6292
  • dregnarr1 #6212
    Nyomáskülönbség, mesterséges gravitációt idéző készülék kiterjesztett hatása, stb..

    A valós látványtól eltér az effekt, de nem hiszem, hogy az igazihoz hasonlót mutatva értené a közönség 80%-a, hogy mit lát.
  • Bullitt
    #6211
    Még mindig jó :D Mondjuk kicsit gázos ahogy lángol a hajó a légüres térben... :)
  • Fabio Capello
    #6210
    Itt a következő kettő:

  • cylonflatus
    #6209
    Nekem a BSG olyan, mint neked a Lost, mégse láttam még egy webes B&C-t. Kurva nehéz kibírni, viszont ettől a 10percesre szétvágott dolgoktól irtózom. Egyben akarom látni először plusz a webes szériából kivágott jelenetekkel, ahogy majd februárban a dvd-n fog szerepelni - magyarul ahogy a készítők kitalálták.
    Azokon nézettségi mutatókon meg semmi meglepő nincs. A B&C-t főleg azok nézik, akik szerették a BSG-t, és ez sokkal vékonyabb réteg. A Halo-nak önmagában hatalmasabb a rajongó bázisa, egy 11éves is megnézi mert "hű Másztör Csíf hogy dobja a gránátot azannyát", a BSG-t meg föl se fogja. Másik példa én vagyok, rohadtul nem vagyok Halo rajongó, de a sci-fit nagyon szeretem, ezért megnézem.
    Mindegy is, a lényeg, hogy a Syfy-nál szopjon kutyát mindegyik!
  • Bullitt
    #6208
    Azoknak is negatívba volt a reklámozásuk? :D
  • stargatelost
    #6207
    winnie ezt írta a nézettségről twitteren:

    "nem tudom, mennyire hasonlítható össze, de a bsg websorozat első két része 1,8M néző és 550e volt - a halo4-es 9M-ról 4M-val finálézott. De a mortal kombat legacy is 3-4M-val kezdett (a pilot ma már 18M)"

    Szerintem kár reménykedni bármiben is.
  • Malakai
    #6206
    Ezért írtam én is amit a végén.
    A legjobb lenne, ha weben nem hozna hatalmas számokat, de boltokban jól fogyna. :)
  • dregnarr1 #6205
    jó fogadtatás esetén rendes sorozat legyen


    A poén az lesz, hogy a webes fogadtatása miatt nem lesz sehogy sem belőle TV-sorozat. Ha nem hozza a várt eredményt, akkor azért, ha meg hozza, akkor meg az online jelenlétük vezérhajójaként fogják weben tartani.
    Mondhatni, a rajongók okozzák konkrétan a kárt azzal, hogy weben ennyire népszerű... ezt ők már jóval előre látták, így is gondolkodnak már egy jó ideje.
  • r4pt0r
    #6204
    Miután a Syfy megszüntet minden értelmes scifit a csatornán, nem reménykednék.
  • Malakai
    #6203
    Jaja, dupla, vagyis egy tv-film formájában lényegében.
    Syfy egyben le fogja adni majd valamikor, elméletileg január környékén, aztán lemezen jön februárban.
    Elméletben mai napig van rá esély, hogy jó fogadtatás esetén rendes sorozat legyen, de azért reménykedni nem érdemes, a sok tologatás, végül webisodeokra vágás csak rosszat jelent.
  • stargatelost
    #6202
    Egy pilot epizód készült (vagyis egy első rész, ami jelen esetben dupla volt), ezt vagdosták fel.
  • Fabio Capello
    #6201
    +1

    Viszont, csak hogy tisztázzuk - én azt hallottam, végül egy film készült, és azt vágták föl darabokra, és kerül most fel webizódok fomájában. Vagy rosszul informált vagyok, és ez a film előzménye lesz?
  • Bullitt
    #6200
    Egyre inkább fáj a szívem miatta.

  • LasDen #6199
    mert ez Sci-fi és nem SyFy.....agyatlan banda....
  • Fabio Capello
    #6198
    Nem értem miért kellett ezt elkaszálni, simán siker lehetne... :(
  • LasDen #6197
    pont most néztem meg...bár még csak a part1-et...de jónak tűnik...a green box néha kilóg, de nem vészes...meg úgy látom valami Abrams tanítvány rendezte, mer tele volt lens flare-rel :D
  • Bullitt
    #6196
    BSG: Blood & Chrome első két webizód. A magyar Bogdán Lili is főszereplő.


  • cylonflatus
    #6195
    Bár akkor nézhetem amikor akarom, mivel minden amit kiadtak itt figyel eredetiben a polcon, tegnap elcsíptem a Tv6-on és megnéztem a 3.évad záró epizódját, és még mindig majdnem összehugyoztam magam a gyönyörtől. Abszolút kedvenc epizód, a Baltar tárgyalás vége, Romo, a final5 (na jó, itt még csak 4), Kara, a nebula, és az a zene alatta... eszembe jutott, hogy mit éreztem amikor először láttam annak idején, amikor úgy vártam a szombatokat az új epizód miatt mint a messiást. Ha tehetném kitörölném az agyamból az egészet, hogy megint átélhessem azt az érzést...
  • sirdond
    #6194
    http://insidetv.ew.com/2012/11/05/battlestar-galactica-prequel-date/

  • dregnarr1 #6193
    Bónuszkérdés cukorkáért:
    A magyar változatban a Final Five-ot miként emlegetik?
    Hallottam az 'Ötök' szó használatát, ennél bővebben nem ragozták?
  • dregnarr1 #6192
    Már csak az a műfordítós memefickó hiányzik az idézethez:)
  • PiszkosFred
    #6191
    He Marko, egy Viperat lattam a II. keruletbol!!!!

