1859

  • Carmageddon
    #1859
    Hát nagyon úgy néz ki, most beperelték a segat az alien miatt ennek a játéknak is búcsút mondhatunk pedig nagyon imádtam az első részt végig is vittem azt sokszor majdnem behugyoztam tőle.
  • Qwerty4
    #1858
    Már nem is lesz soha pc-re 2. rész...
  • Carmageddon
    #1857
    De nem pc-re ez a baj.
  • Fpocok
    #1856
    Van folytatása.
  • Carmageddon
    #1855
    Hát hogy nincsen folytatása az első részét kiakasztottam nagyon jó volt.
  • mester1987
    #1854
    Katarzis lehet nála.
  • Szabi84
    #1853
    mit mivan?
  • Carmageddon
    #1852
    Mi van ezzel a játékkal?
  • Szabi84
    #1851
    steamen meg lehet venni
  • RealHattori66
    #1850
    Playing 'Condemned: Criminal Origins' in the Dark
  • Prody
    #1849
    Dokumentumokban van, ott nézz körül.
  • DarkSector
    #1848
    hy win7 esetében bemásolom a mentéseket a c-re, és nem látja a játék.
    ha meg újból indulok akkor meg nem lehet a c-n megtalálni a save mappát.
  • verebb
    #1847
    hello...nekem van egy olyan gondom hogy már az uccso epizodnál vagyok, és állandoan (amikor a hidon kell átmenni) megáll a játék, és hibaüzenetet ir kiGondolom javitást kéne keresni...de nem találtam hozzá semmien patchot vagy javitást! Ha nem javitás kell akkor mi?
    Elöre is köszönöm a választ! hy
  • Qwerty4
    #1846
    Na sikerült megint kitolni a gamet.
    Remélem 1-2 éven belül lesz 2. rész pc-re is.
  • Qwerty4
    #1845
    Én is, de így már másodjára eléggé elmaradt a beszarás/borzongás.
    A meglepetés ereje már nincs, ez hiányzik belőle.
  • Apus
    #1844
    full kula voltam ennél a résznél is :) nem is nagyon volt számomra ilyen fosatós játék eddig, talán a system shock2 anno amin ennyit trottyoltam:)
  • Qwerty4
    #1843
    Ez talán a játéktorténelem leghangulatosabb helyszíne:



    Valami eszméletlen atmoszférája van ennek a sulinak.És fõleg ez a része: .

    Most orülok, hogy le is fotozhattam tobb pózból is.Első végigjátszáskor még nem volt progim.

