6292
  • mindero
    #5892
    Jól van na
  • Fenrir
    #5891
    Tessék.
  • birdo #5890
    Nem rész... hanem évad. Csak fáradt vagyok már....futószalagon termelem az adóbevallásokat ))
    Nem találom, hogy a negyedik évadot akarná is valamelyik Tv adó esetleg leadni (((((
  • birdo #5889
    Nincs torrentem, ezért nem tudom lekapni...
    A TV2-ön adják a harmadik rész péntek éjjelenként
  • LasDen #5888
    Caprika...paprika....:D
  • mindero
    #5887
    Már vége van a sorozatnak.

    Kapd le a 4. évadot is, aztán jöhet a Caprika spin-off.
  • Landor
    #5886
    :-D
  • birdo #5885
    Én is kész vagyok... a 18.részt adták péntek éjjel. Még két rész és vége a harmadik évadnak.
    Hol és mikor lesz a IV. évad ?
  • Sephi
    #5884
    Most nezdtem meg a harmadik evan 20-adik reszet.

    Teljesen kesz vagyok.

    Teljesen.

  • Pharaoh
    #5883
    Erre csak az utolsó részben lesz konkrét válasz.
  • birdo #5882
    Áá, szétizgultam magam ....Starbuck felrobbant a viperával((((.... nem merem megnézni, hogy túlélte -e .....mert yó lenne, ha túlélné.
    Azt hittem, hogy a színes köreinek a föld felé vezető úttal van kapcsolata....
  • Micsu
    #5881
    Annyit szeretnék kérdezni hogy a blu ray pack meg fog jelenni valamikor magyar felirattal kishazánkban vagy bárhol európában mert én nem találtam olyan verziót amiben lenne magyar felirat
  • SzinesGeza
    #5880
    Thx!
  • birdo #5879
    Ezek szerint a Tv2 péntek éjjel a 3. évad 43-44 részét adta.....mármint hajnalban....és yó volt))
  • r4pt0r
    #5878
    Itt fel van sorolva minden:

    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Battlestar_Galactica_(2004_TV_series)_episodes
  • SzinesGeza
    #5877


    Üdv!

    A 4 évad epizódjain kívül, akkor összesen hány film és webisode van?
    És ezeket hogyan kell "beilleszteni"?


  • LasDen #5876
    ettől félek én is :(
  • Reg5
    #5875
    Kizárt dolognak tartom. Örülhetünk, hogy egyáltalán kiadták külön-külön az évadait.
  • birdo #5874
    Sőt.Meg is marad ha kiírom.
    A boxot meg törölnöm kell.
  • LasDen #5873
    azt tudom :D de nekem egybe kell....legalább olyan mint ami angolba van...de a legjobb az amcsi :D
  • Fabio Capello
    #5872
    Egyben nem tudom, de azt igen, hogy az évadokat külön-külön már mind meg lehet venni
  • LasDen #5871
    nem tudjátok, hogy idehaza is megjelenik-e majd egybe a sorozat duvdén??? :D
  • Fabio Capello
    #5870
    De a torrentet egyszerűbb (és olcsóbb! :P) összehozni mint a boxot :D
  • birdo #5869
    Valóban igy van....
    De.
    Nem mindenkinek van torrentje
  • Reg5
    #5868
    Nem mindenkinek van boxa.
  • birdo #5867
    Okés !!
    Akkor maradjunk a Menedéknél.
    Valóban nem semmi időpontban adják pénteken 02:40
    Csillagközi romboló
    Amerikai sci-fi akciófilm-sorozat (36. rész)

  • Fabio Capello
    #5866
    Nem génrejtek! Brrrr.... Az egy brutálisan torz és szar magyar fordítás, vagy Sanctuary, vagy Menedék, csak ne Génrejtek, könyörgöm... :D
  • birdo #5865
    Már miért ???
    Az AXN-nen adott sorozatot is éjjel 2-3 -kor vette a box nekem....sorozatbeállítással.
    Azt néztem hajnalban felvételről vagy éjjel 12 környékén. Ha élőben tudtam nézni akkor az éjjeli 11-kor kezdődőt néztem.... egészen a reklámig....azon automatikusan bealszok ))
    Hasonlóan néztem a sanctuary génrejteket és .... a startreket is ))
    A "reklámját a tv2-ön meg nemnézés miatt, nem tudtam róla semmit......egészen eddig ))
  • Pharaoh
    #5864
    Hajnali kettőkor nem is hiszem, hogy néznéd, reklámja meg 0 volt
  • birdo #5863
    Hát lebuktam, hogy mennyire nem nézem a " magyar adókat )))
  • Fabio Capello
    #5862
    A TV2 a múlt héten kezdte a harmadikat
  • birdo #5861
    Abbahagyták az AXN Sci-Fin a második évadot.
    Igy se vitték túlzásba heti két rész adással..... na de, hogy egyáltalán semmi ???
  • Montanosz
    #5860
    rapidshare,megaupload
  • Punker
    #5859
    eddig magocskáról szedtem de ott ezeket nem találtam meg :(
  • Reg5
    #5858
    fenébe, már nem jó a link. Akkor marad a torrent...
  • Reg5
    #5857
    Mostanában nézem a régit, de az első 10 rész ma már kissé nevetséges kategória(kedvencem a lovagló cowboy cylon xD). Aztán a Fire in Space című epizódtól kezdve egészen élvezhető részek vannak. Viszont Cain sztem jobb volt az új sorozatban, a régiben még nem volt akkora pöcs :)

