184
Szerintem? Szerinted! Nagy ötlet!
  • guardian hero
    #64
    Hát én nem szoktam ilyet mondani nőre, de mindjárt elhányom magam... ki találta ezt ki? Amúgy a műsor is igénytelen szar.
  • [oLe] #63
    PANNA VAZZEG:DDDDDDDDDD
  • Dynamic
    #62
    Eddig sem volt bombanő ez a Panna, de ez már überdurva!
  • Davidus
    #61
    és igen! küldjünk sms-t:D
  • Davidus
    #60
    faszt nem:P
  • Aramir
    #59
    Hát ez idág eléggé szánalmas :/
  • Bandee1987
    #58
    Úristen, Balázs Panna milyen gusztustalanul néz ki. Olyan a haja, mint egy férfié...
  • Bandee1987
    #57
    ez csak poénból rakták be, nem vetted észre?
  • desigo
    #56
    Ekkora égést!Nem ért oda a Fábry a kezdésre....
  • Waterhorse
    #55
    Apám beájulna nincs jelölve. A Le a fejjel pedig a 2006-os aranycsirkény indulhat.
  • Waterhorse
    #54
    Szerintem semmi baj nincs a csirkével. Nem bárgyúbb a figura, mint egy elfánt, Zsiráf vagy medve, amiket egyéb filmfesztiválokon osztanak ki.
  • Cicero
    #53
    Jó ötlet, végre a magyarok is kapnak valami díjat. Igaz magyaroktól de legalább elismerik őket. Nem valami jellemző ránk a jó film, de nekem nagyon tetszett az Üvegtigris, apám beájulna (tényeg, ez van jelölve?) meg a Magyar Vándor. Sőt a Le a fejjel is jó.
  • Duddits
    #52
    2-3 milla??!! 50 milláról van szó!
  • Kandurex
    #51
    Azért lehetne még tovább gombolyítani a szálat..:)
  • Factor_007
    #50
    Sztem is jó ötlet ez az egész, csak ne ilyen idétlen lenne ez a díj(arany csirke). Ha egy külföldi meglátná azt hinné, hogy olyan ez mint amerikában az arany eper vagy mi a szösz :D. Jó gondolom nem a díj kinézete a lényeg, hanem a mellé járó 2-3 milla, de akkor is.
  • Duddits
    #49
    Mire költenék?? A 4-es metróra.
  • Bucser
    #48
    Üvegtigris 2-nek nem lenne semmi értelme szerintem.... Az a film úgy volt jó és kerek ahogy volt... A kontroll meg igenis nagyon jó film, csak kicsit gondolkodni kell rajta meg felfogni a mondanivalóját.... De minek tépjem a számat:)
  • Dynamic
    #47
    Szurkolok az Üvegtigrisnek és a Kontrollnak.De leginkább az ÜT-nek, mert akkor valószínüleg lenne ÜT2, A Kontrollosok meg fogalmam sincs mire költenék a pénzt, szal nem tudom, hogy azt várnám-e:)Mindenesetre az is figyelemre méltó, hogy az ÜT a sikereket gyakorlatilag reklámok nélkül érte el, míg pl. a Magyar Vándor az akárhányezres nézőszámnak szerintem legalább a felét az orrba-szájba nyomatott reklámoknak köszönheti.
  • Aspyrin
    #46
    Gondolom azért, mert könnyesre tudja magát az ember röhögni. Nálam az egyetlen igazi favorit. Kedvenc jelenetem:"ezt most megeszed b@szdmeg".
  • Kandurex
    #45
    Koltai, igen, ő már egy ideje a legnagyobb.
  • Waterhorse
    #44
    Ami alapján Kolbasz nem!:))
    Nekem tökéletesen mindegy kik vannak ott. Kellett valaki aki kitöltse a hiányos hézagokat a jelöltek között, aztán őt nyomták be. Mindenesetre Ha nem 1 filmet nézünk hanem az eddigi életük munkásságát, vagy ha csak 97-től is nézzük, akkor Koltai az én favoritom.
  • Kolbasz
    #43
    Legjobb színész jelölt: Szabó Győző. Namenymáafaszomba. Mi alapján?!
  • Eye-scream
    #42
    Nekem tetszett az Üvegtigris, meg a Kontroll is. Nem tudom, hogy melyik jobb fim, csak azért szeretném ha az Üvegtiris nyerne, mert akkor lenne belőle 2. A magyar vándor dologgal viszont maxmálisan egyetérek, iszonyat szar az a film szvsz.
  • Roll
    #41
    Na kolbászolj odébb!! :-D

