221
ParaWorld a Sunflowers-től
  • csgj
    #141
  • gyuri00
    #140
    húha ez mit jelent magyarul im can't speak englisch:D:D

    akkor szedem is:D:D:D
  • csgj
    #139
    nekem nincs meg a játék, de van egy ilyen esetre való jó megoldás. 2 sima dvd-re úgy ki lehet írni, hogy a még becsomagolatlan fájlokat elosztod 2 részre. az egyik rész értelemszerűen megy az egyik dvdre, a másik a másikra. persze ha már becsomagoltad, és a becsomagolatlan fájlokat letörölted....hát akkor vehetsz 8 gigás dvd-t 900 ft-ért :(
  • deadcode82
    #138
    Valaki lehúzza mert AoE III klón, valaki meg azért szereti.
    Szerintem a grafikával nincs semmi gond.
  • csgj
    #137
    ParaWorld v1.0 [MULTI2] Fixed Files 27-09-2006 - Razor 1911
    File Archive [5.0 MB] - Updated!
    Play Instructions:

    * Install the game - Full Installation.
    * Extract the contents of the <File Archive>\CRACK directory to the game directory - Overwriting existing files!
    * Play the Game!

    Note: Most likely these Fixed Files also works as a No-DVD and for other languages, but this has not been confirmed yet!

    Javítás a köztudottan elrontott verzióhoz (Razor1911)

    vhonnan le lehet szedni
  • grebber
    #136
    Hát szerintem csak ez az egy verzió van ugyhogy igen :D
  • gyuri00
    #135
    ParaWorld-Razor1911.torrent ez a verzió műköik?????????
  • Izmael
    #134
    Na UFF!

    A zene tényleg jó, az alap5let is, csak kár ez a 346. RTS ezen a szinvonalon. Az András Béla Bertalan hős nagyon sirály. (Hungary Ruez!!!). A grafika sztem úgy kotvány, ahogy van.
    A dinókon kívül semmi extra....
    Ezért kár volt ennyit szenvedni vele.
  • Cafu
    #133
    Nekem elindul a game de nincsenek benne karaketerek miért?
  • valaminick
    #132
    köszi
  • j0nNyKa
    #131
    azer mondtam hogy ugyes megoldas, meg meg is oldja :]
  • CsőKujts
    #130
    Hehe az egyik fájlt rosszul töltötte azért bénáztam, de már minden ok. :)
  • CsőKujts
    #129
    Valaki volna olyan jófej, hogy megmondaná nekem hogyan/mivel kell ezt unpackelni?
    A többi menni fog. :) Thx!
  • CalebJoe
    #128
    A DC meg a torrent az mint tudod ingyenes de a FTP-ért fizetni kell pl.wanadoo 240 Ft + 48 Ft 5nap de ha valakinek privát FTP-je van azért is penget havonta.
  • EvilRicky
    #127
    Hali!

    Még mindig nem tudna nekem senki se infót adin,hogy honnan lehet letölteni ingyen?
    Jó volna FTP,vagy HTML -en,mert itt a koleszba csak az megy (DC,torrent nem)
    Előre thx!

    EvilRicky
  • rage
    #126
    Köszi, ez remek ötlet volt
  • rage
    #125
    Minimal Configuration:
    * Pentium® with 1.6 GHz or equivalent Athlon™ processor
    * 512 MB RAM
    * DirectX® 9-compatible graphics card with 128 MB RAM
    * DirectX® 9.0c
    * Windows® XP or Windows® 2000

