307
Újabb FPS csoda...
  • sipi78
    #187
    hát nem tudom mert nekem meg a silent hunter 3 van meg és mégis megy de lehet hogy igazad van
  • magus755
    #186
    Nekem is elöfordult ha nem indult el akkor az is probléma lehet hogy esetleg van fent olyan játékod ami védelemmel van ellátva mint például nekem a toca race driver2 eredetiben és ha fent van akkor nekem se indult el de mihelyst letöröltem azonnal elindult a 77-és a 124-es beszolás alapján!
  • sipi78
    #185
    bocs akkor nem tudok segitenni
  • PeeTeR
    #184
    nincs fennt alkohol csak a daemon
  • PeeTeR
    #183
    kb. nekem is ennyi otletem van.
    mindig olvasgatok ha kehes a jatek, csak utanna kerdezek. de ilyet nem talaltam sehol sem. marmint hogy semmi sem tortenik inditaskor
  • sipi78
    #182
    ja probáld ugy hogy kikapcsolod az alkohol virtuális meghajtóját
    csak a démon maradjón
  • sipi78
    #181
    nem akkor nem tudom mi lehet
  • PeeTeR
    #180
    itt semmi. bemegyek a konyvtartba, jelzi az eger hogy munka folyik a hatterben es semmi. leall, kápúúút... nem tolt, semmit sem csinal
  • sipi78
    #179
    nem tudom nézd meg maradt e a kikapcsolás
  • sipi78
    #178
    én a totálcomanderbe elinditom elkezd forogni egy cd lemez és indul
  • PeeTeR
    #177
    az baj.. vagy mi?
  • PeeTeR
    #176
    igen be van.. mindig be van
  • sipi78
    #175
    be van kapcsolva minden emulálás másra nem tuok gondolni
  • PeeTeR
    #174
    na szoval...
    megcsinaltam a #77 -es a #124 -es hozzaszolast is.
    v3.47 -es daemon van fennt. probaltam normalisan autorun -al es konyvtartbol is inditani. daemon -al es daemon nelkul (emulacioval).

    aztan... ugyan az amit irtam. autorun -nal semmi sem tortenik, konyvtarbol valo inditaskor meg beteszi a futo programok koze de semmi egyeb
  • PeeTeR
    #173
    jo minya jovok es mondom mi van :)
  • sipi78
    #172
    esetleg egy restart
  • sipi78
    #171
    kapcsold ki a demont de had emuláni csakk ne legyen ot lent jobb oldalon
  • PeeTeR
    #170
    a futo programok koze beteszia snowblind.exe -t de 10MB memorian es 77% -os processzorterhelesen kivul semmit nem csinal. most is fut mikozben potyoreszek
  • sipi78
    #169
    olvasás mind a ketönél
  • PeeTeR
    #168
    es a 124 -nel melyiket kell tiltani a rendszergazda elol?
    csak mert az nincs leirva. a olvasast vagy a teljes hozzaferest?
  • sipi78
    #167
    na elöször is nekem ugy ment hogy mind a két dolgot kikapcsoltam
    utána ahová telepitetem a játékot onnan inditotam
    és már ment is
    tehát 77 és a 124 set is meg kell csinálni
  • PeeTeR
    #166
    megcsinaltam a #77 -es hozzaszolasban leirtakat, de utanna is ugyan azt csinalja mint eddig. azaz semmit sem. bejon az autorun mint minden normalis esetben es akarmire kattintok becsukodik az ablak es semmi sem tortenik. mint amikor egy test dialogon a gombok nincsenek semmihez sem hozzarendelve.

    erre mi a megoldas ? (a mountolas es az install zokkenomentes volt)
  • PeeTeR
    #165
    nekem az autorun -on kivul semmi sem hajlando elindulni.
    ezzel mit tudok csinalni? (visszaolvastam de masoknal hibauzenetek jelennek meg. nalam meg az sem.)

