217
Singles 2
  • gabber_saviola
    #217
    Ákosom, Te ilyeneket nyitottál? :ASDadadadasd
  • fulmanoci
    #216
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem segíteni? Elakadtam a cd-át adásában:( próbálok a bárban beszélni a 3 emberkével, de semmi se történik, aztán haza megy josh és kész mit tegyek, hogy lefoglalják a csajt vagy, hogy át tudjam adni a cd-t?
  • melonoemi
    #215
    Sziasztok!
    El tudná nekem küldeni valaki a magyarítást?
    Előre is köszi!
    [email protected]
  • Goge
    #214
    Sziasztok!
    Látom még mindig én írtam utoljára,de azért megpróbálkozok még1x egy kérdéssel!
    Nem akarnak sz.xelni a figurák,pedig az ágy körüljárható,sőt már együtt is alszanak,de ha ráklikkelek a sz.x szóra akkor kiírja,de nem csinál smit és pill alatt eltűnik a felirat!Már milliószor kipróbáltam,de megy tovább a játék a figurák meg nem csinálnak smit!
    Vki írjon,bárki,léccccccccci!!!!!!!!!
  • Goge
    #213
    Most olvastam végig a válaszokat és megtaláltam az én kérdésemre a megfelelőt!:-)
  • Goge
    #212
    Sziasztok!
    Elakadtam annál,h be kellenne rendezni a nappalit,m előadná már a csajszi az új dalát!Azt hiszem mindent megvettem(hangszóró,fények stb.),de fogalmam sincs h kell berendezni a szobát!
    Tudna vki segíteni?!
    Előre is kösz!
  • Aragorn83
    #211
    Ha a patchet leszeded, abban benne vannak a magyar nyelvű fájlok. Azokat ki kell szedni valahová átnevezni őket mintha azok lennének az eredeti angol nyelvi fájlok és felülírni velük az eredetieket. Máris magyar nyelvű...

    Ellenben nálam van egy kis gond a játékkal.
    Ad1: Nem tudok szexet vagy bármi ilyet létrehozni a két fél között. Amikor egy ilyen parancsra kattintok a felbukkanó parancs eltűnik, mintha ki sem adtam volna.

    Ad2: A másik probléma, hogy amikor eljutok oda, hogy egy bulit rendeznek a lakásunkban és a zenélésre kerül a sor a karakterem nem csinál semmit a gitárral csak fogja bambán, pedig máskor bármikor tud rajta játszani...


    Egyébként sikerült lemezteleníteni őket. Mostmár csak WC-zéskor vannak kitakarva, bár ott úgyis ruhában vannak! :)
  • Taylor10
    #210
    sziasztok.van egy kis gondom.A magyarosítást elküldené valaki nekem még egyszer??
  • Taylor10
    #209
    már én 1.3 patchet is felraktam de semmi se jó.
  • DJ GamerGirL
    #208
    Nem tudom, az 1-nél hogy van, de itt fájlokba kell átírni dolgokat.
    http://www.cheatscodesguides.com/pc-cheats/singles-threesomes/
  • mkrisztian1
    #207
    Feltetem a gépemre a Singles2!A Singles1-hez volt pénz növelés,a kettesnél meg sehogy sem tudom megnövelni a pénzemet!Ha valaki tud segiteni rajtam akkor irja meg a választ erre az e-mail cimre! [email protected]
    Előre is köszönöm a válaszát!
  • DJ GamerGirL
    #206
    [URL=http://www.strategyinformer.com/pc/singles2tripletrouble/patch/2893.html]Innen[/URL letöltöd a patchet, ebben benne vannak.
  • Magic Boy
    #205
    Ha valakinek megvannak ezek a módosított filek akkor átküldené nekem e-mailban a [email protected]?

    Előre is köszönöm.
  • DJ GamerGirL
    #204
    PÜ = Privát üzenet
  • Taylor10
    #203
    Milyen PÜ-t??
  • DJ GamerGirL
    #202
    Az nem magyarosítás...

