941
Worms 4: Mayhem
  • mrbaba
    #591
    sziasztok!Meg tudnátok mondani h a Worms4 I-Twinses változatát honnan lehet leszedni?Kössz
  • Gebe7636
    #590
    mert nekem a nem I-TWINS-es van meg
  • Gebe7636
    #589
    nem tudnátok megmondani, hogy honnan a jó büdös francból lehet leszedni a worms 4-et, de nem torrentesen?
  • Bobo01
    #588
    #566
  • Newfronter
    #587
    Kéretik lámaszűrővel ellátni a topikot, áááááá!
  • mrbaba
    #586
    HELÓSZTOK!Olyan kérdésem lenne h a worms mayhemhez ha van hozzá crack honnan tudnám leszedni.
  • Bobo01
    #585
    #578
  • Bobo01
    #584
    Ez már nekem is fájt! (na jó meg sem szólaltam )
  • [HUN]FaTaL
    #583
    úgy hogy kiugrasz az ablakon
  • mrbaba
    #582
    Sziasztok!Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan kell elinditani a Worms Mayhemet mivel starforce-os védelem van rajta.Előre is köszi.
  • [HUN]FaTaL
    #581
    nem működik semmi csak ez a módszer fogjátok már fel...
    ha nem akarod lehúzni nem játszol ennyi
  • Gebe7636
    #580
    Én találtam hozzá egy mini-image-t a neten, de nem vok biztos benne, hogy működne.
    A dvd-met meg nem akarom szarrá tenni!!!!
  • Bobo01
    #579
    Már rájöttem az a baj hogy 1,5 GB-os verzióba van meg nekem azért köszi szépen.
  • [HUN]FaTaL
    #578
    itwins verzió kell, daemon tools 4, all emulation on, cd meghajtót lehúzod és megy
  • Bobo01
    #577
    Bocs de csak itt tudtam megkérdezni egyébként minden úgy csináltam ahogy mondtátok, de mégis ezt írja ki. És még egyszer bocs.
  • [HUN]FaTaL
    #576
    nem rossz bazmeg csak béna vagy. faszkivan már hogy éjjel-nappal a qrva warez megy. ha nem tudod elindítani vedd meg...
  • Bobo01
    #575
    Jé! Motst látom más is csak ezt találta. Rosz?
  • Bobo01
    #574
    R9J8W-AK7HU-YYZ8A-MMTL8-GLF7N ezt a kódot talámlat hozzá (kötőjelek nélül írtam be). Rosz?
  • Newfronter
    #573
    #566 :SSS
  • Bobo01
    #572
    Meddig?
  • Newfronter
    #571
    Hehe.. olvasss vissza!
  • Bobo01
    #570
    Ezt
    írja ki. Mi lehet a baj?
  • vikbdh
    #569
    bepipáltam de ugyanaz... nem lehet hogy rossz a serial amit beírtam?
  • [HUN]FaTaL
    #568
    dt4ben az emulationnél mindent pipálj be
  • vikbdh
    #567
    megcsináltam igy is de nem megy... DT4...lehuztam a tápkábelt... elindítottam...beírtam a serialt aztán kiírta hogy hiba: rakjam át egy másik meghajtóba? :S mi a gond?
  • Newfronter
    #566
    hmmm.. ha olvastad volna a topikot, akkor tudod hogy nem szabad crackelni, mert az egy fos. DT4-be berakod az immage-t, lehúzod a tápkábelt a CD/DVD-ről (de ezt már 10 milliószor elmondtuk), és elindítod. Ennyi!
  • vikbdh
    #565
    igen, miért ez a gond??? előtte meg nem indult mert vmi kódot kért:S mit csináljak?
  • Newfronter
    #564
    leszedtél hozzá valami cracket ugye?
  • vikbdh
    #563
    heló, van 1 kis gondom... felraktam a játékot... teljesen jól elindult bejött a menü meg midnen de aztán jött a gond... ha el akarok indítani vmi küldetést akkor bejön vmi háttér amin az ég van meg víz és ennyi..semmit nem csinál tovább... ez miért lehet?
  • Newfronter
    #562
    Akkor nem lennénk itt.
  • MkEagle
    #561
    mert nektek működött?
  • Bobo01
    #560
    Próbáld ki!
  • MkEagle
    #559
    és azzal működni e kell?
  • Newfronter
    #558
    Miért nem a legújabb DT-t használod? :D (4.03)
  • MkEagle
    #557
    Felraktam a programot (ma már 5-szörre), Deamon Tools 3.46-os verzióba van bemountolva DVD kihúzva. Elindítom a játékot semmit át nem állítva, majd bejön az ablak, beírom a számokat kötőjelek nélkül, és OK, ezután pedig checking disc és bejön ugyanaz a hiba ami akkor jön be amikor a DVD be van dugva. Szerintetek mit tehetek?
  • reménytelen
    #556
    Igen.
  • MkEagle
    #555
    Help! wanadoo-ról szedtem le a w4m-et, és felrakom, de nem indul szal azt szertném kérdeni, hogy ennél is ki kell húzni a DVD-meghajtót, mint a SC chaos theory-nál meg a PoP T2T-nél?ű
    HELP!

    Előre kössz, a !sas!
  • Micro Mouse
    #554
    Ez a kód van beírva: R9J8W-AK7HU-YYZ8A-MMTL8-GLF7N
  • Micro Mouse
    #553
    The Disc Key you entered does not correspond to the disc in the drive.Make sure you use the correct Disc Key. Most mi a baj?
  • [HUN]FaTaL
    #552
    google-worms4key