    Punk: Resisitance, Razor webizódok, valamint unfinished buisness vágatlanul. A Face of the enemy-t meg valamelyik torrent oldalról.
  • Punker
    #5856
    web sorozatokat honnan lehet lekapni?
  • Valezius
    #5855
    Nem rég néztem végig a sorozatot, de csak azután, hogy láttam az eredeti sorozat 24 részét. Szerintem a régi jobb sorozat volt, ellenben vitathatatlan, hogy utóbbi jobb sci-fi. Sci-finél nekem az a fontos, hogy hihető legyen, hogy elgondolkoztasson. Ha sokkal nagyobb hangsúlyt kapnak a társadalmi gondok, akkor akár a második kedvenc sorozatom is lehetett volna. De így nagyon messze van az élmezőnytől :)
    Tele volt idegesítő elemekkel. Például Starbuck elég irritáló volt végig, Baltar kis barátját pedig nem nagyon tudtam hova tenni. És ami kisült belőle...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem a vallással van baj, hanem a misztikummal. A régi sci-fikben elfogadható ez az elem, hisz mi mást tudtak volna megvalósítani. De ma már nem illik ebbe a környezetbe.


    A 3. évad első fele ezért is tetszett az átlagnál jobban. Aztán jött a második felében az a 3rész, amiben a Starbuck szállal szenvedtek... Cserébe pedig jött egy újabb jó rész, a sztrájk a finomítón.

    A 4. évadban a 10. rész érdekes volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár kicsit gyanús, hogy nem láthattuk a kontinenseket az űrből.

    Aztán az évad második fele szintén nem tetszett annyira, egyedül az volt jó benne, amikor Laura mondja: "nem érdemlem meg, hogy éljek egy kicsit?" Az bezzeg eszébe se jutott, hogy a finomítón dolgozók is ugyanúgy megérdemelnék, mégis tovább kell gürizniük.

    Az utsó részben a visszatekintéseknek nem tudom mi értelme volt. Semmi újat nem tudtam meg egyik szereplőről sem. Ellenben a lezárás tetszett, mivel
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem mondott ellent a régi sorozat bevezető szövegének.
    "Vannak, aki hisznek abban, valahol messze, a világegyetem másik végén kezdődött emberi törzsekkel, akik
    talán az egyiptomiak a toltékok vagy a maják ősei voltak...

    és talán ők építették a hatalmas piramisokat és az elveszett civilizációkat Lemuriában vagy az Atlantiszon.
    Vannak, akik hisznek abban, hogy testvéreink még ma is harcolnak fennmaradásukért
    messze, messze a csillagok között."
    Mégha 100%-ig nem is egyezik meg vele.

    Illetve még megemlíteném, hogy pár poén elfért volna az utolsó részben. Például az űrből látható ismeretlen kontinens (Atlantisz), vagy Baltar mondhatta volna, hogy 2faj él itt, de mi csak az egyikkel vagyunk kompatibilisek :)


    A két film közül a Razor tetszett, de Cain mondanom se kell sokkal jobb arc volt az eredeti sorozatban. Egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy ezek megtörténhetnek.
    A Plan meg elég unalmas volt így, hogy hamar néztem meg, túl ok volt az ismerős jelenet.
    Kösz, hogy végigolvastad ;)
  • birdo #5854
    Na szép....még mindig a 2. évadnál tartok
  • MerlinW
    #5853
    Ide is, mert aktuális:

    Battlestar Galactica 4 évad 4 percben. Ha teljesen ismeretlen a sorozat, nem spoileres, úgyis elfelejti mindenki azt az 1-1 másodpercet, ami az.