221
ParaWorld a Sunflowers-től
  • miki90
    #101
    most akkor mivan?
    nem rendes a törés?
  • zsotee
    #100
    Azért ez kicsit dúrva lenne, hogy egy játékot így adnak ki:"missing
    sounds, random crashes".
    Talán egy korai bétában lehetnek ilyenek de egy kész játékban...
    A tagges amúgyis elég sunyi védelem, úgyhogy szerintem crack gond lesz a háttérben.
  • Serpa
    #99
    stornó.

    félreértettem az alábbit.

    P.S.
    The game is still quite buggy, so blame the devs for disabled buttons, missing
    sounds, random crashes etc. - it's NOT crack-related!
  • Serpa
    #98
    állítólag rossz a törés.

    én várok vele néhány órát.
  • gamerboy91
    #97
    Az NFO-ja alapján ha valakinek bonyolultnak tűnne, nem kell megijedni 1sezrü!


    ENJOY Béla Hero
  • CalebJoe
    #96
    Nah kigyütt ParaWorld (C) Aspyr Media *DVD* RAZOR1911 no para!
  • Serpa
    #95
    SDK 1.0

    full game kell hozzá
  • EvilRicky
    #94
    Nem tudja valaki,hogy honnan lehetne leszedni vagy megvenni a "gémet"?
    R*hadt jónak tűnik a videó és a képek alapján!!!
    Ha valaki tud infót akkor küldjön már 1 mailt : [email protected]
    Előre is THX!!!
    EvilRicky
  • [Jakuza]
    #93
    WB surgosen iratkozz be egy magyar nyelvtanarhoz, mert szukseged van ra. :P (uly es hasonlo szavak)
  • W B
    #92
    Megjelent a játék!
  • W B
    #91
    Ja, majd agyatákomag, hogy honan tudom letülteni. Mert a Gothic3ra sporolok
  • circa
    #90
    Sziaztok, jól tudom, hogy pénteken fog kijönni a game?
  • W B
    #89
    Egy T-rex hogy írjon hejesn összesn 4 ujjal?
  • Braveheart
    #88
    vaz nem kötekedésből mondom de ilyen rossz helyesírást már rég láttam
  • W B
    #87
    Senki se egy Patyt?
  • BigLacaFaca79
    #86
    Heló mindenkinek ! A játékról 2-3 órányi próbálgatás után aszt tudom mondani, hogy eléggé hangulatosra sikeredett. A zene odatesz a hangulatna, ez bisztos. A grafikai megjelenités szerintem eléri a mai szinvonalat, simán. Pár Skirmish játé után(gép ellen), aszt mondom nem fenyegeti a no.1 StarCraftot a multisRTS-ek képzeletbeli ranglistáján, de frankón élvezetes meccseket toltam. Egyébként ha megjelenik a teljes játék, majd hosszú távon elválik mennyire sokszínű stratégiai játék. Röviden ennyit a jétékról.(Azér a dínós fíling nekem piszkosul bejött, de ez szubjektív dolog). Ajánlom mindenkinek ! Csákány !
  • W B
    #85
    egy partyt?
  • csuszi
    #84
    Gyönyörű a zenéje. Szerintem nagyon ott van. Ilyen magas szintű zenei háttérrel nagyon régen nem találkoztam játék kapcsán. Ennyi. A hangulata is jó.
  • W B
    #83
    szupi
  • grebber
    #82
    Morpheu$, a GameHunter tagja a minap bejelentette: a demó alapján a Paraworld fordítható és szerény véleménye és tapasztalat szerint tartalmazza az összes szöveget, így nagy valószínűséggel a megjelenés után pár nappal már a letöltőkliensetekben, majd a merevlemezeteken tudhatjátok a magyarítást.

