118
Elemezzük az okokat ki miért várja már, hogy felálljon a gép mellől.
  • Mayu Misery
    #118
    XD...hát,akkor muszáj felállnom ha beizzad a seggem,vagy elzsibbad a lábamXD.
  • Blasta
    #117
    Én nem akarom, hogy a gép mellől álljon fel. Azt szeretem mikor a gép előtt áll fel, és közben a "gyönyör a szádban 2" megy éppen!!!
  • Cicero
    #116
    De valamikor a játékra szánt idő is belemegy.. főleg most ::D:Dd
  • obe
    #115
    hát szerintem minden városban akad több pc-s bolt ahol minimum 3-8 fajta van, tartós használatra 3-4 ezerért bátran mazsolázhatsz közülük...
    ezen összeg alatt is lehet jot találni , de ritka..
    gratula hogy nyugdijasként gép elé ülsz, egyike vagy az első uttörőknek, késöbb ez már általános lesz szerintem, de ma még unkális..sok sikert
  • CLINT EASTWOOD9
    #114
    ha felakarnék állni a gép elől akkor felálnék egy percet se ülnék előtte
    BASSZAMEG
  • shaba23 #113
    utálok a gép előtt ülni, de feküdni itt nem tudok, szóval tűrök tovább
  • Dynamic
    #112
    Egy óra internet?Ahhoz képest, hogy kb. 12000 kommented van...Én 3 és fél éve vagyok itt, de csak 6000 van.
  • Crazygirl
    #111
    ki utal??? mirol beszeltek...
  • Cicero
    #110
    1 óra: Internetezek
    2 óra: Játszok egy kicsit (doom3)
    3 óra: fáj a szemem, felállok, kinyomom a gépet, és vagy 5 órán át hozzá se nyulok :)))
  • Dead
    #109
    De ha utál a gép előtt ülni, akkor valószínű, hogy nem az sg.hu-n tölti az idejét
  • mikike
    #108
    tévedsz mert sokan végeznek olyan munkát, amit utálnak, vagy vannak olyan helyen ahol nem szeretik őket

    egyébként meg nem jó topikban kérdezted meg
  • szatigor
    #107
    Már a kérdés feltevés sem jó helyen van szerintem, mert ha van olyan, aki utál a gépelőtt ülni az nem olvassa el, mert nem űl a gépelőtt, aki viszont itt ül, mint én az feltételezhetően azért ül itt, mert nem utál a gépelőtt ülni, hanem imád a gépelőtt ülni, mint én, s csak mosolyog az ilyen kérdéseken. Boccs. a kérdésfeltevőtől. Akarok venni egy fűlhallgatós, mikrofont a gépemhez, ami egy Lap System személyi számitógép, szélessávú, kábelnet modemmel működő, Windows XP tipus. Hol és mennyiért lehet kapni. Segitsen valaki. Kaposvári nyugdijas vagyok.
  • Chief
    #106
    itt szeret mindenki!
  • Loál János #105
    :DD
  • mikike
    #104
    ha tudnád már hány helyen nem bírnak...
  • Loál János #103
    Te más fórumra is jársz?
  • mikike
    #102
    de én is tegnap átraktam kisebbre és most jobbnak tűnik
  • mikike
    #101
    innen lestem
  • Loál János #100
    Aztán ki tudja, igaz-e?
  • Loál János #99
    Én ezt nem tudtam.
  • mikike
    #98
    azt tudjátok, hogy árt a szemnek a magasabb színhőmérséklet, tehát jobb ha a monitort 6500k (vörös), mint hogy 9300k (kék) temp-en nézzük?
  • iko
    #97
    akár :)
  • szacsi
    #96
    nálam is :Ð
  • sz4bolcs
    #95
    És azt hiszem, ha valaki ilyesmit vesz észre magán, az elnyerheti a kocka jelzőt :)
  • sz4bolcs
    #94
    És a fejem sem a szemem nem fáj tőle, hozzászoktam, vagy ez valami adottság. Addig bírom, amég van áram. Viszont lanpartykon nem megszokott körülmények közt, ahol nincs háttámla, vagy nem kényelmes az asztal, addig kell játszani amég többiek ébren vannak mert különben nincs meg a csapat, olyankor szoktam szarul lenni, de az szerintem pszichikai. Olyankor a bioritmusom is fölborul, ha valakihez/valamihez alkalmazkodni kell. Azt vettem észre mostanában, hogy az alkalmazkodó képességem kritikán aluli, azt bírom ki amit megszoktam - kaja pia alvás vagy bármi más... változtatni is akarok rajta, valahogy edzeni.
  • sz4bolcs
    #93
    Érdekes én még nem tapasztaltam ezt a kihülést, de folyton van valami amit iszom gépezés közben, tea vagy gyümölcslé. De addig tudok itt ülni amég a hulláitok kihülnek :))
  • sz4bolcs
    #92
    Addig ülsz előtte, amég a hullád is kihül :-)))
  • Tetsuo
    #91
    Vízhűtés, persze. Sörhűtést akartál írni.. :)
  • iko
    #90
    nyáron vízhűtést használok télen meg csak kidugom a fejem az ablakon :)
  • Aquir
    #89
    van szellőzés? :)
  • iko
    #88
    Ha sokáig gépezek akkor elkezd felmelegedni a fejem.
  • sweech
    #87
    utálom a gépet amikor belassul, lefagy, kiakad és nem csinájja azt amit akarok, hanem megy a saját feje után :D
  • Lacc
    #86
    Detto nekem is Razer Diamondback, nagyon jó kis egér ám :) Vérpontos, és szinte egyáltalán nem tapad az alja sehova, ami az előző egeremnél messze nem igy volt.
  • Ben C
    #85
    Bal kézben egy jobbkezes egér? :o
    csak mert én is bal kezes vagyok, jó egeret akartam, de az orientációja miatt nem vehettem mx510et.. azóta razer diamondbackem van :)
  • Sadist
    #84
    "A halkítás is naon fontos, az állandó monoton zajártalom ~10évvel megrövidíti az életet!"

    De ez szerintem nem az ilyen pár db-el zajokra érvényes. Ez szerintem azokra vonatkozik, akik gyárakban vagy egyéb más helyen dolgoznak, ahol nagyon monoton és hangos zaj van. Bár már hallottam olyat is, hogy valaki fülzúgás miatt pszihiátrián kötött ki, mert egyszerűen begolyózott tőle.
  • Punkerwork
    #83
    nyáron én moncsim is ökörködött úgy volt kapok újat, de én hülye 2 pofonnal (max 4-5) meggyógyítottam :(
  • Szofi
    #82


    jaja...
  • Adi
    #81
    Azért mert egy értelmetlen dolog hosszú távon és egy idő után csak káros hatása van bár nem rosszabb mintha egészenap mászkálsz!
    Mindig az aranyközép út a legjobb!:D
  • krisztike
    #80
    Nem hiszed el,de itthon is recseg a szék és a szomszéd szobában sikít az ember,hogy még mindig nem feküdtem le és,hogy hajnalban kelteni fog...:-)
  • FtranX
    #79
    Más vinyók, amiket eddig hallottam, sem voltak számottevően halkabbak.
    Ha lenne rá pénzem, bezárnám a gépet egy hangszigetelt, légkondicionált szekrénybe. Úgy se sűrűn nyúlok hozzá, max a dvd-hez.

    Ha már zajról van szó, az idegesít még, hogy a legtöbb TV is magas hangon sípol. Nagyon zavaró tud lenni, ha az ember halkan hallgatná a TV-t (pl. elalváshoz).