954
    jaaaaaaaaa......hehe.igaz!!!!XD
  • fery02
    #1953
    ja, a rulz szót nem érted? Mind1, nem baj, csak én is azt jelzem ezzel, hogy éljen a fórum :D
  • Norina1988
    #1952
    he?
  • fery02
    #1951
    NIncs mit, SG rulz így van.
  • Norina1988
    #1950
    megvan végre!!köszi szépen mindent!!csak fel kell hívni az 1430-at és majd mebeszéljük hát najjon faxa...na köszi szépen!jó a fórum:)
  • Norina1988
    #1949
    ááááááá...itt nem írnak semmit se
  • fery02
    #1948
    Hú, ez esetben nem tudom mit kell csinálni, én nem rendeltem még neten semmit. De javaslom, hogy böngészd át annak az oldalnak a tartalmát, ahonnan rendelted (valami garancia részt keress, vagy ilyesmi). Vagy nemtom, valaki aki volt már ilyen helyzetben írjon már be, ne csak én érezzem már, hogy csak én szedek Béres cseppet :D
  • Norina1988
    #1947
    ahhhaaa.de az a baj hogy neten rendeltem+!akkor hová kell vinnem?bocs h ien kérdésekkel zaklatlak de még nem voltam ien helyzetbe:S
  • fery02
    #1946
    Ha visszaviszed, ugyanoda, ahol vetted, garanciapapírral együtt, akkor ingyen megjavíttatják, vagy kicseréltetik. Pénzbe akkor kerülne csak, ha már lejárt volna a garancia, de mivel írtad, hogy 1 hete vetted, valószínű, hogy még nem járt az le :) Egyszerű, gyári hibás, ezek is meg tudnak hibásodni. Igaz, nem gyakoriak az ilyen meghibásodások, de te kifogtál véletlenü egy ilyen készüléket.
  • Norina1988
    #1945
    hallod mostmár letöröltem róla mindent úgyh attól már nem lehet semmi gáz,áááá a gyári cuccosok vannak rajta meg zenék de már mióta....és kb mennyibe kerülhet a szervíz?nemtom,mert életemben nem volt még semmi bajom a telókkal ez az 1.
  • fery02
    #1944
    Itt nem hiszem, hogy választ tudunk adni, mert nem tudjuk mik vannak rajta, hogy esetleg megsérült-e, de a szervízben 100 %, hogy választ kapsz.
  • Norina1988
    #1943
    értem:(:(
    nah mindegy.de ezt miért csinálhatja....
  • fery02
    #1942
    Én mondtam már rá valamit. Nem normális ez na, maradjunk abban, gar lesz abból.
  • Norina1988
    #1941
    csak 2
  • Pheaper
    #1940
    mért hány játék van rajta ?:O
  • Norina1988
    #1939
    hát ez az....mostmeg megint nem enged semmit!!!!!na akkor erre mondjatok vmit!!!!plz!
  • fery02
    #1938
    Ez érdekes
  • Norina1988
    #1937
    bakker levettem 1-2 játékot és már műxik is:):):):):):)ez miért van?
  • Norina1988
    #1936
    és akkor csak azt tom csinálni hogy visszaviszem.....?mást nem lehetne csinálni?
  • Pheaper
    #1935
    mert a tmobil nme csinál frissitést
  • runner 125
    #1934
    Sziasztok! Akadt egy olyan problémám h külföldről nem tudom használni a Domino-s K750i-met..pedig " *104# " -tel aktiváltam a Roaming szolgáltatást...és mégsem jó :( Vki esetleg vmi okosságot tudna még mondani?
    Köszi!
  • Norina1988
    #1933
    de miért nem lehet frissíteni a t-mobilos telót?pedig csak játékot meg témát raktam rá!és működött rendesen,mostmeg nincs kapcsolat!nincs más kiút?
  • Norina1988
    #1932
    köszi szépen!akkor visszaviszem!
  • fery02
    #1931
    Van a SE-nek egy SEUS nevű legális progija, azzal tudod frissíteni, de ha T-mobilos telód van, akkor mondj le róla, mert nekem is T-mobilos, és az enyémet sem lehet, meg másét sem. Bár ha az infra sem jó, akkor az már szerintem olyan gond, amit a frissítés nemigen tud megoldani, a legbiztosabb mondom az lesz, ha garanciával visszaviszed. Rosszul nem járhatsz vele.
