941
Worms 4: Mayhem
  • zami22
    #900
    sziasztok. Az egyik pályán baseball-ütővel kell az aknákat a kukacok felé ütni, hogy azok kiprcanjanak. Kéne némi segítség, hogy hogyan lehet célozni az ütőve, vagy valami, mert sose tudom messzire ütni, és hamar kinyírnak
  • Realdanee
    #899
    Hogy lehet invertálni az egeret? mert idegesít hogy fordítva mozog "fel" "le".....
  • Newfronter
    #898
    Egyszer tedd fel a kérdésed!
  • totyak
    #897
    Felmész a www.gamecopyworld.com -ra, rákeresel a Worms 4-re és letöltöd a krekket. Kicsomagolod és nem csak az .exe fájlt másolod a játék könyvtárába, hanem az összeset amit kicsomagoltál (valami .dll fájl is van asszem). Felülírod vele az eredeti .exe-t és máris nyomhatod.
  • Király10
    #895
    ha crackelek akkor pedig nem indul el
  • totyak
    #893
    Ha vaneredeti lemez add oda neki, ha nincs akkor krekkeld.
  • Király10
    #892
    mit csináljak ha a worms 4 mayham-be kéri az eredeti cd-ét????????
  • Newfronter
    #891
    www.gamecopyworld.com
  • Király10
    #890
    Honan lehet letölteni a worms 4 mayham crack-et
  • Lunki88
    #889
    Üdv! Nekem az a nagy problémám hogy felraktam a gamet aztán patch + crack (dll is), és a menü betöltésénél megáll (megfagy, nem válaszol). Ez vajon mitől lehet? Talán mert 64bites a winfosom?
  • mbmc137
    #888
    Sziasztok!

    Nagyon kéne a segítség: Letöltött Worms 4-em van, és csak annyi a baj,
    hogy nincs hang.(egyáltalán semmi sincs) Próbáltam beállításokat, mindent amit tudtam(nem vagyok egy számítógépzseni).
    Ha valaki tudja, hogy mitől lehet, vagy van valami trükk erre, akkor nagyon megköszönném ha segítene.

    Előre is hálás köszönet! (nagyon kéne, sehol nem találtam megoldást)
  • Zolesz91
    #887
    Sziasztok valaki tudna segíteni nekem ezt írja ki mindig ha egy szerverre fek akarok menni:We could not verify the connection with the remote machine!!!EZ miért van!Légyszi valaki segítsen!Előre is köszi!!!!
  • oszitheace
    #886
    köszi, már megvan. utóbbi napokban kissé gyökér voltam, de aztán rájöttem.

    ha vkinek kő még, 2 fájlt átküddök msnen ([email protected] ra keressen rá), de a legbiztosabb ha donatushoz fordultok.
  • donatus13
    #885
    neh
    game index
    ott W worms mayhem tüzfal off és ott meg keresd cracket és ollleeeeeeee

    amugy 1.1 patchet nem árt felrakni és az 1.1 cracket:)
  • oszitheace
    #880
    ahha. köszi
    milyen legfrissebb driver?
  • donatus13
    #879
    lehetséges de keress valami normalis cracket gamecopyn mer cracked szar és a legfrisebb driver nem árt:)

    ui: a cracked azért szar mert ha jo lenne valszeg nem kér kodot legalábbis nálam már nem kért mikor crackeltem a joval...
  • Beni521
    #877
    topicot olvasva megint kedvem lett egy kis wurms 4hez :D
  • Kaminaga
    #876
    Ugyanaz a típus van meg nekem, mint anit le tudok tölteni a többi oldalról is...
  • donatus13
    #875
    TÖLTs le egy normális verziot www.isohunt.com www.mininova.org ....
  • Kaminaga
    #874
    Mint sokan előttem én is segítséget kérek. Egy ideig szenvedtem azzal, hogy valaki ügyesen összetömörített mayhem-jét leszedjem, ami mint később kiderült semmit sem ér (nem érzékeli a gép, h fel van telepítve). Ezután letöltöttem egy másik worms-öt, és azzal is végigjátszottam, de az sem nagyon akar elindulni. Annyival jobb a helyzet, hogy ez már rendesen fent van a gépen, és az elindulás is megy, egészen addig, ameddig nem kell behoznia a menüt. Ez alatt azt értem, hogy behozza a töltés feliratot, és a céges hirdetéseket, aztűn kilép. Ha felteszem és crackelem nem megy, ha crack után patchelek akkor sem jó, de még akkor sem, ha patch után crackelek. Most már tényleg fogalmam sincs, hogy mit tegyek az elindítás árdekében :S HELP!
  • Newfronter
    #873
    Mondjuk nem egy hatalmas nagy játék a Worms 4, szóval nem csodálom.
  • maj5
    #872
    hallot fórum.....
  • Armi555
    #871
    http://wormsjatek.mindenkilapja.hu/
  • Armi555
    #870
    Szerencséd van, ezt éppen most találtam egy oldalon a hsz-ek közt:


    Worms 4 mayhem easter egg-ek (ha mindet fölszeded, 5000 coins-al leszel gazdagabb)
    1.Carpet capers easter egg
    Menj a Carpet capers pályára, és elytőernyőzz le a legmagasabb torony aljára. Menj be, és lőjj rá a börtönre. Menj be, és ott lesz pár kék kő, azokat szedd föl, és meg is van az első. Lépj ki a pályából, és meg is van.
    2. Escape from tree rex easter egg
    Menj az Escape from tree rex pályára. Használd a jet packot, repülj át a ládához, szedd föl, majd a benne lévő bazooka-val lőjj rá a melletted (ha arra nézel, amerre elindultál) balra lévő dímó szájára, ahol a kerítést harapja. Lépj ki a pályáról, és meg is van.
    3. Nice to siege you easter egg
    Menj a Nice to siege you pályára. Menj föl a professzorhoz, ahol az időgép van. Onnan menj le a tenger felé eső oldalra. Ott találsz egy barlangot. Abba menj be egészen a nyúlig. Megint lépj ki a pályáról, és még 1000 coinssal vagy gazdagabb.

