797
The Suffering 2
  • himpike
    #677
    Na, kinyomtam jóval/gonosszal, semlegessel milyen?
  • _Atti_
    #676
    sulyos..(dehogyjönide)
  • Bencsi
    #675
    [IMG]http://web04.citromail.hu/webmail2_new.vip?part=1.10&mime=image/jpeg&vip=88c12f1dd5f04f34efb532a0a0ae58c8e [/IMG]
  • Halfer
    #674
    Aki lemaradt róla rájött hogy nem lehet kihagyni, aki meg már végigvitte nem tud nélküle élni xD
  • doncarlos
    #673
    köszi, a második részre voltam kíváncsi... vagyis ere:The Suffering Ties That Bind.... de akkor ezek szerint 2005-ös... hogy lehet hogy még mindíg aktív a fórum...szinte hihetetlen.
  • berlinboy6329
    #672
    Én a vadásszal mennit szívtam,bazz.Mire előjött már nem volt mit felszedni a pályáról.Csak néhány maradékkal lőttem,aztán meg vertem. De meglett. :)
  • himpike
    #671
    No, játszom újra.. evillel. Ahol ezelőtt a vadász jüött, ott most a kis törpe köcsög jelent meg, és nagyon nem bírok vele..
  • REXCraft
    #670
    adj egy képet :)


    te meg micike szakadj már le pls a CapsLock-rol-.-
    htx ;)
  • MICIKECICIKE
    #669
    ELSŐ VAGY MÁSODIK?SZINHÁZ ELŐTT V UTÁN?
  • MICIKECICIKE
    #668
    AZ ELSŐ RÉSZ 2004 MÁJUS A MÁSODIK 2005 SZEPT..
  • doncarlos
    #667
    na hali... én is eljutotam edig a game-ig... mondja már meg vki hogy mikor jelent meg..... mert beszéltem egy 576kb-os eladó ismerősömmel, de ő azt mondja hogy nem új... na most akkor mikori?
  • Halfer
    #666
    el nem tudom képzelni hol lehet ez. esetleg egy kép? :)
  • MICIKECICIKE
    #665
    SIKERÜLT SZÉTLŐNI! KÖSZI.
  • Neonsz
    #664
    Hali

    Nekem is kellene egy kis segítség. Fölöttem van 2 doboz meg víz és 1 hulla. van egy kis alagút ott bemegyek fölöttem egy nagy doboz és víz. nem tudom tovább vinni a játékot
    légyszi segítsetek nekem!
    köszi

  • Halfer
    #663
    ott fent vagy egy géppuskaállás, azzal sorozd meg a kukacot :D
  • MICIKECICIKE
    #662
    OTT AKADTAM EL ,HOGY A NAGY SZÖRNY RAKOSGATJA AZOKAT A GÉPPITYUS PÓKOKAT A LIFTTEL MEG LEHET FEL-LE SZAMBÁZNI.MIT KELL CSINÁLNI? KÖSZI!
  • himpike
    #661
    No, végre sikerölt megfektetni Blackmore-t. Kis segítség az utánam következőknek