    Gratula Monolith.
  • Qwerty4
    #1842
    Másodszor is elkezdtem, de sajnos nem akkora élmény, mint elsőre.
  • SZilaJMaGGoT
    #1841
    Már megoldottam.
  • SZilaJMaGGoT
    #1840
    Üdv! valakinek nincs mentése a "baba" boltos részről? Tudjátok az a lepukkant áruház ahol van egy rakás ilyen próbababa.
  • sjack sg
    #1839
    Hi. Én most tolom a második részét, iszonyatos jo. Csak az a bajom hogy elfelejtettem mi volt az elsö rész végén illetve hogy mi miért történt benne. Ha vki esetleg adna linket egy teljes, spoileres magyar történet leíráshoz annak nagyon örülnék. De ha vki leírja nekem itt hogy mi történt annak is örülnék.
    Lejjebb volt vmi pdf-es link nemtom az mi de (netem miatt valszeg) azt írja hogy több szálon töltök és nemtom leszedni.
    Annyira emlékszem az 1-ből hogy az elején kimentünk vmi gyilkossághoz aztán onnan indult el az egész. :)
  • Zozo76
    #1838
    Nekem annal a resznel ahol a rendorcsaj a felsobb szinten all es nez le ram miutan ugye leestem egy szintet mert leszakadt a padlo, akkor ott engedi a jatek hogy MEG EGY SZINTET ugorjak lefele. Kis is esik a palyarol mivel alatta mar nincs tobb szint. Plusz meg ott gyorsan ment is es igy mindig ott kapom meg az iranyitast amikor mar elkezd kiesni, igy mindig game over. Aztan ujrakezdtem a szintet es mar nem eroltettem ezt a dolgot. :)
  • Apus
    #1837
    próbálj korábbi mentést visszatölteni. nekem ott volt ilyen gond ahol fejszét kellett kerítenem, de az istennek nem jött fejszés támadó. load aztán működött.
  • crony01
    #1836
    mindent próbáltam, de semmi...visszamentem 25ször, el is mentem tőle, hogy majd jön, de nem jött, ott áll és bambul a lépcső tetején...
  • Apus
    #1835
    nekem is beakadt. vagy visszamész és akkor újra megpróbálod a lépcsőt, vagy csak mész tovább és egyszercsak mögédkerül.
  • crony01
    #1834
    sziasztok!
    A Condemned- ben mit kell csinálni annál a résznél, mikor a városi könyvtárban vagyunk és Rosa-t kéne lekísérni az alagsorba, hogy vmi mikrofilmet keressünk meg...Egy ideig jön utánam, de a lépcső tetején mindig megáll...így nem tom lekísérni...mit kell csinálni???
  • Apus
    #1833
    eléggé durva volt az állkapocs kitépős rész. a végén átvehető irányítás nekem se volt tiszta, mert bárhogy is döntesz, ugyanaz a vége.
  • butcher20
    #1832
    Oké oké kivégeztem!!! azt a részt nem értettem mikor a sorozatgyilkos x egy dobozban volt és megálltunk a kocsival hogy miért vehettem át az irányítást de nem érdekes. elég durva volt mikor a fejéből is kiszedtem a vasat annak a szörnynek. nekem tetszett a játék mert legalább különbözik kicsit a többi fps játéktól és normálon kivégezni sem volt könnyű.
    Nekem ez bejött még1x már nem biztos hogy kivégezném de ajánlani lehet másoknak is:)
  • Apus
    #1831
    hm.. asszem nincs is más fegyver már ott, csak azok a karók. vagy talán fáklya.. ha jól emlékszem én is karóval aláztam le a dögöt.
  • butcher20
    #1830
    köszönöm szépen srácok a segítséget:) de miután írtam ide rájöttem és megcsináltam:) most a főcsávóval szenvedek akiből vasdarabokat kell kiszedni. nah már 2szer szedtem ki belőle egyszer lent egyszer meg feljebb egy szinttel ahová egy létrán kellett felmenni nah miután ott is kiszedtem belőle azután haluzott a csávóm és még1x meg kell ölni de nem igazán megy már harmadjára hisz sokkal erősebb:) valaki tudna adni tanácsot? lehet az a baj hogy karóval megyek? köszönöm a segítséget előre is:)
  • Zozo76
    #1829
    Fent az emeleten az egyik szobaban is van egy szekreny szeruseg vagy mi amit ki lehet nyitni es abban is van egy szoveg, oda asszem ugy lehet bejutni hogy a padlasterbe felmesz, megkuzdesz azzal a akarmivel es leesel a szobaba. Meg egy masik szobaban egy falba epitett szekreny es ott is van szoveg. Meg amit Apus irt, igy azzal egyutt 3...

    A 4. fogalmam sincs hol lehet.
  • Apus
    #1828
    ha jól emlékszem, összesen 4 ilyen szöveget kell megtalálni, amiből kirakja a csaj a rejtvényt. valóban a tükör a megoldás, de amíg nem találod meg a részleteket addig nem enged csinálni semmit.
  • butcher20
    #1827
    Valaki tudna segíteni? az almaBT pályán vok és lementem a ház pincéjébe és végig nyomokat kell keresni infrával és eljutottam egy csapig amibe az volt írva: "amiben magadat látod". na most én a tükörre tippeltem de nincs azon semmi:( hova menjek ezután nyomot keresni? vissza fel?
  • Zozo76
    #1826
    En nem tudok segiteni neked mert nekem a stereo a legjobb ami elerheto, az is a TVbol... :)
  • manutdzoli
    #1825
    ????????
  • manutdzoli
    #1824
    Valaki megtudná mondani hogy kell 5.1-es térhangzást beállítani a játékhoz?
  • Zozo76
    #1823
    Van nyom a kocsiban. elosszor azt kene megtalalnod asszem. keress! utana felnyilik a teto, vagy te nyitod fel, mar nem tom... :(
  • zozox333
    #1822
    Üdv!
    Egy metrókocsiban kéne a felső részébe jutnom nyomot gyűjteni, de nem tudok.
    Légyszi segítsen valaki, hogy jutok oda fel!
  • Zozo76
    #1821
    Az aruhazban hulyet lehet kapni, de a konyvtar az meg annal durvabb. Pont ott vagyok... :)
  • Gando
    #1820
    nemond..