941
Worms 4: Mayhem
  • Newfronter
    Szüli
    #941
    Újra lesznek 3D-s Worms játékok.
  • Robi546
    #940
    Hali!

    Remélem még aktív a topic. :S
    Az lenne a problémám hogy:

    Feltelepítettem a gépemre a Worms 4 Mayhem -et és rá teszem a magyarítást+be crackelem és elindítom a játékot akkor minden működik és rá megyek hogy történet és ki választok egy csapatot akár melyiket és ki dob a játékból. :( Mi lehet a baj ?? Windows 7-em van,1.1-es patch fent van,gép igény meg van. PLS Valaki segítsen mert nagyon fontos lenne. :SS
    Előre is thx!
  • Messi940
    #939
    Hello !

    A 3D-s Worms sorozatokat valahogy nem szereti a gépem...

    Megvolt már a Worms 4 Mayhem, és a Worms 3D eredetiben, és letöltött verzióban egyaránt, de a játékot ahogy feltelepítem, egyből lefagy, és kidob a játékból hibaüzenettel.Régebben (kb 3éve) működött a Worms 3D, és már 1 éve nem indul el. Mi lehet a gond ?
  • justbusiness123
    #938
    Szevasztok! én nagyon zeretem a Worms öket és még ezt a részt mai napig játszom neten :D ha vlakinek van kedve jöhet egyet :D gabor961 én nem akarlak megbántani de az a hézag hogy a géped túl szar a játékhoz :( hidd el nekem is volt ilyen de azé mert rossz volt a gépem
  • gabor961
    #937
    sziasztok nem néztem az előzőket lehet hogy erről már volt szó na mind 1.
    elindítom a worms 4 mayhemet és elkezd tölteni és utána kidob .
    Mi lehet az oka? Aki tudja a választ az írjon pls
    Előre is kösz Gabo
  • solo
    #936
    Hi, az miért van, hogy hamachival akarjuk tolni, kapcsolódik, indítjuk a játékot, és ugye lan game re nyomunk, ott kér egy játékos nevet, akármit írok be azt írja, hogy ez a név már használatban van.
    valami megoldás?
  • Newfronter
    Szüli
    #935
    Tehát új pályákat keresel a játékhoz? Mert kicsit nehezen érthető mit akarsz. Ha warezról van szó, akkor törlöm a hozzászólásokat, komment nélkül.

    Én már nem játszom a játékkal, de házigazda vagyok. Ha még valaki tolja a játékot, akkor tuti segít neked ebben.
  • Buccser
    #934
    Hi mindenki.
    Remélem él még a fórum!
    Elég régóta játszom a mayhemmel, felvirágozna valami új pája.
    találtam is angol nyelvű fórumokat, ahol van valami okosság,
    viszont angolom elég gyatra ahhoz h megértsem miről van szó
    esetleg valaki megszánna!


  • rob999
    #933
    helló mindenki
    miért van az ha interneten rá akarok csatlakozni egy szerverre kiirja hogy nem sikerült kapcsolatot teremteni a távoli számittógépel????
    miért van ez??
  • Lorant999
    #932
    http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=831

    magyarítás :d és a game nem vírusos
  • moor09
    #930
    hello
    van egy olyan problémám a játékkal hogy nem ment el semmit, se csapatot, se játékmódot, se pályát semmit....ráadásul mindezt úgy hogy előtte jó ideig mentett mindent, de "varázsütésre" eltünt minden...van erre vmi megoldás...egyáltalán hova menti a dolgait a game...
  • mbmc137
    #929
    Köszönöm a választ, de azóta rég megtaláltam a probléma okát: nem volt a játék mappájában hang mappa, egyáltalán semmiféle hangfájl nem volt. A letöltött verzióban eleve nem volt benne(700 MB volt 5db Worms, beleértve a 4-et is)

