165
House Of The Dead 3
  • Microcosmos
    #85
    Nekem még mindig nem indul el ez a rákos game
  • davos80
    #84
    A credit mi a francra jó?
  • Andie
    #83
    Na végignyomtam énis, normal nehézségen, miután felállitottam a creditet 9-re, az életet meg 5-re, simán ment :)
    Igazából jó kis adrenalin game, egérgyilkolós élöhalottas :)
    3 dolog szivatott meg, az egyik az a lajhár geci volt, az utolsó lábát úgy kapkodja, hogy alig birtam eltalálni. A második az a fa volt, ami a csápjait küldte, méghozzá mikor a föld (viz?) alatt jöttek, aszittem ott kell löni, és nem sebzödött. Aztán rájöttem, hogy ott nem kell löni, csak mikor felugranak a vizböl. Akkor gyorsan 1-1 lövés, és annyi. Az utolsó nyilván a föszörny volt, már aszittem az életben nem nyirom ki. Föleg mikor a végén azokat a rohadt csillag-gömböket nyomta rám. Hát a végén már jobkézzel fogtam az egeret, és ballal kattingattam mint a hüje. Ennyi löszer nincs a világon, mint amit beleeresztettem :)

    A time-akármit is próbáltam, de képtelenség megcsinálni. Még a lajhárig el tudtam jutni, de ott mindig letelik az idö :(
  • Shep
    #82
    megmuttatta az elején, de a fejeket kell lőni, meg mikor küld mindenféle csápokat meg egyéb érdekességeket, na azokat is lőjed.
  • davos80
    #81
    Hát ja.
  • M@TriX
    #80
    nem mondanám annyira rondának (mint amilyenek mostanában ki mernek jönni)
  • davos80
    #79
    kép2
  • davos80
    #78
    kép1
  • mikike
    #77
    nekem elindul (hoodlum), de igencsak szaggat :(
  • Microcosmos
    #76
    nekem nem indul el ez a rákos game
  • fifi
    #75
    van egy fülkében vmi torony, az oldalán emberfejek, és ilyen pengés csápjai vannak/jönnek a földből is/...Azon mit kell lőni? Mert amikor először mutatta a sebzés pontjait nem oda figyeltem...
  • Spunge
    #74
    mi haveral leultunk jatszani very hardon
    es ropke fel ora allat vegig loktuk ajatekot!4
  • Seth
    #73
    nem...
    a time attack jóval izgibb
    Ja és eddig 3x vittem végig,mindíg más volt a befejezés
  • DONGUBA
    #72
    ezt a szart ha abbahagyom az 5. palyan akkor nem lehet menteni vagy mi van????Survival mod
  • Shep
    #71
    Jó ez, szebb mint az eddigiek /na még jó/ és ugyanaz az egérkattintgatás mint az eddigi részek.
  • Duddits
    #70
    5.1-es Catalyst. Kodek nincs fönt.
  • NeoMaN
    #69
    kódekszarokat leszedni. vga driver elég új?
  • Duddits
    #68
    Ugyan az!! PROPERES-sel, csak nekem feketeképernyőt ad be.
  • torrente
    #67
    Nem veszítesz sokat, ha nem tudsz játszani vele.
  • magus
    #66
    kibasz a desktopra
  • torrente
    #65
    Nekem megy. Hosszabb idő volt letölteni mint végigjátszani! Kb. fél óra alatt kész voltam.
  • Tirex
    #64
    igen én is ezzel szívok.- proper-esem van
    jólenne valami tipp...
  • Rasim
    #63
    Hali skacok!

    Nem közvetlenül a játékkal kapcsolatos a kérdésem, de privát ftp-t keresek, amin mindenféle jó dolog van. Tudnátok ajánlani párat? Köszi
  • Seth
    #62
    max a pontjaidat mented el oszt ennyi....
  • Malachi
    #61
    nekem nem megy a game :( elindítom,1 pillanatra bejön egy fehér képernyő,majd visszalép winfosba... nektek is ez a baj?
  • Curtis
    #60
    Hello,


    Valaki megmondaná, hogy hogyan lehet menteni? Mire van a Save/Load? Thx. :)
  • mikike
    #59
    nem torrent link nincs hozzá?
  • NeoMaN
    #58
    beteg, hagyjad... :Ð
  • NeoMaN
    #57
    ne
  • dikki*yysw
    #56
    Uhh bazz ez kemény...
  • DJ RX7
    #55
    honnan lehet leszedni ingyen mondjatok linket!
  • dikki*yysw
    #54
    De hülye vagy, aztamindenit!

    11-én hajnalban, te meg este 9-kor beesel ide, és úgy, hogy mindenki már fél napja erről beszél, benyögöd hogy lehet tölteni.

    Aztán meg belinkelsz egy smsweb oldalt. Gratulálok!
  • Malachi
    #53
    én a 2-vel is játszottam,az is nagyon rövidre sikerült :)
  • Seth
    #52
    Most olvastam hogy az X-box verzióban ha végigviszed a survival módot, akkor megnyílik a 2. rész,tehát az is benne van. Azzal még nem játszottam.....de nemhinném hogy a pc-sbe benne van. Pedig így kicsit jobban megérte volna letölteni...:(
  • Seth
    #51
    21:45"
    ebbe nincsenek benne az átvezető jelenetek(amik hihetetlen jól koreografáltak lettek...)
    Na mindegy még párszor biztos végigtolom.
  • Lantee
    #50
    Nabazz! Nekem is kb. fél óra volt végigvinni.
    És akkor még azt merik mondani, hogy ne warezolj, inkább vedd meg boltban! Hehe! Aki ezért pénzt ad, annak gratulálok! bleee :p
  • cikasz
    #49
    Fél órámba telt kb, de lehet, hogy kevesebb mert nem néztem az órát :) szánalmasan rövid lett vazze :) :D
  • NeoMaN
    #48
    ja, az kemény 15 perc volt asszem... :P
  • NeoMaN
    #47
    pont, hogy ami ingyenes a: A WAREZ. kisfiam.... :Ð
  • NeoMaN
    #46
    ezt sztem most te sem érted. :Ð