6292
  • SötétBarom
    #5972
    Fuckyea.
  • Victor1103
    #5971
    MICSODAAA??? Csak nem valóra válik az álom?? Év híre!!
  • kovi04
    #5970
    "Battlestar Galactica: Blood & Chrome. Ez lesz a címe a SyFy-on készülő, az ifjú William Adama első cylon háborúban történt kalandjait bemutató BSG spinoffnak, ami megkapta a 2 órás pilot berendelést."
  • Masakari
    #5969
    Üdv!
    Lenne 1 kérdésem ami a következő,szerintetek a Pegasus emblémája az sötét lila vagy sötét kék? ill a Galactica logója az most milyen sárga szerintetek?
  • Andr0
    #5968
    de ő volt az első rákos a földön mellesleg:D
  • ATISoft
    #5967
    Szóval Isten megteremtette Ádámot, majd az ő oldalbordájából az Elnökasszonyt? A francba írhatjuk át a bibliát... :)
  • Andr0
    #5966
    ki tudja? lehet Nem is Évának kéne hívni hanem mondjuk Sharon-nak:D vagy Elnök asszonynak ;)
  • Reg5
    #5965
    Azért remélem legközelebb majd nem egy közeledő cylon hajót fedeznek fel
  • ATISoft
    #5964
    Ezt olvastátok már?
    Szerintem ide illik :)

  • Fenrir
    #5963
  • SötétBarom
    #5962
    :(
  • Fenrir
    #5961
    Nekem még a mai napig nem derült ki, hogy mi az amit tudott Baltar és emiatt Gaeta majdnem megölte.
  • SötétBarom
    #5960
    Na, végeztem. Nagyon tetszett, összeségében 8/10. Helyenként gyengélkedett.
    Holnap még megejtem a Plant, gondolom ami eddig nem derült ki, már ezután sem fog :>
  • joebacsi
    #5959
    raptor
  • Reg5
    #5958
    Ja, bocs késő volt :) A Fote röviden:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy viper elszakadt a flottától Gaetaval és a kínai cylonnal a fedélzeten és x részen át szenvednek.
  • r4pt0r
    #5957
    Nem igazán, vagyis ha jól emlékszem nem.
  • SötétBarom
    #5956
    Ja, de nem derül ki belőle semmi lényeges?
  • SötétBarom
    #5955
    Ez a razor flashbacks :D
  • r4pt0r
    #5954
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem az máshol volt, most belenéztem pár részbe a 10ből és mindegyikben Gaeta meg 8as volt, egy raptorban, meg visszaemlékezések new capricara.
  • Reg5
    #5953
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bill Adama fiatalkorának 1 vagy 2 napját meséli el. Kezdve azzal, hogy a Galacticán az egyik női tiszttel kavart, folytatva azzal, hogy viperével lezuhan egy havas bolygón és rátalál egy cylon üzemre ahol embereket tartanak fogva.

    Az utolsó benne van a filmben, egyedül az eleje új.
  • SötétBarom
    #5952
    Összefoglalnád nekem max 5 mondatban? :DD Csövön csak az ötödikig van fent :/
  • Reg5
    #5951
    Egyszer meg lehet nézni de a Resistance jobb volt.
  • SötétBarom
    #5950
    A resistance sem volt nagy eresztés.. A face of the enemy is hasonló kaliber?
  • Reg5
    #5949
    Szerintem ki lehet hagyni. Van benne 2-3 plusz jelent, meg a filmből 10 perc és ennyi.
  • SötétBarom
    #5948
    Nem tudtok egy helyet, ahol fent van az összes razor flashbak egyben?
  • SötétBarom
    #5947
    3. évad finálé
  • SötétBarom
    #5946
    Óje!
  • Reg5
    #5945
    Az film.
  • Fabio Capello
    #5944
    nem, a razor egy nagyfilm :]
  • SötétBarom
    #5943
    Kezd úgy most már formát ölteni ez az egész. Hajh, volt amikor a losttal kapcsolatban is ugyan ezt éreztem, csak az széthullott teljesen :DDD

    Holnapra talán befejezem a 3. évadot is. Után van a razor, vagy mi.. Az is ilyen webisode cucc, mint a resistance?
  • LasDen #5942
    nem véletlen....elég egyértelmű utalás...:D
  • SötétBarom
    #5941
    Az véletlen, hogy baltar egyre inkább kezd úgy kinézni, mint jézus? :ASD?
  • SötétBarom
    #5940
    Megoldottam már, htx. =)
    Exodus I-II komoly duplaepizód volt, ez a harmadik évad igencsak kellemes eddig..
  • Dante73
    #5939
    Keress vissza a fórumon, volt már itt ez a gond. Az adott lemezen össze vannak cserélve a fájlok egy kicsit. Azt hiszem, pont én írtam egy olyan hsz-t ami alapján helyre tudod tenni a dolgot!
  • SötétBarom
    #5938
    OMG a második évad vége a sorozatokkal kapcsolatos élményeim közül az egyik leginkább "wtf moment"... :o
  • SötétBarom
    #5937
    Gondolom így szombat éjjel mindenkinek van jobb dolga, nekiállok inni inkább én is. x)
  • SötétBarom
    #5936
    Battlestar.Galactica.Complete.S02E10.RETAiL.DVDRip.HUN.XviD-ARCHiVERZ

    Ez a verzió van meg.. Már lent van az egész évad, ami ugye 20 epizód. Na most, a tizedik rész nem a "Pegasus", mert már az "előző részek tartalmából" részben van egy halom dolog amit nem láttam. Viszont a mappa 20 epizódot tartalmaz, így gyanítom valamelyikkel fel lett cserélve.. Viszont, mivel hál istennek mindegyik rész visszatekintéssel kezdődik, és nem mondanak epizódcímet, sőt ki sincs írva, így nem akarok térdig spoilerben gázolva mazsolázgatni, hogy vajon melyikkel... :DD Valakinek nincs valami ötlete? :)
  • SötétBarom
    #5935
    Az mennyire basz fel, ha rossz az epizódnév, és az "előző részek tartalmából" egy böszme spoilerrel indít x(((
  • Reg5
    #5934
    Jön a The Plan!
  • finaltrekker
    #5933
    Még az utolsó jelenet utolsó mondata is tőle hangzik el:D Amúgy tényleg irritáló a folytonos tehetetlensége, de összességében véve jó karakter.