184
Szerintem? Szerinted! Nagy ötlet!
  • Aspyrin
    #104
    Hála az égnek nem láttam, dehát amint olvastam nem maradtam le sokról. Szomorúan veszem tudomásul, hogy a kontroll lett a csirkés :-( A Pannát viszont láttam a műsor kezdete előtti "kapcsolásnál", dobtam is tőle egy hátast, nem gondoltam, hogy ember képes ennyire idióta-transzvesztita-gnóm kinézettel a kamerák elé állni.
  • Dynamic
    #103
    Még nem olvastam, de le merném fogadni, hogy ha indexes link, akkor fika ezerrel.Mellesleg most jogosan.Az egész műsorról az volt a benyomásom, mintha kötelezően ki kellett volna tölteni valamivel a 2 órás műsort.A divatbemutató, meg a 85-ször bejátszott filmrészletek teljesen feleslegesek és unalmasak voltak gyakorlatilag végigszenvedtem az egészet.Csak a nyertesekre voltam kíváncsi, amúgy legszívesebben elkapcsoltam volna a francba az egészet.Az egész nemvolt más, mint egy ízetlen üres semmi.És még hagyományt akarnak csinálni belőle.Csak azt nem értem, hogyan amikor elővették az utóbbi évek összes sikerfilmjét.Jövőre milyen filmek lesznek?Azért annyira sok magyar film(ráadásul sikeres magyar film) nem igazán lesz addig.
    Mondjuk a nyerteseket borítékolni mertem volna.
  • Morpheus
    #102
    Itt a kritika.:)
  • petesilver
    #101
    A két nő valami botrány volt! Panna talán születése pillanatában sem volt még ilyen groteszk, és ronda, mint a műsorban, ez az eszter csajszi meg levágott egy olyan amatőr bakiparádét, hogy rossz volt nézni. A kontroll producere meg valami akkora űberparaszttahó volt szerintem, mint a himalája. A filmje messze nem volt a legjobb, mondjuk szunjektíve én végig sem bírtam nézni, annyira szar volt számomra, de objektíven nézve, szerintem a bkv-ra hajazó téma miatt lett ennyire népszerű, és csak azért nyert. Ha szórakoztatói szemmel nézem, a másik négy film szórakoztatóbb, mint a nyertes film.
  • nimfas
    #100
    Láttátok múlt héten a Fábry-t? Hogy fikázta a Vitray-t amiért hibázott.... hát most ő is adta magát... remélem magát is fogja fikázni a műsorában... "Nimród veszi át.... ja mégsem.... xy.... bemutatkozik a fickó... tök más néven" :-)))))))
  • iko
    #99
    a férfinak öltözött nő tényleg nem volt egy szép látvány...
  • Alien!
    #98
    ejjj...várom holnap az indexes kritikát...biztos odab*sznak....
  • BADE
    #97
  • BADE
    #96
    Terry Black
  • Ramore
    #95
    Ki az a ronda férfinek öltözött nő a színpadon?
  • CalebJoe
    #94
    Amerikában nem is értékelik a Kontroll-t náluk nem az az ellenőrök élete.
  • Ramore
    #93
    Ki az a ronda férfinek öltözött nő a színpadon?
  • I.C.ram
    #92
    Hehe, elöbb dicsérte a TV2-t is :D Rögtön ment a huhogás :D
  • I.C.ram
    #91
    Az a vicc, hogy a kontroll tv2-s film :DDDD
  • Vaxi
    #90
    ÚGYVAN!
  • CalebJoe
    #89
    Nimród amerikában van hogy lekoppintson valamit.
  • sanzik
    #88
    hol van a kontroll az uvegtigrishez?????
    sehol vazze
    bunda
  • franco
    #87
    De végülis az is eredmény számukra hogy itt beszélnek róluk.
    Painkillernek több értelme van mint ennek a "díjnak"...
