221
ParaWorld a Sunflowers-től
  • HarryProf
    #181
    a minimumon van a felbontás és oda van telepitve ahova eredetileg akarta. és a minimum konfig megvan
  • öregharcsa
    #180
    akkor szedd le és telepítsd egy másik meghajróra vagy ha ezt tetted próbáld meg oda ahová kéri....
    ja vedd még visszább a felbontást extrákat..lehet nem elég az a minimum amit te akarsz neki adni.. :(
    egyébként milyen konfig???
  • HarryProf
    #179
    így se mükszik
  • öregharcsa
    #178
    indítsd újra a géped és próbáld meg megint....
  • HarryProf
    #177
    elősször segitsetek!
  • grebber
    #176
    Feltennéd a nyelvi fájlokat ha megkérlek szépen?

    Remélem nem foglal sok helyet.
    http://rapidshare.com-ra feltudod tölteni!

  • HarryProf
    #175
    Helló!
    Eredetiben, magyarul van meg a PARAWORLD. Feltelepitettem, elinditottam, de amikor a hadjáratot vagy akármit inditottam volna, akkor a töltést nem kezdi el. És órákon át nem csinál semmit, amugy nem fagy le.Mit csináljak? megvan a minimum ami kell a géphez. HELP!
  • Darth Vader123
    #174
    áá a magyar filéket plz tegyétek fel
  • engine
    #173
    Olvass vissza 2 üzenetet légy szíves! Kösz
  • lafi19
    #172
    meg van valakinek a paraworld játék nagyar felirattal ha igen akkor ted már fel ide azokat a fáljlokat ami magyar feliratá teszi a játékot.
  • lafi19
    #171
    meg van valakinek a paraworld játék nagyar felirattal ha igen akkor ted már fel ide azokat a fáljlokat ami magyar feliratá teszi a játékot
  • RaveAir
    #170
    Megjelent. Lásd Magyarítások Portál.
  • foldi6
    #169
    Nem tudjátok h megjelent-e már a játék magyar felírattal?
    Ősz óta igérgetik...
  • gyuri00
    #168
    nagyon kihalt ez a topik
  • gyuri00
    #167
    na már jó is lett tényleg a tűzfalla volt gáz kössz
    valmi magyarosítás vagy vlami nincs hozzá??
  • gyuri00
    #166
    kcsit el feljtekztem erről a játékről tűzfalt lesedtem:)) de még így se müxik a játék PWClient.exe hibát észlelt, ezért leáll most eszt írja ki ötlet????? jó lenne már játszani vele:)
  • Mrlego
    #165
    elmondanátok mi enek a lényege vagy mondanátok eggy oldalt ahol tanulmányozhatom?
  • Drex
    #164
    engedd a tűzfalnak hogy a para kimenjen, és a probléma megszünik :))
  • bcrics
    #163
    """Üdvözletem Örömmel jelentem be, hogy november hónapban a Seven M kiadásában magyar nyelven jelenik meg a ParaWorld c. valós idejű stratégiai játék.

    A fordítási munkálatok rám hárultak, de L_zooltan barátom is segédkezik majd a projekt elkészítésében. Így a ParaWorld lekerült az oldal projektek részlegéből, ami azt jelenti, hogy a fordítást csak a boltban vásárolt példányok fogják tartalmazni, és nem tesszük elérhetővé a GameHunter oldalán.

    Számtalan játék jelent már meg borzalmas magyar fordítással. Erre szeretnénk rácáfolni, és megmutatni, hogy a több évig hobbiként űzött magyarítás mennyire eredményes is lehet"""""

    Na az audio fájlokat vki felnyomhatná,hogy mi is magyarban élvezhessükk a gammát:::respect

  • wesker24
    #162
    az a probléma hogy a játékot lehet már egyszer elinditottad és lent van a tálcán vagy azért mert többször inditottad el egyszerre mint kellene ha más a probléma akkor nem tudom !!!
  • gyuri00
    #161
    indítanám a jéátkot és eszt írja ki:paraworld is alredy runing mi lehet a probléma????
  • reaper4
    #160
    ugyanez :( na közben sikerült. a dvd-n lévő töréssel megy csak én rögtön ráraktam a fix-et és azért nem töltött...
  • gyuri00
    #159
    nekem valmi nagyon nem jó leszedtem összeilesztettem a fájlokatr lett valmi rzr-pawd.out de ez hiába mountolombe nem jó:S:S mit kell csináűlni???
  • Jinx4169
    #158
    öhh na most még rosszabb el sem indul a game kijön a kis paraworld ös kép és nem történik semmi
  • Jinx4169
    #157
    hali!nekem minden oké a a crackel meg mindennnel csak amikor elindítaná a küldetést kábé fél óár tölt többet nem vártam pedig a minimum config bőven megvan:S
  • Cyrus666
    #156
    megoldódott
  • Cyrus666
    #155
    Hi! Most raktam fel az emlegetett Razoros verziót, de kéri a serialt és az NFOban megadottak közül 1ik se jó neki!!! HELP
  • j0nNyKa
    #154
    hamachival megy
    singlebe vegeztem, kiralysiraly, csak a vegere valahogy elveszett a feeling azzal a rahedli hiroval
    amikor meg csak 3an voltak, ott beleelosebb volt
  • Madmartigen
    #153
    én benne lennék, hogy multiba kipróbáljuk, de a hamachihoz nem értek
  • Szeszmester
    #152
    Elég fullosnak tűnik ez a gamé, szingli első 3 pályáját tolta végig.

    Multiban szerintetek menne? Hamachival ki kéne próbálni.
  • Serpa
    #151
    hee :)
    inkább mint Gimlivé.
  • Atesz89
    #150
    rákattolsz a herora és alul egy gombsor jelenik meg és egy ilyen - vonalon 2 ilyen ^ nyíl van ezzel lépnek szintet az egységek...
    Mellesleg Béla Legolasszá változik a 3. szinten :D
  • grebber
    #149
    Remélem nemsokára a magyarítást is kiadják!
  • Zsocee
    #148
    Hogyan kell a hero-kal szintet lépni? pl hogy az a wolverine szerű faszi shotgun-os legyen
  • neptum
    #147
    most máe nem azt irja hanem megint a hibaüzenetet ír ki :( :( :(
  • rage
    #146
    Infláció ?

    Próbáld meg pontosan leírni a hibaüzenetet.
  • neptum
    #145
    vagy én vagyok béna vagy nem tom most olyat irt ki hogy nem megfelelő neki valami infláció na ez meg mi a rák???????
  • CsőKujts
    #144
    Szomorúan veszem tudomásul, hogy nem megy nálam a Skirmish game. Nálatok?
    Amúgy a játék szerintem nem rosz. :) Sok egység és fejlesztési lehetőség. Persze tesztelni kéne multiba..
  • Atesz89
    #143
    Nekem egyáltalán nics gondom a Razoros töréssel úgyhogy a fixet nem szedem le...
    A grafika szerintam az első pár misszióban tényleg nem a legjobb,de a 3. misszió sivatagos pályája nagyon bejött :)
    ÉS szerintam el lehet vele jáccogatni :D
  • grebber
    #142
    ParaWorld v1.0 [MULTI2] Fixed Files