    Viszont most megint fel akartam rakni a játékot, letöltöttem, installáltam, nem kellett cd-kód, semmi. De amint azt már lenetbb írták, a loading felirat bejön, aztán kilép a játék. A crack megvan, de azzal se megy. Ha az 1.1-es patch fent van, akkor mehet? Vagy szedjek le egy deamon tools-os iso verziót?
  • v43 001
    #928
    hello
    van multy és ha igen akkor van link??
    egyébként kellemes ünnepeket
  • davidragon
    #927
    igen azokat láttam, meg lockoltam is.
    ja és mik azok a karakterek?
    valami dino-t megvettem, de nem tudom minek kellett volna történnie.
  • z99999
    #926
    úgy tudom csak azok amik a sztoriban vannak lesznek elérhetők
  • davidragon
    #925
    sziasztok!

    lesznek még a shop-ban megvásárolható pályák (olyanok amik random generálósak) vagy csak az alap random pályák vannak?

    valami erdős pl, mint a főmenüben ami van vagy hasonló.
  • z99999
    #924
    amikor nekem ezt csinálta feltettem ujra a vidikarit és jó lett
  • G1nic
    #923
    Megvan hozzá.
    Találtam egy topicot a codemastersnél http://community.codemasters.com/forum/archive/index.php/t-61932.html
    Ezeknek ugyanaz a gondjuk mint nekem de nincs leírva rá,hogy hogyan kell megcsinálni
  • Newfronter
    Szüli
    #922
    Akkor sajnos nincs rá ötletem. :S
    Gondolom megvan hozzá a géped.
  • G1nic
    #921
    aha
  • Newfronter
    Szüli
    #920
    A patch-t felraktad?
  • G1nic
    #919
    Hi!
    Van egy problémám -.-, mikor belépek a wormsbe jó elején bejön h team 17 jó enterezek aztán jön az h worms 4 meg kiírja a licenceket vagy miket mind1, utána bejön h loading és utána egyszer csak kilép a játék, vki nem tudja mivel tudnám orvosolni a hibát?
  • Shark96
    #918
    Mindenki aki keresi az 5 rejtett poént (easter egg) az megtalálja itt:wormsjatek.mlap.hu
  • EDDY A KIRÁLY
    #917
    szevasztok vany egy ojan problámám hohy mikor el inditon a worms 4-et akor (be jön egy ablak de ezel semi bajom) ot csak ojan van hogy istal (play hejet)és ha rá mék akor be jön egy hibaüzenet hogy:
    Renderöszetevök telepitéséhez és konigurálásához menjem a Vezérlöputba (ezel sincs semi bajom) na a kérdés az hogy mit kel fel rakni ??????????
  • Nisty10
    #916
    Hello! Nagyon kéne segítség! Feltettem a Worms4-et, elindítom és mielőtt mégtöltené a menüt kiírja alulra h Loading fönt lövöldözik az ágyú, egyszercsak megáll és megfagy. Ez mitől lehet? Amint tudtok írjatok ide vagy MSN-en: [email protected]
    Nagyon köszi előre is!!
  • Vivcsicica
    #915
    szóval amúgy meg jó lenne a worms..ezért kínylódtam ennyit..
  • Vivcsicica
    #914
    már sikerült,vagyis úgyvan hogy az én gépem és apué összevan kötve és apa gépén belementünk az enyémbe és onnét elindítottuk a wormsot,és ott működött. aztán apa rájött hogy valami tönkrement a gépembe,vagy a videókártyámból hiányzik az ATI vagy mi...és ezért nem jó.Megpróbálta megcsinálni,de nem működött az ATI és jól szét lett baszva a gépem.Így hát most ott tartunk hogy az ő gépén játszok vele,amíg ő megcsinálja az én gépemet.Ha nem bírja,kénytelenek leszünk kihívni egy szerelőt.
  • Vivcsicica
    #913
    de úgy is próbáltam,meg már mindenhogy...a sorrend is jó volt
  • human8
    #912
