307
Újabb FPS csoda...
  • Kaslerka #227
    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/projectsnowblind.htm
  • Kaslerka #226
    Na megoldottam a problematikát. Nem kell ezt kiirni semmi blindwrite-al mivel crackes verzió. A gond az volt, hogy a legújabb nvidia driver volt fenn ami FOS! visszaraktam a régit, egyböl elindul nem kell órákat a fekete hátteret bámulni. Amúgy már le is zúztam. Ennél hangulatra a Combat: Task Force 121 sokkal jobb volt, pedig az sem szép.
  • Boroskóla
    #225
    Az előttem szólóval val vagyok egycipőben valaki esetleg a Cracket ha betudná linkelni 1000 köszönet érte.
  • vytraas
    #224
    #216-ra valaki? Vagy esetleg aki azt kapta le, az nem tudná belinkelni valahová? Mert nem igazán szeretnék újra gigákat lekapni egy 1 megás crack-ért. Lécci segítsetek...
  • Maxtreme
    #223
    Végre sikerült működésre bírnom a játékot (a full screen effekt kikapcsolása nálam is bejött)
    Viszont maga a játék baromira nem tetszik.
    - Agyatlan
    - Ronda
    Ráadásul nálam csinál néha fura dolgokat:
    Odamegyek 1 emberhez, 85 Fps-ről leesik 15-re. Elfordulok, visszanézek ugyanoda, 79 Fps... (tuti hogy nem memóriahiány miatt vann, mert ha swappelne azt látnám a vinyón)
    De mint említettem a game abszolút nemtetszik, szal gyors uninstall lett a vége :)
  • magus755
    #222
    Visszaolcvashatnál pár oldalt mondjuk a 77-es és a 124-es beszolásokat az alapján elindul de akkor is ha blindwrite-al ki iród lemezre!
  • Kaslerka #221
    Feltelepítem, elinditom és nagy feketeség. Semmit nem csinál. Valaki járt igy? ABIT NF7-S, amd 2500+, geforce 4ti4200, 1gb ram.
  • ekiaki
    #220
    Van benne coop-mód, vagy botok a multiban?
  • magus755
    #219
    Köszönöm szépen ez bejöt!
  • Veelee
    #218
    A grafikai lasúlásra, nem indulára nálam /GF 5900/ megoldás, hogy a setup nál, ahola felbontást lehet állítani kivettem a pipát a full screen efect elöl, s láss csodát tökéletesen mükszik.
  • gesa
    #217
    Az a trükk, hogy a Windowsban a Területi és nyelvi beállításoknál válaszd az angol nyelvet és utána telepítsd a Blindwrite-ot. Így nem kapsz "patin couffin" hibaüzenetet. Persze ezután állítsd vissza a magyar nyelvet.
  • vytraas
    #216
    Sziasztok. Most látom, hogy kijött egy Hoodlum verzió a gaméból. Az ahhoz való törés nincs meg valakinek? Mert nagyon unom már azt a clonedvd macerát. Gondoltam hátha valakinek véletlen megvan. Tusom, előbb-utóbb megjelenik valamelyik crack oldalon, de hátha valakinek előbb van meg...
  • rorr
    #215
    ugyanez nálam is és 10 perc alatt jön be a főmenü:)
  • Chaos25
    #214
    Asus p4p800, 3000ht, 1gb ram, inno6800gt, audigy
    71.81whql driver van fenn
    Öszintén szólva hanyagoltam a kérdést utobbi napokban de azért fel nem adtam még! Ha van ötlet kipróbálom!
  • magus755
    #213
    Nagyon szivesen segitünk ha kell és ha tudunk ezért van a forum!
  • steweee
    #212
    nos, aki szereti felderíteni a dolgokat az megteszi a többiek helyett,nekem az is szimplán elég ha vki ebbe a fórumba leírja. még egyszer köszi mindenki nevében
  • magus755
    #211
    Nem a géphez kell érteni hanem egy kicsit utána kell járni a megfelelö forumokban és meg lesz a megoldás csak szánni kell rá a fáradságot!
  • rorr
    #210
    nforce-s alaplapod van?
  • grebber
    #209
    Ja mindenkinél.
  • steweee
    #208
    szuper vagy, köszi szépen. egyébként ezt te honnan tudtad? vagy ennyire jól értesz a géphez? és más játéknál is működik ez?
  • grebber
    #207
    LOL már megvan.
  • grebber
    #206
    Ezt hogy kell kiiktatni?

  • grebber
    #205
    Milyen hosszu a game?
  • Chaos25
    #204
    Nekem is az van! Milyen driverrel hajtod?
  • Drex
    #203
    6600 GT-m van és nem lassul be a menü :((
  • ssolitude
    #202
    5 óra küzdelem és fórumozás után egy régi patin couffin driverrel sikerült működésre bírni a Blindwrite-ot.Ezzel kiírva az image egy tökéletes install és playlemezt eredményez,amivel hibátlanul lehet játszani.Más programmal(pl.Alcohol)erről a lemezről készített image már nem működik.Érdekes.
    Jól látom,hogy OpenGL a játék?
  • Chaos25
    #201
    Ja és ezzel a blindwrite 5-össel kiírva megy a progi simán csak ki kell kapcsolni a daemont (regeditet sem kell piszkálni)!
  • Chaos25
    #200
    Az elindítással nincsen gond, viszont a menű belassulás az valószínűleg 6xxx geforce hibája és semmilyen megoldás nincs még rá!
    (kivéve Ati-ra csere) Tud valaki valami okosat ez ügyben?
  • Drex
    #199
    Na .... az újaknak, hogy ne járjanak úgy mint én....




    szerintem 138k még belefér
  • magus755
    #198
    Nálam is ezt irta ki én meg se probáltam kiirni vele megy és kész a vinyon meg elfér ha végig vittem ugyis del lesz a sorsa vagy kiirom isoban és akkor késöbb is meg lesz!
  • Drex
    #197
    És szerettem volna kiirni, de sajnos semilyen Blindwrite-ot sem tudtam működésre bírni...



    Csak ezt pofázza az összes verzió :((
    Valakinek valami ötlete?
  • Drex
    #196
    tényleg bug.. thx az ötlet.

  • Drex
    #195
    :DDD
  • PeeTeR
    #194
    az valami bug. nezd meg ugy hogy nem vagy bejelentkezve. ha vbe vagyok akkor nekem sem nyomja ki a kovetkezo oldalt. ha igy sem jo, irjal aztan mbemasolom a 77 hozzaszolast
  • Drex
    #193
    Debazzzmegmár mivan a 77 es-ben ? mert hogy a forum 84-nél kezdődik :))) :DDDD
  • PeeTeR
    #192
    meg meggondolom. azert koszi a segitseget!
  • sipi78
    #191
    hát lehet nem tudom probáld meg persze ha nem nagyon érdekel akkor ne kezd el mert egyébként nem egy hanyadt vágos játék szerintem
  • PeeTeR
    #190
    szoval van valami eselye, hogyha letorlom, akkor elindulhat a Snowblind ?
  • sipi78
    #189
    na az srs az olyan védelme van
  • PeeTeR
    #188
    ezek vannak fennt (???):
    - Brothers In Arms
    - Call Of Duty
    - Call Of Duty - United Offensive
    - Colin McRae Rally 05
    - Driv3r
    - Half-Life
    - Painkiller
    - Painkiller - Battle Out Of Hell
    - Prince Of Persia - Warrior Within
    - Street Racing Syndicate
    - Star Wars Jedi Knight Jedi Academy