797
The Suffering 2
  • Halfer
    #637
    Pont a napokban terveztem a harmadszori végigjátszást :) Bár az 1-et szívesebben vénném végig (negyedszer) csak ott van egy kis probléma a format óta (textúrák, karakterek - modellek nem látszanak :D)
  • Maxtreme
    #636
    remélem ezzel már nem lesz süsü az AI nálam :)
  • NEOreg3
    #635
    The Suffering Ties That Bind-CiFE
  • gamerboy91
    #634
    Valaki adjon egy működő letöltési linket a crackhez!
    Vagy tegye fel vlahova valaki!

    Torrent is jó!
    A GCW-ről nem lehet leszedni+

  • gamerboy91
    #633
    Valaki adjon egy működő letöltési linket a crackhez!
    Vagy tegye fel vlahova valaki!

    Torrent is jó!
    A GCW-ről nem lehet leszedni+

  • MICIKECICIKE
    #632
    CSAK NEM TUDOM KINYITNI AZ AJTÓT!
  • MICIKECICIKE
    #631
    KÖSZI!
  • Halfer
    #630
    be kell menni a fürdőbe, nappaliba, gyerekszobába, stb. mindenhol végig kell nézned mi történt valójában, majd utána vagy előtte a tv-ből beszél hozzád killjoy és mikor jönnek a zajok akkor mehetsz...
  • MICIKECICIKE
    #629
    HELLÓ! Elakadtam TORQUE lakásában,nem tudok ki menni az ajtón. SEGITSEN VALAKI! Előre is köszi!
  • Halfer
    #628
    hahó ti olvastok? nem hazudok ha 100x volt leírva ;)
  • sasa79
    #627
    a Suffering 2-ben a végefelé azon a pályán ahol egy nagy féreg teszi le az ellen- feleket plussz még támad a néger csoka is.Ott mitt kel csinálni? Légyszi HELP MY!Kösszi!!
  • Halfer
    #626
    a végén mi nehéz? főellenség? inkább segítek vagy tippet adok csalás helyett :)
  • WhiteLand
    #625
    Van ehhez kód egyáltalán?...igaz nem szeretek kóddal játszani de ez az uccsó pálya kiakaszt...Vagy lehet arra a sorsra kerül hogy még egypár próba és deletelve lesz... Az egy jobb volt ilyen téren...hogy qva könnyű volt...
  • Hellsing47
    #624
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az már a vége lesz : a lényeg hogy probáld meg nem legyilkolni azokat a páncélos Slayerek-et és akkor nem fog folyton szörnyket rakni az a "kigyószörny" /=DD/..és azt a "szellemembert" /lol xDD/ akit amugy Blackmore-nak hivnak azt mindig szörny alakban üssed-vágjad ahol éred...nekem 2ora után kifeküdt=DD

  • csako
    #623
    elakadtam a suffering2 vel valahol a vége elott ahol a kigyoszorny sorra rakja a szornyeket es a szellemember atalakul vagy elszedi a eromet merre továb már 2 hete cseszeget a játék segítsen aki tudja
  • Hellsing47
    #622
    lehet annál mondta...nem emléxem pontosan..visszanézni meg nemtom...mert menteni fél évente egyszer mentettem ebben a csatában..lol

    amugy felölem jöhet a FAQ...de ki fogja megszerekszteni??
    meg kéne egy banner...erre a célra Rage47-et javaslom...(lsd. Prey bannaer=D,meg asszem Hitman Blood Money bannere)hacsak nincs vki aki még megtudja csinálni :)

  • Halfer
    #621
    igen tényleg késő a FAQ de még ma is betévednek ide kérdésekkel. szted pl legyen?

    ties that bind-ot nem tudom ott mondta-e de csata előtt is. pontosan ezt: "These are the ties that bind us." Méghozzá arra mondja amit utána elmesél, hogy mindenhová csak te képzelted. Ezek kötik össze a két énjéd.
  • Hellsing47
    #620
    kössz Halfer...de csak enni volt???én vmivel többre emléxem..mert azt hallottam hogy mondta hogy "..ties that bind..." vagy csak rossz a fülem?? xD

    amugy sztem a FAQ-al kicsit le vagyunk maradva nem??:-)

    bár jobb késö mint soha..=D
  • hitch
    #619
    persze.De ma nem hinném hogy folytatom mert nézem amecset:D.Holnap.Van Msn-ed?Ha van megadod priviben.THX
  • Halfer
    #618
    Hellsing47: Régen vettem ki shotokat és visszaolvastam. Szóval Blackmore a nagy csata előtt közölte Torque-al, hogy csak az ő szemeiben volt ott a helyszíneken, és megundta már hogy osztozzanak egy testen, ezért eldől ki marad életben. Szóval úgy van, ahogy mondtuk.

    hitch, ha tényleg lesz FAQ, akkor a szerkesztésbe beállhatok? végigjátszás, elakadások, történet, stb leírásában?
  • Halfer
    #617
    jah én is pont a szekesztést vállalnám, többit nem nagyon...
  • hitch
    #616
    CSinálni kéne egy faq-ot a játékröl én válalom a szerkesztést csak keresek olyan ember aki Designolja meg feltölti.
  • Halfer
    #615
    ha jó véget értél el, akkor azt leírtam, de ha idézet az oks?