  • franco
    #86
    nem volt gusztusom leírni a nevét sry...de köszi
  • I.C.ram
    #85
    Szerintem be volt baszva :D
  • béricsi
    #84
    mongyuk az pojén volt teee :)
  • I.C.ram
    #83
    Köcsög Geszti találta ki ezt az egész arancsirke majomparádét.
  • béricsi
    #82
    Na a díj megérdemelt... inkább a Koltai, a többiek fiatalok, van még nekik idejük.
    szerintem.
  • BADE
    #81
    Lol az öreg papi is,beszélni is alig bír!
  • CalebJoe
    #80
    Csak az hiszi el a TV-s maszlagokat aki nem lát bele a dolgokba.
  • Alien!
    #79
    pfff....ezt a szart...az az 50millió, 2 perc reklámblokk ma estére eladva...panna ma este esztétikai környezetszennyezés,mondjuk sose volt jó(nő)..dehát egymerő baki az egész...
  • béricsi
    #78
    Csodálkozom azon, hogy azt még senki nem említette, hogy milyen gáz, hogy Timkó Eszter MINDENT olvas, még a poénokat is!
    Ez a megalol, egy csomószor belebakizott a poénba is, mert rosszul olvasta.
    ÁÁÁ
  • BADE
    #77
    Hát ez nagyon dúrva!Ez a Panna nagyon dögös!
  • franco
    #76
    Nem úgy történt, hogy leült a PR-részleg, és kitalálta mi legyen a díj.
    Valaki(k) kitalálták anno ezt a csirkés marhaságot (már akkor is rosszul voltam a hatásvadászatától). Látták hogy sikeres, ezért megpróbálták továbbvinni a dolgot, még több pénzt kisajtolni belőle, minél nagyobb nézettséget elérni.
    Sikerült. A fél ország nézi, többen, mintha egy harmadrangú akciófilm menne. Ők csak nyertek ezzel.
    Persze engem nem nyertek meg...
  • CalebJoe
    #75
    50 millió jutalom ilyen kókány filmkért szánalmas.
    Panna úgy néz ki mint egy viaszbábu, meg tele van buggal a műsor.
    Könyörgöm miért kellet egy nyomorult csirkét díjnak választani semmi értelme ez is tipikus magyar.
    Lambert meg jobb ha elmegy innen amíg teheti.
  • I.C.ram
    #74
    Tényleg nem bárgyúbb egy kamu gumicsirke, amit a kutyáknak andak játéknak.... Pfff, ne hülyéskedj már.... Ez megint a magyar média magas színvinalát mutatja.
  • Waterhorse
    #73
    Nem értem mit szeretnél
  • #72
    Már majdnem elaludtam ezen (müsoron) de felriadtam a görbe-feketehajú rémtöl.
  • gdevil
    #71
    Ez az Aranycsirke kurva szar. Balázsi Panna botrányos. Hülyén néz ki, az "interjúi" borzalmasak. Már az Oscar-ceremónia sem állt neki jól.
    Érdekes, hogy nem mutatják nagyon a közönséget szemből, mint az "igazi" Oscar-okon. Így olyan "steril" az egész, mintha nem is lenne közönség.
  • seAke
    #70
    Gyerekek ez szánalmas!Miyen klafa cikk lesz holnap az indexen!
  • I.C.ram
    #69
    Jézusom, hogy néz ki ez a "nő" :D Ilyet ásónyéllel kéne tarkón vágni :D
  • I.C.ram
    #68
    Ejj, de igénytelen szar ez...
  • Acorp02
    #67
    azzta kettébaszott széklábat mekkora gáááz!
    Fábryt meg alig hagyják megszolalni pedig az leglább jol nyomja..
    de ez a Panna meg a hülye kérdései BOTRÁNY !!!!
  • Fefe
    #66
    Elég durva ahogy ez a Panna kinéz,tényleg hányinger keltő.
  • [oLe] #65
    ...de a mienk...