    Egyébként küldtem PÜ-t is, nem vetted észre?
  • Taylor10
    #201
    gabica06 hogy kell felrakni a magyarositást???
  • gabica06
    #200
    Végigjátszottam, mostmár tőlem is kérdezhettek!
  • Taylor10
    #199
    segitsetek már nekem hogy hogy kell felrakni a magyarositást??
  • DJ GamerGirL
    #198
    Ja, hát lehet, hogy kihagytam valamit, akkor viszont bocs.
    Egyébként szívesen. :D
  • gabica06
    #197
    Készen vagyok, tesóm megcsinálta. de nem teljesen úgy kellett ahogy te mondtad ez után még egyszer felül kellett írni a magyar magyarral hogy felismerje, vagy valami ilyesmi. köszi a fáradozást, meg a visszaírást meg minden.
  • gabica06
    #196
    már egyszer letöröltem majd feltelepítettem hogy legyen az eredeti eredetinek is biztonsági mentése, már minden variációval pró báltam. neked jó? ha úgy el tunád küldeni mint a múltkor amikor csak be kellett másolni azt nagyon megköszönném.
  • gabica06
    #195
    de értem de mégsem jó, lehet rosszul csinálom
  • DJ GamerGirL
    #194
    Szerintem semmi bonyolult nincs benne...
    Vagy a konfigurációs fájlban írod át, hogy az angol nyelvi fájlok helyett a magyart használja, vagy átnevezed őket.
    Olvasd el még egyszer, amit írtam, szerintem érthető, ha mégse, akkor valahogy elküldöm a magyar fájlokat.
  • gabica06
    #193
    Nagyon köszi, nagyon ügyes vagy. De mik az eredeti fájlok amit törölni kell? én nem értem, és nem is sikerül. de miért a magyar kell angolra átírni? ennek van értelme? meg egyáltalán miért kell átírni? miért ilyen bonyolult ez?
  • DJ GamerGirL
    #192
    Felesleges lefordítani újra a játékot.
    Letöltitek az 1.03-as patchet innen, ebben benne vannak a magyar nyelvi fájlok. Ezután a Config mappában található langIntEnglish, langIntEnglish2, langIntEnglish3 és a langHungarian, langHungarian2, langHungarian3 fájlokról csináltok biztonsági másolatot egy külön mappába, aztán az eredetiket törlitek. Utána át kell nevezni a fájlokat:
    langIntEnglish -> langHungarian
    langIntEnglish2 -> langHungarian2
    langIntEnglish3 -> langHungarian3

    Gondolom nem eredeti a játék annak, aki 'magyarítást' kér hozzá, szóval érdemes hozzá beszerezni cracket...
  • Taylor10
    #190
    a storit forditottad le??
  • Taylor10
    #189
    mi az msn cimed gabica06??
  • gabica06
    #188
    Lefordítottam az első részt! felvehetlek msn-en?
  • gabica06
    #187
    Remy! elkezdtem fordítgatni amit kihagytál, és nagyon megtetszett a dolog én szivesen segítenék neked az egészet lefordítani, ha te is bennevagy? majd írj
  • gabica06
    #186
    ok már jó! de pont a buborékok a singleknél nincs lefordítva, sztem inkább azt kellett volna mint a éhség meg ilyesmit! meg a tutorial sincs? ne hidd hogy hálátlan vagyok csak meglepődtem, tudom mondtad hogy szar, de ennyire?! azért köszi
  • gabica06
    #185
    Ramy! hová kell bemásolni ezt a fájlt? megmondod? előre is köszi!
  • DJ GamerGirL
    #184
    Nos, elég sokan kértétek a magyarítást, szóval itt van. http://www.djramy.extra.hu/singles_2_hun_by_ramy.rar
    Ezt én csináltam, egyedül, kb. egy éve, szóval elég kaka a minőség, csak akkor érdemes feltenni, ha nagyon elakadtál. Ha szeretnétek, hogy befejezzem a fordítást, akkor esetleg lehet róla szó, és, ha valaki tudna nekem segíteni benne, az nagyon jó lenne.
  • DJ GamerGirL
    #183
    Amit én csináltam hozzá, e-mailben kérjétek el, elküldöm.
  • gabica06
    #182
    Nekem is kellene a magyarosítása , mert nincs fennt sehol mivel magyarul adják ki. annyira szeretném [email protected]
  • Taylor10
    #181
    Ramy elküldenéd nekem a Singles 2 magyarositást.nagyon hálás lennék.
  • kalama
    #179
    helló
    elég rég írtatok de azért meg kérdezem: kéne tipp hogyan tok eljutni minél hamarab addig, hogy csinálhasson valamit a csaj meg a csávó ne csak dumálgasson (romantic talk, sohrt talk...)

  • szemi8811
    #178
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni, hogy honnan tölthetem le a singles 2-őt, mert eddig letöltöttem egy csomó változatot, és egy sem működött. Előre is köszi
  • DJ GamerGirL
    #177
    Helló!
    Én készítettem egy magyarítást a játékhoz, asszem a küldetések le vannak fordítva, ha kell, e-mailben elküldhetem. Címem: djgamergirl'kukac'@gmail.com
  • Banilla
    #176
    Sziasztok!

    Látom elég rég írtatok a fórumba, de hátha tud nekem segíteni valaki.
    először is magyarításra lenne szükségem a Singels 2-höz. Ha valaki tud helyet, ahonnan le lehet tölteni, nagyon örülnék ha megírná. Másodszor pedig fogalmam sincs hogyan kell visszaszerezni Johst. Már barátok vagyunk, de nem akar se flörtölni se semmi.
    Köszi a segítséget előre is!!!!