    info: Magyarítások.hu
  • W B
    #81
    Végre nyertem a gépellen!!!:)
    Egyszerü volt. Beálítotam a legmagasabb pontszámot, és a játékelött össze álítotam a sereget beteteme egy T-rex Titánt. És röktön a max szintre emeltem. Ezt aztán gyengébb katonákkal kiegészítva legyőzhetetlen sereget hoztam létre.
  • Cafu
    #80
    Végre gold szeptember első hetében kezünkben tarthatjuk a gamet
  • grebber
    #79
    GOLD!!!!
  • savior
    #78
    szerintem nagyon rossz a demo. semmi kihivas nem volt benne meg 9es erossegu gep ellen se. az egysegek kozott se vettem eszre semmi hatasfok beli kulonbseget, igaz nem is volt ra szukseg... a grafika is siman elmarad az eddig kozolt shotoktol. nekem eddig igeretes es jo jateknak tunt, de most hogy kiprobaltam... sokkal tobbre szamitottam ennel
  • reaper4
    #77
    de sajna nem bővelkedünk stratban így örüljünk ami van :) bááár az új c&c alázni fog :D
  • rage
    #76
    Hát igen, csak ilyen stratégiát már elég sokat :)
    Ami új benne, a dínós környezet.
  • W B
    #75
    Én még Nem láttam hasonló Dínós stratégiát
  • rage
    #74
    Szerintem sem rossz, a Béla nevű hőssel együtt.
    De hogy korszakalkotó lenne? Ebben nem vagyok biztos.
  • W B
    #73
    Nos akkor a véleményem eme gameről:
    Az elején nehézkes a kezelés de az ember hamar belejön. A Menü az valami eszméletlen! És amikor játékot töltünkbe, akkor az nagy zöld Apatosaurus nagyon ott van. A Nyers anyagok: Fa ezt csak korlátozott mértékben tugyuk kitermelni hisz az erdő elfogy. Kő ez is korlátozott és nem árt a sporolás. Hús erre felépíthetünk épületeket vagy vadász hatjuk az állat álományt emi ha elég jol csináljuk soha nem fogy el: hisz a fészkekben mindig születik uly állat ami ha felnő levadászhatjuk de amíg kicsi akkor is de akkor még kevés csontot és húst ad. Csont leginkább a fejlesztésekhez kell ezt lerombólt épületekből és elejtet állatokból vagy az ellenség egységeiből szerezhetjükbe. Csak megszabott mennyiségü nyersanyagot tudunk elraktározni, aminek a határ értéke korszak ugrás szerint nő. a napszakok jól váltakoznak és eszerint élnek a dínók és egyébb állatok. Bár a dínók testméretei és egyes anatómaia meg a képeségei elvannak túlozva de ezt énis még eltűröm.(PL ilyenek: Nem láttam a dínókan tollakat ezt én főleg a Velociraptorrol hiányoltam, a T-rex Triceratops Stegosaurus testmérete túlnagy igaz a T-rex elérte a 15m de az volt a max. Az Ankylosaurus meghát igen kicsi. én elsem tudtam kébzelni UGRO T-rexet ami így ugrik) De ezek a játék igen élvezheteő és az ember beletudja élni magát eme világ szépségébe (a munkásra 10 veloci támadt sokeséje volt) A remek grafika mellet a kivállózeni is képes elfeledtetni az emberrel a valóságot.
    Magyarán ez a játék Be fog robbanni a piacra és ez ujjítja meg a Stratégiai játékokat.
  • W B
    #72
    Ujratelepítetem, és szupi!!!!!!!
    "T-rex titan" az aztán szupi kis egység:)
  • W B
    #71
    majd holnap ujra leszed, fatálisan elromlot, még a telepítő is
  • W B
    #70
    Én amikor kiléptem a játékból akkor meghibásodot
  • W B
    #69
    Edig mindig kikaptam a számítógéptől:(
  • W B
    #68
    Még töltöm, de majd ok.
    Lehet hogy tenyersz mert én elsősorban malyd a dínókat nézem:)
    Készüljfel: Rogyásig mesélek majd a dínókrol, hisz ehez értek
  • W B
    #67
    Hát most fogom letölteni. Elöbb tapasztaljam ki:)
  • Serpa
    #66
    nyomunk majd egy partyt?
  • W B
    #65
    Majdnem egy GB a demo! Zsír majd holnap leszedem.
  • Colton
    #64
    Mikorra Várhato???
  • Serpa
    #63
    leszedi vki?

    nincs kedvem külföldi pö**ökkel nyomni.
  • grebber
    #62
    Multis demó az nem kell majd nyomjatok képeket meg irjatok milyen lett!