    Recommended Configuration:
    * Pentium® with 3 GHz or equivalent Athlon™ processor
    * 1 GB RAM
    * DirectX® 9-compatible graphics card with minimum 128 MB RAM
    * DirectX® 9.0c
    * Windows® XP or Windows® 2000
  • valaminick
    #124
    Hali!srácok tudtok mondani egy minimum system req-et a játékhoz?
  • Sonajk @:o)
    #123
    Nálam hiba nélkül megy a játék (ParaWorld-Razor1911). Nem tudom nálatok mi lehet a baj. Szép és jó a hangulata is. Menetéről még nem sokat tudok mondani, mert nagyon az elején tartok.
  • NEOreg3
    #122
    nem tudom, én egyszerűen adat dvd-ként kiírom, így még a lego star wars 2-t is mellétudom rakni:)
  • Alien1024
    #121
    7600GS 256 nál mire számithatok?
  • neptum
    #120
    nekem el se inditja nagy feketeség és egy hiba üzenet ez már KB a 6 játék ami nem indul el nem hiszem el ba**us de ezt azota csinálja amitó új a windos valaki segítene ?????? :(:(
  • Cafu
    #119
    Én felrakom a gamet elindul és tölti be a mapot és paraworldclient.exe fájl hibát észlel és kilép mi lehet a baj?
  • j0nNyKa
    #118
    semmi hiba nincs :|
  • grebber
    #117
    Aki tolja már annak jelenkeztek hibák?
  • j0nNyKa
    #116
    teljesen jo amit irsz, megoldotta a dolgot, DE
    mi van, ha nem a kepet irod ra a dvdre, hanem a kepbol irsz dvdt? epp most szedtem le 1 masik 4,5 gigas iso filet, es neroban lemez/kep/elmentett project -el kiirva rafer a dvdre
    lehet, hogy igy ezt is ki lehetne, nem tudom, mert mar kiszedtem a data7, data8 fileokat
  • NEOreg3
    #115
    na megvan a megoldás:

    felmásoltam a képfájlt tartalmát és a cab fájlokat átneveztem, hogy a telepítő ne ismerje fel őket és amikor szüksége volt valamelyikre akkor átneveztem eredeti formájára, így angol nyelvű telepítéssel nem volt szüksége a data7 és data8 cab-ra szóval ezekre egyáltalán nincs szüksége, csak német nyelvű telepítés esetén! és így nyerünk 1.28 szabad helyet a DVD-inken ergo kiírhatjuk DVD5-re
  • j0nNyKa
    #114
    na igen, ez dvd9 gyanus, vagy esetleg adnak ki belole valami 1nyelvu torest, fene tudja
    aki eredetiben veszi, az min kapja ?!
  • teddymac
    #113
    na én biztos nem mondom meg melyik lesz az a cab file,de várok kicsit majd csak lesz valami okos megoldás
  • NEOreg3
    #112
    alig 3.5 gigát tett fel fullosan a játék szóval maradt 1 egész gigabájt, amit szerintem a német szinkron (már ha van) tölti ki. Lehet hogyha valamelyik cab fájlt törölnénk máris ki lehetne írni egy normális DVD-re
  • teddymac
    #111
    Nekem is megy tökéletesen,de kiirni nem kell 1 DVD-re mert nem fér rá
  • Newfronter
    #110
    A crackel nincs semmi baj, legalábbis nálam.
  • NEOreg3
    #109
    nuked: [bad.crack.legal.game.doesnt.have.these.problems.as.you.describe.in.nfo.stop.trying.to.bullshit]

    magyarul: rossz a crack, a legális játéknak nincsenek iylen hibái
  • j0nNyKa
    #108
    sztem valami eszmeletlenul istenkiraly a jatek
    az ilyen toresvedos hszeket meg nem ertem, az eg vilagon semmi bugot nem talaltam kb 5-6 ora jatek utan...
  • wesker24
    #107
    én még nem mert még csak most töltöm de amint lejön kipróbálom
  • Sephi
    #106
    Senki se jaccik ezzel?
  • tomo
    #105
    nem valami fenyes a nemet tudasom, de mintha az lenne benne, hogy a jatek support teamjenek elege van abbol, hogy a krekkelt valtozatot hasznalok elarasztottak oket kerdesekkel, ezert mostantol a support hasznalatahoz a cd kulcs elso 8 jegyet be kell irni nekik. ( es leszogezi, hogy az egesz cd kulcsot soha senkinek ne add oda )

    hehe vicces.
    vajon honnet tudjak, hogy kalozverziot hasznalnak , akik hivtak oket?
  • Serpa
    #104
    még babelfish-el sem értem


    vmi cdkeyről van szó, meg hogy a neten kering a warez verzió, ...
  • zsotee
    #103
    Ezt nem hiszem el, megint egy olyan játék ami nem fér el 1 DVD-n :(
    Bár mindössze 150MB plussz van rajta, de az pont elég..
  • Santata
    #102
    Megyeget vagy kicrashelget?