416
Konami Europe - www.konami-crimelife.com
  • mephisto11
    #176
    A leg egyszerübb módja hogy fosszál ki parkolóautómatákat amerre jársz meg telefonfülkéket.parkolóautómata:3$ ad telefonfülke:15$ ad a hamburgeresnél meg a zenegép:30$ ad ha meg átmész a gazdagnegyedbe ott meg tudsz rabolni csak sok a zsaru.Azért 60$ kapsz...
  • mephisto11
    #175
    nekem már sikerült összeszednem...
  • mila69en
    #174
    ha bankot rablok azsem jó mert kapásból kapok 3-as körözési szintet az komandósok szét lőnek nekem meg csak gázgránátos fegyverem van
  • mila69en
    #173
    sikerült már valakinek összeszedni a lóvét egyszerüen nem tudom megcsinálni
  • lukeone
    #172
    neke még mindig nem indul el pedig nagyon sokk mindent kiprobáltam sr7stop,antibalaxx,daemonban , alcoholban ja meg a regeditet is piszkáltam és semmi pedig nagyon kiprobánám a játékot valaki találjon valami megoldást légyszi....
  • mephisto11
    #171
    Rohadt nehéz összeszedni az 1500-öt...Valaki amugy rájöttmár hogyan lehet területeket foglalni???vagy csak akkor lehet ha küldetésben szerepel?
  • Since
    #170
    Bejövős a játék?
  • M.A.D.
    #169
    Az antiblaxx nekem is hazavágta egy részét a regedit-emnek. :(
  • mephisto11
    #168
    ok már rájöttem...Most én is az 1500$-nál tartok.Meg a big dog adott valami 1000$-os küldetést...Az elöbb ugy berugtam hogy nem láttam egy csomó ideig... :-)))minden tök sötét volt...ja meg volt egy 3.küldetés is az elöbb hogy a shopos területet el kell foglalni...az már megvan.
  • mila69en
    #167
    grafiti a falra
  • mephisto11
    #166
    Viktor mi az a tag????
  • mila69en
    #165
    pont ott tartok és nem tudom hogyan kéne össze szedni annyi lóvét
  • Viktorr
    #164
    Te tartasz már ott hogy 1500 dollárt kell összegyűjteni?
  • Viktorr
    #163
    akkor valamit nagyon rosszul csinálsz
  • Csuhai G
    #162
    Nekem így sem megy! :(
  • Madu
    #161
    daemon 3.47 nél is ezt írta de már meg va a megoldás nekem úgy sikerült indítani hogy Futtatás/regedit/Hkey local machine/securiy jobb klikk engedélyek és az olvasást letiltottam.
  • Csuhai G
    #160
    Neked, hogy indult el Daemon 4-el ?
  • Mustang2005
    #159
  • moralosan
    #158
    ha rányomok a hídra
  • mila69en
    #157
    azt valszeg azért írja mert a daemon 4.0-at használod
  • Madu
    #156
    Én hogyha rányomok a hid ra azt írja ki hogy:::nothing to hide:: mt csinljak?
  • Viktorr
    #155
    rakj le egy tag-et
  • Viktorr
    #154
    semmi mást
  • mephisto11
    #153
    Köszi már megoldottam nagy nehezen...Kezdek belejönni!!!:-))Figyu ott tartok hogy a szeméttelepen szétvertem minden köcsögöt meg már a korrupt is velem nyomul tehát 4-en vagyunk.mit kell még a 2 autón kívül felrobbantani a molotowkoktélokkal???
  • mila69en
    #152


    egy kis bolti bevásárlás
  • Viktorr
    #151
    használj speckó kombókat
    pl:fejbeverés,lefejelés,földön fejbeverés stb
    a space+bal egérgombbal is lehet nyomni
  • mephisto11
    #150
    azt tudom...Én arra gondoltam hogy van ez a fight champion verseny és én ott tartok.és az utolsó ellenfélnél vagyok most.Az előző kettőnél lement eléggé az életem.Ugyhogy a 3. meccset már csak fél élettel kezdem sajnos.De mivel már 4x kiütött és meghaltam,a gép az állást teljes élettel tölti vissza...Ugyhogy ez a kérdés meg van oldva.Már csak a helyes taktikára és a megfelelő kombókra kell rályönnöm hogy kiüssem.Megpróbáltam elmozogni az ütések elől de elég nehéz szerintem.Mert elmozgok 2-3at beverek neki de alig megy le az élete...Na jólvan próbálkozok tovább...
  • Viktorr
    #149
    Kajálással fel lehet tölteni
  • mephisto11
    #148
    Meg az a szívás hogy az életem mér csak a fele környékén jár...Ugyhogy gyorsan kiüt...
  • mila69en
    #147
    nagyon egyszerű kiütni mindet csak védekezz és mozogj el simán ki tudsz térni az ütesei elől és üss
  • mephisto11
    #146
    Másodjára?Jó neked!én már vagy 10x megpróbáltam...:-))
  • Viktorr
    #145
    jaja ott én is csak másodjára ütöttem ki
    védekezz ha benyom kombótt üssed védekezz ...
  • mephisto11
    #144
    Na végre tovább mentem...:-)))De most meg egy bajnokságon bunyózok...Ott meg nem sikerül kiütni a 3.ipsét Code E nevezetüt...Nagyon szívós,én meg még nem tudok olyan jól bunyózni hogy kiüssem...na mind1 ez már csak rajtam múlik...Próbálkozok tovább...Azért kösz az instrukciókat!!!!
  • mila69en
    #143
    de igen
  • Viktorr
    #142
    nem itt kell törni
    mind1
  • mila69en
    #141


    itt kell törni az meg tökmindegy sztem hogy a híd melyik oldalát foglalod el előszőr
  • mephisto11
    #140
    A híd melyik oldálán keztétek a balhét?Ganglandben vagy ahonnan az alapküldetéseket kaptuk az elején?mert mgpróbáltam ugy is hogy először szétvertem a hamburgerest.Utána meg átmantem ganglandbe és szétvertem az ABCt.
    Aztán jött egy csomó ellenség és a végén már nem bírtam velük és elmenekültem vissza...
  • mephisto11
    #139
    Elmentem az abc-be szétvertem mindent...de semmi...:-)Már kezd telelenni a tököm!órák óta semmire sem jutok...
  • datango
    #138
  • ati2002
    #137
    Nekem sem indult el sehogy sem, akárhogy próbáltam a Daemon Tools 4.0-val (hide, stb.), végül úgy lett jó, hogy sfnightmare-ben letiltottam a cd meghajtót, és elindult. De 2 nap próbálkozás után 10 perc alatt uninstallig jutott.Nem tetszik - annyira. majd valami ínséges időben előveszem.