    tyű mintha a patchekkel nekem is gondok vtak.Illetve csak az egyikkel, meg a magyarosítással. nekem se indult, mert orssz vot a sorrend, és vmi gubanc volt, azt vhgy rájöttem mi van.Aztán rendesen felraktam.De mondjuk ha nem bírod akkor ne rakj patchet azt kész. Sztem lehet észre se veszed.:)
  • Vivcsicica
    #911
    még mindig nem válaszolt senki :'(:'( nemtudom mit kell csinálni lécciii segítsetek!! könyörgök!!!!!!
  • Vivcsicica
    #910
    DE AZ A POÉN,HOGY NEKEM EZ A JÁTÉK MÁR EGYSZER FELVOLT TELEPÍTVE :s
  • Vivcsicica
    #909
    bocsiikaaa,az előző üzenetet nem ide akartam küldeni! de azért nembaj. nekem ez nagyon fontos,hogy sikerüljön.amint kapok rá választ,és tudok vele játszani,akkor már fenntis leszek a neten és tolom majd a játékot ellenetek!! ;)
  • Vivcsicica
    #908
    hát itt is csak az a halálos halott fórumot találom...valaki lenne olyan szíves,hogy segítene?a patchet hogy kell használni? mit csináljak vele? én már mindent csináltam,de a játlk akkor sew jó. belépek aztán kilép. a patchet másolni kell? mert ha telepítem az nem jó. hova kell másolni?? segítsetek!!! msn: [email protected] e-mail: [email protected] kösziii!!
  • Vivcsicica
    #907
    amikor rámész az asztalon a worms ikonjára,akkor előtte bejön az hogy mekkora legyen a kép vagy nemto, és ott ugye arra kell menni hogy play, vagy ilyesmi, és alatta van egy olyan,hogy no sound.és ha az be van pipálva, akkor tűntesd el onnan a pipát,és már lesz is hang! :)
  • Vivcsicica
    #906
    hát nálam nem fut tökéletesen...figyu,én mindent jól csináltam..de mégse jó,a gépem az nem lehet probléma, mert ez egyszer már telepítve volt a gépemen
  • Vivcsicica
    #905
    Sziasztok!Lenne egy problémám.Amikor a Worms-ot feltelepítem,akkor ugye patchelek és megcrackelem,és a dll-t is felül írom.Belépek a játékba,és mikor a menünek kéne bejönnie,kilép.Végig olvastam már vagy 3 fórumot,és ott találtam rá választ,de az sem működött.Nos,nekem csak a patch a gyanús.Ez hülye kérdés..de,a patch-et másolni kell valahova,vagy telepíteni?Mert ha telepítem az nem jó.ne kérdezzétek miért.Ha viszont másolni kell,akkor mondjátok meg hova kell másolni légyszi!Én már mindenhova bemásoltam,minden csináltam már,de nemjó.Az az érdekes,hogy egyszer már fennvolt a gépemen.Egy számítógépszakértő rakta fel nekem.És figyeltem hogy.A patchel van csak a baj.Azt mondják hogy másolni kell a patchet.de hova??a számítógépszakértő is valahova másolta a patchet.dehova??nagyonkérlek titeket,segítsetek.ha valakinek gondja van,én segítek. itt az msn címem: [email protected] e-mail: [email protected] sziasztok.és nagyon nagyon szépen köszönöm előre is!:)
  • Attila889
    #904
    milyen kártyád van?Frissitetted a driveredet?
  • csizi1
    #903
    sziasztok! nemrég letöltöttem a worms4-et. mindent a leírtak szerint csináltam a telepítésnél, de nem indul el a játék. végig olvastam a fórumot, de nem sikerül sehogy sem.egy darabig tölt, de az uccsó pillanatban kilép. segítsen valaki! lszi.
  • Jakecovics
    #902
    hello ,nem tudjatok mert dob ki engem a worms 4?idaig ment de ujra raktam a windows-ot es most nem megy.
  • Solas
    #901
    Hali valaki tud kódot hozzá? amivel mondjuk minden fegyver végtelen lőszer ilyesmi?? Nem nehéz egy game csak hülyéskedni jó lenne!Pls ha tudtok akkor adjatok, jah és aki interneten Játszik a nevem Solas a Team om pedig PUNISHER