    Az Üvegtigris a király és igenis kell a második rész.
    De hogy Te mit eszel azon az ócska Kontroll-on azt nem tudom.
  • Kolbasz
    #40
    Miért van mindenki oda a "se füle, se farka" Üvegtigrisért? Nem kell Üvegtigris 2., az első se volt nagy szám. Nyrejen a Kontroll! Az meg gáz, hogy a Csinibaba meg a Napfény íze nem jutott be. A magyar vándor meg igen. Erre mondják, hogy LOL?
  • Eye-scream
    #39
    Az ötlet szép és jó, remélem az Üvegtigris nyer, és akkor megcsinálhatják a folytatást.
    Mindettől függetlenül, fogalmam sincs miért, de ez a "szerintem" szlogen engem iszonyatosan irritál. Valahányszor kimondja valaki legszívesebben odamennék, és baltával verném szét a képét.
  • BaLeeX
    #38
    Ja tényleg. Most már rémlik.
  • Voltan
    #37
    Ámen!
  • Voltan
    #36
    Remélem, felvágja az ereit.
  • Aramir
    #35
    http://www.magyarvandor.hu/vandor/karak_tovabbi.html
  • Aramir
    #34
    Persze.
  • BaLeeX
    #33
    Játszott a Gávölgyi a Magyar Vándorban? :)
  • Aramir
    #32
    Kell egy film az RTLnek, amiben a Gálvölgyi is játszott
  • Duddits
    #31
    Ezek közül a Magyar Vándor nem tom hogy került be.... És miért...
  • BaLeeX
    #30
    Azért kicsit nevetségesnek tartom, hogy a Csinibaba nem jutott be.
    A Miniszter félrelép, a magyar vándor meg a valami amerika pl. sehol sincs a Csinbabához képest szerintem.

    Az egyetlen olyan magyar film amit már láttam 4-5x és még mindig szívesen megnézem ha olyan kedvem van és mindig megnevettet.

    De ha már így alakult, akkor hajrá Üvegtigris!!
  • DJ Bee18
    #29
    Na akkor bejutott Kontroll, Üvegtigris, Miniszter Félrelép, Magyar Vándor és Valami Amerika.

    Hajrá Üvegtigris!! ----> Legyen pénz a második részre! :))
  • BaLeeX
    #28
    Argo. Kontroll, Valami Amerika, Üvegtigris, Csinibaba

    Pont ez az 5 volt az amik nagyon bejöttek szóval nem sajnáltam senkit, hogy ki kellett hagynom.
    Mindenesetre pozitívum, hogy nem csak 200ft-os SMS-el lehet szavazni...
  • Waterhorse
    #27
    Nem tudom miért, hűlyítés vagy szánalmas, az ha mondhatjuk azt, hogy egy művészeti alkotás kap egy díjat, és a készítők anyagi támogatást a munkájukhoz. Akkor az Oscar, a Cannes-i fesztivál, a Grammy, a Globus és még sorolhatnám az mind néphülyítés?
    Hidd el öreg vanak ennél sokkal szánalmasabb műsorok is amik úgy viszik a pénzt mint a cukrot, a semmiért.
  • Waterhorse
    #26
    A legjobb 5 között már úgyis mindegy nem? Szerintem....
    Most képzeld el beszavazzuk pl.:
    Üvegtigris
    Magyar Vándor
    Kontroll
    Csinibaba
    Miniszter Félrelép

    Csak egy példa a szavazatok végeredményére, nem a saját döntésem:))
    Ezeket már mi juttatuk be, és innen már nem is nagyon számít, egyértelmű az is, hogy a kevésbé népszerű Miniszter Félrelépnek kevés esélye van a győzelemre, és a zsűribe még a közönségből is be lehet kerülni.
  • I.C.ram
    #25
    ja... megy a néphülyítés ezerrel.