  • dregnarr1 #6190
    A szinkronos verzióban a Viper-eket hogyan mondják? Meghagyták típusnévként "vájpernek", vagy viperák lettek? Hogy hangozna egy Viper Mark II például?
  • Pretorian
    #6189
    Köszi.
    Tervezem eredeti nyelven megnézni a teljes sorozatot, a szinkronnal elveszik a színészi játék egyik legfontosabb elelme. Általában nem is nézek magyarul sem filmeket, sem sorozatokat.
    Sopranosban hallottam Edward James Olmos eredeti hangját (+ Miami Vice-ban ő volt Castillo :D ), tudom hogy jó színész.
    Tricia Helfert pedig a Mass Effectből ismerem, de nagyon bejön a hangja (+ jó csaj is ), már csak miatta is megnézném eredeti nyelven a sorozatot.
  • dregnarr1 #6188
    Nekem a szinkronhangokkal különösebben nem volt bajom (pár jelenetet hallottam), a fordítás milyen?

    Azt viszont továbbra is gyűlölöm az elmúlt 10 év szinkronmunkái közül, hogy a háttérhangok az ajtónyitáson és überhangos lépkedéseken kívül egyáltalán nem léteznek.,.. siralmas a helyzet.
  • AssholeHater
    #6187
    Az nem kifejezés.A szinkron egyszerűen hányadék.
  • Malakai
    #6186
    1×07 lehetett, de érdemes legelőrről kezdeni, nem az a sori, amit lehetne össze-vissza nézni, plussz szinkron is elég trehány.
  • Pretorian
    #6185
    Hali. Most kezdtem el nézni a sorozatot, 2 epizódot láttam asszem a Viasat 6-on. Valami Cylon ügynököket keresnek a hajón, Tricia Helferből meg 2 van. Az egyik a hajón rá van cuppanva a doktorra + sakkban tartja valamivel. Ez melyik évad?
  • dregnarr1 #6184
    "miért bánt el vele így a sors"
    Díszleteket nem építettek, az egész zöld háttér előtt játszódik, így eszméletlen drága volt már maga a pilot is, mellesleg túl sok időt vett el az effektek elkészítése a kis létszámú csapattal.

    Azt akarták, hogy mielőtt még a Defiance (a sorozat-MMO-juk) hype elkezdődne, B&C-t szépen lecsengessék teljességében, hogy ne zavarja egymást a két sorozat, de a fentiek miatt csúszott a munka, ezért úgy döntöttek, hogy Defiance-ra koncentrálnak.

    Én személy szerint teljesen lemondtam a sorozatról, webizódként sem bírnám végignézni, maximum egybevágva, kompletten. Inkább a 2004-es sorozat 3D-s, Samsung által biztosított változatára lennék kíváncsi, még arra is nagyobb esély van, hogy azt előbb lássuk, mint B&C-t.
  • Andr0
    #6183
    hát igen. a Trailer alapján a Syfy egy nagyon badass sorit lőtt le... A régi szép idők... hmmm Andromeda, Firefly, Stargate, BSG... Csillagközi Szökevények... nem is beszélve a Star Trek sorozatokról :) Deep Space 9...
  • r4pt0r
    #6182
    Ezt nem hiszem el, most komolyan 10 év múlva adják le vagy mi a szösz. Ennyire nem hiszem hogy rossz lenne, legalábbis a trailer alapján nem tűnik olyan "rossznak". Kéne már valami rendes scifi csatorna, mert úgy néz ki a SyFyt manapság nem érdekli az ilyesmi.
  • [NST]Cifu
    #6181
    Kijött egy trailer (látható pl. itt, amit sok helyről le is szedettek, mert hát nem official.

    Azóta nyima, nyema, semmi, de még annyi se. A SyFy műsorrendjébe nem került be idén. Nincs szó arról, hogy az eredeti elképzelés szerint mint Webisode felkerül a netre. Senki sem tud róla semmit. Még azt sem, hogy miért bánt el vele így a sors. A minősége ennyire vállalhatatlan? Vagy egyszerűen ennyire nem érdekli a SyFy-t az egyik hajdani legnézettebb világa?

    Nem tudni.

    Itt egy friss Tweet kérdés / válasz, röviden: nincs info most se.
  • r4pt0r
    #6180
    Van már info mikor adják le a kész plotot, ha már a többi úgy se lesz kész.
  • Darth Raven
    #6179
    Csak azt nem értem, hogy miért csinálják ezt. Egyedül nézettségi vagy pénzügyi okokat tudok elképzelni, de akkor is... legalább egy vérbeli sci-fi sorozatot fenn kellene, hogy tudjanak tartani. Ha meg nem akkor
    nevezzék át magukat RealityFy-ra és meg van oldva a probléma.
  • stargatelost
    #6178
    De igen, de hát látod, mit művelnek... sorozatot be se rendeltek már két és fél éve... a Blood and Chrome-ot is kb. kukázták... szánalmas az egész csatorna...
  • Darth Raven
    #6177
    Miért szúrták volna el? Innen még ezerféleképpen lehetne folytatni s a múltban is vannak lehetőségek. Az egész csak pénz kérdése, de ha SyFy-on múlik akkor ez sosem következik be.

    Egyébként a SyFy-nak nem az ehhez hasonló science fiction sorozatokat kellene támogatnia?
  • r4pt0r
    #6176
    Ez most hogy jön ide?
  • Lysandus
    #6175
    A dolgot azzal az idióta befejezéssel szúrták el. Onnan már se előre, se hátra nincs út...
  • Andr0
    #6174
    Baribaszó zsidók (a.k.a. SYFY)
  • Reg5
    #6173
    Azért arra kíváncsi lennék, hogy a syfy mit is jelent. Mert a science fiction-nak közélben nincs ezek után.