    Kommentjeim: 24 db
    4. Tin can walley easter egg
    Menj a Tin can walley pályára, és a céltáblák helyett fordulj meg majdnem 180 fokot balra. Ha nemvagy vak, látni fogsz egy wc fülkét, ami hasonlit a Worms 3D Grave Digger pályáján látotthoz. Abba lőj bele socival, felrobban, zölden füstölög, és egy újabb easter egget találtál.
    5. Destruct and Serve Easter Egg
    Menj a destruct and serve pályára. Ez már kicsit bonyolultabb lesz. Lőjél kukacot, vagy TNT-t, amíg egy ellenséges kukac oda nem megy a Vissza a jövőbe (aki nem tudná melyik az mint eleinte én, arról az autórol van szó, ameiknek a hátulján egy nagy motor van, nagy kipufogókkal.) autójához. A te körödbe menj oda te is, és a kukac és a verda közé rakj egy dinamitot. Ha jól csináltad, egy tűzcsóvát fogsz látni. Ha láttad, akkor megvan az utolsó easter egg. Megintcsak lépj ki a pályából, és megvan az összes cuccos.
    Az így megszerzett worms pénz elvileg elég az egész item shop felvásárlására.
    (Megj.: Addig ne lépj ki egyik pályárol se, amigy nem láttad fölül az üzenettáblán ezt, vagy valami ilyesmit: \"You fund an secret easter egg.\" Nekem ezt irta ki, de ha az easter egg szó szerepel benne akkor tuti jol dolgoztál.)
  • talus
    #869
    Nem tudja valaki,hogy a worms 4-be hol vannak az elrejtett poénok mert én egyet találtam az 5.ik kűldetésen?
  • 1488
    #868
    beállításoknál, az "y axis"-t kell on-ra (asszem) állítani. ha on-on van, akkor off-ra.
  • Gerasim
    #867
    Helló nagy mágusok!

    Hatalmas segitségre lenne szügségem.
    A következö a problémám ha internetes játékot akarok játszani
    a folyamatban lévö játékokba és a chat-be beenged de amikor
    csatlakozok valameik játékhoz visszadob egy ilyen szövegel kb.
    nem tudtam a távoli számitogépel kapcsolatot létesiteni és
    kidob magából a játék ha viszont én készitek játékot akkor
    hozzám nem tudnak becsatlakozni!

    A felálás a következö a gépemben XP rajta egy kaspersky anti-hacker
    innét kábel a Rutterbe ami egy SMC és onnét ki a világhálóra!

    Az anti hackerbe engedélyeztem mindent a womrs-nek szoval ott
    nincsmegfogva de ahogy utána próbaáltam járogatni lehet a ruter is
    az ok ami visszatarcsa de ott sincs neki bekapcsolva a tüzfala

    Ja és kipróbáltam 1.0-án minenhogyan szinte és a Patch-el is (1.0.1)

    Szoval valami nagy Help kéne valahogy meghálálnám
    Köszi eöre is

    Több megoldásra is vevö vagyok
  • Armi555
    #866
    hol lehet átállítani a egér "invers"-jét.. ??(vagymit)
    ne legyen fordított az egér..

    :)
  • adios
    #865
    Lehet hogy én vagyok hülye,de én csak az 1.01-es patchet találom,ami már alapból rajta van a dvd-n a hozzá tartozó crackel.Van ennél újabb patch is??
  • donatus13
    #864
    www.gamecopyworld.com itt találsz cracket a patchet pedig a www.gamershell.com on
  • adios
    #863
    Linkeljetek már lécci legújabb patch-t és cracket,mivel valamiért baszakszik a netem ezt is haverom gépén írom.
  • donatus13
    #862
    crack legyen ugyan olyab
  • adios
    #861
    a tűzfal sztem nem blokkolja,de azért megnézem.A legújabb patch nincs leszedve,de akkor azt is megnézem.kösz
  • Newfronter
    #860
    Nem warez topik!

    Aidos: Tűzfal? Esetleg fent van a legújabb patch?
  • adios
    #859
    Amúgy nekem meg nem akar menni ez a dolog a neten.Miért írja ki,hogy Oh no...,és nem tudok csatlakozni sehova,s ha én csinálom a szervert akkor hozzám se tudnak csatlakozni.Valami megoldás??THX
  • gyuri00
    #858
    valaki monda egy odalt ahonnan le tudnám szedni a gamét néztem már torrent oldalakon de shol se láttam előre is kössz a segítséget
  • donatus13
    #857
    kell ennél több?:D
  • adios
    #856
    Köszi a rövid és lényegretörő választ:)
  • donatus13
    #855
    nem
  • adios
    #854
    Hello!
    Szeretném megkérdezni,hogy valaki már játszott-e Hamachin Wormsot,mert pár osztálytársammal szeretnénk kipróbálni.Az lenne a kérdés,hogyha saját szervert csinálok,és belépek utána a játékba és ott a Lan-ra kattináson kívűl kell-e még valamit trükközni?
    A választ előre is THX!