  • Norina1988
    #1930
    akkor az infra se jó???más telefonnál pedig tudom használni az infrát!!én ezt nem értem:(:(
  • Norina1988
    #1929
    Nem frissítettem!azt hol kell??köszi szépen!!:)
  • fery02
    #1928
    Ez esetben használd ki garanciát, mert ez a probléma nem normális. Frissítettél közben amúgy szoftvert a telefonon? Azt amúgy ki lehetne próbálni, hogy ha lehetséges, kártyaolvasóval megnézni a memóriakártyát, hogy dolgozik-e normálisan, ha nem, akkor a kártya a hibás, ha pedig kártyaolvasóval tökéletesen működik, akkor vagy az adatkábel, vagy a telefon.
  • Norina1988
    #1927
    Sziasztok!!múlt héten vettem egy k750i-t és az adatkábelt használok h tudjak rá rakni cuccokat és eddig ráment minden amit rá akartam rakni de mostmeg.....semmi!!!na meg az infrán is....az infránál csak a gépre tok pakolni de a telóra meg nem!és van még hely a memórián!mit csináljak??segítsetek!!előre is köszi
  • fery02
    #1926
    Bocsi, csak közbe el kellett húznom, szal még csak most tudok válaszolni. Életemben nem láttam még ilyen Ultra kártyákat vagy miket, de amiket én linkeltem, azok biztosan jók a telódba, és azok csak 10000 környékén vannak, ugyíúgy 2 gigásban. Bár forma szerint ezek az ultra kártyák is passzolnak látszatra, de ennek utána kéne nézni.
  • neoCT
    #1925
    Hátha véletlen tudsz erre válaszolni, vagy legalább valaki más...
  • neoCT
    #1924
    Még annyi lenne, ha itt vagy, hogy ezek az Ultra kártyák működnek a telóval?? Pl: Sandisk Memory Stick PRO Duo Ultra II, 2GB ??
    Mert ez lenne 12600ért ha minden igaz bruttóban...
    link: http://www.ccsfoto.hu/v3/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=80507&option=com_phpshop&Itemid=6
  • neoCT
    #1923
    Oké, kösz, mondjuk, én 13ért láttam legolcsóbban SONY-t is meg Sandisc-et is... Bár láttam valakit, aki elvileg gyárit ad postaköltséggel együtt 5500ért 1Gb-set
    de szerintem az nagyon kamus... Főleg hogy minden kérdésem elől kitért, mikor rákérdeztem a cuccra...
  • fery02
    #1922
    Sajna én csak ezt a kettő oldalt ismerem erre a célra, a google meg nekem annyira nem a barátom :) De amit másodiknak linkeltem ot találsz néhány 2 gigásat is, énis innen rendeltem. Ennél olcsóbban sajna nem igen találsz :S
  • neoCT
    #1921
    Ugyanígy valaki olcsó kártyát nem tudna, csak 2Gb-set?? mert itt csak 4es van meg 1es, amit fery02 linkelt be... Ha tudsz légyszi linkelj.
    És bocs feri mégegyszer, meg ha valakinek nem tetszett, csak nem voltam valami jó passzban...
  • fery02
    #1920
  • orgik
    #1919
    Köszi.
  • fery02
    #1918
    Mivel a teló kivállóan elbírja az 1 gigás kártyát, akkor az 512 mb-osat főleg. Szóval ezt te döntsd el, hogy melyik legyen, a telefonod bírni fogja, tuti. Kapsz két linket, ahol olcsóért kaphatsz kártyákat :)
    http://forum.pappfer.hu/viewtopic.php?t=3741
    http://www.mobiltelefonok.hu/uj/main.php?kategoria=30m
  • orgik
    #1917
    Na megvan a teló, futárral intéztük. Nagyon jóóóóóó. Már csak egy memóriakártyát vennék bele, valaki olcsón nem tud? 512MB-ost vagy 1GB-osat?
  • dolicomp
    #1916
    A válaszokat megköszönöm!
    Még eldöntöm h megvegyem e!