    valaki valami okosat?
  • ThugEdge
    #164
    naggggyon jó gém volt,hasonló kellemes csalódás a rep commandónál volt,nem csak a nagyágyúk lehtenek szórakoztatóak,sőt néha...:)
    mindenkinek bátran ajánlom
  • magus755
    #163
    Nekem hála istenk semmi gondom a gameval de ha gondom lesz akkor tudom hogy mi lehet a baja!
  • emeseemese
    #162
    Hát nekem sikerült a regedit átállításával elindítani daemon tools-al. Bár nem kérdeztem, de köszi a megoldást, nem tudom, hogy másként elindult volna. Egy kérdésem még lenne: ez az átállítás nem befolyásolja a későbbi mountolást a daemonban és az alcoholban? Mondjuk az sem egy nagy dolog, ha vissza kellene állítani. De hogy valamit tudjak segíteni is: többen is írták, hogy a menű rettenetesen akadozik. Nekem is volt ilyen problémám, egy másik fórumon adták a tippet, ami végül is segített. Alaplapi chipset driver frissítés. Megkerestem a másik fórumban: "nevezetesen az nforce2 chipset drivereirol van szo, elromolni nem fog semmi akar az alaplap lemezerol is folinstallalhatod de az oreg szokott lenni, az nvidia -tol lehet letolteni unified-nek hivjak, es ebbol a gart driver meg esetleg ide driver memory controller kellhet. tovabbi informaciot a forum
    alaplap szekciojaban talalsz, rovid beleolvasas utan ugy tunik, a gart driver kellhet tovabbi segitseget ott kaphatsz, sajnos az nforce mar csak ilyen..." A gart driver telepítése után nem szaggatott a játék menű. Remélem, hogy tudtam valakinek segíteni.
  • Maxtreme
    #161
    akkor megvan miért szar nálam is:)
    Asus N6600 :)
  • rorr
    #160
    hát igen a gf6-os szériát nem szereti....
  • grebber
    #159
    Nem egy etalon grafikailag,de pörgös.
    Egynek jó.
  • grebber
    #158
    Na most volt idöm és helyem kicsomagoltam a gamet és ezt látom SNOWBLIND.B00 1089MB és SNOWBLIND.B5I és 2048MB.

    Hogyhogy két fájlba van??
  • magus755
    #157
    Nekem is ati9600 prom van és rendesen müxik a game!
  • Sgtfathi
    #156
    Átcseréltem a 6800-ast Ati 9600-ra és ott már nem volt a "20-mp-ként 1-kocka",hanem tökéletesen müködött!
  • magus755
    #155
    Hali én kiprobáltam a multit és ment!Nagyon kiru csak még szokni kell mert én inkább a far cry-t nyomom multiban!
  • maffia79
    #154
    Igen lehet !!!
    Probáld ki!!
    Mivel nincs crack meg mini image meg emuláció igy ugy veszi a játék mintha eredeti volna!!!
  • magus755
    #153
    olvasd el a 125-ös beszolást és alatta képet elvileg azt kell megcsinálni és müködik,legalábbis nekem ment és megy a sogornak is és jo pár embernek!
  • Alblink
    #152
    koszi,nekem amugy atim van de megse muxik.remelem mielobb kijon valami crack hozza.
  • Sgtfathi
    #151
    Hát nálam Gef6800-on percekig szaggatva atta be a képet :) 20-mp-ként 1-kocka .Sztem az Atisoknak müködik ill.a Geforce régebbi versioin.
  • Alblink
    #150
    Akinek eddig nem mukodott,nala is azt csinalta hogy hiaba ment a play gamera nem tortent semmi?
  • Gabe18
    #149
    Kicsit sajnálom ezt a játékot.2-3 éve még iszonyú nagyot szólhatott volna szerintem (és azért akkortályt ezt már meg lehetett volna igy csinálni) ,de ma már sokan nem fogják elnézni neki a grafikai gyengeségeit.
    Viszont a játékmenet nagyon jó,jól használhatók a speciális eszközök is,szóval ugy jól össze van rakva az egész.
    Akit esetleg a grafika helyenkénti gyengesége elriasztana,az szerintem adjon neki azért egy esélyt,megéri.
  • abonyitomz
    #148
    multiban , lehet nyomni , BÁRMILYEN szerveren !!!!! csak csinálj accot , ingyen van