221
ParaWorld a Sunflowers-től
  • Zujik
    #221
    hello! a játékhoz le lehet tölteni egy olyan modot amivel lehet játszani a SEAS-sal, én le is töltöttem és futtattam de valamiért nem sikerült, nem tudtam kiválasztani a törzseknél a SEAS-t. ha valakinek lenne ötlete hogy mi a baj és leírná, akkor azt megköszönném
  • Robber
    #220
    PLS! valaki tudna adni egy serial number-t az enyémet valamiért nem fogadja el
  • niko123
    #219
    HA valakinek kellenek a magyar nyelvi fájljai akkor emailban el tudom neki küldeni.
  • niko123
    #218
    Sziasztok én a 8-as pályában mindjárt az elején leakadtam mert el kellene pusztítanom a barbárok előőrseit de ez nem megy, mert sajnos ha kifejlesztem a hármas szintet akkor triceratopsokkal támadnak, és nem tok időben elég nyersanyagot gyűjteni az egységekhez.Ha valaki tudna egy jó stratégiát akkor kérem mondja meg mert se hogysem akar sikerül a dolog.
  • Aprolek84
    #217
    Sziasztok!Remélem kapok választ arra a kérdésemre hogy lehet ezt multiba tolni?Vagyis vannak ilyen szerverek vagy hasonlók?
  • bajgunar
    #216
    Nekem is csak odáig tölt be (W7 x64)
    Am a crack-je meg vírusos! Ha törtel próbálod.
  • lordpeter
    #215
    a magyar nyelvi fájlok gondolom:
    ...\ParaWorld\Data\Base\Texts\Quest és Helpmapában kéne lennie.
    Magyarítani nem tudom, vagyis tudnám de teszetlni nem tom.

    Jelenlegi magyírtásom:
    I Of The Dragon
  • lordpeter
    #214
    az mitől lehet, h elindítom, és nem tölt be csak az a szemes kisablak?
  • nagy1miklos
    #213
    Sziasztok! Nemrég újra feltelepítettem a paraworldöt és eszembe ötlött vajon fellelhető-e hozzá valahol egy pályaszerkesztő?
  • Zujik
    #212
    igen én választhatok, kösz hogy válaszoltál,kipróbálom.
  • W B
    #211
    Uf, nem emlékszem, ez melyik pálya... itt már te választhatsz szabadon a három nép közül?
    Ha igen, akkor elmondom a taktikámat:
    Én a sivatagi néppel ajánlom. Az eleje még nyögdécselős ezzel, de megoldható. Taktika: Taslov (ugye így kell írni?) tornyokat kell felhúzni. Akik a tenger felől támadnak, azokat egy T-rex titán és pár ilyen torony könnyen megfogja. (ajánlott ide templomot is építeni, hogy a T-rex gyógyuljon.) 4 torony elég ha van.
    A többi egységeddel pedig terjeszkedhetsz a szárazföldön.
  • Zujik
    #210
    hello!
    nem tudom hogy valaki nézegeti-e még ezt a topicot,mert az utolsó bejegyzés 2009-es februári, de ha vki igen akkor az ha tudja hogy kell meg csinálni " A foglyok kiszabadítása " nevű küldit akkor írja le,mert már az elején elakadok mert 2 oldalról is támadnak erős egységekkel.
    előre is köszönöm!
  • W B
    #209
    nem tudom fejből, ha nincs bazárad akkor még képez mobil központokat (amiket az iguanodon hú)
  • onlineman
    #208
    Szia

    először is köszi h írtál, de írtam az imént h nem tudok raktárat építeni , amire gondolsz h kőfejtő meg favágó olyat sem tudok nem tom miért....
  • W B
    #207
    vannak olyan épületek ahova a követ vagy a fát hordják, építs olyat.
  • onlineman
    #206
    Helló,

