6292
  • joebacsi
    #6092
    Ender's game-ben 12 éves a főszereplő, mégsem rossz :)
  • Reg5
    #6091
    Nekem alapjáraton tetszik, de ezt a "20 éves főszereplő" marhaságot nagyon el kéne már felejteni.
  • LasDen #6090
    hát ebből így még sokat nem tudunk...2 jellemrajz meg egy rész sztorivázlatából nekem nem jön le hogy ez most jó v nem...majd ha láttam...:D
  • sirdond
    #6089
    http://www.sotetjovo.aneten.net/mizu/tv/reszletek-a-bsg-blood-and-chrome-rol/

    a leírtak alapján nekem már most nem tetszik
  • Landor
    #6088
    Te valami időutazó vagy a '90es évekből? :D
  • El Protector
    #6087
    Na, végignéztem az összeset, immáron sokadszorra is, még mindig remek :)
  • KeszthelyiPéter
    #6086
    Nem vette fel véletlenül valaki a második epizódot?

    Rosszul programoztam be és lemaradtam róla.
    Pedig már évek óta várok rá(a szinkronos verzióra)
    [email protected]

    Előre is köszi a segítséget!
  • Fabio Capello
    #6085
    na és Colonel T mint csoki? :D
  • Blint
    #6084
    Megnéztem az első pár részt a jó öreg BSG-ből. Hááát, érdekes. Rendesen adtak a lézer effektekre, meg robbanás hangokra az űrben :)
    És Starbuck mint férfi, nehezen emészthető. De jó film, sokat mosolygok rajta :)
  • Reg5
    #6083
    Annak a 2. fele egész jó, viszont a '80-as Galactica valami förtelem.
  • Blint
    #6082
    Én, most hogy láttam minden BSG és Caprica részt, úgy határoztam, hogy megnézem az eredeti 1978-as BSG sorozatot is:) Biztos fájni fog, hiszen 30+ éves film, de kíváncsi vagyok miből lett a cserebogár:)
  • dregnarr1 #6081
    Lehetetlen megmondani, teljesen random ugráltak az elején.
  • LasDen #6080
    mentek mendegéltek és találkoztak a borggal, aki asszimilálta őket....:D
    amúgy van olyan térkép, amin ez az egész látható....hogy a föld, újföld, kobol meg a többi milyen távolságban vannak egymástól??? :D
  • dregnarr1 #6079
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az lehet, de nem sokra mennek feltámadás nélkül. Ha anno nem érkezik meg a Final Five a Cylon War fegyverszünete során, még mindig a Tizenkét Kolónián élne az emberiség.
  • Pharaoh
    #6078
    A földi és a koboli centuriókról sincs semmi infó (lásd a képet). Még néhány körforgás, és az egész űr telel esz cylonokkal.
  • Valezius
    #6077
    Utolsó részről
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nagyvonalúan elsiklott a lezárás afölött a nyilvánvaló tény fölött, hogy biztosan nem volt minden emberalakú cylon a bázison, amit megtámadtak és elpusztítottak.
    Tehát egy csomó cylon maradt "odakinn", akik továbbra is gyűlölik az embereket.
  • Blint
    #6076
    -- Spoiler veszelyes hozzaszolas: --

    Erdekes igy egyben latni az esemenyeket. Az ember azt gondolna, legalabb is en azt gondoltam, hogy a Caprica esemenyeivel kezdodik minden. Pedig az esemenyek mar joval megelozik azt.

    Egyebkent, hogy velemenyemet is leirjam a sorozat vegevel kapcsolatban:
    Jobban tetszett volna, ha nem latjuk a 150000 evvel kesobbi foldet. Jobb lett volna azt latni, hogy meg egy fejletlen civilizaciohoz csatlakoznak amibol meg barmi lehet. Egy sokkal jobb tarsadalom a mostaninal.
    Most olyan erzessel lett vege, hogy az egesz ujra megtortenhet, megha a 6-os azt is mondta avegen, hogy szerinte nem. Ismet lehetet lani a robot kezdemenyezeseket, amik egyre fejletebbek, csak ido kerdese, hogy ismet ontudattal kezdjenek el rendelkezni nehany ev mulva es fellazadjanak.

    Es meg ott vannak a szabadjara engedet Centuriok, ki tudja hova mentek es mihez kezdenek.
    Valamint mi a helyzet a Caprican es a tobbi leigazott bolygon? Ott elvileg meg rengeteg centurio lehet. Lehet a Caprica lett a cylonok otthona? :)
    Talan egyszer folytatasa is lesz a sorozatnak, mert sokminden nem lett lezarva. Bar egy folytatas legalabb olyan fura lenne uj szereplokkel mint a Caprica sorozat.
  • Andr0
    #6075
    igen ez az egyetlen válasz, véleményem szerint...

    [spoiler]Az a két angyal Kobol isteneinek szolgálatában állt, hogy kibékítse a 13 törzset, ami végül sikerült is. Ugye ezért is ment el a 13 törzs Kobolról, mert összevesztek.[\spoiler]
  • Reg5
    #6074
    Az utolsó részben Baltarnak volt egy mondata:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    I see the angels.


