6292
  • cylonflatus
    #6132
    Ezt az "...és van egy tervük" dolgot állítólag a kiadó/forgalmazó erőltette bele, hogy legyen +1 cliffhanger faktor. Ronald D Moore állítólag tiltakozott is ellene, mivel ilyen ötletük nem volt és tudta, hogy izzadságszagú lehet (lett is) utólag megmagyarázni.
  • Dante73
    #6131
    Nézd meg a The Plan című filmet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyakorlatilag szimplán az emberiség teljes kiirtása.


  • Valezius
    #6130
    Valaki el tudná magyarázni, hogy a főcímben sokszor elhangzó "És van egy tervük", az mire utal?
    Mert az a tervük elég nyilvánvaló volt, hogy kiirtották a kolóniákat, és vadásztak a megmaradt emberekre.
    Meg még ott volt Cavil terve az utolsó 5 cylonnal.
    Szóval kifejtené valaki, hogy mi volt a nagy terv?
  • dregnarr1 #6129
    Nem, de írták, hogy annyi lesz, ha maradnak a websorozatnál.
  • Malakai
    #6128
    Websorozat nem egyenlő azzal, hogy rövid.
  • dregnarr1 #6127
    Ha valóban a websorozat mellett döntenek (10 perces részek, főcím és credits is ide jön), akkor szerintem lezárom magamban az univerzumot, többet nem foglalkozom vele.
  • r4pt0r
    #6126
    Hát azért jobban örültem volna egy rendes sorozatnak, de legalább lesz valami. Mivel SG sincs már, kéne a BSG vagy egy új ST sorozat.
  • dregnarr1 #6125
    Valószínűleg mégis csak web-sorozat lesz, mert eszméletlen drága lett már a pilot is. Mondták, hogy nem engedik feledésbe merülni az univerzumot, mert tudják mekkora lehetőségek rejlenek benne, így vagy úgy, de mindenképp kapunk több sorozatot/filmet is.
  • r4pt0r
    #6124
    Valamit látni kéne?

    Egyébként nem tudja valaki mi van az új spin-off sorozattal?
  • Dante73
    #6123
  • Dante73
    #6122



    Bocsi a méretért. de ha lekicsinyítem, nem látszik...
  • Tiger1111
    #6121
    Magyarul dvd-ripet
  • dregnarr1 #6120
    Magyarul nézed, angol pdtv, vagy dvd-ripet?
  • Tiger1111
    #6119
    Igazad van belenéztem a későbbi részekbe és tényleg rossz a számozás , köszi az infót :) ideges lettem volna ha össze vissza nézem .A 24-el jártam így első évad 1 és 24 epizód meg volt cserélve , és meg sikeresen megnéztem a 24.et először .Izgalmas volt utána a többi :)
  • Fabio Capello
    #6118
    Az a Pegazus egy gyönyörű hajó,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kár hogy szarrá lőtték
  • Cef
    #6117
    Igen a Razorban van benne a Pegasus sztorija, de ha arra gondolsz, hogy az egyik részben még nincs Pegasus, a következőben meg már találkoztak is vele, akkor rosszul vannak számozva az epizódok. A tizen valahanyadik epizóddal van összecserélve. Legalább is én így jártam anno :)
  • Tiger1111
    #6116
    Köszönöm a gyors választ , el is kezdem nézni :)
  • dregnarr1 #6115
    Üdv!
    Egy különálló filmben megtekinthető a Pegasus története, a film címe: Razor.

    Itt egy bejegyzés az összes, BSG univerzumban alkotott mű nézettségi sorrendjéről:
    http://thunderpeel2001.blogspot.com/2010/02/battlestar-galactica-viewing-order.html

    Szerintem akár a banner alá is be lehetne szúrni a linket, vagy magát a szöveget egy dropdown boxban. Mit szóltok?
  • Tiger1111
    #6114
    Hello , mostanában kezdtem el nézni a sorozatot és a 2. évad 9, részénél tartok. A problémám az hogy a 10. rész elején amikor megmutatják mi történt eddig , már az van benne hogy találkoztak egy Pegazus nevű másik rombolóval! Azokat az eseményeket hol nézhetem meg mert a sorozatban nincs benne?
  • dregnarr1 #6113
    szörnyvadászos, szellemes roadshow-kból van most a legtöbb.
  • Andr0
    #6112
    öszintén:
    A syfy-on most milyen műsor megy, mert már szinte mindent elkaszáltak és újakat meg nem rendelnek be...
  • kovi04
    #6111
    "Syfy azon filózik, hogy az eredetileg websorozatnak tervezett Battlestar Galactica: Blood and Chrome-ot inkább mégis websorozatként mutatják be. Ez 9-10 tízperces epizód lenne, nagyrészt zöld háttér előtt forgatva. A Syfy egyelőre az effektek nélküli film láttán mondja ezt, de az durva lenne, ha esélyt nem kapna a tévében backdoor pilotként."