    Spoiler! Blacmore, a főellenség legyőzése:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nos, legegyszerűbb úgy kinyírni, ha csak slayerek spawnolnak ránk. Ezt legkönnyebb úgy elérni, hogy az elején azonnal rakétavetőre és thomsonra váltunk. A rakétavető azért kell, hogy gyorsan fel tudjuk tuningolni az őrületet nagyobb távolságból, a thompsonnal meg közelről oszthatunk. Szaladjunk fel a lépcsőn, nem sokkal később jönnek majd a slayerek, abáljuk le őket. Jön a szürkés, sebezhetetlen is, és teremti az újabb és újabb példányokat. Ha túl közel érne, a rakétavető dobozánál ugorjuk le, pont a thompson doboza mellé fogunk érkezni. Töltsük fel a készleteket, és várjuk be a slayereket, írtsuk őket, míg át nem tudunk változni. NE változzunk át azonnal, várjuk meg míg a slayerspawnoltató leér, menjünk vissza fel a lépcsőn, és tartsuk az emeletet amíg újra oda nem jön, ekkor leugorva alakuljunk át, és üssük meg Blackmoret. 1x elég megütni és hanyatt esik. Átlagosan 3x lehet padlóztatni egy átalakulásból. Ha közben lejön pár kopasz slayer akkor azokat is leüthetjük, de vigyázzünk, hogy a főnöküket ne csapjuk szét, mert akkor más tipusú szörny esik a nyakunkba. Ha ez a tüzes fajta, akkor jó esélyel be is fogjuk bukni a dolgot, ha a Triggerman(pók), akkor váltsunk rakétavetőre, és azzal folytassuk. A pókokból igan hamar fel lehet tornázni az őrületet. A lényeg ugyanaz, mikor a főpók feljön, leugrás, és Blackmorekoncolás. Mediumon játszottam, a jó oldalán. A villámlós spectámadást nem javaslom csak Blackmore első leütésére, mert a többinél valószínűleg leérnek fentről a többiek, és ha szétcsapjuk a spawnoltatójukat, bajba kerülhetünk. Ha csak a könnyen sebezhetők jönnek, nyomjuk be nyugodtan, letarolja őket és tövább tart az átalakulásunk. Nem tudom megmondani hányszor kell megütni Blackmore-t, de nem túl sokszor, gondolom nehézségi szint függő is, kb 12-15 alkalommal esett hanyatt. Én minden sikeres széria után felfutottam a lépcsőn, és mentettem. Figyelni kell arra, hogy ne legyen mellettünk lény, mert szar is az, ha load game után egyből szétvágnak.. Míg mindezt csináljuk, Blackmore sétálgat a pályán, és vagy megpróbál átsuhanni rajtunk, vagy megdob egy lila villámgömbbel. ez igyakezzünk elkerülni, főleg ha át vagyunk alakulva, mert visszakényszerít veleminket az emberi alakunkba.
    Találunk még a pályán pár gyógyszeres dobozt, ezeket fel lehet szedni szorult esetben, nekem megmaradt mindegyik. Található még lefűrészelt csövű shotgun párban. Ez se rossz slayerírtó, de én néha mellélőttem vele és körbeszabdaltak, meg nem is visz túl messzire, szóval azt sem ajánlom használatra.
    Ha Blackmoret legyőztök a fhős visszalakul, és fel kell menni a lépcsőn hazavágni őt. Végső anim nincsen, ezen nagyon felkúrtam magamat.
    ]

    Hát ennyi lenne a főellenfél legyőzése. Nekem a vadász nehezebbnek tűnt, valószínűleg a körülmények miatt. a játék hajlamos bugzani, mentsünk rendszeresen több helyre, mert bizony megeshet, hogy valami nem történik meg, és nem tudunk továbbhaladni!
  • himpike
    #660
    Jah, tudom. Van egy "toronyszerűség", nem túl magas, ott tudod egy gombbal leejteni a csónakot. A szuka, ha még él beleugrik, és elhúz vele. A toronyból rálátsz a csónakra egyébként, szal nem nehéz meglelni.
  • ThugEdge
    #659
    kellemetlen,de elakdtam:
    az a rész,mikor egy kis kikötő van le kell gyakni a katonákat és bejutok a dokk részhez,a magasban fel van húzva egy motor csónak,gondolom azzal kéne távoznom,de nemtom hogy lehet leszedni onnan,van még egy kapcsoló,ami csak a kaput működteti,aszem 10-ik pályán van,előtte az volt,hogy a rücskös képű bezárt egy hangárba azt jött rám mindenki,na innen jutottam ki ehhez a kis kikötőhöz
    ha vki tudja thx
  • himpike
    #658
    Nincsenek benne még csak közepesnek mondható fejtörők sem.. többnyire szimpla elnézésen akad meg a playa. Amúgy a leglehetetlenebb helyzetekben is ki tudtam kászálódni, pl volt, hogy a hátam mögött a vadásszal benyomtam a savet.. 20% HPn... volt 10 golyó a shotgunban, meghaltam kb 10x,beidegesedtem, quit. Kicsivel később vissza, és 1 golyó megmaradt a 10ből, úgy megöltem, dacára a folyamatosan támadó kutyáknak... ez volt a legnehezebb része. A legvége meg szvsz szimpla türelemjáték lesz, lehet megpróbálom úgy hogy minden találat után mentek.
  • David0311
    #657
    Hali!
    Vam ehez a játékhoz végigjátszás???
    Ha van pls adjatok 1 linket ahonnan le tom tölteni v el tom olvasni!
    THX
  • himpike
    #656
    Hányszor kell Blackmore-t eltalálni a végén? Ha sokszor akkor küldjön valaki csítet hozzá, mert ehhez kurvára nincs türelmem. Ha véletlen leütöm a Slayerspawnoltatót, lehet is load gamet nyomni.
  • himpike
    #655
    Megoldódott, a biztosítékszekrényt kellett meglőni. Lőttem hamarabb is, csak nem kellően komoly fegyverrel.
  • himpike
    #654
    Űpff.. kost meg fullsötét.. :S
  • himpike
    #653