    Köbö 3 hete játszok a paraworld-el és most eljutottam egy olyan pályára ami nem megy: azt írja a mentor h építsek 3-as szintet de nem tudok mert nincs 700 anyagom mert annyit nem tud tárolni a központ raktárat építeni meg nincs lehetőség. 15 percem van 3-as szintet csinálni meg a bazárban kereskedő dinót a kalózoknak de nem megy mert nincs raktár mit tudok ilyenkor tenni????Tud vki segíteni?? Jah ha meg lejár az idő állandóan támadnak és le kéne győznöm a kalózokat de nem tok elég erős csapatot kiképezni a kettes szint miatt....:-( Előre is köszike
  • paci600
    #205
    Ákálámágó!! ákálámágó!!
  • TaPeti
    #204
    én kiszedném hun fájlokat ha tudnám ho melyik az!
  • W B
    #203
    olyan tudtommal nincs
  • magnusz
    #202
    Heló!
    Tudna valaki egy telepítő kódot adni mert a mostanival nem tok multiplayerezni a neten mert ki írja hogy rossz a telepítőkód.
    Köszi.
    Csá
  • magnusz
    #201
    előre is köszönöm
    még annyit hogy a mostani lehetne
    köszi és csá
  • magnusz
    #200
    Heló valaki tud adni egy jó telepítési kódot mert nekem a játék nem engedi a multizást
    ha lehet minnél hamarabb
  • W B
    #199
    NYA HI! meg van a játék, csak a VD kulcs esetében az OK gombot nem lehet meg nyomni. megoldás van?
  • taki1979
    #198
    elakadtam a 5. küldetésnél ahol 3 főhőssel indulok és rohangálni kell össze-vissza. De valahogy a túlerő mindig legyőz. Hogyan lehet ezt a pályát megcsinálni? Előre is köszönöm
  • jimyke1
    #197
    hát ezekszerint nem... :(
  • Jambokee
    #196
    Asszem, nem lesz magyar nyelvi fájlunk... :(
  • lafi19
    #195
    igen lécci nagyon jo lenne ha valaki fel tudná tenni ide vagy a rapidshare-ra.
  • Dj Xyberpunk
    #194
    plizzzzzzzzz magyarítást kérnék én is!!
  • EvilRicky
    #193
    Amúgy ha csinálsz még favágót és kőfejtő épületet, akkor emelkedik 1 minimálisat a termeléshez szügséges hely...De aszem, a "warehause" vagy vmi ilyensmi kell!
  • jimyke1
    #192
    lehet h csak kamu az hogy magyarul van meg neki? :)

    tényleg meddig tartana feltenni a fájlokat, sztem semeddig..na de ez az Ő dolga!

    mindenesetre szívesen fogadnánk azokat a fájlokat ;)
  • grebber
    #191
    Hiába már kérték sokan ,de nem reagál az illető :(
  • Darth Vader123
    #190
    valaki tegye fel pls a magyar filékat mer nemtom h. h. kell a 2. fejlődést megcsinálni mer 600nál megáll a hús,fa és kő betakarítás :S
  • Darth Vader123
    #189
    maaagyaar filéékat plíííííz :P
  • jimyke1
    #188
    igen igen légyszi valaki töltse fel a magyar feliratot a játékhoz
  • Jambokee
    #187
    Nincs meg valakinek magyarul? Feldobhatná a magyar fileokat vhova.
  • Bugz
    #186
    Serialt tud mondani vki?
  • foldi6
    #185
    Szisztok vki meg tudná mondani, h a Paraworld játékban h kell előléptetni az egységeket, mert sehogy se tudok rájönni??
  • foldi6
    #184
    Attila: Nálam sikerült, simán....
    vlaki nem tudná a magyar fájlokat, nagyon jo lenne ...
  • Bálint Attila
    #183
    Sziasztok!
    leszedtem a razor 1911 fájlt már fel is telepítettem a játékot de amikor megcrackelném a bin fájlokat ki tudom csomagolni a rar fájlból de az lmx fájlokat nem! valószínűleg ezért írja ki a hibát. vki eltudná küldeni nekem azokat vagy segítene? előre is köszi
  • öregharcsa
    #182
    a minimum konfig azt jelenti "talán" elindul.(úgy kell rugdosni)
    és megcsináltad amit mondtam...máshová telepíteni???
    dx9 frissítés..esetleg kártyadriver frissítés...mert lehet ez nem tetszik neki...