  • dregnarr1 #6110
    You can look forward to more Battlestar Galactica spin-offs in the future.
  • Neoncsoves
    #6109
    pff... a nagy 3D-s dolog a minőség rovására fog menni... mármint nem a képminőségre gondolok, hanem a történet és egyéb dolgok háttérbe fognak szorulni...
  • Andr0
    #6108
    jól nézhet ki 3Dben csak épp először el kell jutni a 3D tvig xD
  • Victor1103
    #6107
    kell a pics@mnak a 3D először jussunk már el oda hogy láthassam az első részt..
  • dregnarr1 #6106
    New Battlestar Series could be presented in 3D!
  • Totti5
    #6105
    Viasat 6 lassan kezdi aug 5. Már megy a Caprica aztán a BSG. Budapest ki van plakátolva Capricai Hatossal:)
  • r4pt0r
    #6104
    Én tudok választani angol és magyar hangsáv között, bár felirat nincs az angol alatt. Ha digitális adás van akkor gondolom te is tudsz.
  • JethroHUN
    #6103
    Tök jó, hogy angolul adják az AXN-en, felirat nélkül persze...
  • Victor1103
    #6102
    Lili BSG: Blood and Chrome castingja

    Már a castingból látni, hogy hitelesen fogja játszani a szerepét, szerintem remek választás volt.


    Amúgy nem tudom hogy a SyFy miért csinálja, de nekem megint annyira fura, hogy a Capricában a Thomas Vergist alakító színész szerepelni fog a Chromeban is, mint egy teljesen más szereplő. Ha még egy jelentéktelen szereplő lett volna a Capricában akkor azt mondom ok, de így elég fura a dolog. Arról nem is beszélve, hogy Ben Cotton pedig szerepelt mind a sima BSG-ben, mind a Capricában és a Blood and Chromeban is lesz szerepe. Mi az színészhiány van Amerikában?:D

    Emlékszem, hogy ezt már a Csillagkapuba is annyiszor eljátszották.
  • Reg5
    #6101
    Az utolsó után.
  • Deka1
    #6100
    Hali, tudna valaki segíteni a Terv c. nagyfilmet melyik rész előtt érdemes megnézni, már nem emlékszem pontosan, valahol a 4. évad vége előtt az biztos. Előre is köszi
  • Evoluti0N
    #6099
    Na kicsit utánanéztem a dolgoknak és most már világos :)
  • Evoluti0N
    #6098
    Ja és még egy kérdés. Lehet, h volt róla szó és csak elsiklottam felette. Az eredeti Földön élő cylonokat kik pusztították el? Mert ugyebár vki kipusztította őket és elhagyta a Földet az 5 túlélő. De ki támadta meg őket?
  • Evoluti0N
    #6097
    Kb 1 órája néztem meg az utolsó részt. Azaz az utolsó utánit a The Plan-t.
    Valahogy kimaradt az életemből régebben ez a sorozat. Hallottam róla, de nem igazán keltette fel a figyelmemet. Kb. 1 hónapja rávettem magam, h megnézzem a pilotot és nagyon tetszett, akárcsak az egész sorozat. Kicsit zavart, h néhány misztikus rész (Gaius és Hatos "angyali" megnyilvánulása, vagy bármik is voltak, Kara feltámadása) nem lett elmagyarázva rendesen. Ettől függetlenül tetszett, habár a misztikus, istenes részek nélkül is bejött volna. Eddig nem néztem nagyon sci-fi sorozatokat, egyedül a Stargate SG-1-et, de ez jobban bejött, már csak azért is, mert sokkal komolyabb annál. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek melyik még az a sci-fi sorozat, amit érdemes megnéznem?
  • joebacsi
    #6096
    Lili

    Csípőből tüzelés kalával már megy neki :)
  • Renegade
    #6095
    na jó, de ritka az a film/könyv, amiben kitörő lelkesedéssel fogadja a közvélemény, hogy a 18- főszereplő és/vagy a kutya megmenti a világot
    :-)
  • LasDen #6094
    a bsg-ben már egy tapasztalt katona, akinek gyerekei vannak és még házas is volt....attól hogy te tizenhuszonévesen szét partizod az agyad és szarkészre iszod magad, attól még 60-70 évesen nem fogod....
  • sirdond
    #6093
    nekem nem igazán tetszik,hogy ilyennek akarják megcsinálni adama karakterét. valahogy nem tudom így elképzelni őt, azok után amit a bsg-ben láttunk