    Ennél pontosabb válasz nincs :S
  • Blint
    #6073
    Oh, kozben meg is valaszoltad az utobbi kerdesemet. Koszi!
    Igen, ez nagyon jo sorozat volt, el lehet rajta gondolkodni rendesen.
    Ehhez foghato mar csak a Lost van :)
  • Blint
    #6072
    Bocsi, csak nem hagynak nyugodni a dolgok.
    A sorozat kozben sokat toprengtem, hogy Gaius es Capricai 6-os, hogy latjak egymast a "kepzeletukben". Sot, az utolso percekben is a ket nem igazi parost latjuk a civilizalt foldon.
    A kerdes adott tehat: ok kik, mik, hogyan?:)
  • Pharaoh
    #6071
    Meghall, visszatér, és a sorozat végén csak úgy eltűnik. Angyal, szellem vagy micsoda, lehet az mint Baltar és hatos, mert a végén kiderül, hogy ők sem csak képzelték a másikat.
  • Blint
    #6070
    Huh, ebben az abraban aztan tenyleg minden bent van. Igy most mar ertem a korforgast es a dolgok menetet.
    Viszont meg egy valami nem vilagos, bar lehet erre nincs is jo magyarazat: --Spoiler jon!--
    Starbuck ugye meghal a foldon es megis visszater, vadonatuj hajoval. Ez hogy lehetseges?
  • dregnarr1 #6069
  • Pharaoh
    #6068
    Ez előbb nem a teljes volt, az ez:

  • Pharaoh
    #6067
    Fasza ábra, amin minden rajta van:

  • dregnarr1 #6066
    Húsz perce írom ennek a hosszabb változatát, de akkor hagyom a francba, itt a válasz:DD
  • Valezius
    #6065
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Cylonokat már egyszer feltalálták a Kobolon. Aztán amikor a 13 törzs elhagyta Kobolt, akkor az emberek megalapították a Kolóniákat, a Cylonok meg a földet.
    Aztán a kolóniákon újra feltalálták az intelligens gépeket.
  • Blint
    #6064
    Hali!

    Vegigneztem a BSG sorozatot es a Capricat is.
    Sok minden nem allt ossze meg, de egy valami nagyon zavar.
    A BSG-ben tobbszor is elhangzik, hogy a foldon az emberek es a Cylonok tobb ezer eve kiirtottak egymast. A mi szereploink is a foldon eltek, de hala a feltamasztasnak a mai napig elnek.
    Ez igy teljesen korrekt, de mint tudjuk a Caprica 50 evvel a BSG elott jatszodik. A Cylonokat akkor talaljak fel a Caprica bolygon!
    Szoval, akkor ok hogy eltek mar ezer eveket a Caprica elott? O.o
    Tud erre valaki, valami logikusat mondani?:)
  • MerlinW
    #6063
    "Battlestar prequel pilot movie, Battlestar Galactica: Blood & Chrome. Warehouse 13, Eureka & Haven will also return w/new seasons next year"

    Yeeeey, forrás syfy twitter
  • atika88
    #6062
    Hello letölteni honnan lehet a resistancet, és az ellenség arcát mert ami a 3 oldalon be van linkelve onna már nem lehet .Még egy kérdés hogy ezek a websorozatok le vannak forditva vagy felerat létezik hozzájuk?
  • dregnarr1 #6061
    Tartalmi szempontból valóban, de ha csak ennyivel is meg tudja az ember nyújtani a BSG darát/hangulatot, miért ne tenné?:)

  • Reg5
    #6060
    Penge után szvsz felesleges megnézni a Razor flashbacket.
  • Amiga
    #6059
    Hú, köszi. Ebben a topikban nagyon gyorsan jönnek a válaszok.
  • dregnarr1 #6058
    3. évad után nézd meg a Pengét, aztán ha van kedved, akkor a Razor Flashbacks webizódokat (nincs magyarul). Ezután kezdj a negyedik évadnak.
  • Amiga
    #6057
    ÉN most kezdek bele ebbe az univerzumba...
  • Amiga
    #6056
    A Penge... ezt a minisorozat előtt, alatt, vagy után kéne megnézni? Kronológiailag gondolom a 4 season előtt van?
  • neevous
    #6055
    Azt tudtam, de legutoljára azt olvastam, hogy az utolsó részeket jövőre fogják leadni. Viszont köszi, hogy szóltatok, így majd a vizsgaidőszak után ledarálom a maradékot.
  • simon7108
    #6054
    a Capricanak már leadták az utolsó 5 részét kanadában.Másképpen nem tudnám,hogy mi volt a végén...
    és sajnos kaszát kapott:(
    pedig pont kezdett beindulni.
    de még van remény ha itt is sikerul elég almát kuldeni a SyFy-hoz:D
    kicsi az esély de van remény mert már hoztak vissza így sorozatot pl a Jerichot is visszahozták 7 rész erejéig,igaz ott mogyorókat kuldtek a csatornáhozXD
  • simon7108
    #6053
    már magam sem tudom:D
    lehet rosszul emlékszem de mintha a BSG sorozatban ugy lett volna,hogy a Cylonok nem tudják ki az utolsó 5 Cylon.
    a The Plan-ban meg már ott vannak a felélesztő hajóban azokban a kádakban na meg amikor az a pap Cylon beszél Tigh feleségével akkor tudja,hogy ő az ötök tagja de a sorozatban mintha nem tudták volna ezt mert akkor ugyebár nem is támadták volna őket.(tudom,hogy mikor megtudták magukról,hogy Cylonok akkor már nem támadtak a Centuriok de mikor még nem tudták magukról akkor támadtak)