    Blackmore: "You played right, I couldn't... get you ... to break the rules. And the way I play, it's all or nothing..."

    szóval én fel voltam háborodva, hogy sztori terén semmit nem nyújtott a 2 az 1-hez képest!
  • Hellsing47
    #614
    nah..sikerült

    vki nem tudná elmondani hogy a végén mit beszélt Torque Blackmore-al..pont akkor nem nagyon figyeltem...=/
    nem kell szorol-szora csak ugy nagyjábol..=)
  • berlinboy6329
    #613
    Hát...kb....nem is tom...20 megvan sztem.
  • Hellsing47
    #612
    nah akkor neki esek megint..de ha még 1ora ölés után sem hal meg akkor kibaxom a gémet az ablakon lol =DDD!!

    én is Prey-eznék de annyira rendesek a topic-jában hogy nem tudták leirni hogy hány pályábol áll...=///
    és mondom nem akarom hamar végigtolnai ha csak 9-10 pályábol áll...remélem van vagy 20-25 xDDD
  • Halfer
    #611
    jah én is csak a tüzeset bántom, amíg van páncélos slayer addig az nem jön, úgyhogy a slayert hagytam :)

    sok sikert, még harcolj egy darabig :D

    én is épp Prey-ezek, lehet hogy rövid de már alig várom hogy játszak vele :D
  • Hellsing47
    #610
    hát én öltem egy orán kerszetül...felidegesitett..elmentem prey-ezni..azzal meg végképp nem akarok jáccni mert olvsatam hogy nagyon rövid és azt nem akarom hamar végigtolni=)

    itt csak az a szar hogy sokszor átalakulok blackmoore elött és mire pont megütném eltünik..azaz igy átmegy Torque-n...a páncélos slayer-t meg nem akarom elpuszitatni mert a páncélos triggerman-t meg azt a szenya tüzest nehezebb legyürni..=D

    amugy csodálom hogy nem rakták bele az egyböl azokat az idegesitö kiscsajokat az Infernákat(már ha igy hivták lol)amik sikitottak és felgyulladtak..rühelltem azokat az 1ben.. =DD
  • Halfer
    #609
    az a jó ha elesik! szörnyként csapd mindig, a fegyver a szörnyekre kell! szóval csináld csak nekem is véletlen jött össze 1 óra gyepálás után ...
  • Hellsing47
    #608
    mi a tököm van már???

    a faxért nem pusztul ki...1órán át öltem de semmi...már vagy 20000 tommy gun töltényt belekültem,vagy 20 tárnyi shotit és még jopár rakétát...még mikor szörny vok ugy is megcsapom csomoszór de nem hal meg..(itt lehet hogy az a baj hogy nem tépem darabokra???dehát hiába ütöm meg csak elesik azt eltünik)
    már mikor blackmore szörny volt akkor is "leöltem" de nem hal meg...

    mi a xart baxok el????
    ja és xombium meg alig van..vagy csak én nem látok/találok???=DD
    kb 2x volt a tommy gun, a shotgun és a rakétavetö melett meg 1x a tüzben..de ennyi,én többet nem találok =///
  • berlinboy6329
    #607
    Lesz minden a páncélosból.A slayer,az a tüzes izé,és Trigerman iiiisss!!!!
  • Hellsing47
    #606
    remélem hogy majd elöbb utobb kimul..majd holnap neki esek...most prey-ezek=)))

    hát a csaj az már biztos hogy nem fog besegiteni...kinyirtam amikor a helikopterrel lezuhant és géppityoval lött rám...=/
    csak azért kérdeztem hogy le kell-e gyilkolni mert ott van az emeleten rakétavetö...

    a legjobb fegyvereket lehet használni balckmore ellen...dupla sawed-shoti,tommygun ,meg asszem ott volt még a skorpion is...bár most van nálam m60 100 löszerrel =DDDD

    és csak ilyen bu*i slayerek fognak rám jönni???remélem igen mert szeretem használni a shotit...:-)
    a többi monsztára meg nem olyan jo..kivéve a mainliner-re..arra is csak egy lövés közelröl:)
  • Halfer
    #605
    hát gyepáld aztán csak meghal, de inkább szörnyként és space-el is csapj oda neki

    az a kukac az marad, attól függ jó vagy rossz vagy, vmikor a csaj helivel besegít neked, de ha jó vagy akkor nem. nekem nem segített. de te ne bántsd azt a sz*rt.