    ez az talán. Lol, operával nem megy ez a fórum, azért nem sikerült semmi..
  • himpike
    #652
    Nemtom hogy kell, ha 20KBra csökkentem semmi se látszik belőle. Azokről az oldalakról, amit ismerek linkelni se engedi. Discipline & Punish a mentésem neve
  • REXCraft
    #651
    mutass egy képet!!
    igy nem vágom hol jársz
  • himpike
    #650
    Elakadtam a vége felé ahol a sötétzárkák vannak. Adott egy kidőlt falrész, ahol áram cikázik, látok mögötte egy alacsony kis alagutat, de ha felmászok lenyom az áram. Még egy irányból meg lehetne közelíteni, onnan tűz égy. A harmadik lehetséges irányból egy zárt ajtó van. Negyedszer pedig mehetek lefelé egy lépcsőn, de ott is zárt ajtó van. Előtte nem sokkal jött egy telefon, hogy aki az életéért fut, minek veszi fel a telefont. Help pls!
  • Maxtreme
    #649
    Az elsőnek van baja mint írtam.
    Sajna semmi megoldsát nem találtam rá, pedig külföldi forumokon is sokan felvetették a problémát..
    A Surreal supportja meg = a 0-val...
    Apropó. Patchet próbáltad ráküldeni? Ezt még megnézhetjük. Sajna nálam vmi hiba folytán nem megy fel.
  • Halfer
    #648
    Ez érdekes. Semmi megoldást nem hallottál rá? Ilyen volt elsőnek is, nem is vitted végig? Nekem egy format óta van ez, próbáltam régi driverrel is (vga-m kopra az mint Neked) de úgy sem volt jó. Ha nincs más megoldás, akkor a 2-t tolom végig újra, bár az egyet jobban preferálom :)
  • Maxtreme
    #647
    nem
  • Code92
    #646
    ennél a cife-s verzsönnél nem kell lehúzni a maghajtót?
  • Code92
    #645
    húú nagyon láma kérdés de meglehet oldani v.milyen crackkel h. ne keljen lehúzni a meghajtót a suffering 2 nél?? most le van húzva és eléggé jó gamma csak hát ez így nem álllapot....előre is kösz már ha seít itt v.ki...
  • Maxtreme
    #644
    naná h angol vazz :)
    1ébként érdekes h ugyanazt a krekket tartalmazza mint ami már hónapok óta elérhető.


    Az AI hiba meg tudjátok mitől volt? Nagyon lol, de attól h nem volt bekapcsolva a vsync. Erre varjatok gombot :)
    Jött 1 kósza 5let h be kéne kapcsolni.. megtörtént, és jó lett minden :)
  • NEOreg3
    #643
    nem
  • gamerboy91
    #642
    Most ez komoly?
  • Maxtreme
    #641
    Arab
  • gamerboy91
    #640
    Ez crackes verzó?

    Angol vagy milyen nyelvű?
  • Maxtreme
    #639
    Sajna az első rész nálam is ezt műveli :/
    Se modelek, se tereptárgyak.. Meg 1-2 fal textúrája is átlátszó.
  • bcrics
    #638
    mikori gém ez?