941
Worms 4: Mayhem
  • MaSzKa
    #551
    valaki 1 keyt
    de ne az fdv6-ost
  • danussio
    #550
    köszi a segítségeket, a wana...-n találtam én is egyedül, de nincs meghívóm úgyh. kilőve, viszont torrentet találtam, úgyhogy ha marad a letöltési seb. akár 2-3 hónap múlva élvezhetem a férgeket! mindegy kitartok.
    köszi mégegyszer!
  • mucsácsó
    #549
    hát ez durva azért....
  • [HUN]FaTaL
    #548
    örülj hogy csak ennyi...
  • vki
    #547
    Nem, mert a korábbi Isoburning-et elfogták, és visszamenőleg jöttek ellenőrizni mindenkit. Sajnos egy vinyóm, meg pár cd bánta.
  • [HUN]FaTaL
    #546
    nekem is volt csak eltörölték, de tökmindegy, úgyse fizetek warezért, akkor is csak megnéztem mi van fent az oldalon
  • mucsácsó
    #545
    jahtélleg...igazad van, bocsi...ezt mindig elfelejtem, mert nekem már abban a percben volt rá ilyen regisztráció, mikor belőtték rajta ezt a rendszert :D
  • [HUN]FaTaL
    #544
    hiába adod mert már nem lehet reggelni...

    danussio: www.mininova.org , piratebay.org ezeken nézz körül hátha (torrent oldalak)
  • mucsácsó
    #543
    wanadoo.atw.hu....
    sry a reklámért :DD
  • danussio
    #542
    könyöszörgöm, segítsetek, mert három napja vadászom az itwins verziót, de sehol sem lelem, és nagyon rá vagyok makkanva a férgekre. a 1,5 gigás verzió pedig valóban sehogysem működik. ezertrillió hála ha segít valaki. köszi
  • Balumann
    #541
    sztem minden alaplapba ugyan úgy vannak az optikai meghajtók :D
    Most azért mondtam hogy frissen telepített rendszerer mert most raktam fel a win-t és lehet most nincs olyan program ami zavarná, hisz a splinter cell 3 megy. Bios-t is frissítettem (bár komolyabb gondok miatt, amit szerencsére meg is oldott)
    Úgyhogy majd megpróbálom.
    (vagy ezt nem nekem írtad?
  • mucsácsó
    #540
    hm, érdekes...és csak úgy jöttek?
  • [HUN]FaTaL
    #539
    alaplapfüggő nem rendszer...
  • Balumann
    #538
    A játék 2 haveromnak is megy úgy, hogy bios-ba veszi ki csak a meghajtókat. Én most majd megint megpróbálom frissen telepített rendszerre.
  • vki
    #537
    Nálunk nemrég volt 1 rendőr, meg egy nyomozó (kellett nekem anno Isoburning-től rendelni), és azt mondták, ha magadnak töltöd le INGYEN, és nem adod tovább, akkor nem követtél el bűnt. Hogy ez pontosan hogy van, azt nemtom, de nekem ezt mondták.
  • mucsácsó
    #536
    ugyanmár....ilyenektől sose félj....asszed van is valakinek eredeti? :DD
  • [HUN]FaTaL
    #535
    jaja én is benéztem xD
  • Newfronter
    #534
    Természetesen le kell húznia.... csak azzal az 1.5GB-ossal jól megszívtam én is.
  • milk01
    #533
    ohh köszi a segitséget...de nemtom honna letölteni a 4gb-s imaget és a dvd-m meg igyse-ugy se fogom huzkodni meg dugdosni:Dna mind1 thx én itt is hagyom ezt a forumot....bye for all
  • [HUN]FaTaL
    #532
    ha letölti is le kell húzni, teljesen mindegy
  • Newfronter
    #531
    Akkor felejtsd el az egészet mert sehogy sem fog indulni, töltsd le a több mint 4 GB-os image-t, csak az működik.
  • milk01
    #530
    igen arra
  • Newfronter
    #529
    1.5 GB-osat mire érted, az imagere?
  • milk01
    #528
    hy all bocsi h nem olvastam vissza de nem lehet anélkül elinditani a 1.5gigást(w4et) h lehuzom a dvd-t???
  • Picibmx
    #527
    Helló!Amúgy az itwines verzióval tudok neten játszani?Mármint tudom hogy tudok csak nem veszik észre hogy ez nem eredeti és kijön a szoftverrendőrség?
  • Picibmx
    #526
    JEEE!Megy a Worms4!Nekem az iTwins verzió van meg csak az megy azt mondják.Daemon tools 4ed legyen mert csak azzal megy és húzd ki a gépben a cd/dvd meghajtóidat és menni fog
  • netmesterke
    #525
    Nekem is megvan a Worms4 mayhem ,de nem indul el.Beírtam a :R9J8W-AK7HU-YYZ8A-MMTL8-GLF7N kódot de ezután azt írta ki hogy rosz,hibás a disc-k, cseréljem ki és nyomjam meg a returnot.
    Most mit csináljak? Ha valakinek van valami öklete akkor írjon a [email protected].
    Köszi mindenkinek.
  • [HUN]FaTaL
    #524
    megy csak húzdd le az összes cd és dvd meghajtódat
  • Picibmx
    #523
    Töltsd le torrentről de azt nem ajánlom mert nagyon lassú.Vagy öhöm...hm..W**EZ-ről.Különböző oldalak vannak.Akkor az iTwins féle verzó tutkó hogy megy daemon 4-gyel?Már csak 4 fájl hiányzik.
  • Mattheus66
    #522
    hi all tudja vki hogy honnan lehet letölteni a 4,5 gigás mds/mdf Worms-öt?
  • Doki17
    #521
    Az iso elindult már valakinek csak kíváncsi lennék rá.
  • Balumann
    #520
    mostmár a splinter se megy mondjuk mert alkalmazás hibát ír ki, de mostmár minden szar szinte, ha bezárok valamit nem esc-el vagy az X-el akkor is hibát ír ki :D
    Mind1 a winreinstall megoldja ha más nem :(
  • Balumann
    #519
    :D
  • reménytelen
    #518
    ...és megtudod, hány éves a norvég király.
  • [HUN]FaTaL
    #517
    nyomd meg te is a magenta színű gombot
  • Balumann
    #516
    az hogy mindent megcsináltam pedig és nem megy, pedig a splinter cell 3 igen :P
    kábeleket bár nem tudtam lehuzni, de bios-ban kitiltottam, és annak elvileg működnie kéne, mert kiírtam lemezre a játékot és 2 haveromnak megcsináltam simán úgy, nekem meg nem megy
  • Newfronter
    #515
    Fura hogy még sokan nem jutottak túl ezen az elindításon. Nem tudom mi a nehéz ebben. Remélem lesz egyszer a játékról is szó.
  • mucsácsó
    #514
    hát igen, aki megteheti.....
  • [HUN]FaTaL
    #513
    ISO nem megy mondtam, 4,5gb-s itwins féle kell
  • Mattheus66
    #512
    Hi all!
    Please segítsetek, van egy 1,5 gigás worms-öm,
    1.,lehúztam a cd dvd kábeleket
    2.,Dt4 all options on
    3.,Bemuntolom és ezt írja ki:
    Disc read error when checking disc. Make sure a
    licensed disc is in the drive, the disc is not
    damaged and the valid disc Key is entered.
    Pedig a CD-key jó.
    Mit csináljak??? please írja le valaki!!!