    Call of Cthulhu-gondolsz? jah szegény Torque :)
  • Hellsing47
    #604
    nah megint egy kérdés...itt vok az utolso pályán...és csak kérdem hogy blackmore-nak lesz vmi életerö csikja vagy csak ugy gyilkolni azt amjd egyszer meghal???

    meg azt nagy férget ami ott van a közelben azt le kell löni majd??vagy az csak "nézelödik"??? xDD

    amuyg télleg csak mi képzeltük oda Blackmore-t...beszarás...ez a Torque már tiszta idegroncs...mint a CoC-ben a nyomozó(nem emléxem már a nevére =D)
  • Halfer
    #603
    én leírtam már nagyon sokszor milyen a 3 forma, olvass vissza, nem szeretném megint leírni :$
  • Hellsing47
    #602
    jajj de sokat irtam ilyen korán reggel lol :DD
  • Hellsing47
    #601
    hát de várjunk...akkor hogyha csak képzeljük hogy ott van blackmore..akkor mért beszélt a feleségünk (bár ez még oké ezt is képzelödtük) meg a legjobb haverunk is rola...meg asszem még vki emlitette hogy ki azt nemtom...

    amugy csak azért gondoltam hogy az az utolsó pálya mert minden televan fegyókkal és xombiummal..meg látom hogy az a kutyás pöcs meg az a másik benne vannak egy ketrecben...én ebböl gondoltam hogy az utolso...de Dr.Killjoy már ngayon a bögyömben mvan...
    ugye ebben a részben kiirtjuk vhogy???
    egyébként abszolut rosszak hogyan lehetünk??mnkit kinyirunk??mármint minden civil-t(mint pl. a drokosokat meg a sokk alattiakat) és minden fegyverest(rendör,kommandos//bár ebböl eddig csak 1 segitett nekem:)// fegyveres civil)???
    gondolom jok meg akkor tudunk lenni ha segitségünkre levö faszit minnél tovább magunk melett tudjuk tartani...(bár nekem mindig meghalnak egy-egy nagyobb ütközetben szal igy meg semleges leszek=////)

    ja és még egy kérdés//ma ilyen kiváncsi vok xDD//
    mikor milyen átváltozási formák vannak???
    jó:akkor asszem iylen áramot "bocsátasz" ki magadbol
    rossz:ilyen tüskés(mint az 1ben)
    semleges:???<--ezt nem tom:/

    vkinek sikerült már mind3at elérnie??
    amugy nem akarok jáccani a gémmel...nem akarom végigvinni...=D
    néhány részt nem akarok ujra megismételni ha ujra jáccom..mint pl. a helikopteres részt sem.../de nem értem egyszer a csaj segitett nekünk utána meg már ki akar nyirni vagy mi????/
  • Halfer
    #600
    1. nem az az utolsó. egy lerombolt ház emelete lesz.

    2. a végén derül ki igazán, de nem lövök le nagy poént. blackmore te vagy. én így vettem ki a történetből. a te gonosz éned. mindenhol őt láttad, amikor a katonák elkaptak akkor is, pedig NEM volt ott, csak te képzelted oda. ha a jó végét éred el, blackmore ezt elmondja hogy te nyertél, te nem tudott rávenni rossz dolgokra. szóval nagy valószínűséggel a te másik éned.
    akinek kutyája van, nem ő a főellenség, hanem blackmore lesz. ahol akkor most vagy csak egy nagyobb csata a kutyás ellen. elég jó kis pálya.
  • Hellsing47
    #599
    nah csak egy kérdés...vagy 2

    1:melyik pálya az utolso??amin egy nagy medence van ilyen büzölgö folyadékkal??oda esek miután kinyortam azt a nagy férget!!

    2:Blackmore az a csávo aki folyton basztat minket..bár ez igy nem jó mert 3-an basztatnak=D
    arra gondolok aki abban a piros cuccban van..(vagy milyenben xD)
    nah de akkor ki az a másik kettö???(egyik ilyen kövér a másiknak meg van 3 korcs kutyája..azokkal is meg kell küzdenia végén???)

    köszi aki válaszol:)

  • Halfer
    #598
    nagyon szívesen :)) örülök h segíthettem